Taniec z Gwiazdami 11

Joanna Senyszyn w Tańcu z Gwiazdami 11?

Joanna Senyszyn | Foto: Pudelek.pl

Tabloidy mówią jasno: europosłanka Joanna Senyszyn otrzymała propozycje uczestniczenia w 11. edycji Tańca z Gwiazdami, która od marca emitowana będzie na antenie TVN.

Joanna Senyszyn | fot. Pudelek.pl
Joanna Senyszyn | fot. Pudelek.pl

Serwisy plotkarskie kolejno donoszą o propozycji, jaką złożono kontrowersyjnej europarlamentarzystce i o jej umiejętnościach tanecznych. W rozmowie z „Super Expressem” Senyszyn potwierdziła, iż otrzymała propozycję od TVN-u, ale jeszcze niczego nie zdecydowała. „Moja mamusia uważała, że każda dziewczynka powinna umieć tańczyć. Dlatego już w wieku 12 lat uczęszczałam na kurs tańca. Poza tym z przyjemnością tańczę, jeśli nadarzają się takie okazje” – powiedziała.

„Mam już rozpiskę jak wyglądają treningi i ile czasu trzeba na to wszystko poświęcić. Rozważam wszystkie za i przeciw. Najpierw muszę porozmawiać z organizatorami i zobaczyć, czy mój udział w programie nie będzie kolidował z pracą w parlamencie” – dodała. Zapowiedziała także, iż jeżeli zdecyduje się na udział w Tańcu z Gwiazdami, to „nikt nie będzie zawiedziony, da z siebie wszystko”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł