Pomysły na reality shows

Zaczęty przez sharkan, Nd, 19 Cze 2005, 20:09:11

Toni

Jeśli chodzi o programu "You Are a Superstar" to niemiecka stacja RTLII ogłasza kasting do takiego programu.
Bliższych informacji na temat programu narazie nie podała.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damyan

Toni, dziękuję, nic nie wiedziałem o takim programie na RTL.
Teraz przynajmniej wiem, że nie mam się co ośmieszac wysyłając to do jakiejś stacji :)

pawel76

Nowy reality show będzie miało nazwę  BIG HOUSE(WIELKI DOM)  , stacja, która powinna emitowac ten program to np. tv polsat lub tv4   , emisja jesienią 2012 lub wiosną 2013. 12uczestników  6 kobiet i 6 mężczyzn (4 osoby z listy rezerwowej)  zamieszkałoby wdomu  pod warszawą  z14 kamerami  i mikrofonami .  Co tydzień we wtorki  uczestincy będą się nominowali  , będą mogli rozmawiać o nominacjach  , każdy uczestnik nominuje dwieosoby do opuszczenia domu ( tak jak w BB)   , A NP. W SOBOTĘ widzowie wysyłając sms-y ocala jedna osobę ( jedna z tych osób opuśc idom) . Raz w tygodniu uczestnicy będą mogli rozmawiać ze swoimi rodzinami . Każdy bedzie mógł opuscić dom  w każdej chwili .Program  mógłby trwac 13 lub 14 tygodni .Nagrodą głowna mogłobybyć np.100 tysięcyzł lub jakiś samochód . Wfinale będą 2 osoby  (2 kobiety lub 2 męzczyzn lub kobieta i mężczyzna). prosze o opinie
Emisja  poniedziałek -piątek  20.00  około50 min.   sobota około22 1.15 minut.

Phil

Jeżeli jakaś stacja wyemitowała by taki program zostałaby posądzona o plagiat. Przecież ten pomysł w 90% opiera się na pewnym dobrze znanym wszystkim formacie.

pawel76

Mój nowy pomysł na reality show .   NAJLEPSZA RODZINA  - 12 rodzin ( najmniejsza 2 osobowa najwieksza minimum 5 osób)  będa zamknięte na 12 lub 13 tygodni  w willi pod warszawą lub wrocławiem obserwowane rodziny będa przez kamery i mikrofony . Rodziny beda prowadziły dom , zajmowały sie dziećmi . Raz w tygodniu jedna rodzina  będzie nominowała dwie rodziny do opuszczenia willi , a widzowie w kazda  sobotę badz w niedziele wybiorą , która rodzina opuści willę . Wfinale będą 2 rodziny  . program byłby emitowany codziennie o 20 do 20 .50 , a w niedziele o 20.00 do 21.45 Nagrodą głowną byłaby wycieczka dla całej rodziny do dowolnego miejsca w europie. proszę o opinie , co wy nato ?

Femek

Paweł.... poczytaj sobie o Big Brother 5 w Bułgarii  :aniolek:

Hermina

teraz może coś bardziej inteligentnego. Juz wszystkie pomysły na bezmózgowe programy zostały wykorzystane :P

Symeave

Myślę, że takie rodziny pozabijały się albo porozbijały po wypuszczeniu ich. Wyobrażasz sobie dzieciaki, które chodzą do szkoły i jednocześnie występują w reality show? Jakos tego nie widzę...