Big Brother 4.1

Ewelina zamierza opuścić Dom Wielkiego Brata

Producentów „Big Brothera” dosięga fala uderzeniowa powstała z niestosowania się do zasad widowiska – jedna z osób zamierza opuścić program.

W naszym obszernym artykule informowaliśmy o wszystkich nieprawidłowościach, które mają miejsce w czwartej edycji „Big Brothera”. W dniu wczorajszym łamanie zasad programu przyniosło cios zwrotny w kierunku producentów.

Przypomnijmy, że uczestnicy „Wielkiego Brata” powinni żyć odizolowani od świata zewnętrznego. Mieszkańcy nie mają dostępu do mediów i nie powinni mieć kontaktu z rodzinami, bliskimi i przyjaciółmi. Tymczasem przez cały ostatni tydzień zawodnicy mieli styczność z wypowiedziami internautów, a także mogli zobaczyć krótkie filmy z udziałem swoich bliskich.

Z kolei w niedzielę jedna z nominowanych uczestniczek – Ewelina Chrapa – miała okazję porozmawiać ze swoją matką, która przebywała w studio. Matka przekazała córce treść wiadomości ze świata zewnętrznego, pochodzącą od Bartka – narzeczonego Eweliny. List zawierał następujące informacje: „Cześć, skarbie! W jednym krótkim zdaniu chciałem tobie powiedzieć, że to co zamierzałaś, już osiągnęłaś, a teraz pora na kolejną odważną decyzję. Decyzję, dzięki której zrobisz krok do przodu. Buziaczki”. Po chwili matka Eweliny dodała jeszcze: „Bartek czeka na zewnątrz, razem z bratem Oskarem. Ja też czekam”. Ani Ewelina, ani jej matka nie zdradziły, czego dotyczyła ich rozmowa.

Jednak na wyjaśnienie sytuacji nie trzeba było długo czekać. Już w poniedziałek Ewelina ogłosiła Wielkiemu Bratu i reszcie mieszkańców, że zamierza opuścić program.

Oczywiste jest, że Ewelina podjęła taką decyzję po usłyszeniu listu od swojego chłopaka, która ostrzegł ją, że nie powinna występować w „Big Brotherze”. Sama Ewelina przyznała tajemniczo, że jej wyjście związane jest z samym programem oraz jej życiem na zewnątrz.

Przypomnijmy, że na niedzielną konwersację pomiędzy Eweliną i jej matką zezwolili producenci widowiska i prowadzący. Tym razem złamanie jednej z podstawowych zasad „Big Brothera” mści się na producentach, gdyż po usłyszeniu wiadomości ze świata zewnętrznego, Ewelina nie zamierza pozostać w Domu Wielkiego Brata.

Poprzedni artykułNastępny artykuł