Dyskusja ogólna

Zaczęty przez podmark, Pn, 22 Sie 2005, 14:40:38

Showmag

Rozprawy sądowe w studiu Wielkiego Brata

W poniedziałek, 6 marca telewizja TVN rozpoczĘła emisjĘ programu z gatunku court show, zatytułowanego "SĘdzia Anna Maria Wesołowska". Akcja serialu rozgrywa siĘ na sali sądowej, gdzie sĘdzia i prawdziwi prawnicy odrywają  sceny z autentycznych rozpraw. SalĘ sądową zbudowano w studiu w SĘkocinie, gdzie wczesniej powstawał reality show "Big Brother". Program "SĘdzia Anna Maria Wesołowska" można oglądaĆ od poniedziałku do piątku o 16:15 w TVN.

[showmag.info]

Luxis

a gdzie dokładniej realizują ten program? W studiu, tam gdzie była publika i rodziny, tak?

alexander

Big Brother na TVN7. ostatnio napisałem maila czy będzie możliwosć emisji powtórkowej reality "Big Brother 1,2,3". Z tego co się dowiedziałem po odpisie to  prawdopodobnie w nowej ramówce:

Z programem Big Brother są niemałe kłopoty z powodu dużej ilosci odcinków, jednak myslimy ,że znajdzie się miejsce dla tego programu.

Także dwuznaczna odpowiedz :/

slawek

Wczoraj około godziny 21 jak to czasem bywa byłem w pracy na nocnej zmianie. Przyszły 4 osoby, każdy cos tam sobie zamówił, a jedna z tych czterech osób kogos mi przypominała. Zaraz skojarzyłem kto ale nie byłem w 100% pewien. Dopiero kiedy podawałem Jej to co zamówiła i spojrzałem Jej w twarz z odległosci 30 cm upewniłem się że to na bank jest Ona. Te blond włosy z czarnymi pasemkami, a ten pieprzyk nad wargą to już był ostatni dowód. Jeszcze zagadałem czy pani czasem nie występowała w telewizji, a Ona odpowiedziała że czasem. No więc miałem wczoraj bliskie spotkanie z Anną Hoksą z Big Brother Bitwa  :zabek:
Sławek

Showmag

Dom Wielkiego Brata wyburzony
Mieszczący się w podwarszawskim Sękocinie pierwotny Dom Wielkiego Brata, który wielu wspomina z sentymentem, nie istnieje.

Pierwszy polski Dom Wielkiego Brata został wyburzony. Na terenie kompleksu w latach 2001-2002 zrealizowano trzy edycje reality show "Big Brother" dla telewizji TVN.

W późniejszym okresie Dom został przebudowany i wiosną 2004 roku realizowano w nim program "Trzy Serca". Z kolei od półtora roku, w dawnym studio "Big Brother: Ring", powstaje serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska", będący inscenizacją rozpraw sądowych.

Luxis

Nie spodzeiwałem się, że domu BB już nie ma :/ ehh, szkoda
Mam nadzieję, że jest jeszcze kompleks Dwóch Światów, ale to nie w tym temacie ;)

kamil2505

Osobiście trzeci Big Brother mi się najbardziej podobał. Było bardzo ciekawie. Chwile o których do tej pory sie nie zapomniało. Bardzo mnie zadziwił artykuł o tajemnicach Bitwy. Ale szczerze mówiąc krętactwo mógł zauważyć każdy uważny widz. Chociażby ogłoszenie wyników Bitwy. Finałowa dwójka znała wynik telewidzów jeszcze przed ogłoszeniem wyników. Ponoć dzięki znakowi jednego z mieszkańców, który stał wtedy na dachu. Nieuczciwe moim zdaniem było też to, że jedni gdy łamali regulamin byli brani pod osąd widzów, natomiast inni od razu opuszczali dom. To chyba zalkeżało  od "ważności" uczestnika, tak jak to Zołza wspomniała. Albo sprawa filmiku krążacego po sieci "Narkotyki w domu wielkiego brata". O co chodzi?

Czekam na kolejne wiadomości na temat Bitwy i innych edycji Big Brother.

Kuba 942

Robi się coraz ciekawiej. Do filmików z BB1 i BB2 których jest coraz więcej dochodzą filmiki z 3 edycji Big Brothera które wrzuca admin :)
Wielkie dzięki

Damian

świetna ta 3 edycja była , szczególnie na początku  :gwizd: Adminie czy wrzucisz coś jeszcze? nasza bogini od filmów z BB ma finały tylko Bb1,2 fajnie jakby ktoś miał finał Bitwy.

Nayma


Ediss

Radzę ściągnąć jak najszybciej (ja już to zrobiłem), bo pewnie za chwilę TVN to usunie.. Świetny prezent świąteczno-noworoczny dla fanów BB.

Damian

Ale niespodzianka na Sylwestra! Oglądajcie póki jest! Ta okazja może się nie powtórzyć! :)