Pamiętniki z wakacji

Zaczęty przez Showmag, So, 18 Cze 2011, 20:12:36

Toni

X-Diaries pojawi się dopiero w październiku. Emitowane będą w niedzielne popołudnia.
No i wszystko wygląda na to, że u nas będzie spolszczony tytuł tego programu, :( jako "Pamiętniki z wakacji".
Beznadziejnie. Ciekawe jak będzie z logo.
Dla mnie ten program powinien być emitowany tak jak w Niemczech codziennie (tak jak Dlaczego Ja,
czy Trudne sprawy). We wrześniu startuje tam już 3. edycja.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Zdecydowanie z nazwą X Diaries byłoby lepiej. Pewnie będzie logo takie jak w Dlaczego Ja, czy Trudnych Sprawach.

Phil

Logo pewnie będzie podobno do niemieckiego. Program będzie liczyć tylko 4 odcinki.

Toni

Nic nie mam do loga bo jest fajne. Nasz spolsczony tytuł moim zdaniem jest za długi stąd może nie być fajnie.
Z drugiej strony jak wyłączą (a na pewno wyłączą podtytuł love, sex & fun) to może nie będzie źle. Aż 4 odcinki?
No to się wysilili. Boją się że nie będzie cieszył się zainteresowaniem stąd tylko cztery odcinki?
Tak kosztowny to program? :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Toni

No i niestety, ale X-Diaries pod spolszczonym tytułem "Pamiętniki z wakacji" ma zupełnie inne logo niż, które jest
w Niemczech. Niestety, ale nasze jest gorsze. Skoro jest Must be the music to nie mogło być X-Diaries? z podytułem Pamiętniki z wakacji?
Logo było pokazane podczas zapowiedzi jesieni w Polsacie w Wydarzeniach.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Toni

Pierwszy odcinek "Pamiętników z wakacji" obejrzało 1,632 miliona widzów, wczorajszy drugi odcinek
to 2,305 miliona dając w ten sposób srednią oglądalność na poziomie 1,969 miliona widzów.
Szczerze mówiąc jestem zaskoczony tak dobrymi wynikami. Zobaczymy jak będzie z następnymi odcinkami.
Polsat w tym czasie antenowym był liderem.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Toni

Nigdy bym się nie spodziewał, że "Pamiętnki z wakacji" będą miały tak dobrą oglądalność.
Dla stacji szkoda, że nie nakręcili zdecydowanie więcej odcinków by emitować je codziennie tak jak w przypadku RTL2 (lecz zrozumiałe były być może obawy jakim zainteresowaniem będzie cieszył się program stąd zabezpieczenie nakręcenia narazie niezbyt dużej ilości odcinków, bądź z góry założenie emisji tylko w weekendy).
Serial oglądają głównie kobiety, widzowie po 35. roku życia, mieszkańcy wsi i średnich miast oraz osoby
z wykształceniem podstawowym.
W sobotę oglądalność wyniosła 2,350 miliona widzów, w niedzielę 2,485 miliona.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

podmark

Cytat: Toni w Wt, 25 Paź 2011, 10:22:40
Nigdy bym się nie spodziewał, że "Pamiętnki z wakacji" będą miały tak dobrą oglądalność.
Dla stacji szkoda, że nie nakręcili zdecydowanie więcej odcinków by emitować je codziennie tak jak w przypadku RTL2
Dziecko ! Pomijając to, że jesteś najbardziej wkur***jącym użytkownikiem tego forum od wielu, wielu lat, to przyjmij do świadomości, że nie wszystko musi być tak w RTL2 ! Nie można wszystkiego dawać w tygodniu, kiedy ramówka weekendowa leczy i kwiczy.
I błagam - nie odpowiadaj na ten post, bo i tak nic mądrego nie napiszesz, a tylko będzie to kolejny post niepoparty żadnymi sensownymi argumentami w stylu "no tak, ale..." !

Toni

Polsat zakończył emisję Pamiętników z wakacji. Wyemitowano 16 odcinków które średnio oglądało aż 2,276 miliona widzów.
Największa oglądalność odcinka to 2,760 miliona.
Zdjęcia do 2. serii odbędą się zimą a już wiosną będzie je można zobaczyć.
W tym czasie antenowym Polsat znalazł się na drugim miejscu. Wyprzedził go tylko TVP1.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Showmag


Toni

Dobiegła końca emisja 2. edycji X-diaries ("Pamiętniki z wakacji").
Oglądało ją średnio 1,92 miliona widzów podczas gdy poprzednia edycja cieszyła się większym zainteresowaniem (2,28 miliona widzów) aczkolwiek druga edycja zarobiła więcej z reklam.
Największa oglądalność 2. edycji to aż 2,61 miliona widzów-emisja 11. marca.
[Wirtualne media]
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Pudelek

11 marca to pewnie był odcinek finałowy wątku mięsnego jeża!  :los:

Toni

Źródła podają, że "mięsny jeż" nadany był 18.marca i obejrzało go 2,21 miliona widzów. :) [Wirtualne media]
"Mięsny jeż" internetowym memem. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Ediss

Bywało lepiej w tym paśmie, ale zapewne będzie trzecia seria : ).

Toni

W czasie emisji programu lepsza jest tylko TVP1 więc z pewnością trzecia edycja się pojawi jednak mogliby nakręcić conajmniej dwanaście odcinków na trzy miesiące.
Powtórkowe odcinki zapewne też będą miał wzięcie. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!