Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy"

• 38 Odpowiedzi
  • 14649 Wyświetleń
*

Kuba 942

Tajemnice
Czw, 19 Lut 2009, 16:10:53
Zołza dzięki za kolejne tajemnice z domu wielkiego brata :)
“Ken” odparł, że psychologa już nie będzie tego dnia.
Hmm...mi się wydaje, że niby opieka psychologa nad uczestnikami musi być (i niby była) całodobowa. Widać tak nie było.
Telewizja pokazuje to co chce i to co im jest wygodne, to co my widzimy to bardzo malutki procent tego co tam się dzieje. A widać, dużo nam nie pokazano.
Co do BB:Bitwa szkoda, że tak słabo pamiętam tą edycję, za młody byłem by pamiętać. I czy to czasem nie była edycja co na Canal + Film (kiedyś C+ Żółty) leciał całą dobę obraz i dźwięk z różnych kamer? Bo pamiętam, ze często sobie włączałem tylko nie pamiętam dokładnie która to była edycja, ale mi się wydaje, że Bitwa.

Adminie dzięki za filmik :), a Frytka jak w nosie dłubała...

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Tajemnice
Czw, 19 Lut 2009, 16:41:14
W Canal+ Żółty emitowana byla pierwsza edycja BB :)

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Pon, 10 Sie 2009, 02:02:01
Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy": miłość za papierosy
Mówi się, że Wielki Brat widzi wszystko. Historia reality shows dowodzi, że Wielki Brat co prawda widzi i wie wszystko, ale niechętnie dzieli się tą wiedzą z widzami. Nie inaczej było w przypadku trzeciej edycji "Big Brothera".

Być może widzowie trzeciej polskiej edycji "Big Brothera" pamiętają do dziś sytuację, kiedy to Agnieszka Koziołek - jedna z uczestniczek programu, nazwała inną mieszkankę Domu Wielkiego Brata "agentem". Wszystko to zdarzyło się niedługo po tym, jak wybuchła wielka i niespodziewana miłość pomiędzy Katarzyną Woźną a Piotrem Boruckim. Skąd wziął się ten nagły przypływ uczuć między dwójką mieszkańców Domu Wielkiego Brata? Czy były one prawdziwe? I dlaczego historia "Chudej" i "Chemika" tak szybko dobiegła końca? Dziś ujawniamy wszystkie informacje na temat tego zdarzenia. Przed Wami trzecia część kulis bitwy z Wielkim Bratem.

Więcej: https://showmag.info/2009/08/10/tajemnice-big-brother-3-bitwy-milosc-za-papierosy/

*

Offline Damian

• *
  • 3015
Pon, 10 Sie 2009, 09:45:43
Oj ale wyszły te brudy Wielkiego Szu ;) i filmy są , no ciekawe.

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Czw, 17 Wrz 2009, 12:50:45
Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy": bitwa z Wielkim Bratem
Mówi się, że Wielki Brat widzi wszystko. Historia reality shows dowodzi, że Wielki Brat co prawda widzi i wie wszystko, ale niechętnie dzieli się tą wiedzą z widzami. Nie inaczej było w przypadku trzeciej edycji "Big Brothera".

W trzeciej polskiej odsłonie programu "Big Brother" niewątpliwie wielu mieszkańców zjednoczyło się we wspólnej bitwie przeciwko Wielkiemu Bratu, który nie był już takim, jakim pamiętali go uczestnicy pierwszej i drugiej edycji. Zgodnie z założeniem producentów, Wielki Brat miał być srogi, nieustępliwy i niewdający się z uczestnikami w pogaduszki w Pokoju Zwierzeń. Osoby zamieszkujące Dom szybko odnalazły w Wielkim Bracie wspólnego wroga. Może nie do końca w Wielkim Bracie, co w stosowanych przez niego zasadach. Niewątpliwie w gronie najbardziej walecznych uczestników znaleźli się Agnieszka "Zołza" Koziołek i Wojciech "Brenas" Bernacki. Czy jednak widzowie byli świadkami prawdziwych potyczek, jakie rozegrały się w programie? Z czego te bitwy wynikały? I dlaczego nigdy nie pokazano ich polskim widzom? Przed Wami czwarta część kulis bitwy z Wielkim Bratem.

Więcej: https://showmag.info/2009/09/17/tajemnice-big-brother-3-bitwy-bitwa-z-wielkim-bratem/

*

Offline Damian

• *
  • 3015
Czw, 17 Wrz 2009, 15:16:41
No to było bardzo ciekawe :) najlepsza część ze wszystkich. A wie ktoś coś więcej o otwieranym lustrze weneckim? ja nic i ogólnie nie pamiętam żeby coś takiego wogóle było. Które to było lustro?

