Taniec z Gwiazdami 14

„Taniec z Gwiazdami 14”: co z Józefowiczem i Urbańską?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz | fot. TVN

„Super Express” donosi, że w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami” możemy spodziewać się zmian wśród jurorów i prowadzących. Jaki los spotka Janusza Józefowicza i jego żonę Nataszę Urbańską?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz | fot. TVN
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz | fot. TVN

Zdaniem tabloidu posada Nataszy Urbańskiej jest zagrożona. Ruszyła już giełda nazwisk, które mogłyby zastąpić ją w roli prowadzącej „Tańca z Gwiazdami”. Najwyżej w rankingu znajduje się Katarzyna Pakosińska. – To tak zwany fakt prasowy, ale to byłaby propozycja kusząca, bo ja się przywiązałam – mówi Pakosińska portalowi Plejada.pl.

Mimo możliwego odejścia Urbańskiej, producenci chętnie zobaczyliby w kolejnym sezonie jej męża Janusza Józefowicza. Jak czytamy na łamach „Super Expressu”, medialne małżeństwo zostało zaangażowane tylko na jedną edycję „Tańca z Gwiazdami”, jednak mimo informacji, że na pewno odejdą razem, nic nie jest tak oczywiste.

W obronie Józefowicza stanął nawet Piotr Galiński. – Dotarliśmy się jako jury gdzieś w połowie edycji. Janusz okazał się bardzo fajnym facetem, który zaczął później trochę inaczej oceniać niż na początku – mówił w kuluarach zaraz po finałowym odcinku.

Choć Józefowicz rozważał odejście z widowiska, jeszcze w tym tygodniu powinno dojść do wstępnych negocjacji na temat jego udziału w kolejnej edycji.

Gorzej ma się sytuacja Nataszą Urbańską. Jak twierdzi „Super Express”, bardzo prawdopodobny jest również powrót Katarzyny Skrzyneckiej, która ma już za sobą poród i niebawem byłaby gotowa wrócić do pracy na planie „Tańca z Gwiazdami”.

A Wy kogo widzielibyście wśród jurorów i prowadzących show?

Poprzedni artykułNastępny artykuł