Showmag.info • Forum

Show na świecie => Talent shows => Eurovision Song Contest => Wątek zaczęty przez: podmark w So, 06 Wrz 2008, 23:23:44

Tytuł: Taneczna Eurowizja (Glasgow 2008)
Wiadomość wysłana przez: podmark w So, 06 Wrz 2008, 23:23:44
No i po 2. konkursie tanecznej Eurowizji. Polskę reprezentowali Edyta Herbuś i Marcin Mroczek i ... wygraliśmy !!!  :buzz: Cieszę się, że Europa tym razem głosowała nie na kraj, a na umiejętności.

Oglądałem co prawda niecałe wyniki, ale dało mi to więcej emocji, niż cały odcinek FB :)
Tytuł: Taneczna Eurowizja (Glasgow 2008)
Wiadomość wysłana przez: DJ Ice w So, 06 Wrz 2008, 23:27:34
Zwycięstwo mnie zdziwiło. Co nie oznacza, że się nie cieszę - wręcz przeciwnie.
Muszę przyznać - Mroczek - mimo, że go nie lubię - do tańca się nadaje. Po prostu ma ten ''dryg'' taneczny - ale co się dziwić - lata doświadczeń w tańcu robią swoje. :)
Duża zasługa w zwycięstwie należy także do Edyty Herbuś - bardzo ładnie wyglądała i świetnie tańczyła. Jest do tańca wręcz stworzona - co zresztą mogliśmy zauważyć w TzG.

No i za rok, ''Taneczna Eurowizja'' odbędzie się u nas w Polsce.

Ogólnie fajnie, że wygraliśmy. :)
Tytuł: Taneczna Eurowizja (Glasgow 2008)
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Nd, 07 Wrz 2008, 01:24:30
Cytat: DJ Ice w So, 06 Wrz 2008, 23:27:34No i za rok, ''Taneczna Eurowizja'' odbędzie się u nas w Polsce.
..a poprowadzą ją Kasia Glinka i Sławek Borowiecki :D