Top Model 2

Hermafrodyta w drugiej edycji „Top Model”

W drugiej edycji Top Model weźmie udział hermafrodyta | fot. TVN

Podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN poznaliśmy jedną z bohaterek drugiej edycji programu „Top Model. Zostań Modelką”. Dziewczyna o imieniu Michalina zachwyciła jurorów na jednym z castingów. Okazało się, że jest hermafrodytą – miała po urodzeniu męskie i żeńskie narządy płciowe.

W drugiej edycji Top Model weźmie udział hermafrodyta | fot. TVN
W drugiej edycji Top Model weźmie udział hermafrodyta | fot. TVN

7 września na antenie TVN-u będzie można zobaczyć pierwszy odcinek drugiej edycji „Top Model”. Dziewczyny marzące o wielkich karierach na wybiegu znowu będą próbowały dostać się do grona szczęśliwych uczestniczek telewizyjnego widowiska. Szanse na udział dostanie tylko trzynaście finalistek. „Top Model 2” będzie wymagający, rygorystyczny i przede wszystkim o wiele bardziej kontrowersyjny.

Już na prezentacji show uchylono rąbka tajemnicy. Dziewczyną, która na castingu usłyszała cztery razy „tak”, była Michalina. Jej udział to spore zaskoczenie, bo nikt nie spodziewał się w show hermafrodyty. – Od urodzenia miałam drobny defekt, który po prostu wymagał naprawy. To był defekt związany przede wszystkim z płcią. To był defekt natury biologicznej, czyli mój organizm wytwarzał zarówno gonady żeńskie, jak i męskie. Przez to wykształcenie genitaliów było pośrednie. To był hermafrodytyzm – wyznała Michalina na castingu.

– Do pewnego momentu odbierałam to za karę od losu, ale różne są nieszczęścia w życiu i też byłam ich świadkiem. Do tego, do czego teraz doszłam, latami się męczyłam, ale osiągnęłam to i wiem, że jestem zdeterminowana. Musiałam osiągnąć dojrzałość psychiczną i fizyczną, czyli do 18 roku życia się męczyłam – powiedziała jurorom Michalina.

Tyszkę, Wolińskiego, Krupę i Korwin-Piotrowską urzekła osobowość dziewczyny oraz jej uroda i fotogeniczność. Michalina przeszła do kolejnego etapu. – To lekcja dla naszego kraju – powiedział Marcin Tyszka. – Niesamowita dziewczyna po prostu, rany boskie, totalna – dodała Karolina Korwin-Piotrowska.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł