Big Brother VIP

Producenci o sprawie Aleksandry „Sashy” Strunin

Wokalistce duetu The Jet Set, Aleksandrze „Sashy” Strunin, która po interwencji policji opuściła Dom Wielkiego Brata, grozi kara finansowe za zerwanie kontraktu z firmą Endemol Polska.

„Sashę” w asyście ochroniarzy i policji wyciągnął z programu jej ojciec. Wokalistka miała bowiem poważne zobowiązania zawodowe. Producent programu, firma Endemol Polska, zastanawia się nad wyciągnięciem konsekwencji prawnych wobec dziewczyny. „Po raz pierwszy w historii naszego programu jego uczestnik zerwał kontrakt” – powiedziała „Twojemu Imperium” Sylwia Socha z biura prasowego firmy Endemol Polska.

„Informuję, iż artystka nie podpisała z nami żadnego aneksu do umowy, który zapewniałby jej kontakt ze światem zewnętrznym oraz umożliwiał opuszczenie Domu Wielkiego Brata w dowolnie wybranym przez nią momencie” – dodała Socha.

Przedstawiciele wokalistki nie chcą ujawniać szczegółów jej kontraktu, ani tłumaczyć się z interwencji policji.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł