Po co ten "Big Brother"?

• 101 Replies
  • 25571 Views
*

Don

Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 14:34:14
Wg Was - czy widzicie sens/potrzebę/uzasadnienie oglądania następnych serii programu ? W niektórych krajach jest na antenie od lat w innych spadł szybciutko ... reguł tu nie widać żadnych, chyba zależy to od:
- pomysłu producentów,
- dobrego castingu,
- obyczajowości narodu.

Jak jest u nas ?

Czy chcielibyśmy oglądać serie/serię następne/następną ?

Jeśli nie - dlaczego ?

Jeśli tak - jak miałaby ona wyglądać (czyt. - czym się różnić od tej, powszechnie krytykowanej ?)

*

Don

Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 14:36:09
Ja chciałbym. Ciekaw jestem zachowań ludzi w sytuacjach ekstremalnych, wg mnie - samo zamknięcie w takich warunkach to ekstremum. Zresztą - niejeden raz zastanawiałem się, jak ja bym się tam zachował ... ale nie starczyło mi odwagi do zgłoszenia się na casting.

*

didi

Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 15:26:55
Jesli sie powinno kontynuowac ten program to najlepiej na zasadach jak w 1 edycji.Ostro.Brak fajek alkoholu. Pamietacie jak Manuela sie o nutelle prosila kilka razy?Jak z herbaty robili skrety? Oni tam maja jak w raju jedzenia do bolu, fajki , niekiedy alkohol jak kupia... polowa zadan niepozaliczana niewykonana olewaja to. Szkoda ze w mediach jest tak malo krytyki tego programu.

Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 15:40:11
Tak. Tylko chciałbym, żeby regulamin domu był znany widzom, żeby były konkretne zadania do wkonania, żeby mieszkańcy domu byli z nich jasno rozliczani, i żeby była normalna transmisja live, zupełnie wystarczy jeden, ale sensownie realizowany strumień wideo z dźwiękiem. Za wzór traktuję pewien RS, którego nazwy nie wspomnę, bo znowu ktoś mnie oskarży o pisanie nie na temat.

*

FK

Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 16:57:22
:bravo:
Podpisuję się pod tym. Z przestrzeganiem Regulaminu Domu BB w wersji 4.1 jest podobnie, jak z polskim prawem: jest, tylko konsekwencji w jego egzekwowaniu brak.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 16:57:49
Oczywiście że jestem ZA Big Brother edycja nr 5. Jaka powinna być kolejna edycja? Tak jak pisano tutaj bardziej rygorystyczna co do trzymania się regulaminu przez Wielkiego Brata a nie tylko karanie kogo im jest na rękę w danej chwili. Moja koncepcja 5tej edycji to zgłaszanie się do programu z dwóch przyjaciół,matki z córką,ojca z synem,małżeństwo...jak miało to np miejsce w ostatniej edycji Big Brother 6 w Holandii. Bardzo ciekawy pomysł.Lecz oprócz "par" mieszkańcami mogą też być pojedyncze osoby. Nowe rozwiązania jesli chodzi o nominacje jak nominowanie np tylko jedej osoby do wyjścia,drugą osobę nominują poprzez głosowanie widzowie. A później jak dotychczas głosowanie do wyjścia.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Goku

Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 20:14:29
Jestem za BB5 pod warunkiem, że zostanie od niego odsunięty ATM!!! Inaczej nie wyjdzie z tego nic lepszego od tej edycji :/

*

Offline Pudelek

• *
  • 3021
    • http://www.amazingrace.cba.pl/
Po co ten "Big Brother"?
Wed, 07 Nov 2007, 21:20:42
Big Brother 5 zobaczę bardzo chętnie... za 5 lat i w innej stacji.
Ja czekałem na tę edycję z niecierpliowością. Po dwóch miesiącach totalnie się znudziłem tym programem w takiej formie.

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Po co ten "Big Brother"?
Thu, 08 Nov 2007, 09:12:20
Oczywiście że fajnie do tego byłoby gdyby produkcją nie zajmowała się grupa ATM to nawet może być "zwykła" edycja. :zabek:
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Po co ten "Big Brother"?
Thu, 08 Nov 2007, 21:34:46
a ja po prostu lubię ten RS i chętnie go oglądam. Dla BB5 mówię TAK, ale stawiam też warunki - lepszy dobór Uczestników, przede wszystkim. Podoba mi się to co zaproponował Toni ;)
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Luxis

Po co ten "Big Brother"?
Sat, 10 Nov 2007, 20:49:20
Ja też jaknajbardziej chciałbym oglądać nowego BB5 na wiosnę w edycji celebrity (nawet z mało znanymi osobami, choćby z seriali), a na jesień ponownie edycję zwykłą, natomiast za 1,5 roku edycję the Wall. Wg. mnie dobór uczestnikó tego BB na początku był średni, ale teraz jest bardzo dużo emocji i kontrowersji, dlatego uczestnicy są nie co za młodzi, ale z charakterów bardzo dobrze dobrani. Tylko mam jedno ale, do nowej edycji powinni się lepiej przygotować i wierzę, że tak będzie.
Poza tym wydaję mi się, że będzie nowa edycja, bo tak mała stacja zainwestowała dużo kasy w studia, cały dom, wyposażenie, ekipę, także szkoda po jednej edycji dom likwidować i wszystko co z nim związane... Poza tym oglądalność nie jest taka zła, realizacja ujdzie, zyski są całkiem spore, także na pewno będzie nowa edycja... tylko teraz dylemat czy na wiosnę czy na jesień

*

Exile

Po co ten "Big Brother"?
Sun, 11 Nov 2007, 08:04:38
Ja jestem jak najbardziej za, tylko, żeby realizacja była zgodna z regulaminem. I powrót do edycji bez twistów, gdzie uczestnicy będą normalnie wypadać, a nie tak jak jest w BB 4.1

*

kris30l

Po co ten "Big Brother"?
Mon, 12 Nov 2007, 17:01:50
Piata edycja powinna byc podobna do BB bitwa czyli wiecej zadan sprawnosciowych . W przypadku 5 edycji producenci powinni sie bardziej postarac bo w tej edycji dali plame.Zarowno jesli chodzi o dobor osob, jak i beznadziejne zadania tygodniowe.

Po co ten "Big Brother"?
Mon, 12 Nov 2007, 17:19:29
O tak! Nie podobna, tylko powinna być Bitwa! To naprawdę ożywiało program - co było wtedy bardzo potrzebne po niezbyt udanej edycji drugiej... Ale.. kasa...

*

lukasz000

Po co ten "Big Brother"?
Mon, 03 Dec 2007, 10:46:15
Mam nadzieję , że  teraz nie będzie następnej edycji, może być dopiero za pewien czas bo w takim wykonaniu Big brother osiągną  niemal dno , zobaczymy jeszcze jak przygotowany będzie finał. A ATM nie nadaje się wogóle na tworzenie takiego programu.
Zresztą uczestników do kolejnej edycji nie będzie , bo ile się tam zgłosi na ten ich  casting , gdyż ogladając ta edycję  nikt normalny się do niego nie zgłosi.
A wracając do drugiej edycji to pod względem oglądalności była lepsza od trzeciej .