Top Model 2

Kasia Smolińska i Emilia Pietras w kolejnej edycji „Top Model”

Kasia Smolińska i Emilia Pietras | Fot. FORUM

W wakacje stacja TVN szykuje się do realizacji kolejnej edycji „Top Model. Zostań Modelką”. W drugiej odsłonie show wezmą udział dwie dobrze znane uczestniczki: Kasia Smolińska i Emilia Pietras. Co młode panie będą robić w programie?

Kasia Smolińska i Emilia Pietras | fot. FORUM
Kasia Smolińska i Emilia Pietras | fot. FORUM

Dziewczyny, które dzięki programowi nieco się wybiły i stały się rozpoznawalne, zyskały też zaufanie jurorki Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka dostrzegła w młodych modelkach potencjał i teraz byłe mieszkanki domu modelek będą pracować jako reporterki portalu TVN24.pl.

„Biorę za nie odpowiedzialność. To mój wybór. Emilia i Kasia moim zdaniem mają wielkie zdolności medialne, kamera je kocha, są inteligentne i mają świetną energię. Jestem przekonana, że dadzą sobie doskonale radę za kulisami programu, który tak bardzo zmienił ich życie. Poza tym, kto inny jak nie one wie, co czuja dziewczyny w kolejce na casting? Mogą doradzić czego nie robić, co założyć, na co uważać idąc do jury, bo same przeszły przez casting w ubiegłym roku i znalazły się w elitarnej 13. One znają te emocje i będą wiedziały, jak rozmawiać ze swoimi potwornie zestresowanymi rówieśniczkami. Emilia i Kasia to świetne przykłady na to jak Top Model pomaga, niekoniecznie tylko w świecie mody” – oświadczyła Karolina Korwin-Piotrowska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł