Seks w Domu Wielkiego Brata?

Zaczęty przez didi, Cz, 29 Lis 2007, 07:10:52

didi

Chcą być jak Frytka i Ken
Kolejna para uprawiała seks na wizji

Nie do wiary! Kolejna żądna popularności za wszelką cenę para zapragnęła powtórzyć niechlubny popis seksu na wizji Agnieszki Frykowskiej ( 30 l.) i Łukasza Wiewiórskiego ( 31 l.).

Śmiałkowie: Kasia Lenartowicz (22 l.) i Mirek Ptasznik (22 l.), uczestnicy "Big Brothera 4.1" w TV 4, jeden z ostatnich wieczorów zakończyli sceną łóżkową.
Żądza sławy

Co prawda Kasia i Mirek oddali się erotycznym igraszkom nie w jacuzzi, a tradycyjnie w łóżku pod kołdrą, ale kamery zdołały uchwycić moment namiętnego zbliżenia młodej parki. Trudno przy tym oprzeć się wrażeniu, że oprócz przypływu pożądania do odegrania tej bezwstydnej scenki popchnęła parę żądza sławy. W końcu "Frytka" i "Ken", uczestnicy TVN-owskiego "Big Brothera", którzy sceną seksu w wannie wywołali skandal na całą Polskę, pamiętani są do dziś.
My byliśmy pierwsi

Na nic się jednak nie zdają się próby odcięcia od tamtych wydarzeń, które rozpaczliwie podejmuje Frykowska.

- Nie chciałabym być w ogóle z tym programem kojarzona! - mówi nerwowo "Frytka", którą najwyraźniej wstyd pali do dziś. Bardziej dumny z siebie, ale i krytyczny w stosunku do naśladowników jest pamiętny "Ken".

- Dziwię się, że dalej są chętni, by robić z siebie debili. Poza tym seks na wizji to żadna rewelacja! My byliśmy pierwsi! - chełpi się. - Ale i tak przyniesie im to same kłopoty - ostrzega.
Wstyd pozostanie

I trudno nie przyznać mu racji. Seksualnym wyskokiem Kasi i Mirka żyją nie tylko widzowie TV 4. Od plotek huczy już Pruszków, rodzinna miejscowość dziewczyny. Za głowę łapie się jej mama. - Nie tylko Kasia robi takie rzeczy! - mówi nerwowo. Jedno jest pewne - chwila namiętności i marzenia o sławie, a wstyd pozostanie na lata





Zrodlo se.com.pl


Do konca juz nie wiadomo czy uprawiali ten sex czy nie?
Co o tym sadzicie?

mseptember

Ja myślę, że teraz to już bez znaczenia czy uprawiali, czy nie. Łatka przypięta. Podobnie jak z Adim.

Jason

dobrze jej tak, od razu bylo wiadomo ze z niej puszczalska PIPPPPPP

i faktycznie, niezaleznie czy sex byl czy nie (a przeciez u Fryty i Kena nie bylo sexu a skandal byl) to i tak Lenartowicz ma przerąbane. I niech odleci przed finalem bo chce zobaczyc jak sie bedzie tlumaczyla w bb show a tak jakby byla do finalu to potem sie pewnie zaszyje gdzies i tyle ją bedziemy widziec.

lukasz000

Akurat u frytki i kena seks był , zresztą sama się do  tego jeszcze teraz  niedawno przyznała.

FK

Mina Mirka raczej zadowolona, ale co i jak było..? I czy w ogóle było..?

Jason

fryta wlasnie mowila ze sexu nie bylo. Tylko gra za 50 000, a jesli chodzi o Lenartowicz i Mirka to wydaje mi sie ze tez sexu nie bylo, ale to nie zmienia faktu jak ona sie zachowala i nie zmienia tego, ze wyszla na szmate i taka łatka juz do niej przylgnela...

kris30l

Tylko ze Frytka i Ken nie przykrywali sie kolderka .A ci ...... przeciez w domu WB jest cieplo ... Dziwne ze sie nie udusili pod pierzynka :)