The Amazing Race 15

Zaczęty przez Pudelek, Pt, 30 Mar 2009, 17:33:58

Pudelek

CBS na swojej oficjalnej stronie opublikował ankietę dla chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji https://cbs.com/primetime/amazing_race/casting/Application_Form.pdf.

Wydaję mi się, że ten program wyrobił sobie taką markę, że ciężko go będzie zakończyć.
Prawie jak Moda na sukces...  :los:

Meeg

Ja to bym chciała żeby ten program się ciągnął i ciągnął.
Jeden z niewielu programów telewizyjnych komercyjnych, z których naprawdę można się czegoś nauczyć.
Uwielbiam! ;)

Showmag

"The Amazing Race 15" oficjalnie potwierdzony
Pojawiły się oficjalne informacje, że powstanie 15. edycja "The Amazing Race". Już niebawem kolejne drużyny będą się ścigać w wyścigu dookoła świata.

https://showmag.info/2009/04/21/ruszyl-casting-do-the-amazing-race-15/

Showmag

Dwugodzinna premiera "The Amazing Race 15"
Znana jest data rozpoczęcia emisji kolejnej - piętnastej edycji amerykańskiego "The Amazing Race".

Więcej: https://showmag.info/2009/06/24/dwugodzinna-premiera-the-amazing-race-15/

Meeg

Ciekawe czy dwugodzinny pokażą jeden etap czy tak jak to było w przypadku Survivor: Gabon po prostu dwa etapy w jednym odcinku...

Meeg


wookash94

Aż 4 męskie drużyny, nie za dużo? Stawiam w ciemno, że milion dostaną Dan/Sam lub Herbert/Nathaniel. A do przedsezonowych faworytów zaliczam Mikę i Canaana - po prostu lubię 'newly dating' (szczególnie gdy się kłócą :P ).

Meeg

Uwielbiam męskie drużyny, ale takie jakie są w tym sezonie to nic ciekawego. Dla mnie Zev & Justin to jak na razie porażka sezonu. Przynajmniej nie ma takiej pary jak Steve & Linda :P.
Moi przedsezonowi faworyci to Sam & Dan, Meghan & Cheyne oraz Mika & Canaan. Wydają się być silnymi i interesującymi drużynami. Skład jak dla mnie w porządku, ale brak charakterystycznych, czarnych charakterów. Większość to nudne drużyny. Mam nadzieję, że jednak się mylę, bo kolejnego słabego sezonu TAR nie przeżyję :P.

Showmag

Ogłoszono listę uczestników "The Amazing Race 15"
W środę stacja CBS ogłosiła listę uczestników 15. edycji programu "The Amazing Race".

Więcej: https://showmag.info/2009/09/12/ogloszono-liste-uczestnikow-the-amazing-race-15/

Thorvald

4 męskie drużyny :/ Przesada :/ Ewentualnie powinny być 2 męskie i 2 damskie albo lepiej 3 damskie i 2 męskie. Skoro jest w tym wyścigu jest taka dysproporcja 4:1, to mogę mieć nadzieję, że moje faworytki Maria&Tiffany zostaną pierwszą damską parą, która wygra TAR :P Ale faktycznie w ciemno mógłbym strzelić, że wygrają np. Mika i Canaan albo Sam i Dan. Tym ostatnim mógłbym kibicować, gdyby nie to, że w wywiadzie powiedzieli, że Dan będzie utożsamiał swój sposób gry z Robem i Amber, a Sam z Nickiem i Starr  :los: :los: :los: Przez to nie mogę ich lubić - a szkoda, bo geje byli jedynymi męskimi parami, którym kiedykolwiek kibicowałem, więc chociaż jak R&C wygrali 4, to nie byłem zawiedziony :P

Pudelek

"Amazing Race" dostał po raz siódmy nagrodę Emmy w kategorii najlepszy reality show. Chociaż tym razem nie wiem czy sobie na to zasłużył. Po dwóch beznadziejnych edycjach trochę opuścił mnie zapał oglądania oraz uwielbienie tego programu. Nie obiecuję sobie niczego po najnowszej edycji.

