The Voice of Poland

„The Voice” – odcinek 10: relacja z drugiego Sing Off

Jury programu The Voice | fot. TVP

Drugie Sing Off w „The Voice of Poland” za nami. Walka między uczestnikami była zacięta. Kto bardziej przekonał trenerów?

Jury programu The Voice | fot. TVP
Jury programu The Voice | fot. TVP

Tym razem na scenie zaprezentowały się drużyny Ani Dąbrowskiej i Adama „Nergala” Darskiego. Większość wykonań została bardzo wysoko oceniona przez trenerów. Niezależnie, jak dobre były wykonania, nie wszyscy mogli przejść dalej. Głosowanie widzów i decyzje trenerów zapewniły dalszy udział w programie trójce wykonawców z każdego zespołu.

– Dał ognia, co było widać i słychać – stwierdził Hubert Urbański po występie Damiana Ukeje. „Nergal” dodał, że było widać, że Damian ma masę testosteronu.

– Nie potrzebujesz wielkich aranżacji i środków, by być wyjątkowa – powiedziała z kolei Ania Dąbrowska po występie Karoliny Charko.

– Ostatnim dźwiękiem, jaki postawiłeś, rozwaliłeś mnie – wyznała Kayah, oceniając występ Filipa Sałapy. Ania Dąbrowska nieco się natomiast wynudziła.

Po występie Kasi Klimczyk trener Andrzej Pasieczny stwierdził, że dziewczyna poczyniła postępy, ale za małe.

Wszystkich za to porwało wykonanie utworu „Run to The Hills” Iron Maiden w wykonaniu Moniki Urlik. – Wykonanie było genialne. I więcej nic nie powiem, będę milczał jak ksiądz Boniecki – powiedział Piaseczny.

Ewa Szlachcic zmierzyła się z „Black Velvet”. – Słyszałam tę piosenkę tysiąc razy, ale dzisiaj miałam ciarki na plecach – powiedziała Ania. Z kolei Ares Chadzinikolau zaśpiewał „Knocking on Heavens Door” i według Kayah, było to jego najlepsze wykonanie w całym programie.

– Po prostu świetnie – powiedziała Kayah po występie Piotra Niesłuchowskiego, „rodzynka” w drużynie Ani Dąbrowskiej. Natomiast Ewelina Kordy zmierzyła się z twórczością Amy Winehouse i wyszło śpiewająco. – Genialnie, genialnie – stwierdziła Kayah. „Nergal” wręczył Ewelinie bukiet róż.

– Ty robisz, co chcesz. To jest muzyczna anarchia – powiedział „Nergal” po występie Aleksandry Galewskiej. Dodał, że to było świetne. – Do tej pory nie wiem, czy jesteś magiczną kosmitką, czy po prostu kosmitą – stwierdziła jej trenerka Ania Dąbrowska.

Na koniec przyszła pora na ogłoszenie wyników. Decyzją widzów w następnym etapie zobaczymy Monikę Urlik i Damiana Ukeje z drużyny Adama Darskiego oraz Aleksandrę Galewską i Piotra Niesłuchowskiego z drużyny Ani Dąbrowskiej. „Nergal” postanowił, że w programie pozostaje także Ewelina Kordy. Decyzją Ani w programie pozostała również Karolina Charko.

Do dogrywki stanęli Ewa Szlachcic i Kasia Klimczyk z drużyny Ani Dąbrowskiej oraz Filip Sałapa i Ares Chadzinikolau z drużyny Adama Darskiego. Decyzją trenerów do następnego etapu przeszli Ewa Szlachcic i Ares Chadzinikolau.

[TVP]

Poprzedni artykułNastępny artykuł