Big Brother, The Amazing Race 20

„Big Brother”: Rachel Reilly i Brendon Villegas wzięli ślub

Brendon Villegas i Rachel Reilly | fot. Reality Bash Party

Gwiazdy amerykańskiego „Big Brothera” i „The Amazing Race” właśnie wzięły ślub. W minioną sobotę na ślubnym kobiercu stanęli Rachel Reilly i Brendon Villegas, którzy poznali się ponad dwa lata temu w Domu Wielkiego Brata.

Brendon Villegas i Rachel Reilly | fot. Reality Bash Party
Brendon Villegas i Rachel Reilly | fot. Reality Bash Party

Rachel Reilly i Brendon Villegas to para, która poznała się na planie dwunastej edycji „Big Brothera”, emitowanej latem 2010 roku na antenie CBS. Rok później oboje wystąpili w kolejnym sezonie programu. Rachel została zwyciężczynią „Big Brothera 13” i wygrała pół miliona dolarów. Następnie para pojawiła się w serialu „Moda na sukces” („The Bold and the Beautiful”) i wzięła udział w reality show „The Amazing Race 20”, w którym zajęła trzecie miejsce.

Wczoraj Rachel i Brendon oficjalnie stali się małżeństwem. Uroczystość odbyła się w AT&T Center w Los Angeles. Jak donosi „People”, zakochani przybyli na uroczystość… helikopterem.

Wśród 130 gości obecni byli m.in. znani z „Big Brothera” Chelsea Hart, która pojawiła się jako druhna, Matt Hoffman – pełniący funkcję prowadzącego ceremonię, a także także inna para z Domu Wielkiego Brata – Jordan Lloyd i Jeff Schroeder.

Ślub został zorganizowany przez producentów show „My Fair Wedding: Unveiled”, w którym wzięli udział Rachel i Brendon. Całą ceremonię będzie można zobaczyć w wielkim finale, którego emisję zaplanowano na sobotę, 15 grudnia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł