Bitwa na głosy 3, The Voice of Poland 2

„The Voice of Poland 2” czy „Bitwa na głosy 4”: który program wróci na wiosnę do TVP2?

Logo programu The Voice of Poland

Dla wszystkich fanów „The Voice of Poland” mamy dobrą wiadomość. Bardzo prawdopodobne, że TVP2 wyemituje kolejną edycję muzycznego talent-search show. Program miałby pojawić się na antenie wiosną przyszłego roku.

Logo programu The Voice of Poland
Logo programu The Voice of Poland

Wcześniej mówiło się, że „The Voice of Poland” nie wróci już na antenę TVP2. Teraz okazuje się, że kierownictwo stacji miało na myśli ramówkę na jesień 2012 roku. Możliwe, że widowisko pojawi się na antenie wiosną 2013 roku. Decyzja w sprawie kontynuacji ma zapaść w najbliższych tygodniach.

– Zastanawiamy się. To jeden z rozważanych formatów – powiedział Juliusz Braun, prezes TVP, w rozmowie z WirtualneMedia.pl. Oprócz emisji „The Voice of Poland 2”, TVP2 rozważa jeszcze produkcję czwartej edycji „Bitwy na głosy”.

Podobno firma Rochstar rozpoczęła już wstępne przygotowania do rozpoczęcia produkcji „The Voice”. Pewne jest, że jeśli TVP zdecyduje się kontynuować format, to wiosną nie zobaczymy w nim żadnego z dotychczasowych jurorów. W rozmowie z serwisem WirtualneMedia.pl informację tę wyjawił Jerzy Kapuściński – dyrektor TVP2. Oznacza to, że Andrzeja Piasecznego, Kayah, Anię Dąbrowską i Adama „Nergala” Darskiego zastąpią nowe osoby.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję „The Voice of Poland” oglądało 2,27 mln widzów. Program dał stacji TVP2 dopiero trzecie miejsce w rynku telewizyjnym.

Poprzedni artykułNastępny artykuł