Big Brother 4.1, Big Brother VIP

Jolanta Rutowicz o „Big Brotherze”: „Reality show to scena. A ja byłam tam aktorką”

Jolanta Rutowicz w teledysku zespołu QRacja | Foto: Jakub Jakielaszek

Zwyciężczyni „Big Brother 4.1” w rozmowie w talk-show „Golonko Gwiazd” po raz kolejny odniosła się do swojego udziału w programie podtrzymując, że w Domu Wielkiego Brata odgrywała swoją rolę. Powiedziała także, ile pieniędzy otrzymała za udział w widowisku.

Jolanta Rutowicz w teledysku zespołu QRacja | Foto: Jakub Jakielaszek
Jolanta Rutowicz w teledysku zespołu QRacja | Foto: Jakub Jakielaszek

– Do „Big Brothera” dostałam się przez casting w Anglii. Miałam tam osobę od PR-u z agencji mody, która miała do czynienia z reality show – powiedziała Rutowicz. – To nie jest tak, że ja w 100% grałam. Bo ja jestem szalona, wyluzowana, mam tysiąc myśli na sekundę. Jakiś procent siebie zachowałam. Ciężko grać 24h na dobę. Nie zrobiłam tego po to, żeby później żałować i się z tego wymyć, oczyścić. Ja długo z tym zwlekałam. Wpadłam w ten wir. Zaczęło mi się to podobać (…). Kiedy kamera się wyłączała, Jolanta przechodziła do swojego życia. Wracała do domu, do mamusi, do tatusia. Sprzedałam się tak jak chciałam – dodała.

W rozmowie Rutowicz zdradziła, że za sam udział w show (nie licząc wygranej, która wyniosła 100 tys. złotych) otrzymała ponad 150 tys. złotych.

Rok temu, mimo dużej popularności, Jolanta zdecydowała wycofać się z show-biznesu. – Oddaliłam się. Nie chciałam skupiać się na polskim show-biznesie. Tu jest smutno i szaro. Mieszkałam długo w Anglii. Ja zobaczyłam jak tam jest kolorowo. Ta moja kreacja (na potrzeby programu „Big Brother” – przyp. Reality-TV.pl) powstała dlatego, że ja wyjechałam tam. Odegrałam rolę nastoletniej Angielki – wyznała Jolanta. I dodała: – Nie wiążę swojego życia z show-biznesem. Reality show to scena. A ja byłam tam aktorką. Teraz zdjęłam tę maskę.

Obecnie Rutowicz jest związana z Amerykaninem Chrisem, którego poznała w klubie. Ten po miesiącu znajomości zdecydował jej się oświadczyć. – Przed poznaniem Chrisa mówiłam, że nigdy się nie zakocham. Nie wierzyłam, że kiedyś założę białą suknię – zdradza. Teraz nosi na ręce dwa pierścionki zaręczynowe i nie wyklucza, że w przyszłości stanie na ślubnym kobiercu.

Niebawem gwiazda „Big Brothera” planuje wydać książkę, w której ujawni więcej informacji na swój temat i udziału w reality show „Big Brother 4.1”.

Jesteście ciekawi pisarskich umiejętności byłej mieszkanki Domu Wielkiego Brata?

Poprzedni artykułNastępny artykuł