Agnieszka Frykowska

Zaczęty przez Showmag, So, 18 Gru 2004, 15:39:16

Showmag

"Frytka" jurorem łódzkich wyborów Mistera
Czwartek, 7 padziernika 2004, godzina 01:25

27-letnia Agnieszka "Frytka" Frykowska (bohaterka "Big Brother 3- Bitwy", "Baru 3- bez granic" oraz "Baru 4- Złoto dla Zuchwałych") pełniła funkcję jurora podczas łódzkich wyborów Mistera Roku 2004. "Frytka" wybrała blondyna, poruszającego się z kocim wdziękiem. "Dziewczyny wyły, kiedy się pojawiał"- opowiada Agnieszka. Dziewczyna głosowała więc na Adama Rybarczyka, który w rezultacie odniósł zwycięstwo.

[Fakt]

* * *

"Frytki" zabrakło na koncercie
Czwartek, 18 listopada 2004, godzina 17:48

Niedawno gwiazdą koncertu w tarnowskim więzieniu miała być popularna Agnieszka "Frytka" Frykowska. Niestety, nie dojechała. Na spacerniaku zagrała więc rockowa grupa Zdobywcy Pewnych Oscarów. Wsród publicznosci zasiadł cioteczny brat lidera, który odsiaduje tu wyrok. Lider warszawskiego zespołu Wojciech Jan Pytkowski lubi grać przed tak nietypową publicznoscią. "Nie pierwszy raz gramy w zakładzie karnym. Tu są prawdziwe, szczere emocje"- mówi. "Ja już dwa razy siedziałem za grzywny, więc dla mnie to jest resocjalizacja"- dodaje gitarzysta Piotr Kubik. Z zespołem miała przyjechać popularna "Frytka". Jednak gwiazda reality shows nie wróciła na noc do domu i dlatego nie zabrała się do Tarnowa. Tak przynajmniej twierdzi lider zespołu. Wielu więniów, którzy specjalnie dla niej zapisali się na koncert, było zawiedzionych. Innym "Frytki" nie brakowało. "Ona jest dosć kontrowersyjną osobą. Mogłyby posypać się dosć ostre słowa pod jej adresem. A po co? Wystarczy nam popatrzeć na tę ładną dziewczynę towarzyszącą zespołowi. Wprawdzie nie spiewa, ale zawsze to miło popatrzeć na ładną twarz"- mówili dwaj młodzi skazani. Koncertu na spacerniaku wysłuchało siedemdziesięciu skazanych. Była to nagroda za dobre sprawowanie. Pozostali słuchali występu w oknach swoich cel.

[Super Express]

* * *

Agnieszka Frykowska gosciem Wojewódzkiego
Niedziela, 14 listopada 2004, godzina 23:44

Gosciem dzisiejszego talk-show Kuby Wojewódzkiego była Agnieszka "Frytka" Frykowska- uczestniczka "Big Brother 3- Bitwy", "Baru 3- Bez granic" oraz "Baru 4- Złoto dla Zuchwałych". "Na początek parę słów o mnie. Jestem nikim. Mieszkam w Polsacie. Nikt na mnie nie zwraca uwagi, chyba, że cos nie-halo. Nie ma mnie nawet w tyłówce, ale jak cos, to i tak zawsze ja jestem winny. Niedługo zaczną mnie oskarżać, że zjadłem trzy kanapki, zamiast przydziałowych dwóch. Chociaż ostatnio jest jakby lepiej. Nie to żeby od razu tyłówka, ale w pierwszym kwartale przyszłego roku mam dostać wreszcie kluczyk, który pasuje do toalety (poprzedniego nasze służby sanitarne jakos nie mogą znaleć). Tak, więc pnę się w górę, powoli, ale nieustannie. To całkiem zupełnie jak ta pani, co ostatnio była u nas. Podobno kiedys mieszkała w domu u brata i pracowała w barze a teraz proszę. Siedzi sobie na kanapce obok Bubu, zadaje podchwytliwie pytania jakiemus Romanowi, a na dodatek jest aktorką. Faktycznie ma talent. Dlatego postanowiłem się zająć jej dalszą karierą. Ot, udzielę dziewczynie paru rad, poklepię po ramieniu, zaproszę na cos do jedzenia... Może by tak na frytki?"- tak własnie Kuba Wojewódzki zapowiadał wystąpienie "Frytki" na swojej oficjalnej stronie internetowej. W programie Agnieszka opowiedziała o swoim obecnym życiu. "Frytka" pracuje jako dziennikarka w gazecie "Fakt" i jest studentką szkoły aktorskiej.