*

Kuba 942

Czw, 17 Wrz 2009, 16:18:13
W ogóle, że było kilka Wielkich Bratów i Sióstr. Świetny materiał :)

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Czw, 17 Wrz 2009, 19:23:39
Jestem zszokowany tym, co przeczytałem.
Czy w pierwszej i drugiej edycji również były takie machloje?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Czw, 17 Wrz 2009, 20:04:14
No ja przepraszam ALE "Dla Agnieszki “Zołzy” Koziołek i Wojciecha “Brenasa” Bernackiego tego było już za wiele. “Jeszcze dzień przed tymi felernymi nominacjami mieliśmy nominować twarzą w twarz, ale tych, których chcieliśmy nominować. "
Wielki Brat ustala zasady i moga być one zmieniane w trakcie programu

"Stąd też jedyna słuszna decyzja jaką mogli podjąć “Zołza” i “Brenas”: gdy nominacje zbliżały się do końca, Wojtek definitywnie odmówił oddania głosów na członków własnej drużyny."
Jedyna słuszna? Trzeba nominować - winą wielkiego brata było to że ta dwójka nie poniosła za coś takiego konsekwencji

“Twardym trzeba być, a nie miętkim. Ja żyję według własnego regulaminu, według własnych zasad”
Fajnie, tylko że w tym programie zyje się wg zasad domu WB a nie własnych

"W kolejnym tygodniu Niebiescy ponownie zostali dotknięci niesprawiedliwością"
No niesamowite, jak to możliwe  :ubaw:

"Dla “Zołzy” czas w “Big Brotherze” chylił się jednak ku końcowi. Jej misja dobiegała końca: zasady panujące w programie miały zostać zmienione, a ona sama myślami była już poza Domem Wielkiego Brata."
jaka znów misja, nie przesadzajmy może.

Uff, ten artykuł przypomniał mi czemu tak bardzo nie lubiłem niektórych uczestników tamtej edycji ;) Wielki brat popełnił wielki bład. Od poczatku produkcja musi być TWARDA bo inaczej zawodnicy wejda im na głowe co w tej edycji najwyraźniej sie dokonalo. :sciana:

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Pią, 18 Wrz 2009, 01:20:09
Agnieszka Koziołek odpowie na pytania czytelników Reality-TV.pl
W ostatnim czasie na łamach Reality-TV.pl było można przeczytać serię artykułów poświęconych kulisom trzeciej edycji programu "Big Brother". Specjalnie na naszą prośbę sekrety zdecydowała się ujawnić Agnieszka Koziołek.

Nasz cykl artykułów zmierza ku końcowi. W przyszłym tygodniu opublikujemy ostatni tekst, ale niemniej interesujący. W związku z dużym zainteresowaniem artykułami, a przede wszystkim w związku z komentarzami internautów, Agnieszka Koziołek zgodziła się odpowiedzieć na zadawane przez Was pytania. Możecie je przesyłać za pomocą formularza kontaktowego lub umieszczać w komentarzach, a "Zołza" udzieli na nie odpowiedzi w przyjacielskiej rozmowie z Reality-TV.pl, której przebieg opublikujemy na łamach witryny.

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Pią, 18 Wrz 2009, 19:17:43
Ostatni artykuł bardzo dobry.

Ubawił mnie ten kawałek o Kenie (i Frytce):
Uczestnicy śmiali się z jego łóżkowych perypetii z “Frytką” i z faktu, że aby jej dogodzić, zdarzyło mu się stymulować za pomocą 1-litrowego opakowania Palmolive z pianką do golenia. “Kur*a, następnym razem damy gaśnicę!” – mówili nawet operatorzy kamer.
:los:

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Pią, 18 Wrz 2009, 21:33:15
Ja akurat tego fragmentu nie rozumiem:
onanizował sie czy polewał frytke palmolivem?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline joker

• *
  • 1186
Pią, 18 Wrz 2009, 23:16:52
Chati: za mało filmów oglądasz;p Użył "1-litrowego opakowania Palmolive z pianką do golenia" tak jak używa się wibratora :D
Ja mam pytanie do Pani Koziołek - Co ją skłoniło, żeby zgłosić się na casting i wejść do programu, wiedząc że nawet osoba o tak twardej osobowości będzie musiała się podporządkować WB?

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Sob, 19 Wrz 2009, 01:49:58
Boże, Joker, nie wpadłem na to! serio! :D
Do stymulacji kobiety tudzież mężczyzny najlepszy jest język, ale bez palmoliva :P
Barbara Weston

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Pon, 21 Wrz 2009, 00:04:32
Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy": historia pewnych nominacji

W poprzednich artykułach z cyklu Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy" staraliśmy się przedstawić najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w programie, a o których widzowie nigdy nie mieli okazji się dowiedzieć. Dziś przyszła pora na ostatni z serii naszych tekstów, ale nie mniej interesujący. Przy kolejnych odsłonach popularnych w Polsce programów rozrywkowych niejednokrotnie poddawano w wątpliwość wiarygodność wyników głosowań telewidzów. Podejrzenia o manipulacje towarzyszyły głównie takim programom jak "Bar" oraz dwóm najnowszym edycjom "Big Brothera". A jak było z edycjami "Big Brothera" realizowanymi dla telewizji TVN? Czy wszystko przebiegało zgodnie z wolą widzów? Który z domowników opuścił Dom Wielkiego Brata, podczas gdy widzowie zdecydowali inaczej? Przed Wami piąta i ostatnia część kulis bitwy z Wielkim Bratem.

Więcej: https://showmag.info/2009/09/21/tajemnice-big-brother-3-bitwy-historia-pewnych-nominacji/