Meeg

15x01
Nie jest źle. Nie oczekiwałam zbyt wiele i przyznam, że dla mnie pozytywne zaskoczenie ;).
Jak na razie największym minusem są zadania. Jak w pierwszym etapie ta ruletka była bardzo ciekawa, to kaczki w drugim beznadziejne. Błoto też nie było zbyt wymyślne.
I jestem zaskoczona parami męskimi, bo na początku tylko Sam & Dan wywarli na mnie pozytywne wrażenie, a tu proszę. Wysoka pozycja Zeva & Justina w pierwszym etapie i trzy pierwsze miejsca w drugim, wszystkie należące do par męskich.
Pary na początku wydawały mi się nudne, ale jest kilka ciekawych drużyn. Jak na razie najbardziej spodobali mi się Sam & Dan, Globetrottersi i Meghan & Chayene.
Mam jeszcze jedno zastrzeżenie, co do trasy wyścigu. Po jaką chole** (wybaczcie) znowu pojechali do Azji, do Tokio i Wietnamu. Miejsca nudne, a widziałam całą trasę wyścigu i jedynie w Europie może być ciekawie.
Ogólnie start sezonu oceniam na plus, dobrze, że już na początku odpadła jedna para, to trochę dodało akcji temu odcinkowi (bo w późniejszej części pierwszego etapu trochę wiało nudą).

ps. czołówka prawie identyczna jak w TAR14 :P

Showmag

Ruszył "The Amazing Race 15"
W niedzielę w USA rozpoczęła się emisja 15. sezonu programu "The Amazing Race".

Więcej: https://showmag.info/2009/09/28/ruszyl-the-amazing-race-15/

* * *

15x01
Przy tej edycji nie mam już zadnych oczekiwań.
Odcinek premierowy taki sobie, może i ciekawe okolice, może i interesujące rozpoczęcie, nawet ciekawe zadanie z wasabi (tylko jaki idiota wymyślił, że będzie ono przebiegało na zasadzie loterii?), ale to i tak nie zmieni faktu, że ten program już dawno się zużył. Stało się to schematyczne jak wszystkie wersje CSI i tylko gruntowne zmiany w programie moglyby zmienić moje zdanie na temat tego czegoś, czym obecnie jest TAR.
Więcej zwrotów akcji, więcej urozmaiceń i - będę powtarzał do znudzenia - przede wszystkim obraz HD, bo 1,5 godzinne męczenie widzów blurred-screenem, na którym mało co widać, przyprawia o zawroty głowy.

igiko

15x01
Zaczynając od początku. Ciekawe miejsce startu, zadanie początkowe także ciekawe, ale czy była tu potrzebna eliminacja, ciężko mi się z tym zgodzić. No ale zawsze jakiś nowy Twist. W Japonii podobało mi się wkomponowanie japońskiego reality show w program. Jednak uważam, że etap ten był zdecydowanie za krótki. Po raz x etap w Wietnamie. Nuuda. Krótki speedbump, który nie powodował praktycznie żadnej straty czasowej. Dalej dwa zadania średniej jakości, za to wg mnie strasznie słabo i chaotycznie pokazane. Szkoda bo mogłyby wyjść lepiej. Zabrakło w tych etapach tradycyjnych zadań ze zdobywaniem najwcześniejszej godziny odjazdu/odlotu, znanych z poprzednich edycji.
The Amazing Race fan

wookash94

15x01
Pierwszy odcinek dla mnie wyjątkowo dobry. Dużo ciekawych par, przede wszystkim (mogę pomylić kilka imion :P ): Meghan & Cheyene, Sam & Dan, ... Flight & Big ..., (beznadziejne 'imiona') Ericka & Jej Mąż, no i faworytki - Maria & Tiffany. Zadanie w postaci japońskiego teleturnieju, zaganianie kur i oblepianie drzewka gliną także na plus. Eliminacje przebiegły zgodnie z moimi oczekiwaniami i odpadły dwie drużyny, które mnie właściwie nie obchodziły. A pierwszy etap bez eliminacji i drugi dołączony to dla mnie bardzo dobry pomysł.