Polsat ogłosił casting do nowego reality "Ekipa na swoim".
https://tvpolsat.info/news.php?readmore=5001
"Bar" w wersji bardziej alkoholowej będący jedną wielką reklamą konkretnego piwa - szał macicy...
Polsat wraca do barowych klimatów: rusza casting do reality show "Ekipa na swoim"
https://showmag.info/2013/03/12/polsat-wraca-do-barowych-klimatow-rusza-casting-do-reality-show-ekipa-na-swoim/
"Jury" i piwo słabe. Za to prowadząca znana z tego, że jest znana - fajna :ubaw:
(https://i.imgur.com/Vhnkn.jpg)
"Ekipa na swoim": rusza kampania reklamowa piwa Warka i programu reality show
https://showmag.info/2013/03/25/ekipa-na-swoim-rusza-kampania-reklamowa-piwa-warka-i-programu-reality-show/
"Ekipa na swoim" zadebiutuje 30 kwietnia
https://showmag.info/2013/04/04/ekipa-na-swoim-zadebiutuje-30-kwietnia/
"Ekipę na swoim" ogląda zaledwie 590 tys. widzów
https://showmag.info/2013/05/17/ekipe-na-swoim-oglada-zaledwie-590-tys-widzow/ (https://showmag.info/2013/05/17/ekipe-na-swoim-oglada-zaledwie-590-tys-widzow/)
Finał "Ekipy na swoim" na żywo z dwóch miast. Szwed i Popielewicz prowadzącymi
https://showmag.info/2013/06/24/final-ekipy-na-swoim-na-zywo-z-dwoch-miast-szwed-i-popielewicz-prowadzacymi/ (https://showmag.info/2013/06/24/final-ekipy-na-swoim-na-zywo-z-dwoch-miast-szwed-i-popielewicz-prowadzacymi/)
"Ekipę na swoim" oglądało tylko 600 tys. widzów
https://showmag.info/2013/06/27/ekipe-na-swoim-ogladalo-tylko-600-tys-widzow/ (https://showmag.info/2013/06/27/ekipe-na-swoim-ogladalo-tylko-600-tys-widzow/)
W ogóle mnie dziwi niska oglądalność! Próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek i nie udało mi się tego zrobić - brak pomysłu na program i mało ciekawi uczestnicy to kombinacja, która nie może wypalić. Zresztą w "Ekipie na swoim" lansowano rywalizację miast w stylu "Bitwy na głosy", bez urazy dla mieszkańców Torunia, Częstochowy oraz Kielc, ale przynajmniej do pierwszego sezonu można było wybrać większe miasta.