MasterChef

Znamy jurorów polskiej edycji „MasterChef”

Jurorzy programu MasterChef | fot. TVN

Wiemy już, kto będzie oceniać uczestników polskiej edycji „MasterChef”. Obok Magdy Gessler w jury znajdą się również Anna Starmach i Michel Moran.

Jurorzy programu MasterChef | fot. TVN
Jurorzy programu MasterChef | fot. TVN

W skład jury polskiej edycji programu „MasterChef” znajdą się Anna Starmach i Michel Moran. Będą oni wraz z gospodynią formatu Magdą Gessler wybierać finalistów kulinarnego reality show, a następnie eliminować kolejnych uczestników z gry.

Ania Starmach to laureatka organizowanego w 2010 roku w ramach programu „Dzień Dobry TVN” konkursu „Gotuj o wszystko”. Dzięki tej wygranej obecnie zajmuje się przyrządzaniem potraw w porannym magazynie TVN.

Michel Moran jest z kolei właścicielem i szefem kuchni warszawskiej restauracji Bistro de Paris. Z branżą gastronomiczną związany jest od 26 lat. Pracował w wielu renomowanych restauracjach w Europie.

Konsultantem ds. kulinarnych w programie został Mirek Drewniak, członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni i przewodniczący Loży Ekspertów programu „Doceń polskie”.

W niedzielę, 1 lipca zakończyły się precastingi do reality show, a castingi z udziałem jury ruszają 7 lipca. Wybrani przez jurorów uczestnicy przez kilka tygodni rywalizować będą ze sobą w różnych, kulinarnych zadaniach, stopniowo odpadając z rywalizacji. Najlepszy z kucharzy-amatorów, którego wyłonią jurorzy, wygra 100 tys. zł i kontrakt na wydanie książki kulinarnej.

Program „MasterChef” powstał w Wielkiej Brytanii i doczekał się już swoich odsłon w ponad 30 krajach świata. W Stanach Zjednoczonych jego gospodarzem jest słynny Gordon Ramsey.

Produkcją polskiej wersji zajmie się TVN. Producentką show będzie Ewa Leja. Licencjodawcą formatu jest firma Shine International.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł