Taniec z Gwiazdami 01, Taniec z Gwiazdami 02, Taniec z Gwiazdami 03, Taniec z Gwiazdami 04, Taniec z Gwiazdami 05, Taniec z Gwiazdami 06, Taniec z Gwiazdami 07, Taniec z Gwiazdami 08, Taniec z Gwiazdami 09, Taniec z Gwiazdami 10, Taniec z Gwiazdami 11

Wygrali Taniec z Gwiazdami. Co się z nimi stało?

Anna Guzik | Foto: EAST NEWS

Tabloid „Fakt” ocenił, który ze zwycięzców Tańca z Gwiazdami najlepiej wykorzystał swoją szansę po zwycięstwie w show. Na którym miejscu uplasowali się poszczególni laureaci?

Anna Guzik | fot. EAST NEWS
Anna Guzik | fot. EAST NEWS

1. Kinga Rusin – 100%
Dziennikarka jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskiej telewizji. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze przed kilkoma laty zajmowała się gotowaniem obiadów i wychowywaniem dzieci. Wiatru w żagle nabrała po rozwodzie i 4. edycji Tańca z Gwiazdami. Jej rumba przeszła do historii, a Kinga wie już, jak w 100% wykorzystać swoje możliwości.

2. Kasia Cichopek – 95%
Przed udziałem w 2. edycji Tańca z Gwiazdami Kasia była mylona ze swoją bohaterką Kingą Zduńską z M jak miłość. Teraz Cichopek jako gwiazda pierwszej wielkości prowadzi programy rozrywkowe i wielkie festiwale. Niestety, zaniedbuje aktorstwo. A biorąc pod uwagę, jak radziła sobie w show TVN, powinna walczyć o role w musicalach. Swoją szansę na razie wykorzystała w 95%.

3. Anna Mucha – 90%
Po zwycięstwie w 10. edycji Tańca z Gwiazdami jej nazwisko znowu stało się gorące. Mucha zasiadła w jury You Can Dance 5, dostała rolę w Teraz albo nigdy! i drugiej serii Usta Usta oraz w dwóch filmach fabularnych Och, Karol i Tylko mnie nie strasz. Jesteśmy przekonani, że Ania wykorzystała możliwości, jakie przyniosło jej zwycięstwo w show dopiero w 90%.

4. Dorota Gardias – 70%
Zajmując pierwsze miejsce w 9. edycji show TVN, Dorota ze zwykłej pogodynki stała się gwiazdą telewizji. Bez wątpienia pomogły jej w tym programy Projekt plaża i alleZima!, które poprowadziła, oraz gorąca sesja dla męskiego magazynu. Ale według nas to dopiero 70% możliwości, jakie Gardias otrzymała, wygrywając Kryształową Kulę.

5. Rafał Mroczek – 35%
Choć wiele osób uważa Rafała za słabego aktora, nikt nie może powiedzieć, że nie potrafi tańczyć. W 3. edycji Tańca z Gwiazdami był bezkonkurencyjny. Niestety, wygrana nie zapewniła mu nowych ról. Jak na razie nad Mroczkiem pochylił się jedynie Polsat, który obsadził go w serialu Pierwsza miłość. Swoje pięć minut sławy Rafał wykorzystał tylko w 35%.

6. Krzysztof Tyniec – 20%
Zostawiając daleko w tyle konkurencję, Tyniec wygrał 5. edycję Tańca z Gwiazdami. Niestety, spektakularny sukces Krzysztof wykorzystał tylko w 20%. Jak? Zgodził się poprowadzić Koło fortuny – teleturniej, którego od ponad pół roku i tak nie ma już na antenie.

7. Magda Walach – 10%
Przed Tańcem z Gwiazdami Magdę słabo kojarzyła polska publiczność. Jednak widzowie 7. edycji zakochali się w jej kobiecym wdzięku. Niestety, po zakończeniu show cały czar Walach prysł. Aktorka co prawda dostała rolę w Tancerzach, ale serial nie przypadł widzom do gustu i wbrew oczekiwaniom nie stał się wielkim hitem. Magdalena wykorzystała zaledwie 10% swoich możliwości.

8. Olivier Janiak – 7%
Dziennikarz TVN wygrał pierwszą edycję Tańca z Gwiazdami. I na tym polegał jego pech. Program nie cieszył się wtedy wielką popularnością. Janiak zrzucił kilkanaście kilogramów i pięknie tańczył walca, ale mało kto to zauważył. Olivier musi więc wciąż prowadzić niszowe programy. W wielkich show wciąż nie ma dla niego miejsca. Zaledwie 7% wykorzystanych szans.

9. Agata Kulesza – 3%
Na sukcesie Agaty w 8. edycji Tańca z Gwiazdami najbardziej skorzystała WOŚP. Aktorka na jej potrzeby przekazała swoją wygraną – samochód porsche. Sama Kulesza niewiele zyskała. Co prawda publiczność przekonała się, że ma osobowość i wielkie poczucie humoru, ale teraz Agata przestała się tym chwalić. Jedynie 3% wykorzystanych szans.

10. Anna Guzik – 0%
Guzik jest jedyną osobą, o której głośniej było przed zdobyciem Kryształowej Kuli. Po zwycięstwie w 6. edycji show Anna dostała wprawdzie rolę w serialu Agentki, ale produkcja okazała się klapą. Teraz aktorka pojawia się tylko w Na Wspólnej i gra epizody w innych produkcjach.

Julia Kamińska
Za sprawą udziału w Tańcu z Gwiazdami Julia Kamińska z serialowej Brzyduli zmieniła się w pięknego i świetnie ruszającego się łabędzia. Młoda aktorka wygrała 11. edycję tanecznego show TVN. Jak teraz potoczą się jej losy? Będziemy mogli to ocenić dopiero za kilka miesięcy.

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł