Agnieszka Frykowska

Zaczęty przez Showmag, So, 18 Gru 2004, 15:39:16

Pudelek

Frytka: "Chcę być piękna!"

Agnieszka Frykowska zdobyła sławę dzięki występowi w reality show. To ona uprawiała seks w jacuzzi na oczach milionów widzów Big Brothera. Wygląda na to, że ten rodzaj popularnosci odpowiada jej najbardziej. Pisalismy niedawno o tym, że dzięki szczodrosci redakcji Faktu, Frytka przejdzie operację korekty nosa. W dzisiejszym numerze gazety zamieszczony został fotoreportaż - ze zdjęciami przed, w trakcie i po zabiegu. Opisano też, jak przebiegła operacja:

Najpierw znieczulono ją strzykawką z wielką igłą, potem nacięto skalpelem nasadę nosa i oddzielono częsci chrzęstne od kostnych. Wtedy do akcji wkroczyły młotek i dłuto, którymi chirurg łamał i rzebił jej kosć nosa.

Frytka, jeszcze z pooperacyjnymi sińcami i gipsem na nosie, mówi:
Bolało, ale to nic. Operacja była dla mnie wielkim przeżyciem. Ale ból i strach wynagrodzi mi nowy nos, którego nie będę się wstydzić.



Ja bym tam zmienił tytuł na "Frytka:  Chcę być sławna" bo zapewno zrobiło to chętniej dla rozgłosu.

Luxis

Wg. mnie Frytka powinna się zgłosić do "Chcę Być Piekna!". To by zarazem wypromowało bardziej program, jak i samej Frytce dało na nowo kłębek popularnosci :P

fryz22

Dla mnie frytka powinna raczej wystartowac w biciu jakiegos seksualnego rekordu:)
widze ja bardziej w takich klimatach:)

Showmag


Nowy nos "Frytki"
Niedziela, 23.04.2006, 17:14

Tryskająca z nacięć u nasady nosa krew, trzask łamanej młotkiem kosci i długie minuty jej piłowania za pomocą specjalnego dłuta. A potem opuchlizna i przejmujący, niewyobrażalny ból. To wszystko tuż przed swiętami przeszła Agnieszka Frykowska, która zasłynęła z udziału w trzeciej edycji "Big Brother'a". "Frytka" pozbyła się w końcu krzywego, garbatego nosa. Operację sfinansował jej dziennik "Fakt". Najpierw znieczulono nos, potem nacięto skalpelem jego nasadę i oddzielono częsci chrzęstne od kostnych. Wtedy do akcji wkroczyły młotek i dłuto, którymi chirurg łamał i rzebił kosć nosa. "Bolało, ale to nic. Operacja była dla mnie wielkim przeżyciem. Ale ból i strach wynagrodzi mi nowy nos, którego nie będę się wstydzić"- powiedziała "Frytka".

[Fakt]

Showmag

"Frytka" dostała nowy nos
Poniedziałek, 01.05.2006, 00:02

W poniedziałek, 24 kwietnia dr Marek Szczyt zdjął gipsowy opatrunek z wymodelowanego nosa 28-letniej Agnieszki Frykowskiej, uczestniczki "Big Brother 3", "Baru 3" i "Baru 4". Operację sfinansował "Frytce" dziennik "Fakt". "Wszystko udało się znakomicie, ale nos nabierze ostatecznego kształtu dopiero za pół roku"- ocenił doktor Szczyt.  Jednak efekty widoczne są już teraz: nos Agnieszki jest prosty, mały i wyjątkowo zgrabny. Na zdjęcie gipsu "Frytka" udała się ze stylistą Sławkiem Oborskim, który wykonał jej fryzurę i staranny makijaż, bo Agnieszka miała jeszcze lekko opuchniętą twarz i niewielkie sińce pod oczami. "Po powrocie do domu siedzę w maseczce na twarzy. W końcu trzeba doprowadzić do porządku skórę, która wiele dni była zagipsowana"- mówi "Frytka". Agnieszka, która w dzieciństwie uległa wypadkowi, miała nos nie tylko złamany, ale i niedrożny.  Poprzez operację nie tylko poprawiła wygląd swojej twarzy, ale również znikły jej problemy z oddychaniem, a jej głos zmienił się na korzysć. "Może uda mi się dzięki temu wydać płytę z piosenkami?"- zastanawia się "Frytka". "Czuję się znakomicie i już myslę o operacji piersi. Powtarzam sobie w myslach moją nową dewizę: nowy nos, nowy los"- zapowiada odważnie. "I mam jeszcze jedną malutką nadzieję po tej operacji. Może wreszcie uda mi się zerwać z wizerunkiem głupiutkiej Frytki z Big Brother'a"- dodaje.

[Fakt]

alexander

Wie ktos czy operacje frytki będzie emitowała jakas telewizja, bo niedawno ogladałem cos o UWADZE. Mianowicie Kulisy sławy na TVN Style i mówili ,że w kulisach sławy pojawiają się różne osobistosci i pokazali frytkę w szpitalnym szlaroku i trzymająca się za nos, czy UWAGA pokaże jej operacje?

Luxis

Jestem pewny, że już niedługo Frytka bedzie w kulisach sławy, m.in, że uprawiała seks przez kamerami, uczestniczka wielu RSs, i kontrowersyjna osobowosć :P Musi do tego dojsć predzej czy póniej...

Pudelek

Skoro Frytka uważa, że operacja nosa pomoże jej "zerwać z wizerunkiem głupiutkiej Frytki" to rzeczywiscie swiadczy to, że do mądrych nie należy. Według mnie to kolejna sytuacja, która ją pogrąża. W tej chwili nie ma juz co się łudzić, że ludzie zaczną o niej mówić pozytywnie. Przy tylu wpadkach nawet przeistoczenie w Matkę Teresę z Kalkuty jej nie pomoże.
A wogóle aktualnie jej słynna rozmowa z Cejrowskim  :devil:  jest znów bardzo popularna na necie. Zapewne jest to efekt promowania nowego programu Cejrowskiego w TVP1.

Showmag

Frytka będzie w Uwadze już jutro... :|

CytatAgnieszka Frykowska, skandalistka z programu Big Brother zrywa z dotychczasowym wizerunkiem.
- Frytka umarła, od teraz jestem Friką - mówi Agnieszka. Jestem free i nadal mam bzika.
Jak dzisiaj żyje najsławniejsza gwiazda Big Brothera i dlaczego poddaje się operacji plastycznej? - o tym w jutrzejszej Uwadze

Pudelek

Będzie z czego się jutro posmiać  :los: .
Admin, wrzucisz ten reportaż do pobieralni?

[ Komentarz dodany przez: Admin: Sob 06 Maj, 2006 20:14 ]
Tak

Pudelek

Przyznam, że w "Uwadze" wykorzystano najciekawsze materiały związane z Frytką.
Najlepszy był głos Frytki po operacji  :P !
Brakowała tylko Kena.

Showmag

Biedna Frytka, 4 lata po BB wziaż wydaje się być taką samą osobą, jakby nic do niej nie docierało. Najpierw uwazala, ze latanie po kolejnych reality show'ach zmieni jej image, a teraz sadzi, ze nastapi to... po operacji nosa, czy po powiekszeniu sobie piersi... Sądzi nawet, ze operacja zmiany wyglądu doda jej... charyzmy. Od 4 lat nieustatnnie powtarza, ze lubi byc w centrum zainteresowania, wsrod kamer... Czy to nie jest próżne? Gdzie jej charyzma?
Zagubiona dziewczyna, ktora wyraznie ma problemy z odnalezieniem tego co w zyciu jest istotne. :znikajacy:

Showmag

"Frytka" w "Uwadze: Kulisy sławy"
Niedziela, 07.05.2006, 22:10

Dzisiejszy odcinek "Uwagi: Kulisy sławy" poswięcony został Agnieszce Frykowskiej - bohaterce emitowanego cztery lata temu programu "Big Brother 3: Bitwa". W reportażu przedstawiono życie słynnej "Frytki", przypomniano także słynne sceny seksu w reality show i rozgłos, jaki temu towarzyszył. Gdy Agnieszka przebywała w Domu Wielkiego Brata, nie wiedziała, jak została odebrana przez publicznosć. Tymczasem prasa nie pozostawiła na niej suchej nitki. "Najgorzej wspominam przywitanie mojego rodzinnego miasta - Łodzi. Pamiętam, jak szłam ulicą Piotrkowską, a wszyscy wytykali mnie palcami. Mówili, że idzie ta puszczalska Frytka. Pamiętam transparenty na kosciołach: Łód przeprasza za Frytkę"- mówi Agnieszka.

