Monika Brochacka

 • 10 Odpowiedzi
 • 5860 Wyświetleń
*

Offline podmark

 • *
 • 2445
Monika Brochacka
Czw, 26 Sty 2006, 11:30:16
Ale mnie zaciekawił Admin tym, co zamiescił na stronie głównej serwisu - teraz się ciąglę zastanawiam, kto mógł stanąc na slubnym kobiercu... Podejrzewam dwie osoby - Monikę - modelkę i Barbie. Bo Zołza to chyba raczej nie :)

*

Big Brother Fan

Monika Brochacka
Czw, 26 Sty 2006, 11:56:42
Tak Monika Brochacka wzieła slub! i to o nią napewno chodzi, niedawno zresztą gdzies czytałem o jej planach małżeńskich , więc to na pewno musi byc ona własnie  :love: Ewentualnie obstawiałbym jeszcze Kasię Woną , bo ona również planowała szybkie zamążpójscie.

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Monika Brochacka
Czw, 26 Sty 2006, 12:54:51
Największy numer byłby gdyby chodziło o Frytkę  :szok: , ale napewno wtedy wszystkie gazety by o tym napisały. Z Zołzą w roli głównej też by była niezła historia.
Przyznam że nie mogę się doczekać jutra. To chyba będzie największy news tego roku !

*

sharkan

Monika Brochacka
Czw, 26 Sty 2006, 13:25:48
A ja cos czuje że to jest Agnieszka 'Zołza' Koziołek ;]

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • Showmag.info
Monika Brochacka
Pią, 27 Sty 2006, 00:00:47
Monika Brochacka: żona i modelka
Piątek, 27.01.2006, 00:00

Monika Brochacka- 25-letnia modelka z Otwocka i uczestniczka trzeciej edycji programu "Big Brother", jest już mężatką. Od kilku miesięcy mieszka w Brzesciu Kujawskim. Przeniosła się na Kujawy zaraz po slubie. Wraz z mężem zamieszkała na terenie rodzinnej stadniny koni. "To miejsce jest moją oazą"- mówi Monika. Od 16 roku życia dziewczyna pracuje jako modelka. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Była między innymi Twarzą Europy, Miss Lata z Radiem, Modelką Roku. Pracuje dla prestiżowych agencji na całym swiecie. Ostatnio zdobyła tytuł "Najlepszego ciała swiata" w konkursie "Best Models of the World", którego finał rozstrzygnął się w grudniu 2005 roku w tureckim Istambule. Monika wystąpiła jako jedna z 3000 modelek z całego swiata. Do finału wybrano 40 kobiet, w tym ją. "Best Models" i "Best Body of the World" to dwa najważniejsze tytuły tego prestiżowego konkursu.

-Jakie wrażenia po powrocie z Turcji?
-Poszczęsciło mi się i zostałam zakwalifikowana do finałowej 40 modelek z całego swiata, co jest ogromnym sukcesem, bowiem kandydowało ponad trzy tysiące dziewcząt. Nerwy, męczarnia, mało snu, czyli wszystko, co się z tym zawodem wiąże. Ale profesjonalistki mają odpornosć we krwi, więc choćbym padała na twarz, to idę do przodu. To w trakcie konkursu, bo potem to tylko euforia. Jestem ogromnie szczęsliwa z tego tytułu i kolejnej szarfy, która zawisnie w moim mieszkaniu. Jestem szczęsliwa, bo ten tytuł, to jak tytuł profesorski, przepustka do ekstraklasy.

-Czuła Pani, że zajdzie na sam szczyt?
-Gdy wkroczyłam na terytorium, to się rozejrzałam, żeby wybrać najgroniejsze konkurentki. Od razu uznałam, że jestem najlepsza, ale dwie dziewczyny uznałam za stosowne mieć na oku, jednak myliłam się, odpadły w przedbiegach. Sporo jednak wyniosłam z tego konkursu. Podpatrzyłam wiele stylów chodzenia, różne podejscia do pracy itp. Wyjsć było sporo: bez makijażu, z makijażem, w kostiumach, dresach, eleganckich sukniach i strojach plażowych- jedno i dwuczęsciowych. Kiedy w kulminacyjnym momencie ogłaszania werdyktu usłyszałam: Polska, to aż mi się serce scisnęło i łzy zakręciły w oczach. Zrozumiałam, co czują nasi sportowcy zdobywający medale na mistrzostwach i olimpiadach. To niezwykła uczucie, trudne do wyrażenia.

-Co teraz?
-Wywiady w magazynach, program w telewizji, cała akcja promocyjna przygotowana przez moją agencję, a potem, pod koniec stycznia, wyjeżdżam do Paryża, bo tam zaczynają się castingi, potem są katalogi, Mediolan, Londyn... Ta maszyneria jak ruszy, to już się kręci. Aha. Uchylę rąbka tajemnicy: w lutym moje zdjęcia ukażą się w "CKM-ie". Na kilku stronach. Mam nadzieję, że się spodobają.

[Linia.com.pl]

*

Miatexs

Monika Brochacka
Pią, 27 Sty 2006, 01:25:28
Cytat: Admin
Ostatnio zdobyła tytuł "Najlepszego ciała swiata" w konkursie "Best Models of the World", którego finał rozstrzygnął się w grudniu 2005 roku w tureckim Istambule. Monika wystąpiła jako jedna z 3000 modelek z całego swiata.
WOW NIgdy nie słyszałem o takim konkursie. Aż bym se z chęcią obejrzał ;) 
A co do jej zamążwyjscia to tylko pogratulować.

*

Luxis

Monika Brochacka
Sob, 28 Sty 2006, 17:29:44
WOW, niespodziewałem się że to będzie Monika (bardzo ładna zresztą ;)) życzę jej jak najlepiej.. A cóż to za konkurs? Nigdy o nim niesłyszałem, i gdzie go można zobaczeć?? :hmm:

*

Luxis

Monika Brochacka
Sob, 28 Lip 2007, 21:15:59
albo mi sie dzis przewidziało albo na prawdę widziałem na Tele5 w jakims programie Monike z BB3, prowadziła go...

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Monika Brochacka
Sob, 02 Maj 2009, 14:16:03
A Monika Brochacka dalej serwuje relacje z mało ważnych imprez w Tele 5. Ciekawe czy przypadkiem Frytka nie załatwiła jej tej fuchy bo robi w tej samej stacji.
Monika fajnie wygląda ale ma słabą dykcję...

*

Offline Showmag

 • *
 • 8444
  • Showmag.info
Re: Monika Brochacka
Czw, 12 Lut 2015, 22:22:34
Uczestniczka "Big Brothera" i "MasterChefa" w rozbieranej sesji
https://showmag.info/2015/02/11/uczestniczka-big-brothera-i-masterchefa-w-rozbieranej-sesji/

*

Offline Pudelek

 • *
 • 3021
  • http://www.amazingrace.cba.pl/
Re: Monika Brochacka
Wto, 21 Cze 2016, 22:27:09
Nie wiem do jakiego programu przyporządkować tę panią. Niedługo będzie na liczniku miała więcej "występów" niż Frytka:
https://pudelek.pl/artykul/94273/uczestniczka_masterchefa_z_pawiem_na_piersiach_zdjecia/