Celebrity shows

Steczkowska sama zrezygnowała z udziału w „Diwach”

Piosenkarka Justyna Steczkowska zaprzeczyła, jakoby nie dostała propozycji wystąpienia w programie „Diwy”. Z jej oświadczenia wynika, że sama postanowiła nie pojawiać się w programie.

”To ja się wycofałam z programu Diwy, a nie mnie pominięto. Moje stanowisko w tej sprawie było dla Rochstara jasne już dawno. Tak więc to, co napisał Super Express jest kłamstwem, bo nikt z Rochstara nie powiedział tego, co wydrukowali jako cytat” – ogłosiła Steczkowska. „Po programie Gwiazdy Tańczą na Lodzie” oczywiste było dla mnie, że spotkanie z Dosią w programie Diwy, nie będzie miało nic wspólnego z muzyką, bo zanim wyszłybyśmy na scenę zagrać koncert, musiałybyśmy spędzać ze sobą 24 godziny na dobę przez jakiś czas. Efekt byłby oczywisty. Tak więc nie jestem tym zainteresowana, bo nad towarzystwo Dosi zdecydowanie przedkładam swoją rodzinę” – dodała piosenkarka.

„Polska scena muzyczna jest tak mała, że nie sposób nie spotykać się na tych samych festiwalach czy ogólnych koncertach z naszą królową, ale z własnej woli tam gdzie Dosia, nie ma Jusi. Pozdrawiam i głowa do góry , przeżyjemy”. „Super Express nie ustaje w dążeniu do zniszczenia mnie. Wszystkim zainteresowanym przypominam, że powód tego jest taki, że przegrali proces i muszą przeprosić mnie publicznie i wpłacić pieniądze na konto fundacji Ani Dymnej. Więc powód wszystkich tych wypisywanych bzdur ma właśnie to podłoże. Myślą, że się złamię i cofnę kolejną sprawę, która jest w przygotowaniu przeciwko nim. Ale nic z tego. Będę walczyć o siebie, prawo do swojej prywatności i spokoju mojej rodziny, bez względu na to, ile bzdur przyjdzie mi jeszcze przeczytać na swój temat. Tradycyjnie dołączają się do tego inni, przedrukowując i dopisując co się da i tradycyjnie nie ma to nic wspólnego z prawdą” – pisze Steczkowska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł