Big Brother, The Amazing Race 16

Jeff Schroeder w podróży dookoła świata

Jeff Schroeder | Foto: CBS

Jeff Schroeder – uczestnik amerykańskiego Big Brothera 11 i The Amazing Race 16 – doczeka się własnego show. Schroeder ponownie wyruszy w wyprawę dookoła świata, jednak tym razem bez swojej koleżanki z Big Brothera Jordan Lloyd i… bez grosza przy duszy.

Jeff weźmie udział w drugim sezonie Around the World for Free (Dookoła świta za darmochę) i stanie przed wyzwaniem okrążenia Ziemi dookoła w ciągu 100 dni. Schroeder nie będzie mógł mieć ze sobą żadnych pieniędzy, a swoje rzeczy osobiste będzie musiał zmieścić w jednym plecaku.

Program będzie można oglądać w Internecie na stronach CBC.com. Jeff będzie mógł kontaktować się z oglądającymi show internautami i korzystać z ich wskazówek. Pierwszą odsłonę widowiska emitowano w roku 2007. W reality show wziął wtedy udział Alex Boylan – uczestnik drugiej edycji The Amazing Race. Relację z jego podróży było można oglądać w postaci codziennych webisodów.

Drugi sezon Around the World for Free będzie można oglądać na stronie CBS, gdzie dostępne są także klipy z pierwszej edycji programu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł