Fat Killers. Zabójcy tłuszczu

„Fat Killers” nie jest hitem. Polsat przegrywa z konkurencją

Uczestnicy programu Fat Killers | fot. Polsat

Program „Fat Killers” nie jest hitem Polsatu. Widowisko przegrywa z wszystkimi swoimi głównymi konkurentami w rynku telewizyjnym.

Uczestnicy programu Fat Killers | fot. Polsat
Uczestnicy programu Fat Killers | fot. Polsat

Trzy pierwsze odcinki nowego programu „Fat Killers. Zbójcy tłuszczu” zgromadziły 814 tys. widzów. Polsat w czasie emisji reality show przegrywa ze wszystkimi swoimi głównymi konkurentami w rynku telewizyjnym.

„Fat Killers. Zabójcy tłuszczu” na antenie Telewizji Polsat oglądać można w soboty o godz. 17:50, począwszy od 7 września. Trzy pierwsze odcinki reality show oglądało średnio 814 tys. widzów. Przełożyło się to na 9,15 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 11,44 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Polsat w czasie emisji programu przegrywa walkę o widza ze wszystkimi głównymi konkurentami. Pierwsze miejsce zajmuje TVP2, nadająca w tym czasie „Panoramę”, „Sport telegram” oraz „Pogodę”, co daje jej 12,86 proc. udziału. Drugie miejsce należy do TVP1 („Ojciec Mateusz” i „Sąsiad na widelcu”; 12,00 proc.), a trzecie do TVN („Kuchenne rewolucje 8”; 10,70 proc.).

W grupie komercyjnej Polsat przegrywa tylko z TVN, a dalej plasują się TVP1 i TVP2.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł