Tylko Taniec 3

Trzecia edycja „Tylko Taniec” bez Krystyny Mazurówny. Anna Głogowska prowadzącą

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

Krystyna Mazurówna nie zasiądzie w jury kolejnej edycji „Tylko Taniec”. Tancerka poinformowała media, że telewizja Polsat podziękowała jej za udział w programie.

Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat
Jury programu Tylko Taniec | fot. Polsat

– Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – wyznała „Faktowi” Krystyna Mazurówna.

Nina Terentiew tłumaczy, że pożegnanie słynnej tancerki związane jest ze zmianą formuły programu. – Po prostu okazało się, że ponad 60% zgłoszeń to tancerze ulicy, tańczący hip-hop i breakdance. I chcemy znaleźć do jury kogoś, kto zna się na tym rodzaju tańca i jest dla tych młodych autorytetem w ich środowisku – tłumaczy decyzję dyrektor programowa stacji.

Zmiany zajdą również na stanowisku prowadzącej. Wiadomo już, że wspólnie z Maćkiem Dowborem taneczne show poprowadzi zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych – Anna Głogowska.

„Tylko Taniec 3” emitowany będzie od 1 marca, w każdy piątek o godz. 20:00.

Poprzedni artykułNastępny artykuł