Pamiętniki z wakacji

Zaczęty przez Showmag, So, 18 Cze 2011, 20:12:36


Phil

Ho ho ho. I wyślą ich do Hiszpanii. Jak zobaczyłem tytuł newsa to od razu pomyślałem, że wyślą uczestników nad Bałtyk, a jednak niespodzianka ;) Program pewnie wyemituje Polsat. Ogólnie to nie spodziewałem się, że format trafi do Polski.

Damian

Ciekawe jaka stacja wyemituje program.

joker

Program 100% a'la MTV, ale skoro w Niemczech emitował go RTL więc w Polsce też pewnie będzie to inna stacja, obstawiam jakąś mniejszą - TV4, TVN7 lub Puls

Phil

Sądzę, że program emitować będzie Polsat bądź TV4.

podmark

Skoro wzięło się za to Tako Media, to poziom będzie podobny jak w "Trudnych sprawach", czy "Dlaczego ja?". Będzie sztucznie, groteskowo, ale pewnie z niezłymi wynikami.

Damian

To może Polsat to puści.  :los:

Toni

Kto by pomyślał, że X Diaries zawita do nas. :) Także sądzę, że program wyemituje Polsat bądź Czwórka, być może Szóstka? Formuła programu może i byle jaka nie jest, lecz mam zawsze okazję chwilę programu zobaczyć przed BB na RTLII i powiem że tam przeważnie się kłócą, młodzi, starzy, sztuczny program no ale oglądalność ma gdyż w sierpniu będzie rok jak nieprzerwanie jest emitowany. Fajne jest intro programu. :)
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!


Toni

Czyli jednak Polsat, ale widać skormnie skoro tylko raz w tygodniu będzie emitowany. Brak pomysłów na cztery historie w ciągu całego tygodnia które są w każdym odcinku (jak to ma miejsce w Niemczech) czy oszczędność? Ciekawe też czy nazywać się będzie "X-Diaries", czy beznadziejnie "Pamiętniki X".
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

Haha, wiedziałem że Polsat!  :los:

Toni

To było do przewidzenia że albo Polsat, badź Czwórka. Inne kanały nie pasowały mi raczej na to, bo Puls nie sądzę żeby wyemitował taki program, a jakie mogą być inne kanały? :) Polonia1? Tele5? :)
Szkoda, że nie będzie to program typu daily soap.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

No właśnie, teraz już wiem że to będzie bardzo podobne do " Dlaczego Ja?" czy "Trudne Sprawy". Wolałbym żeby było dokładnie tak jak w Niemczech. Ciekawe czy będzie logo u dołu ekranu.  :hmm:

Toni

Patrząc na to, że Dlaczego ja i Trudne sprawy mają, sądzę że X-DIries także będzie miał, no albo Pamiętniki-X. Beznadziejnie by było z tymi pamiętnikami.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Damian

No jasne że beznadziejnie, lepiej X- Diaries.