Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy"

• 38 Odpowiedzi
  • 14650 Wyświetleń
*

Kuba 942

Pon, 21 Wrz 2009, 21:59:26
Aż szkoda, że to już koniec bo to była seria naprawdę ciekawych artykułów. Ciekawie musiało wyglądać to wyjście Kena :D
Jeszcze raz wielkie dzięki dla Zołzy która zgodziła się serwisowi reality-tv wyjawić te wszystkie tajemnice.
O programach produkowanych przez ATM czyli między innymi wspomniany Bar czy 4 i 5 edycja Big Brothera to dopiero by była lektura :D
Dalej intryguje mnie gdzie mogło być takie otwierane lustro weneckie.

*

Offline Damian

• *
  • 3015
Wto, 22 Wrz 2009, 15:16:32
Mnie tak samo , wie ktoś może gdzie było to otwierane lustro?

*

kamil2505

Wto, 22 Wrz 2009, 16:30:15
Seria artykułów na pewno bardzo interesująca. Ciekawy będzie też na pewno wywiad z Zołzą. Mogli wywalić Kena i utrzeć mu nosa od razu, a nie robić mu nadzieje. I tak odpadł po tygodniu.

Według mnie te lustra weneckie wszystkie były otwierane od środka. Przynajmniej tak mi się wydaję.

*

Offline podmark

• *
  • 2445
Wto, 29 Wrz 2009, 14:19:35
Uchylne lustra weneckie stosowano w każdym reality. Uchylane lustro nie różniło się z wyglądu niczym od pozostałych, stałych luster.

W pierwszym Barze było nawet pokazane, jak Grzesiek z Izą gadali z operatorem ;)

*

Offline Damian

• *
  • 3015
Wto, 29 Wrz 2009, 15:26:50
Ale chyba nie wszystkie były otwierane w BB3 , więc zastanawiam się które było otwierane :P poza tym szkoda że TVN w przypadku "Bitwy" nie  zdecydowała się na podział domu , wygrani-przegrani czyli syf i luksusy.Na pewno byłoby dużo ciekawiej.

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Sob, 03 Paź 2009, 22:56:57
Wsłuchajcie się w rozmowę WB z Frytką oraz przyjrzyjcie się jej minie.
https://youtube.com/watch?v=gw0vaLqSrNo

[...]
- A jak jest w jacuzzi?
- No myślę, że bardzo sympatycznie będzie.
- Właściwie w pokoju kąpielowym.
- Dokładnie. Myślę, że będzie bardzo miło i sympatycznie, bardzo ładnie, komfortowo, wygodnie. I przyjemnie. [...] Czy możemy normalnie się zachowywać w wannie? [...] A tak bardziej normalnie?

Najpierw rozmowa dotyczy grupy przegranych. Frytka nadzwyczaj sztucznie wczuwa się w rozmowę z WB, jednocześnie nic ciekawego ani sensownego na ten temat nie mówi, jakby była skupiona na czymś innym. Następnie WB pyta, jak JEST w jacuzzi, Agnieszka uśmiecha się i nie zrozumiawszy pytania, odpowiada, że dopiero "BĘDZIE sympatycznie, miło, bardzo ładnie". WB zdaje sobie sprawę z tego, że nie powinien konkretnie wskazywać na jacuzzi [wiedział, jaki spektakl się tam odegra], więc poprawia się, mówiąc, że chodzi o pokój kąpielowy. Chwilę później Frytka pyta Wielkiego Brata, czy mogą się zachowywać "normalnie i bardziej normalnie". Czyli najpierw poinformowała produkcję, że się zgadza i "będzie bardzo ładny" materiał, a dopiero później adoruje widzów tym, co się za chwilę wydarzy. Rozmawiają tak, jakby chwilę wcześniej ustalili, co ma się wydarzyć w tej wannie. Ironiczny uśmiech Frytki, a także podkreślenie "będzie bardzo ładnie" miały pokazać produkcji, że ta zrozumiała zadanie i profesjonalnie wykona to, co kazali jej zrobić. Zaś pytania Frytki o zgodę na normalne zachowanie w wannie, miały na celu pokazanie widzom, że z jej inicjatywy się to wydarzyło i nie było umawiane z produkcją.
Suma sumarum, "było bardzo ładnie", powiększyło oglądalność, i dzięki temu Frytka jest teraz aktorką.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Nie, 14 Lut 2010, 00:44:01

Rozmowa z Agnieszką Koziołek: odpowiedzi na pytania internautów
W ubiegłym roku na łamach Reality-TV.pl publikowany był cykl artykułów poświęconych tajemnicom trzeciej polskiej edycji Big Brothera. Narkotyki w Domu Wielkiego Brata, sprawa wykluczenia Irka Próchenko, miłość za papierosy, nieuczciwe pozostawienie w programie Łukasza Wiewiórskiego - o tym wszystkim było można przeczytać w naszym serwisie. Kulisy programu Big Brother: Bitwa zdradziła Agnieszka Koziołek - uczestniczka reality show. Po zakończeniu serii artykułów była mieszkanka Domu Wielkiego Brata zgodziła się odpowiedzieć na pytania od czytelników. Oto relacja z przeprowadzonej rozmowy.

Więcej: https://showmag.info/2010/02/14/rozmowa-z-agnieszka-koziolek-odpowiedzi-na-pytania-internautow/

*

kamil2505

Nie, 14 Lut 2010, 13:11:42
Szczerze mówiąc liczył na coś "lepszego" cokolwiek by to znaczyło. Niestety, po tym wywiadzie żadnych nowych, ciekawych informacji się nie dowiedziałem, a bardzo szkoda, bo Big Brother 3: Bitwa to edycja z ogromna ilością tajemnic, być może wyszły one na jaw przez to, że wszystkie niby "reality" sytuacje były słabo dopracowane i co nieco wyszło na jaw.

Sytuacji nie brakuje, np teraz na poczekaniu przypomniało mi się chociażby o ogłoszeniu wyników finału. Dzięki innym, byłym mieszkańcom Piotrek i Jędrek wiedzieli kto wygra, czy chociażby jazda na rowerze na wysokości - wszystko było ustalone w scenariuszu, kto i kiedy ma spaść, a i tak nie wyszło po ich myśli.

Mimo że Bitwa bardzo mi się podobała - mimo zapowiedzi zadania były słabsze niż chociażby z niemieckiej wersji nie wspomnę już o domu czy zasadach zmienianych przez mieszkańców...

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Nie, 14 Lut 2010, 14:12:36
Trochę mnie dziwi nastawienie niektórych osób. Po ośmiu latach niby nie ma to większego znaczenia ale fajnie jest poznawać kulisy programu, który kiedyś tak fascynował. Nie chodzi nawet o same manipulacje tylko o relacje jak powstają takie programy. Nie wiem jak Was ale mnie bardzo interesuje punkt widzenia uczestników programu po tylu latach. Fajnie by było jakby również inni poszli za przykładem Zołzy i przemówili dzieląc się swoimi wrażeniami. Chociaż przy podejściu niektórych internautów nie będzie to łatwe. I tutaj jestem bardzo wdzięczny, że Którykolwiek bohater widowiska chce coś powiedzieć i Ktokolwiek chce to gdzieś opublikować. (Tego nie zobaczysz i nie usłyszysz w TV!)
Dzięki!