Top Model

Zula Walkowiak i były narzeczony Joli Rutowicz poprowadzą własny program?

Mateusz Osiecki i Zuzanna Walkowiak | fot. TVN

Zuza Walkowiak z „Top Model” i Mateusz Osiecki, słynący z bycia byłym narzeczonym Joli Rutowicz, który oświadczył się jej w „Rozmowach w toku”, mają szanse na własny program telewizyjny. Na antenie telewizyjnej Czwórki mieliby poprowadzić własny talk-show.

Mateusz Osiecki i Zuzanna Walkowiak | fot. TVN
Mateusz Osiecki i Zuzanna Walkowiak | fot. TVN

Jak twierdzi Pudelek.pl, TV4 pracuje obecnie nad produkcją programu pod tytułem „Goście Młodych”, która ma pojawić się w jesiennej ramówce stacji. Wg serwisu producentka programu zleciła Osieckiemu i Walkowiak stworzenie listy z nazwiskami gości, których chcieliby zaprosić. Podobno Walkowiak i Osiecki mają otrzymać po 3 tysiące złotych za każdy odcinek prowadzenia talk-show.

– Na moje pytanie, skąd pomysł na taki program i dlaczego właśnie te osoby w roli prowadzących, usłyszałem następującą odpowiedź: „Formuła programu będzie podobna do tej, którą miał rozrywkowy program Happy Hour. Emocji i kontrowersji na pewno nie zabraknie. Tym bardziej, że w roli prowadzących pojawią się osoby młode, odważne, a co najciekawsze – są to ludzie z zupełnie dwóch różnych światów. Będą mieli bardzo duży wpływ na to, jacy goście pojawią się obok nich w programach na żywo” – zdradza informator.

Poprzedni artykułNastępny artykuł