[showmag.info]

Showmag

"Frytka" zostanie mamą?
Piątek, 3 grudnia 2004, godzina 10:11

30 listopada znani Andrzeje i ich przyjaciele bawili się w warszawskim klubie Maska. Okazją były Andrzejki. Imprezę zorganizowali Ewa Florczak i Michał Milowicz. Na sali goscili między innymi: Andrzej Kopiczyński, Andrzej Mastalerz, Andrzej Szopa, Andrzej Burzyński, Andrzej Wojda oraz sportowiec Andrzej Supron. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku. Bohaterce programów reality shows- Agnieszce "Frytce" Frykowskiej i Andrzejowi Burzyńskiemu wyszło "cos na kształt plemnika". Czy to oznacza, że Frytka zostanie wkrótce mamą? Być może, bo Agnieszka Frykowska doskonale bawiła się w towarzystwie Burzyńskiego. Zadedykowała mu nawet piosenkę, którą wykonała na scenie. "Tak bym chciała znowu spotkać cię w swych ramionach, kochać cię"- zaspiewała. Dowcipy o Andrzejach opowiadał sam Kevin Aiston. Wsród zaproszonych gosci wypatrzono również Marka Włodarczyka, Małgorzatę Lewińską, Piotra Polka z Magdą Wołłejko, Katarzynę Cichopek, Rafała Mroczka i Maćka Zakoscielnego.

[VIP News / Foto: Studio69]

bobaas

a co sie dzieje z Frytka?? wie ktos??

Showmag

Wstydliwa "Frytka"
Wtorek, 06.09.2005, 23:36

28-letnia Agnieszka Frykowska chce, by wszyscy zapomnieli, dzięki czemu zdobyła sławę. Dotarlismy do osoby, która uczestniczyła w nagraniu wywiadu z Frykowską dla MTV Polska. "Frytka wyszła ze studia wzburzona. Nie zgodziła się na emisję wywiadu"- opowiada swiadek. Co ją tak rozzłosciło? Pytania, dotyczące kąpieli z Łukaszem Wiewiórskim "Kenem" w jacuzzi. Nerwowo zareagowała też na wspomnienie o jej udziale w programie "Bar", rozbieranej sesji dla "Playboy'a" i licznych partnerach. "To jakas bzdura. Program się pojawi"- wypiera się "Frytka". Rzeczywiscie, wywiad będzie, ale ocenzurowany. Wszystko dlatego, że Agnieszka nie chce być postrzegana jako głupia i puszczalska blondyna. "To były błędy młodosci. Mam to za sobą. Studiuję, poznałam innych ludzi"- tłumaczy. Wyzywająca "Frytka" chce być grzeczną Agnieszką. W padzierniku zacznie drugi rok studiów aktorskich w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych. "Mam bardzo dobre wyniki"- chwali się. I nie chce już opowiadać, z kim dzieli łóżko. "Spotykam się z kims, ale to tak intymna sfera, że nie chcę o tym opowiadać"- mówi dziewczyna, którą miliony widzów oglądały, jak uprawiała seks w wannie pełnej bąbelków. Na przyjęciach pokazuje się regularnie z biznesmenem Andrzejem Burzyńskim. "Jest to osoba bardzo doswiadczona i mądra życiowo. Doradza mi w pewnych aspektach mojego życia, głównie kariery"- wyjasnia Agnieszka, twierdząc, że z Burzyńskim łączy ją tylko przyjań.

[Anna Lubecka, Super Express]

Pudelek

A to ci dobre  :ubaw:  :devil:  :P
Już nigdy nie uwierzę w nagłe nawrócenie Frytki na drogę dobra :nie!: .
A poza tym ten biznesmen wygląda na starszego pana. Czyżby Frytka planowała szybko dorobić się spadku :devil: ?
Ja bym jej jeszcze poradził, żeby sobie znalazła pana reżysera, bo inaczej to pozostanie jej gra w tylko jednym rodzaju filmów...

lucjuk

I kto by przypuszczał, że Frytka taka wstydliwa :P

podmark

Frytka prezenterką

Agnieszka Frykowska, znana z reality - show "Big Brother" i "Bar", jest nową twarzą kanału iTV. Jak informuje nadawca, prezenterka poprowadzić będzie w stacji piątkowe wydania ponad godzinnego interaktywnego quizu "Gierki nocne".

[medialink.pl]

P.S. Gdyby ktos nie wiedział, to ten program jest podobny do "Nocnych Igraszek", a zadania są tego typu: "Policz banany", "Policz prezerwatywy"

Pudelek

Oglądać Frytkę po nocach to tragedia. Jeszcze póniej jakies koszmary się przysnią...

Showmag

"Frytka" poznała Polańskiego
Sroda, 12.10.2005, 12:34

27-letnia Agnieszka "Frytka" Frykowska zrobiła wszystko, aby osobiscie poznać wielkiego reżysera, 72-letniego Romana Polańskiego. Stało się to w sobotni wieczór, na premierze "Tańca wampirów" w warszawskim Teatrze Roma. Losy rodziny Agnieszki są tragicznie związane z osobą reżysera. To z Polańskim przyjanił się jej dziadek Wojciech Frykowski, do niego wyjechał do USA. Jak się okazało- po smierć. W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku został zamordowany przez bandę Mansona. Miał wtedy 33 lata. Tragedia rozegrała się w willi Polańskiego, Bel Air. Razem z Frykowskim i trzema innymi osobami zginęła 26-letnia żona Polańskiego, Sharon Tate. Teraz, po latach, Agnieszka, której nie było dane poznać dziadka, miała okazję porozmawiać z jego przyjacielem. Kiedy udało się jej dostać w pobliże obleganego reżysera i przedstawiła mu się, widać było, jak jest poruszony, słysząc jej nazwisko. Sciszonymi głosami zaczęli rozmawiać, jednak dla Agnieszki wspomnienie tej rodzinnej tragedii nadal jest zbyt bolesne, by relacjonować szczegóły. "Tak, chwilę rozmawialismy na temat moich bardzo osobistych spraw"- potwierdza "Frytka". "Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest człowiekiem z wielką głębią, pełen energii i ciepła. Zainteresował się też tym, co robię"- mówi Agnieszka. Obecnie "Frytka" kontynuuje rodzinne tradycje. Tak jak jej dziadek Wojciech oraz ojciec Bartosz Frykowski (operator filmowy, który zginął tragicznie w 1999 roku w podwarszawskiej willi Karoliny Wajdy), pragnie pracować w filmie. Jest na drugim roku aktorstwa.

[Fakt]


 Agnieszka Frykowska w iTV
Sobota, 15.10.2005, 00:15

Agnieszka "Frytka" Frykowska- bohaterka "Big Brother 3- Bitwy", "Baru 3- Bez Granic" oraz "Baru 4- Złoto dla Zuchwałych", została prezenterką kanału iTV. Agnieszka od dnia wczorajszego prowadzi godzinny, interaktywny teleturniej "Gierki Nocne". Program polega na rozwiązywaniu przez widzów zagadek, za które można otrzymać nawet 20 tysięcy złotych. "Gierki Nocne" można oglądać od czwartku do soboty o 23:30 w iTV. "Frytka" prowadzi piątkowe wydania teleturnieju.

[showmag.info]

Pudelek

A już myslałem, że wszyscy darowali sobie Frytkę. Jednak sposób Frytki na zdobycie kariery okazał się skuteczny. O zgrozo.

Showmag

"Frytka" wymieniła "starszy model"
Czwartek, 29.12.2005, 16:10

Słynna z "Big Brother'a" Agnieszka Frykowska ma nowego partnera. Wymieniła "starszy model" na sporo młodszy. Młodszy nawet od siebie. "Frytce" nie przeszkadza nawet to, że uroczy blondyn ma już dziewczynę. "Remik ma dwadziescia lat. Jest wziętym modelem"- mówi Agnieszka. "Frytka" i Remik poznali się przypadkowo na imprezie u wspólnych znajomych. "Ale łączą nas tylko kontakty przyjacielskie, a nie jakies inne stosunki"- wyznaje Agnieszka. A co ze starszym modelem? Do niedawna "Frytka" pojawiała się z poważnym, ponad 50-letnim Andrzejem Burzyńskim, który jest biznesmenem i dzięki temu zapewniał jej rozwój kariery. Agnieszka jest ambitna i studiuje aktorstwo na prywatnej uczelni. "Jakos nie moglismy dojsć do porozumienia. Może za duża różnica zdania, a może i wieku?"- mówi o Andrzeju Agnieszka.

[Fakt]

Pudelek

Częsta wymiana partnerów medialnych czyli "nowy", mało oryginalny lecz chyba skuteczny sposób Frytki na zwrócenie uwagi.
Niestety to samo tyczy się Moniki Sewioło ...

Pudelek

Frytka dostanie nowy nos



Fakt pozazdroscił chyba Polsatowi  programu Chcę być piękna i obwiescił, że sfinansuje operację nosa Agnieszki Frykowskiej, czyli popularnej Frytki. Dlaczego akurat nosa? Jest to bowiem ta częsć ciała, na punkcie której Frytka ma kompleksy. Fakt pisze:

Rzeczywiscie nos Agnieszki widziany z bliska ma pewne mankamenty. Jest trochę za długi, a przede wszystkim krzywy i garbaty.

Czy to wina genów? Nie. Agnieszka przeżyła w dzieciństwie "okropny wypadek". Informuje

W przedszkolu kręciłam młynka z koleżanką, które nagle mnie pusciła. Z impetem zatrzymałam się z nosem między żeberkami kaloryfera. Doszło do złamania - informuje Frytka czytelników Faktu. Przyznaje również, że przez wypadek ma problemy z oddychaniem.

W trakcie konsultacji z doktorem Markiem Szczytem Frykowska dowiedziała się, że taka operacja to "ingerencja w organizm z użyciem dłuta, młotka, wiertła...". Dr Szczyt opowiedział jej też, jak przebiegnie operacja:

Otworzę pani nos, nacinając go u nasady, pod spodem. Będzie trzeba go złamać i spiłować kosć i chrząstki tak, aby czubek nosa był minimalnie wyżej od jego grzbietu.

Frytki to nie zniechęca. Bardzo liczy na to, że po operacji będzie nie tylko ładniejsza, ale też zacznie spiewać i nagra płytę. Miejmy nadzieję, że do tego jednak nie dojdzie.

podmark

Cytat: "Pikachu"W przedszkolu kręciłam młynka z koleżanką, które nagle mnie pusciła. Z impetem zatrzymałam się z nosem między żeberkami kaloryfera.

Jak to przeczytałem to myslałem, że nie wytrzymam ze smiechu  :hahaha: - wylądowała z nosem między żeberkami kaloryfera :)

Luxis

A tak się ostatnio zastanawiałem, co tam się dzieje ze skandalistką z reality shows :P jak widac dalej o sobie przypomina ;)