Prowadzący

Zaczęty przez chatiflatt, Pn, 28 Kwi 2008, 20:58:42

chatiflatt

CytatJeśli Bóg istnieje i kocha transwestytów, to... kocha transwestytów, jeżeli istnieje [...]
co to ma być..?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Jason

Klawiter nawet nie wie o czym mowi. Żeby transwestytyzm mylic z transseksualizmem to juz porazka na maxa.

chatiflatt

CytatWitam po przerwie. [...] To co wam pokazałem przed przerwą to był penis Nickolasa. Nickolas podszedł do mnie i mi pozwolił. Nie, żartuję. To był ususzony penis statystycznego Tadżykistańczyka [...]
o co chodzi..?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

Goku

Klawiter jest porąbany :/. Niech wsadzi sobie te wszystkie urządzenia które nazywa "penisem Nickolasa" głęboko w d**ę.

mseptember

to tylko mało smaczne (delikatnie mówiąc) żarty prowadzącego, zresztą najwyraźniej w pełni popierane przez produkcję
PS. Nie no, zmieniam zdanie, on ma nierówno pod sufitem..

chatiflatt

Cytat%&*$#@)($*^(@!$#%#@%^&$#%&(*&*%^$#^%*#^@!!!!!!!!
????
co to qr*a miało być??
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

maniakTV

Przecież on robi to co każe mu produkcja...
Dziwi to jeszcze kogoś?

EDIT:
Chati - to była parodia [nieudana] Warchoła. Ale Klawiter czasem mądrze gada... Zwłaszcza o produckji.
EDIT2: Program Big Brother pomoże w dużej mierze tylko prowadzącym

chatiflatt

w jaki sposób program BB pomoże prowadzącym?
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

maniakTV

Zaistnieć... Po prostu... Nie mówię, że na pewno, ale być może dostaną jakąś ciekawą propozycję być może od większych nadawcow.

maniakTV

Jutrzejsze wydanie Big Brother Prosto z Domu poprowadzi... Gosia Kosik. Mowa była o tym we wczorajszym Ringu i dzisiejszym programie. Nie wiem jak będzie z pozostałymi dniami.

Jednak widać, że Klawiter poprowadzi Nową Generację - na pewno ma to związek z tym programem. Bynajmniej tak myślę. ;)

No i ciekawe jak będzie z jutrzejszym Happy Hour?

Kuba 942

Gosia miała też prowadzić w środę i czwartek BB prosto z domu.
Także jestem ciekawy jak to rozwiążą,czyżby HH nagrali wcześniej,zresztą nie wiem czy to zawsze idzie na żywo czy nie bo rzadko to oglądam.

maniakTV

HH leci zawsze na żywo. Jedynie w okresie zimowym były nagrywane.  I wygląda na to, że Kosik zastąpi pepesza. :D 

Rosa

Te ciągłe Kościelne "dowcipy" Kuby są nie tylko żałosne ale po prostu bardzo niesmaczne.  :sciana:
Nie rozumiem jaki jest głębszy cel w zrażaniu do swojego programu sporej cześci społeczeństwa.

Showmag

Przeciez oni obrażają wszystkich jak leci... uczestnikow (bo w promocji), widzow, wierzących, gejow / lesbijki, transeksualistow i transwestytow (Klawiter nie odroznia jednych od drugich), a i mieszkancow Tadżykistanu ;]
Szczytem bylo, kiedy Klawiter wzial sie za parodiowanie Warchoła.
Niesmak do potęgi.

maniakTV

Prowadzenie programu 'Prosto z domu' przez Kosik - lepsze od wydań prowadzonych przez Klawitera. Mój Boże jak to dobrze nie oglądać Klawitera. Takie przerwy naprawdę dobrze robią.