Dyskusja ogólna

Zaczęty przez podmark, Pn, 22 Sie 2005, 14:40:38

podmark

Pierwsza edycja BB była fajna, ponieważ była to nowosć w polskiej telewizji. Ale najbardziej podobała mi się edycja 3 - BB Bitwa. Jedynym minusem było to, że prawie wcale nie zainwestowali w przebudowę domu. Powinni widocznie rozgraniczyć teren przegranych i wygranych. Jednym słowem dom powinien wyglądać jak ten w holenderskiej edycji. Niew podobało mi się też to, że zmieniono zasady nominacji: nie nominowano się w cztery oczy (jak było to zamierzone) i można było wskazywać członków obu grup, a nie tylko przegranych.

Michał

Hmm, mi najbardziej podobała sie 3 edycja, uwazam ze 2 była zupelna klapą-poniewaz byl za krótki okres przerwy, a osoby które tam uczestniczyly byly zle dobrane, ale no cóż... 3 edycja sie sprawdziła, bardzo lubialem ogladac poczynania czerwonmych i niebieskich.Duża zaleta programu byly skandale, swiadczylo to o "zyciowym" stanie programu, a zadania wykonywane przez grupy byly interesujące. wydaje mi sie ze 3 czesc byla najfajniejsza, chodz mile tez wspominam smiech Manueli, i wyglupy Gulczasa z Sebkiem,Kladiuszem.Szkoda ze zostaly tylko wyemitowane 3 edycje, z wielka przyjemnoscia obejrzałbym 4 czesc :)

Luxis

Ja lubiłem najbardziej edycję pierwszą, bo była nowoscią u nas w Polsce. I duuuużo osób to ogladało. Byli tam swietnie dobrani uczestnicy, fajny dom, fajna atmosfera, i oczywiscie zabójczy smiech Manueli  :hahaha:  :bravo:
Edycja druga była już srednia, ponieważ mieli zbyt krótki okres od końca 1 edycji... Ale w  2 edycji bardzo podobała mi sie nowa wersja piosenki De Mono, czołówka też była bardzo dobra, i wystrój domu został zmieniony na plus, a w szczególnosci zarąbisty pokój zwirzeń (wie ktos może czy gdzies jeszcze na swiecie był taki zarąbisty?!) oraz stół ze swietnym okiem Wielkiego Brata.
A uczestnicy byli dobrze dobrani wszędzie od 1 do 3 edycji. I mam naprawde dużą nadzieje na 4 edycję i dalsze...
A 3 BB tez był dobry, uczetnicy, zadania, obszar walk. I Martyna  :ice:  :aniolek:
A ogólnie mówiąc to te 3 edycje były udane, a Wielki Brat też był dobry... ;)


sharkan

Hmm... to ja też cos dodam :)

Edycja 1 : Podobała mi się srednio ze względu na nudnych dla mnie a wręcz wkurzających uczestników : nie jakiego Gulczasa i Sevkovica. Dla mnie to są zwykłe prymitywy. W Edycji najbardziej podobał mi się tylko dom i regularnosć w odpadaniu u tyle. (Nie było ulubionego uczestnika).

Edycja 2: Wg mnie najlepiej zrealizowana i wg mnie miała najlepszych uczestników :
-Marzena ( moja faworytka)
- Irek ( psychol ale ja go lubiłem, choć prymityw wołałem go od Gul..czego i tego drugiego i posła SLD :P )
- Agnieszka ( smiech jak kobyła)
- Wojtek G. i Karolina i ich kłótnie
- Ilona

Najbardziej nie ciepiałem Jurka i Kuby ( nie wiem dlaczego ale tak :P).
W tej edycji również podobał mi się dom ( b. ładny w szczególnosci pokój zwierzen) oraz zadania.

Edycja 3. Jednym słowem MASAKARA .

Może c.d.n.

alexander

A więc moje wrażenia na temat Big Brother Polska mam wszystkie 3 edycje (finały) na kasetach video i lubie sobie czasem popatrzeć. Ale ....:

Edycja1: Swietna, była to nowosć i peirwszy polski reality show więc byłem zachwycony, nielubiłem Anki ale za to uwielbiałem Manuele była poprostu swietna i powinna wygrać. Alicje za jej mądrosć, Piotrka Lato za to ,że był taki jak ja cichy a potem diabełek :) Nie lubiełem Gosi bo była oszustką i plotkarą oraz Janusza nie wiem poprostu go nie nawidziłem. Karolina też była pusta.... Jeżeli chodzi o dom fajnie był biały i mieszkancy sami go malowali łóżka składali fajnie fajnie \
OCENA: 5

Edycja2: Nie najlepsza ale swietnie zoorganizowana, fajny program gdzie odpowiadali na pytania telewidzów. Z tej edycji podobali mi się Jakub, był zabawowy, Ania była prawdziwa i nie udawała, Marzena była coolerska nie do podrobienia, Arek swietny i miał wygrać. Nie lubiłem Irka zbyt nachalny i troche naprawde uposledzony oraz Bogusia nie chodzi mi o to ,że była gruba bo to mi nie przeszkadza ale ona nic nie wnosiła do tego programuy. Domek był niezbyt zmienuiony ale + za jacuzzi :)
OCENA: 4

Edycja3: Naprawde bitwa, ale za krótka i niezbyt interesująca postacie były małowyraziste bo nie pamiętam ich tam.... Andrzej Galica był swietny , zwycięsca Piotr nie nie nie. Frytka nie była najlepsza alem i nie najgorsza. Magda to jak dla mnie płaczka. Dom był nieciekawy ale pokój zwierzeń był fajny, zadanuia mi się podobały.
OCENA: 4-

Tak to jest jak dla mnie ale mam nadzieje ze 4 edycja beędzuie jeszcze lepsza i na 6:D

podmark

Jesli chodzi o pokój zwierzeń to najbardziej podobał mi się czerwony z BB 1, na drugim miejscu ten z okiem w BB 2, a najgorszy mieli w Bitwie - czarny i tylko plazma z płomieniami.

joker

Jesli chodzi o mnie to niewiem co to za zbieg okolicznosci, ale mam dosłowinie identyczne zdanie jak alexander - zgadzam się z nim pod każdym względem. A co do pokoju - to przyzwyczaiłem się do tego z 1 edycji - pamiętam, że Janusz zawsze bawił się taką nitką wystającą z fotela, aż kiedys ja wkońcu urwał :)

Luxis

mi się podobał najbardziej pokój zwierzeń w 2 edycji, bo był super z wodą, bardzo nowoczesny i fotel, potem z BB3B, i na końcu z BB1. Bo był taki zwykły, ale nawet fajny. A BB był drugim reality show w Polsce po Agencie. No ale pierwszy taki oryginalny ;)

podmark

Cytat: "Łuki"A BB był drugim reality show w Polsce po Agencie. No ale pierwszy taki oryginalny ;)

Widzę, że nawet fani reality shows nie umieją dokładnie powiedzieć, czym własciwie jest gatunek reality show. Otóż wielu mysli, że reality show oznacza zamknięcie grupy ludzi w domu i stałe ich poglądanie. Jakże się mylą - reality show to obraz prawdziwych emocji i prawdziwego życia bohaterów danego programu. Pierwszym reality show na swiecie był program "The American Family", ale o tym już była mowa. W latach 90-tych to nie "BB" wprowadził manię na reality,a szwedzki "Robinson" - całe 2 lata przed Holendrami.

alexander

Ciesze się podmark ,że jestes tak ładnie obeznany w tych program naprawde gratuluje talentu Reality show jak będziemy zakładać naszą telewizje o reality show zostaniesz naszym doradcą :)

lucjuk

W mojej ocenie fajna była pierwsza odsłona- wiadomo nowosć- ciekawosć
Druga jakby troszkę w cieniu, za mało nowinek
Trzecia miała fajny pomysł

Uważam, że do pierwszej edycji byli najlepiej dobrani ludzie- najbardziej charakterystyczni

Teraz po dłuższej przerwie 4 edycja na pewno by się sprawdziła :)


PS. Pozdrawiam- jestem nowy a to mój pierwszy post ;)

Showmag

Serial w Domu Wielkiego Brata
Wtorek, 07.02.2006, 21:12

Telewizja TVN zamierza ulokować akcję swojego nowego serialu w miejscu, gdzie realizowane były trzy polskie edycje "Wielkiego Brata", czyli w studiu znajdującym się w podwarszawskim Sękocinie. Serial, będący inscenizacją rozpraw sądowych, oparty jest na niemieckiej licencji i będzie go można oglądać od marca pod tytułem "Sędzia Anna" lub "Sędzia Anna Maria Wesołowska" (tytuł roboczy to "Sąd kryminalny"). Wczesniej, wiosną 2004 w Domu Big Brother realizowano już reality show "Trzy Serca".

[showmag.info]

Pudelek

A Wysoki Sąd będzie się pewnie udawał na posiedzenie do pokoju zwierzeń ;P .

sharkan

TVN bezcześci tereny po BB !!! :D Tam powinno byc muzem ba ! Mauzoleum