Taniec z Gwiazdami 13, You Can Dance 7

Michał Piróg o „Tańcu z Gwiazdami”: „To nie mój świat, nie moja estetyka”

Michał Piróg | Foto: FORUM

Juror „You Can Dance” już jakiś czas temu powiedział, że za nic nie chciałby być jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”. W rozmowie z „Faktem” powiedział, dlaczego nie widzi siebie w hitowym programie TVN.

Michał Piróg | Foto: FORUM
Michał Piróg | Foto: FORUM

Piróg przyznał, że miał propozycję oceniania uczestników „Tańca z Gwiazdami”, ale odrzucił propozycję. – Odmówiłem jeszcze przed pierwszą edycją. „Taniec z Gwiazdami” może i jest cudowny i niesamowity, ale jest to jednak ocenianie tańca towarzyskiego. A taniec towarzyski jest sztuczny – powiedział Piróg.

– To jest taniec turniejowy, parkietowy. Masz się cały czas uśmiechać, masz być ślicznie opalony, uczesany, a świat ma być cudowny. Brylantyna i cekiny to nie mój świat, nie moja estetyka. Ja wolę inne techniki tańca, w których mogę wyrazić siebie; to, co czuję. A nie, że facet zawsze jest macho, a dziewczyna jest niewinna lub jest kusicielką. Ja tego nie lubię. A „You Can Dance” lubię. Tam są ludzie, którzy walczą, mają determinację; są jak sportowcy. Robią to, co ja robiłem przez całe życie – dodał.

Poprzedni artykułNastępny artykuł