Ankieta
Pytanie:
Kto powinien pozostać w Domu WB?
Opcja 1: Ewelina Chrapa
głosy: 5
Opcja 2: Katarzyna Lenartowicz
głosy: 5
Opcja 3: Paulina Wysocka
głosy: 10
Czyli głosy na TAK skoro mamy teraz możliwosć glosowania telefonicznego zarowno na tak jak i na nie
Pozostać powinna Kasia Szafron, ostatnio mnie intryguje i robi sie kontrowersyjna, mimo że mnie denerwuje troche, to chce aby została i atmosfera z nią była coraz bardziej gorąca :P
Pozostać powinna Paulina. Wydaje się calkiem normalna i szkoda by mi bylo gdyby opuscila program.
Zdecydowanie Paulina - jako jedyna sposród nominowanych wzbudza moją sympatię.
normalna dziewczyna i wydaje się, że ma poukładane w głowie.
Hym... miałem trochę większy problem niż z tym kto ma wypasć z domu. Żadna z tych osób nie wzbudziła mojej sympatii do tej pory. Na początku chciałem zagłosować na Paulinę, ale stwierdziłem, że jesli będzie dalej siedzieć w domu to będzie się tylko męczyć bo nie da się ukryć, że nie zgrała się z resztą. A zagłosowałem na Kasię L. pomijając fakt złamania regulaminu to jest jedną z barwniejszych osób.
KL, na razie mnie jeszcze nie zraziła, zagłosowałbym na Ewelinę, ale nie sądzę, żeby była zagrożona
W związku z karnym wyrzuceniem z programu Katarzyny Szafron, ankietę zaczynamy od nowa!
Dotychczas głosy wyglądały następująco:
Kto powinien pozostać w Domu WB? |
Ewelina Chrapa |
|
6% |
[ 1 ] |
Katarzyna Lenartowicz |
|
33% |
[ 5 ] |
Katarzyna Szafron |
|
26% |
[ 4 ] |
Paulina Wysocka |
|
33% |
[ 5 ] |
|
Głosowań: 15 |
Wszystkich Głosów: 15 |
Cytat: AaragornZdecydowanie Paulina - jako jedyna sposród nominowanych wzbudza moją sympatię.
normalna dziewczyna i wydaje się, że ma poukładane w głowie.
Zgadzam sie z adminem, miła, ładna i nie woła ciągle o papierosy
tym razem KL przegięła.. korzystając z okazji zmieniam swój głos na ewelinę, która zdecydowanie pozytywnie - i nie wrzaskliwie - odróżnia się od reszty dziewczynek, które są siebie warte
Ja pozostaje przy Paulinie.
Kurcze szkoda mi Kaski... ale jesli tak musi być, to zmieniam na Pauline, aby została.
tak jak poprzednio glosuje na pauline - nie jest halasliwą na pokaz... I strasznie przypomina mi moją znajomą :D
[ Komentarz dodany przez: Pudelek: Czw 06 Wrz, 2007 22:40 ]
Fajne masz znajome. Może się zapoznamy? :los:
Od kiedy to komentujemy wcinając się do czyichs postów?
Podsumowując głosy na tak i na nie wychodzi na to że na razie Kasia L zdecydowanie na minusie a Ewelina i Paulina są obie na plusie.
Kaska wiele straciła przez swoje "fochy" po nominacjach, nikt tak nie przeżywał tak jak Ona
No a ja zagłosowałem na Kasię. Pomimo faktycznie zbyt nerwowego zachowania po nominacjach, jest najbardziej naturalną dziewczyną w domu BB. Jakos tak czuję do niej sympatię :P No i przez to, że jest bardzo ekspresyjna, może jeszcze w domu BB wiele namieszać, więc będzie ciekawiej.
No Lenartowiczka straciła dużo, bo pokazała swoje prawdziwe kłamliwe oblicze... mam szczerą nadzieję, że odpadnie :/ (oby nie było takiej sytuacji, że Wielki Brat postanowi tego uczestnika kto powinien wylecieć nie skazać na wyjazd, tylko np. powie, że te nominacje zostały anulowane, bo już jedna uczestniczka opusciła ten program..)
Cytat: dragoNo a ja zagłosowałem na Kasię. Pomimo faktycznie zbyt nerwowego zachowania po nominacjach, jest najbardziej naturalną dziewczyną w domu BB. Jakos tak czuję do niej sympatię :P No i przez to, że jest bardzo ekspresyjna, może jeszcze w domu BB wiele namieszać, więc będzie ciekawiej.
ja też tak myslałem, że jest sympatyczna i naturalna, ale na szczęscie opamiętałem się po 2 dniach i teraz jest najgorsza, a nie jak na początku najlepsza jak dla mnie...
a co prawda to prawda w tym, że przez nią może być ciekawiej i intrygująco - ale i tak chciałbym jej wylotu już
Też się rozczarowałem Kasią L. Lubiałem ją najbardziej podczas niedzielnego wejscia wszystkich. Najbardziej mi się spodobała. Teraz już tak niestety nie jest, ale nie żebym ją nie lubiał. Ale mimo wszystko mogłaby zostać w domu jeszcze.