Big Brother Show

Zaczęty przez mseptember, Pn, 03 Wrz 2007, 00:44:09

mseptember

Czy ktos oprócz mnie usłyszał, jak Kuba zapowiedział od października nowy program "Big Brother Show"? Czy może miałem halucynacje?

Dj Dexter

Tez to wlasnie slyszalem ale o co chodzi ? bo az jestem ciekaw :)

Showmag

kiedys cała ta strona nazywała się "Big Brother Show!" i kiedys prowadził do niej wlasnie adres www.bigbrother.tivi.pl ktory teraz prowadzi do strony oficjalnej...

Cos dużo tych zbiegów okolicznosci.. ;)

Luxis

Hmm... a może Ty Aaragorn masz jakies powiązania :devil: z nową edycją, bo faktycznie za dużo jest zbiegów okolicznosci :)
P.S.Kto by pomyslał, że gdybysmy zatrzymali poprzednią domenę oraz nazwę serwisu to teraz "bylibysmy bogaci", no chyba żebysmy się ugadali z Czwórką :] heh


Cytat: "voytasss"
mi brakuje tylko tutaj jednego :) tego co jest w BB Niemcy na samym pocztaku kazdej nowej edycji sa wspomneinia wszystkich poprzednich ...

no zoabczymy moze w pierwsza niedziele przed rozpoczeciem bedzie takie cos...

jak myslicie czy TVN zezwoli TV4 pokazywac filmy z poprzednich edycji?
przecież było cos takiego na Czwórce kilka dni temu :) hehe, oj Voytasss nie masz aktualnych informacji ;) hehe, albo nie dokładnie czytasz forum  :P

Toni

Byc może ten program "Big Brother- Show" który zapowiedział Kuba od października będzie programem w wykonaniu awatarów (alter ego), tych których będziemy mogli stworzyć za posrednictwem możliwosci strony internetowej...
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Luxis

Też mi się tak wydaje, że będzie to miało związek z tymi avatarami... Tylko ciekawe czy BB Show w internecie czy w tv? :hmm:

Toni

Poza tym co napisałem na czym polegać miałby ten program nie mam innego pomysłu. Sądzę,że będzie to z tym związane jak ruszy ta możliwosć tworzenia na stronie Big Brother. Czas pokaże... Byłby to bardzo ciekawy program.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Luxis

Może i ciekawy, ale czy zainteresuje polską widownię? mam złe przeczucia...

Toni

Jesli zaciekawi to napewno w większosci fanów Big Brother (albo tylko ich. :zabek: ) Emisja sobotnia o godz.22:00 jesli miała być,tak jak wczesniej zapowiadany odcinek z wydarzeniami piątkowymi to mi to odpowiada.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

M.M

No proszę , a jednak się wyjasniło Big Brother Show od 6 pażdziernika  https://medialink.pl/media/?telewizja/&kat=5&id=37523

Toni

No prosze... :zabek: WOW! Fajna koncepcja programu,cos jak Rodzina i przyjaciele,tylko głównie z udziałem byłych mieszkańców. :zabek:  Ps myslałem,że Big Brother-Show będzie miał związek z tworzeniem awatarów ze strony tivi.pl,no ale cóż...ich pomysł jest dobry.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Showmag

"Big Brother Show" od 6 października
Od 6 października w TV4 będzie można oglądać dodatkowe wydanie "Big Brother 4.1", zatytułowane "Big Brother Show".

Program poprowadzi znany dziennikarz Maciej Rock - znany głównie z prowadzenia czterech edycji "Idola" w telewizji Polsat. W "Big Brother Show" wystąpią znamienici goscie, gwiazdy muzyczne, a także byli mieszkańcy Domu Wielkiego Brata. Zaprezentują oni swoje talenty, opowiedzą o swoich doswiadczeniach z udziału w reality show oraz o tym, czy udział w programie odmienił ich życie. W trakcie sobotnich wieczorów przewidziane są także połączenia na żywo z mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Ponadto atrakcją każdego odcinka będzie występ gwiazdy polskiej estrady.

"Big Brother Show" emitowany będzie w każdy sobotni wieczór o godzinie 22:00, począwszy od 6 października.

M.M

Szkoda , że Maciej Rock nie prowadzi BB 4.1 od początku, ale da się przeżyć :) Ważne , że będą spotkania ze starymi mieszkańcami , może się oglądalnosć poprawi .

Toni

Super, że w sobotni późny wieczór będzie można oglądać Big Brother i to takie fajne wydanie z byłymi mieszkańcami, gwiazdami muzycznymi, wejsciami Na żywo...dla mnie super! Ps ciekawe ile trwać czasowo będzie program? możeby tak najkrócej do 23:30? :zabek: dłużej też może być...ale sądzę, że będzie nie dłużej niż godzinę, ale dobre i to.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Pudelek

Adrian jak wyjdzie z programu będzie mógł zaprezentować swój talent grania na flecie :devil:.
Ciekawe czy pojawią się również uczestnicy z poprzednich edycji.