W dzisiejszym reportażu przedstawiono pokrótce tragedię rodziny Frykowskich oraz udział "Frytki" w programie Wojciecha Cejrowskiego. "Potraktował mnie jak prostytutkę. Zachowywał się jak ostatni cham, zwykły prostak. Jego chamstwo tak mnie przybiło, że nie potrafiłam się obronić"- tak Agnieszka wspomina występ u Cejrowskiego. Z kolei Cejrowski wyjasnił, iż poprzez swoje zachowanie chciał wydobyć z "Frytki" jej skrywaną osobowosć. Gdy widział, że w jej oczach zbierają się łzy, zadawał kolejne ostre pytania, chcąc odkryć prawdziwą dziewczynę. Niestety, nie udało się.

Agnieszka od dawna stała się ulubionym tematem tabloidów. Dwa lata temu prasa rozpisywała się na temat jej rzekomego romansu z detektywem Rutkowskim. "Agnieszka musi być bardzo silna psychicznie, żeby to wszystko przeżyć. Ona sama siebie stara się pocieszyć. Na zasadzie amerykańskiej dziewczyny, która mówi: wiesz, wszystko jest OK, dom mi się spalił, ale jest dobrze, matka mi umarła, ale jest OK. Jestem w stanie to wyłapać, ponieważ czasami czuję dokładnie to, co ona"- mówi Krzysztof Rutkowski.

"Frytka" stara się być samowystarczalna. Żyje z udziału w pokazach mody i prowadzenia imprez. Uczy się również aktorstwa. Wykładowcy ocenianą jej postępy bardzo wysoko. "Obserwując ją tutaj w trakcie pracy, muszę powiedzieć, że osiąga całkiem niezłe rezultaty. Mam wrażenie, że ona chce zatrzeć za sobą jakis slad i stara się pokazać swoją inną twarz"- mówi Marek Wysoki, wykładowca Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych.

Przy okazji udziału w programie "Big Brother", Agnieszka dowiedziała się od widzów, że ma okropny nos. Postanowiła to zmienić. "Po programie miały miejsce insynuacje a propos mojego nosa, że mogłabym gasić nim swieczki w kosciele, że jest wielki, że wyglądam jak czarownica"- wspomina "Frytka". W końcu zdecydowała się na operację. "To doda mi pewnosci siebie, większej charyzmy. Chcę także skończyć z wizerunkiem Frytki, chcę być Agnieszką Frykowską"- mówi gwiazda "Big Brother'a". "Żeby być Agnieszką Frykowską zamiast Frytki, nie trzeba zmieniać sobie nosa"- kwituje Cejrowski. "Tak więc cały czas widzę tu jakies slepe zaułki"- dodaje po chwili. Po operacji nosa, Agnieszka ogłosiła smierć "Frytki". "Jestem nową Agnieszką Frykowską, Frytka umarła. Wróciłam jako Frika"- zapowiedziała. I ma zamiar realizować kolejne swoje plany. "Kobiety mogą mi zazdroscić charyzmy, pewnosci siebie. Tego, że mam swój cel, że konsekwentnie do niego dążę, że jestem twarda, nie boję się mówić tego, co myslę i że jeżeli sobie cos postanowię, to tak musi być"- mówi o sobie Agnieszka.

[showmag.info]

fryz22

Ogladnelem dzisiaj powtorke "uwagi" i zastanowilo mnie czemu ten reportaz tvn/u pokazal frytke w dobrym swietle, ba , nawet w swietle malej,bezbronnej dziewczynki, ktorej sie wszyscy czepiaja, a ktora musi sama borykac sie z problemami zycia. Moze to dlatego ze wkoncu to tu sie "narodzila". W trakcie ogladania nawet mi zrobilo jej sie szkoda(choc nie przepadam za nia) ale po glebszym zastanowieniu.....

kuba234567

Ja też raczej za nią nie przepadałem ale cóż jednak żeby tak kogos postrzegano trzeba sobie na to zapracować nie ma nic za darmo:)
Pozdro wszystkim Frytce też:) teraz juz freetce :P