X Factor

The X Factor już wiosną 2011! Kiedy ruszą castingi? Kto zasiądzie w jury?

Edyta Górniak | Foto: KAPiF

Za produkcję programu The X Factortelewizja Polsat zbierała się przez całe lata. Teraz wszystko w rękach TVN-u. Popularny za granicą reality show doczeka się u nas debiutu wiosną przyszłego roku.

Edyta Górniak | fot. KAPiF
Edyta Górniak | fot. KAPiF

Widowisko zostało już oficjalnie zapowiedziane podczas finału trzeciej edycji Mam Talent. Stacja TVN liczy na duże zainteresowanie formatem i ma nadzieję, że dzięki emisji talent-search show przeznaczonego dla osób śpiewających, znajdzie się więcej miejsca dla innych talentów w czwartej edycji Mam Talent.

Powoli pojawiają się pierwsze informacje na temat osób, które zasiądą w jury i oceniać będą uczestników The X Factor. Według pierwszych doniesień producenci stworzyli już listę potencjalnych jurorów, z którymi prowadzone są negocjacje.

Według listy w ławie sędziowskiej producenci widzieliby Kubę Wojewódzkiego i Edytę Górniak. Propozycje otrzymali podobno także Natalia Kukulska, Kayah, Patrycja Markowska, Kasia Nosowska, Czesław Mozil, Maria Peszek, Marcin Prokop i Piotr Metz – redaktor naczelny „Machiny”. Pełen skład jury ma zostać wyłoniony w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Castingi do The X Factor rozpoczną się w styczniu 2011 roku. Pierwszy z nich zostanie zorganizowany 8 stycznia w Zabrzu. Program trafi do ramówki TVN już wiosną.

Poprzedni artykułNastępny artykuł