Kuchenne rewolucje

Szósty sezon „Kuchennych rewolucji” od 6 września

Magda Gessler | fot. TVN

Magda Gessler – królowa kuchennych rewolucji – u jednych budzi lęk, a u innych pełne uwielbienie. Ale zarówno jedni, jak i drudzy chętnie oddają w jej ręce swoje restauracje, licząc na zawrotny sukces. Komu zatem się poszczęści w nowym sezonie programu i w czyjej kuchni zaprowadzi porządek sama Magda Gessler?

Magda Gessler | fot. TVN
Magda Gessler | fot. TVN

W szóstej odsłonie „Kuchennych rewolucji” będą Kujawiacy i Górale, będą dwie stolice Polski, będą kozy, kaczki, a nawet ostrygi. Stoły ugną się pod ciężarem mięsiw, a właścicielom ugną się nogi, kiedy dostrzegą wreszcie prawdę o własnych restauracjach. Magda Gessler zmierzy się z tirami, z kuchnią bez kucharzy, z gigantycznym kredytem, a potem wsiądzie do ekskluzywnego Orient Expressu, którego maszynistą okaże się być mechanik samochodowy – tak stacja TVN zapowiada kolejną edycję widowiska.

– To jest żywioł. To jest chwila. To jest mój instynkt czarodziejki, który posiadam i który podpowiada mi co i jak należy zrobić. Ja to po prostu czuję w danym momencie, tu i teraz – uchyla rąbka tajemnicy swojego przepisu na udaną rewolucję Magda Gessler.

„Kuchenne rewolucje 6” będą emitowane od 6 września, w każdy czwartek o godz. 21:30.

Poprzedni artykułNastępny artykuł