Twisty i zadania

Zaczęty przez chatiflatt, So, 23 Lut 2008, 15:09:52

chatiflatt

Podsuńmy produkcji parę ciekawych pomysłów ;)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

marekforrester

Moim zdaniem produkcja powinna zajrzeć do innych edycji i jeśli tak bardzo lubią kopiować to niech i zadania zabiorą z innych edycji. Znam jedynie zadania z Big Brother w UK i nie było dnia aby tam się nudzili czy spali. Inną moją prośbą jest aby mieszkańcy nie spali do 17 ale budzili się o przyzwoitej porze...

podmark

Cytat: "marekforrester"jeśli tak bardzo lubią kopiować to niech i zadania zabiorą z innych edycji.
Nie rozumiem Cię. Przecież po to jest format, żeby z niego korzystać. Co Ty pleciesz o kopiowaniu ? Nikt Ci nie każe oglądać zagranicznych edycji, żeby wiedzieć, że taki twist był już wykonywany na świecie. Czy według Ciebie każda edycja na świecie jest innowacyjna ? Nawet nie wiesz, ile jest państw, które równo jadą z formatu nie dokładając nic od siebie.

Cytataby mieszkańcy nie spali do 17 ale budzili się o przyzwoitej porze...
Jakbyś chodził spać późno w nocy, albo już rano, to też byś spał do którejś tam popołudniu. No i wątpię, by spali do 17, jak piszesz, bo wiele razy po pobudce działali coś w ogrodzie, w którym było widno, a jesienią o 17 jest już ciemno :)

marekforrester

Widać podmark lubisz gasić ludzi... Wybacz ,że nie znam się tak jak Ty na formatach tv...
A wstawali o 17 wiem bo znam jedengo z uczestników z BB i mówił ,że byli i tacy którzy wstawali jedli i odrazu siadali na sofy na "Prosto z domu"...

chatiflatt

Niedawno widziałem w tv ludzi biegle mówiących wspak. I teraz mi do głowy przyszło, że śmiesznym byłoby przyjrzeć się uczestnikom [np. vipom] uczącym się jakiegoś "Stoi na stacji lokomotywa" od tyłu :)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Mortadela

Lepiej. Niech dadzą jeden dzien przymusowego mówienia wierszem. ;)

Bagieta

Tak i jeden dzien spiewu. Albo chodzenia tylem :P

ziolo2

Mnie osobiście bardziej podoba sie BB V aniżeli BB 4.1. W tej edycji mozna zauwazyc wieksza liczbe zadan dla uczestników. W tygodniu mają ich kilka do zaliczenia.Praktycznie caly czas cos sie dzieje w domku i na zewnątrz. A w 4.1 jak mieli zadanie cyrkowe to caly tydzien sie tego uczyli zeby zaprezentowac, chociaz bylo wiadomo ze i tak nie naucza sie tych sztuczek...
Wiec niech produkcja dalej podąża tą drogą i zeby bb V stał do końca na takim poziomie... napewno bedą mieli jeszcze wiele ciekawych pomysłów które zaskoczą widza :)

Pudelek

Głodzenie uczestników - świetny pomysł na zadanie tygodniowe. Taki interesujący i oryginalny...