Tajemnice "Big Brother 3: Bitwy"

Zaczęty przez Jason, Nd, 25 Lis 2007, 02:00:18

Kuba 942

Aż szkoda, że to już koniec bo to była seria naprawdę ciekawych artykułów. Ciekawie musiało wyglądać to wyjście Kena :D
Jeszcze raz wielkie dzięki dla Zołzy która zgodziła się serwisowi reality-tv wyjawić te wszystkie tajemnice.
O programach produkowanych przez ATM czyli między innymi wspomniany Bar czy 4 i 5 edycja Big Brothera to dopiero by była lektura :D
Dalej intryguje mnie gdzie mogło być takie otwierane lustro weneckie.

Damian

Mnie tak samo , wie ktoś może gdzie było to otwierane lustro?

kamil2505

Seria artykułów na pewno bardzo interesująca. Ciekawy będzie też na pewno wywiad z Zołzą. Mogli wywalić Kena i utrzeć mu nosa od razu, a nie robić mu nadzieje. I tak odpadł po tygodniu.

Według mnie te lustra weneckie wszystkie były otwierane od środka. Przynajmniej tak mi się wydaję.

podmark

Uchylne lustra weneckie stosowano w każdym reality. Uchylane lustro nie różniło się z wyglądu niczym od pozostałych, stałych luster.

W pierwszym Barze było nawet pokazane, jak Grzesiek z Izą gadali z operatorem ;)

Damian

Ale chyba nie wszystkie były otwierane w BB3 , więc zastanawiam się które było otwierane :P poza tym szkoda że TVN w przypadku "Bitwy" nie  zdecydowała się na podział domu , wygrani-przegrani czyli syf i luksusy.Na pewno byłoby dużo ciekawiej.

chatiflatt

Wsłuchajcie się w rozmowę WB z Frytką oraz przyjrzyjcie się jej minie.
https://youtube.com/watch?v=gw0vaLqSrNo

[...]
- A jak jest w jacuzzi?
- No myślę, że bardzo sympatycznie będzie.
- Właściwie w pokoju kąpielowym.
- Dokładnie. Myślę, że będzie bardzo miło i sympatycznie, bardzo ładnie, komfortowo, wygodnie. I przyjemnie. [...] Czy możemy normalnie się zachowywać w wannie? [...] A tak bardziej normalnie?

Najpierw rozmowa dotyczy grupy przegranych. Frytka nadzwyczaj sztucznie wczuwa się w rozmowę z WB, jednocześnie nic ciekawego ani sensownego na ten temat nie mówi, jakby była skupiona na czymś innym. Następnie WB pyta, jak JEST w jacuzzi, Agnieszka uśmiecha się i nie zrozumiawszy pytania, odpowiada, że dopiero "BĘDZIE sympatycznie, miło, bardzo ładnie". WB zdaje sobie sprawę z tego, że nie powinien konkretnie wskazywać na jacuzzi [wiedział, jaki spektakl się tam odegra], więc poprawia się, mówiąc, że chodzi o pokój kąpielowy. Chwilę później Frytka pyta Wielkiego Brata, czy mogą się zachowywać "normalnie i bardziej normalnie". Czyli najpierw poinformowała produkcję, że się zgadza i "będzie bardzo ładny" materiał, a dopiero później adoruje widzów tym, co się za chwilę wydarzy. Rozmawiają tak, jakby chwilę wcześniej ustalili, co ma się wydarzyć w tej wannie. Ironiczny uśmiech Frytki, a także podkreślenie "będzie bardzo ładnie" miały pokazać produkcji, że ta zrozumiała zadanie i profesjonalnie wykona to, co kazali jej zrobić. Zaś pytania Frytki o zgodę na normalne zachowanie w wannie, miały na celu pokazanie widzom, że z jej inicjatywy się to wydarzyło i nie było umawiane z produkcją.
Suma sumarum, "było bardzo ładnie", powiększyło oglądalność, i dzięki temu Frytka jest teraz aktorką.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Showmag





Rozmowa z Agnieszką Koziołek: odpowiedzi na pytania internautów
W ubiegłym roku na łamach Reality-TV.pl publikowany był cykl artykułów poświęconych tajemnicom trzeciej polskiej edycji Big Brothera. Narkotyki w Domu Wielkiego Brata, sprawa wykluczenia Irka Próchenko, miłość za papierosy, nieuczciwe pozostawienie w programie Łukasza Wiewiórskiego - o tym wszystkim było można przeczytać w naszym serwisie. Kulisy programu Big Brother: Bitwa zdradziła Agnieszka Koziołek - uczestniczka reality show. Po zakończeniu serii artykułów była mieszkanka Domu Wielkiego Brata zgodziła się odpowiedzieć na pytania od czytelników. Oto relacja z przeprowadzonej rozmowy.

Więcej: https://showmag.info/2010/02/14/rozmowa-z-agnieszka-koziolek-odpowiedzi-na-pytania-internautow/

kamil2505

Szczerze mówiąc liczył na coś "lepszego" cokolwiek by to znaczyło. Niestety, po tym wywiadzie żadnych nowych, ciekawych informacji się nie dowiedziałem, a bardzo szkoda, bo Big Brother 3: Bitwa to edycja z ogromna ilością tajemnic, być może wyszły one na jaw przez to, że wszystkie niby "reality" sytuacje były słabo dopracowane i co nieco wyszło na jaw.

Sytuacji nie brakuje, np teraz na poczekaniu przypomniało mi się chociażby o ogłoszeniu wyników finału. Dzięki innym, byłym mieszkańcom Piotrek i Jędrek wiedzieli kto wygra, czy chociażby jazda na rowerze na wysokości - wszystko było ustalone w scenariuszu, kto i kiedy ma spaść, a i tak nie wyszło po ich myśli.

Mimo że Bitwa bardzo mi się podobała - mimo zapowiedzi zadania były słabsze niż chociażby z niemieckiej wersji nie wspomnę już o domu czy zasadach zmienianych przez mieszkańców...

Pudelek

Trochę mnie dziwi nastawienie niektórych osób. Po ośmiu latach niby nie ma to większego znaczenia ale fajnie jest poznawać kulisy programu, który kiedyś tak fascynował. Nie chodzi nawet o same manipulacje tylko o relacje jak powstają takie programy. Nie wiem jak Was ale mnie bardzo interesuje punkt widzenia uczestników programu po tylu latach. Fajnie by było jakby również inni poszli za przykładem Zołzy i przemówili dzieląc się swoimi wrażeniami. Chociaż przy podejściu niektórych internautów nie będzie to łatwe. I tutaj jestem bardzo wdzięczny, że Którykolwiek bohater widowiska chce coś powiedzieć i Ktokolwiek chce to gdzieś opublikować. (Tego nie zobaczysz i nie usłyszysz w TV!)
Dzięki!