Prowadzący

• 17 Replies
  • 5506 Views
*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 20:58:42
Jeśli Bóg istnieje i kocha transwestytów, to... kocha transwestytów, jeżeli istnieje [...]
co to ma być..?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Jason

Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 21:01:18
Klawiter nawet nie wie o czym mowi. Żeby transwestytyzm mylic z transseksualizmem to juz porazka na maxa.

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 21:36:21
Witam po przerwie. [...] To co wam pokazałem przed przerwą to był penis Nickolasa. Nickolas podszedł do mnie i mi pozwolił. Nie, żartuję. To był ususzony penis statystycznego Tadżykistańczyka [...]
o co chodzi..?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

Goku

Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 21:43:25
Klawiter jest porąbany :/. Niech wsadzi sobie te wszystkie urządzenia które nazywa "penisem Nickolasa" głęboko w d**ę.

Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 21:48:54
to tylko mało smaczne (delikatnie mówiąc) żarty prowadzącego, zresztą najwyraźniej w pełni popierane przez produkcję
PS. Nie no, zmieniam zdanie, on ma nierówno pod sufitem..

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 21:54:11
%&*$#@)($*^(@!$#%#@%^&$#%&(*&*%^$#^%*#^@!!!!!!!!
????
co to qr*a miało być??
Barbara Weston

*

maniakTV

Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 21:54:38
Przecież on robi to co każe mu produkcja...
Dziwi to jeszcze kogoś?

EDIT:
Chati - to była parodia [nieudana] Warchoła. Ale Klawiter czasem mądrze gada... Zwłaszcza o produckji.
EDIT2: Program Big Brother pomoże w dużej mierze tylko prowadzącym

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 22:07:37
w jaki sposób program BB pomoże prowadzącym?
Barbara Weston

*

maniakTV

Prowadzący
Mon, 28 Apr 2008, 22:18:29
Zaistnieć... Po prostu... Nie mówię, że na pewno, ale być może dostaną jakąś ciekawą propozycję być może od większych nadawcow.

*

maniakTV

Prowadzący
Mon, 05 May 2008, 18:55:12
Jutrzejsze wydanie Big Brother Prosto z Domu poprowadzi... Gosia Kosik. Mowa była o tym we wczorajszym Ringu i dzisiejszym programie. Nie wiem jak będzie z pozostałymi dniami.

Jednak widać, że Klawiter poprowadzi Nową Generację - na pewno ma to związek z tym programem. Bynajmniej tak myślę. ;)

No i ciekawe jak będzie z jutrzejszym Happy Hour?

*

Kuba 942

Prowadzący
Mon, 05 May 2008, 19:01:09
Gosia miała też prowadzić w środę i czwartek BB prosto z domu.
Także jestem ciekawy jak to rozwiążą,czyżby HH nagrali wcześniej,zresztą nie wiem czy to zawsze idzie na żywo czy nie bo rzadko to oglądam.

*

maniakTV

Prowadzący
Mon, 05 May 2008, 19:06:14
HH leci zawsze na żywo. Jedynie w okresie zimowym były nagrywane.  I wygląda na to, że Kosik zastąpi pepesza. :D 

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Prowadzący
Tue, 06 May 2008, 10:36:40
Te ciągłe Kościelne "dowcipy" Kuby są nie tylko żałosne ale po prostu bardzo niesmaczne.  :sciana:
Nie rozumiem jaki jest głębszy cel w zrażaniu do swojego programu sporej cześci społeczeństwa.

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Prowadzący
Tue, 06 May 2008, 11:08:01
Przeciez oni obrażają wszystkich jak leci... uczestnikow (bo w promocji), widzow, wierzących, gejow / lesbijki, transeksualistow i transwestytow (Klawiter nie odroznia jednych od drugich), a i mieszkancow Tadżykistanu ;]
Szczytem bylo, kiedy Klawiter wzial sie za parodiowanie Warchoła.
Niesmak do potęgi.

*

maniakTV

Prowadzący
Tue, 06 May 2008, 18:53:56
Prowadzenie programu 'Prosto z domu' przez Kosik - lepsze od wydań prowadzonych przez Klawitera. Mój Boże jak to dobrze nie oglądać Klawitera. Takie przerwy naprawdę dobrze robią.