Pomysły na reality shows

Zaczęty przez sharkan, Nd, 19 Cze 2005, 20:09:11

sharkan

Wasze pomysly

NO to ja zaczynam.
X-terytorial ( no czyli po polsku terytorium X) . 12 osob podrozuja do okola ziemi do miejsc nie znanych tzn. zostaja zabierani do roznych miejsc na ziemi ale nie wiedza gdzie sa. Na mijescu maja zadania powiedzmy ze podobne do agentowskich. Po 2 dniach w danym miejscu dobywal by sie test, gdzie kazdy uczestnik musialby odpowiedziec na pytania dotyczace tego miejca ( co zauwazyl tzn. jakie znaki swiadczace o tym ze jest w danym miejscu i przez to przypuszczenia tej osoby ). Podczas jednego z 2 wczesniejszch zadan jest zadanie na otrzymanie zlotego sztandaru czyli immunitetu. I po tescie po 2 dniach jest kolacja kiedy to prowadzacy po kolacji chodzi pomiedzy uczestnikam ( moment zniecierpliwiena) i podchodzi  do danej osoby i daje jej czarny standar. No i w finale sa 3 os. i one najpierw wykonuja 1 zadanie a pozniej maja test z 19 poprzednich dni. Najlepsza osoba wygrywa.

podmark

Sharkan wybacz, ale ja tutaj swoich pomysłów nie napisze, bo ktos przypadkiem mógłby je wykorzystać, a ja straciłbym sporo kasy. Niedługo wysyłam swój projekt do Polsatu, bo oni teraz szukają ludzi z dobrymi pomysłami. Stawiają na polskich twórców!!!

Mook

Ja mam pomysł- w domu zamyka się 10 ludzi, daje się im bronie i miotacze ognia. Walczą tak długo aż pozostanie jeden. LOL! Za dużo GTA 3. ;)
Nie, tak na serio to miałem pomysły, ale doszło do mnie, że wszystkie zostały już zrealizowane. :\

Podmark, powodzenia, może cos przyjmą. :)

podmark

Nie dziekuje, żeby nie zapeszyć, jak na razie to mój jeden program - kryminalny reality show- jest w katalogu programów ATM Grupy i ..... czeka na zainteresowanie się nim jakiejs stacji telewizyjnej. A co do Twoich pomysłów to moim pierwszym pomysłem był reality "Ale wiocha", długo uważalem, że może on zostać hitem, sprzedac sie na wiele krajów, ale okazalo sie, że Szwedzi wymyslili wczesniej prawie to samo - "The Farm", ale się nie poddałem i od tego czsau wymysliłem ok. 15 nowych formatów, z czego ok. 10 to reality shows lub formułą są zbliżone do reality.

sharkan

Ja też mam pare tj. Hotel, Blok, budowa ( kurcze że ruskie zawsze to zrealizują wczeniej), twierdza, epoka, adventure, rebelianci, i własne edycje Barów i bb

podmark

Sharkan, jak tylko moja firma wystartuje, a wystartuje juz niedługo, która z założenia ma sprzedawać formaty telewizyjne, to na pewno sie zglosze po Twoje pomysly i moze którys uda się zrealizowac oraz sprzedac do kilku państw.

sharkan

ok :D,
PRZEPRASZAM ZE TA ODPOWIEDZ JEST TAKA KROTKA

podmark

Teraz bym się najbardziej cieszył tym, że koles z ATMu napisze do mnie maila, że "Sledztwo" wystartuje wiosną w Polsacie i żebym przyjechał podpisać kontrakt.

Takiego programu jeszcze w Polsce nie było - zwykli uczestnicy na 4 tygodnie zamienią się w detektywów i wspólnie z widzami i internautami będą szukać winnych. Kto okaże się najlepszym detektywem ???

alexander

Miasteczko:

W programie udział biorą 3 rodziny. Zostają na kilka mięsięcy zamknięci w domach (każda rodzina ma swój). Między domami są sklepy: fryzjer, apteka czy kiosk. Wszyscy tam żyją swoim życiem, uczstnicy co tydzien w programie live widzowie smsami wybierają która rodzina jest najsympatyczniejsza, rodzina pierwsza otrzymuje 2 000 zł rodzina druga 1 000 zł a najmniej sympatyczna rodzina otrzymuje 500 zł. Za to uczestnicy muszą się wyżywić, to co zostanie idzie do banku. Zwycięscy programu pomimo nagrody głównej jaką jest [mieszkanie lub kwota pieniężna] zabierają pule z banku.

Crash

Rzecz sie dzieje w szkole. Bierze udzial w progsie 12 osob (standardzik:P) uczą się - dostają pały. Na przerwie idą na szluga. po szkole na maryche. I tak 10 miesiecy....


O kurde to nie RS tylko Real :P

gwiazdooor

Ja mam pomysł na program :buzz:  "Który z uczestników jest mandarynką" .Każdy z 10 uczestników nagrywa jakis przebój  :yeah: pod okiem wysokiej klasy producentów. W każdym programie prezentowane są 2 piosenki . Zadaniem  telewidzów jest zdemaskowanie 'mandarynki"  :gwizd: czyli osoby która nie umie spiewać i której głos jest efektem filtrów komputera. (podczas występu spiewała by z playbacku)Program prowadziła by Marta Wisniewska. :)

podmark

Cytat: "gwiazdooor"Ja mam pomysł na program :buzz:  "Który z uczestników jest mandarynką"

Żałosne... Ja może nie uwielbiam tej dziewczyny, ale ją podziwiam. Mimo choroby i takich problemów z mężem nie załamała się i nadal udziela się publicznie. Ale pomysł możesz mieć - zabronić nikt Ci tego nie może - w końcu w Polsce mieszkamy - robimy co chcemy :)

alexander

GWIAZDOOR tego typu dowcipy mnie nie smieszą. Ja Martę lubi i podziwiam ja niemiałbuym wyle siły chyba bym popadł w depresje a ona ma motywacje. Nie lubie wysmiewania innych osób nawet jak dały w czyms plame ...

Luxis

Ja też ją podziwiam i lubie, a że ma taki głos, to nic, z playbacku jakos się daje wytrzymać ;P
A nie tak jak ten jej Michał były, wczoraj był w Załóż Się i tak się swietnie bawił, i wcale niebyo widać, że ma depresje, tak jak mówił niedawno...

NAKIS

Jest fajny pomysl na reality show. Niskobudżetowa produkcja w Katowicach. Są organizatorzy i sponsorzy. Tytuł "Wojowniczki - bez litosci". Występują same dziewczynny / 10 osób /. Dziewczynny co kilka dni biorą udział w walkach. Wyposażone w małe tarcze i baty walczą na arenie. Wygrywająca - spędza następne 3 dni w luksusie. O losie przegranej decyduje ta która zwyciężyła. Może:
A - wziąsć ja z sobą do luksusu
B - póscić do domu
C - zamknąć w lochu
D - zamknąć w karcerze
F - wysłać do Izby Tortur.

Ciekawe co dziewczynny wybiorą.
Show trwa do końca. Nie ma limitu czasowego, widzowie o niczym nie decydują. Gra toczy się póki 9 uczestniczek nie wytrzyma fizycznie i psychicznie.
Ostatnia zwycięża.
Nagroda nie jest wielka - samochód.

Show rusza w czerwcu. Będzie pokazywany w necie. Trwają negocjacje z TV, ale program jest za mocny na polskie stacje. A więc w gre wchodzi szwedzka lub niemiecka.

Jeżeli są jakies ochotniczki - proszę o zgłoszenia. :)


[email protected]