Perfekcyjna pani domu

Czwartą edycję „Perfekcyjnej pani domu 4” ogląda 1,1 mln widzów. TVN przegrywa z Polsatem

Logo programu Perfekcyjna pani domu

Cztery pierwsze odcinki „Perfekcyjnej pani domu 4” oglądało średnio 1,1 mln osób. W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku program ogląda o 200 tys. widzów mniej. TVN w paśmie emisji reality show jest wiceliderem rynku.

Logo programu Perfekcyjna pani domu
Logo programu Perfekcyjna pani domu

Premierowe odcinki „Perfekcyjnej pani domu 4” można oglądać w TVN w poniedziałki o godz. 22:30, począwszy od 2 września. Pierwsze cztery odcinki obejrzało średnio 1,06 mln osób, co zapewniło stacji TVN 12,19 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 14,86 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W porównaniu do analogicznego okresu 2012 roku „Perfekcyjna pani domu” straciła 210 tys. widzów. Wówczas pierwsze cztery odcinki drugiej edycji oglądało średnio 1,27 mln osób, co przełożyło się odpowiednio na 16,35 proc. oraz 19,98 proc. udziału.

TVN w paśmie emisji programu Małgorzaty Rozenek jest wiceliderem rynku telewizyjnego. Pierwsze miejsce zajmuje Polsat, który w tym czasie emituje filmy fabularne, a jego udział wynosi 16,93 proc. Z TVN przegrywają Dwójka („Tomasz Lis na żywo”, serial „Paradoks”; 11,28 proc.) oraz Jedynka (film fabularny, serial „Homeland” i dokumenty z cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem”; 4,92 proc.).

Identyczna kolejność stacji jest w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł