Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

Maja Frykowska wyemigrowała z Polski i żyje w Szwajcarii u boku milionera?

Maja Frykowska | Fot. Pudelek.pl

Maja Frykowska wyemigrowała z Polski – donosi jeden z serwisów plotkarskich. Podobno „Frytka” mieszka w Szwajcarii, gdzie żyje u boku milionera.

Maja Frykowska | Fot. Pudelek.pl
Maja Frykowska | Fot. Pudelek.pl

Z Mają (niegdyś Agnieszką) Frykowską trudno nawiązać kontakt. Nawet nie ma go jej własna babcia – Ewa Maria Morelle, ikona świata mody lat 60. – Nie mam z nią w ogóle kontaktu. Nie wiem, co się u niej dzieje – mówi Morelle, była żona Wojciecha Frykowskiego, w rozmowie z Onet.pl. – Kiedyś wyciągnęłam do niej pomocną dłoń, ale to nic nie dało. Przeraża mnie to, że „Frytka” jest inteligentną i fajną dziewczyną, a popełniła w życiu tyle błędów. Udział w tych reality show i operacje plastyczne. Kiedyś była charakterystyczna, lecz po zmianie nosa stała się nijaka. Wygląda jak miliony innych dziewczyn na ulicy. Widzę jednak, że chyba porzuciła show-biznes, bo nigdzie jej nie widać – dodaje.

Serwis plotkarski AfterParty.pl twierdzi, że Maja dzieli obecnie swoje życie między Warszawą i Zurychem, a jej serce bije dla pewnego milionera ze Szwajcarii. – I bardzo dobrze. Nie jest już taka młoda. Ma przecież 35 lat. Powinna wyjść za mąż i urodzić dziecko – dodaje babcia Mai.

Poprzedni artykułNastępny artykuł