Big Brother VIP

Aleksandra Strunin opuściła Dom po interwencji policji!

Już w sobotę, Sasha podjęła decyzją o opuszczeniu programu „Big Brother”. Gdy producenci widowiska nie wyrazili na to zgody, doszło do interwencji prawników i policji!

O kulisach całego wydarzenia poinformował ojciec Sashy. Aleksandra Strunin postanowiła odejść z programu już w sobotę ze względu na ważne plany zawodowe, jednak wbrew jej woli, była dalej przetrzymywana w Domu Wielkiego Brata. Producenci odmówili Sashy wypuszczenia jej z reality show, ponieważ takiej możliwości nie uwzględniała podpisana przez nią umowa z firmą Endemol Polska. Sprawą natychmiast zajął się ojciec Aleksandry, który skonsultował się z prawnikami. W końcu, po godzinach oczekiwań, doszło do interwencji policji, a Sasha dziś w nocy opuściła program „Big Brother”.

* * *

Przypominamy, że o innych niedociągnięciach, nieprawidłowościach i podejrzeniach o manipulacje w programie „Big Brother” przeczytać możesz na stronie bigbrother.showmag.info/howtokillbigbrother. Na temat artykułów możesz podyskutować na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł