Czy reality shows są reżyserowane?

  • 19 Replies
  • 11221 Views
*

Offline Showmag

  • *
  • 8444
    • Showmag.info
Czy reality shows są reżyserowane?
Fri, 29 Dec 2006, 22:26:30
Quote from: "World Idol"
Myslę, że nie o to chodziło założycielowi wątku.

Myslę, że jakby nie było, to w swojej wypowiedzi powtórzyłes to, co zawarłem w swoim poscie - czyli czym jest reżyseria w reality shows i czym jest przekroczenie granicy wpływania na uczestnikow programu :los:

*

World Idol

Czy reality shows są reżyserowane?
Sat, 30 Dec 2006, 12:21:29
Quote from: "Pikachu"
Akurar Kawalera wygrała sobie Justyna, a nie niestety Joanna  :devil: .
Ale ogólnie podzielam zdanie przedmówcy.

Tak, miałem na mysli Justynę - tę, która podobno nie umiała jesć sztućcami ;) Joanna Wybacz była moim zdaniem wzorem klasy w tym programie. Na początku jej nie cierpiałem, potem się przekonałem... Tak trochę nie w temacie, ale jest ;)

*

Ciekavy

Czy reality shows są reżyserowane?
Mon, 08 Dec 2008, 16:25:30
"Survivor" to taki format, w którym łatwo producentom wejść do akcji, vel rzekome podsłuchiwanie jednych przez drugich, wiara w zrobiony przez innego uczestnika immunitet i inne kwiatki. Ciężko mi sobie także wyobrazić naturalną postawę uczestników podczas rozmowy, gdy obok stoi kamerzysta ;)

*

goś

Re: Czy reality shows są reżyserowane?
Mon, 11 Jun 2018, 11:34:31
Reżyserowane, jak łohoho. Spójrzcie na ostatniego Agenta. Gdyby żona Kraśki nie była jego żoną, to nawet by do połowy nie doszła. Pf. Zupełnie nijaka kobieta.

*

madame_monik

Re: Czy reality shows są reżyserowane?
Fri, 13 Jul 2018, 10:38:29
Wystarczy popatrzeć na wywiady z twórcami. Niestety mocna reżyserka. Są lekkie wyjątki, ale nadal tam wiele sytuacji jest reżyserowanych, nawet jeżeli całość istoty życia nie.