Sfałszowane wyniki?

Zaczęty przez Showmag, So, 06 Paź 2007, 23:28:22

Czy uważasz, że wyniki przedstawiane widzom są sfałszowane?

Tak
28 (71.8%)
Nie
6 (15.4%)
Nie wiem / Nie mam zdania
5 (12.8%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: Pn, 15 Paź 2007, 00:04:14

Showmag

Temat wydzielony z: https://showmag.info/forum/viewtopic.php?p=20331#20331

no i oto mamy ten caly wplyw na wyniki glosowania... wg tego co przedstawiono w BBShow za wylotem Joli jest wiekszosc glosujacych.

ktoś jest w stanie to uwierzyc? :he?:

Tom Kruz

Te ''wyniki'' podawane w programie to kupa śmiechu i oczywisty dowód tego, że ATM-ki liczą smsy jak chcą. Jak wiadomo nie trawię Jolanty bo jest dla mnie mało inteligentną blacharą, ale widząc jakie ma olbrzymie poparcie w internecie nie jest możliwe, aby to poparcie przekładało się na głosy w taki sposób, jak widzieliśmy to na ekranach. Chodzi wyłącznie o to, aby rzesze fanów rzekomo ''zagrożonej'' Czekolady wysyłały do jutra tysiące smsów z poparciem dla niej i za wypadnięciem Ptasznika. Mało finezyjna manipulacja

P.S. ''Grzesiek, ja jutro siadam''  :sciana:   :plask: Ona ciągle siada na gorących krzesłach ....... Jest niereformowalna ......

Goku

Cytat: "Aaragorn"no i oto mamy ten caly wplyw na wyniki glosowania... wg tego co przedstawiono w BBShow za wylotem Joli jest wiekszosc glosujacych.

ktoś jest w stanie to uwierzyc? :he?:

To akurat ściema po to żeby wyłudzić kasę od fanów Joli... Jutro nagle z minusa przeskoczy na plus... To standard w polskich reality show - to samo było w poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami - też pokazywali te niby wyniki w których Ivan był zdecydowanie na prowadzeniu, a potem "nagle" napływ SMS-ów na Krzysztofa Tyńca...

Nerox

Pamięta ktoś może ile % na minus miał dokładnie każdy nominowany? Jeżeli dzisiaj głosów na minus będzie mniej (co jest bardzo prawdopodobne), to bez wątpienia mamy do czynienia z manipulacją

mseptember

Tak tego nie policzysz, bo to jest % _wszystkich_ głosów, więc zmniejszenie procentowego udziału głosów na nie nic nie będzie znaczyło. Taki to sprytny sposób liczenia :].

Rosa

Te ich wyniki to jakaś parodia. Ciekawe czy ktoś to wymyśla naprędce czy też mają już opracowaną strategię co mają w której minucie pokazać. :sciana:

Goku

Boże, ale oni kręcą ja nie mogę... Teraz na zmianę Jola i Mirek będą mieli więcej na minusie, aż w końcu na koniec "nagle" Jola będzie kilka lub nawet kilkanaście procent na plusie...

Showmag

:ubaw: :ubaw: :ubaw:
Wielki Wałek ładnie kręci z wynikami.

93% głosów na naszym forum za wyjściem Mirka, a ATM-ki twierdzą, że Jolka prowadzi do wypadu.

Ciekawi mnie, czy znalazłby się taki kamikadze, który byłby gotów przyjąć zakład, że to Jola opuści program? :ubaw:

FK

-2,5 - Jolka
+1,3 - Mirek
+1,0 - Iza

:szok:  :szok:  :szok:

chatiflatt

to jest niemożliwe..

Jeśli wypadnie Jola - pewnie to zabrzmi prymitywnie - przestaję oglądać ten program
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

FK

+2,7 IZA
-0,3 JOLKA
-0,8 MIREK

Goku

Pff... Mówiłem, że te wyniki to oszustwo?? Ta nagła zamiana miejsc Joli i Mirka... Tiaaa... I kolejna manipulacja TV4 - w obawie, że Jola może odejść pewnie kazali Gerardowi wyjść z programu...

Tom Kruz

No i mieliśmy scenariusz ''głosowania'' i ''wyniki'', jakie przewidziałoby nawet dziecko. Chociaż niekoniecznie, bo byli tacy, którzy jednak się nabrali na tę sztuczkę:

Cytat: "chatiflatt"to jest niemożliwe. Jeśli wypadnie Jola - pewnie to zabrzmi prymitywnie - przestaję oglądać ten program
:los:

Zacięta walka do ostatniego smsa, emocje sięgające zenitu. Takie rzeczy to tylko w ..... ATM-ie. W rzeczywistości Jolka ani przez moment nie była zagrożona (nawet taki ''antyfan'' jak ja nie wysłał żadnego smsa ani przeciwko niej, ani za pozostałymi bo i po co?). A rodzice fanów Joli będą płacić słone rachunki za telefon swoich pociech :).

P.S. Dziś najfajniejsze były: córeczka Gerarda i mama Izy.

chatiflatt

więc najprawdopodobniej jestem mniej inteligentny niż to dziecko.
Ze swojej strony dodam tylko, iż są na świecie ludzie którzy znają znaczenie pojęcia ironia czy też aluzja. Ale są i tacy którzy nie wiedzą, co to takiego, i odczytują ich znaczenie nie tak jak autor by sobie tego życzył. No cóż..  

Aha, no i są także na tym świecie ludzie którzy wiedzą wszystko o wszystkim.

Popieram, najlepszą osobowością dzisiejszego Ringu była mama Izy.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Tom Kruz

Chatiflatcie. Nie bierz tego posta do siebie w taki sposób, jak to uczyniłeś. Uważam Cię za jednego najbystrzejszych userów na forum. Tylko się przyznaj, że jednak wystraszyłeś się przez moment, że Ci Jolkę z programu wywalą i wtedy napisałeś posta cytowanego przeze mnie hehe  :zabek: