Showmag.info • Forum

Show na świecie => Talent shows => Idol => Wątek zaczęty przez: Showmag w Pią, 31 Gru 2004, 01:17:14

Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 31 Gru 2004, 01:17:14
"Idol" poszukiwany w Sieci
 Piątek, 31 grudnia 2004, godzina 01:00
 
Amerykański program "Idol", którego trzecią edycję wygrała w maju Fantasia, wygrał także w kategorii najczęsciej poszukiwanych reality shows w Internecie. W klasyfikacji ogólnej na miejscu drugim znalazła się Paris Hilton, a na trzecim wokalistka Jessica Simpson. Britney Spears, która trzy lata pod rząd była najbardziej poszukiwaną osobą w sieci, tym razem zajęła dopiero czwarte miejsce.
 
[CGM.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 15 Lut 2005, 10:49:09
"Idol" zrujnuje karierę Alicii Keys?
 Wtorek, 15 lutego 2005, godzina 10:43
 
Simon Cowell przewiduje, że program "Idol" może przyczynić się do zrujnowania kariery Alicii Keys. Juror przyznaje, że po trzech latach przesłuchiwania kandydatów na gwiazdy muzyki pop, ma już serdecznie dosć największego hitu Keys- "Fallin", ponieważ wiele uczestniczek wybiera własnie tę piosenkę. "Zacząłem nienawidzić muzyki. Kiedy następny kandydat wchodzi do sali, jestem w stanie przewidzieć, że to będzie kolejna katastrofa, a ja będę musiał wysłuchać go do końca. Pytam, co zamierza nam zaspiewać i oczywiscie okazuje się, że będzie to 'Fallin' Alicii Keys! Obawiam się, że nasz program przyczyni się do zakończenia jej kariery. Ja sam nie mogę już słuchać tej piosenki"- mówi Cowell. Wczesniej juror zakazał kandydatom na "Idola" wykonywania przeboju R. Kelly'ego "I Belive I Can Fly", a teraz zastanawia się również nad rozszerzeniem zakazu na przebój Alicii.
 
[Wenn / Muzyka.onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 29 Mar 2005, 02:31:51
Mariah Carey nie chce być jurorem "Idola"
Wtorek, 29 marca 2005, godzina 01:10

Mariah Carey nie została jurorem programu "American Idol", ponieważ uznała, że nie potrafiłaby być nieuczciwa albo okrutna. Piosenkarka przyznaje, że Randy Jackson, który od dawna jest jurorem popularnego programu, proponował jej miejsce w jury, ale nie przyjęła jego oferty, ponieważ wiedziała, że nie czułaby się dobrze w roli sędziego. "Po prostu nie potrafiłabym być dla ludzi wredna i okrutna, a tego wymagałaby moja rola"- powiedziała gwiazda w wywiadzie dla MTV News. Carey skorzystała również z okazji, aby dogryć zasiadającej w jury Pauli Abdul, która niezwykle rzadko pozwala sobie na kąsliwe komentarze: "Nie twierdzę, że Paula jest nieuczciwa, ale myslę, że ona zna się przede wszystkim na tańcu i choreografii, więc nie ma zbyt wiele do powiedzenia o muzyce i spiewie".

[Wenn / Muzyka.onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: limak86 w Sob, 14 Maj 2005, 11:21:15
Ostatnio Kelly Clarkson z amerykańskiego Idola nagrała fajną piosenkę - "Since You've Been Gone". Posłuchajcie, jak macie możliwosć.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 30 Maj 2005, 18:24:29
Carrie zwyciężczynią "American Idol 4"
Poniedziałek, 30.05.2005, 18:22

24 maja, w USA zakończyła się czwarta edycja muzycznego programu "American Idol". Zwyciężczynią widowiska została Carrie Underwood. We wszystkich głosowaniach na uczestników oddano pół miliarda głosów. Przypomnijmy, że Stany Zjednoczone to pierwszy kraj, w którym powstały aż cztery edycje "Idola". Już w tej chwili wiadomo, że powstanie także "American Idol 5". Polska znajduje się na drugim miejscu pod względem ilosci zrealizowanych edycji.

[showmag.info]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 31 Maj 2005, 11:56:46
"Upadły Idol"- skandaliczne kulisy "Idola"
Wtorek, 31.05.2005, 11:36

Program "Idol" trafił do Stanów Zjednoczonych dosyć póno, bo dopiero w 2002 roku. Żadna z dużych stacji telewizyjnych nie wierzyła w powodzenie widowiska opartego na takiej formule. Wszystkie się rzecz jasna myliły. Zaryzykowała dopiero słabo oglądana sieć FOX, której wyniki poprawiają się tylko przy okazji transmisji rozgrywek footballowych. Kupiła pomysł, jednak pod warunkiem, że współtwórca formatu, zgryliwy juror z wersji brytyjskiej i zarazem "pierwowzór" Kuby Wojewódzkiego, Simon Cowell będzie oceniał także amerykańskich uczestników. I własnie w USA program okazał się największym przebojem. Nic więc dziwnego, że trochę z tego tortu chce uszczknąć sobie konkurencja. Telewizja ABC zapowiedziała emisję programu "Upadły Idol", który ukazuje rzekomo skandalizujące kulisy realizacji popularnego widowiska. Ma się opierać na książce jednego z uczestników, w którym opisuje on szczegóły swojego romansu z jedną z jurorek, piosenkarką Paulą Abdul. Co ciekawe, amerykańska komisja nie ma w swych szeregach eksperta od emisji głosu. Abdul towarzyszą dwaj eksperci z długoletnim stażem w największych koncernach muzycznych. Widzowie zapewne pamiętają teledysk artyski z animowanym kotem do piosenki "Opposites Attract" i głosny skandal, kiedy okazało się, że jej głos jest wzmacniany zmiksowanym wokalem innej piosenkarki. Abdul zaprzecza tezom książki, a stacji grozi procesem, jesli zdecyduje się na emisję "Upadłego Idola".

[TVMania.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 27 Cze 2005, 01:24:56
Rusza "American Idol Underground"
Poniedziałek, 27.06.2005, 00:01

Producenci amerykańskiego "Idola" przygotowują internetową wersję programu: "American Idol Underground". Poprzez internetowe radio "American Idol Underground", każdy będzie mógł zaprezentować własne piosenki z dowolnego repertuaru. Najpierw jednak trzeba będzie wniesć opłatę wynoszącą 50 dolarów, po czym każdy utwór pojawi się na antenie radia minimum 200 razy. Piosenki ocenią słuchacze, a najlepszy utwór z każdej kategorii (country, jazz, pop, rap, R&B, rock, muzyka religijna i elektroniczna) zostanie wyłoniony przez jurorów "American Idol".  Projekt wystartuje jesienią tego roku. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

[showmag.info]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: sharkan w Pon, 27 Cze 2005, 19:05:08
A jaka jest tego strona ??
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 27 Cze 2005, 19:54:42
www.idolunderground.com
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 28 Cze 2005, 15:54:35
Powstanie "Celebrity Idol"
Wtorek 28.06.2005, 15:45

W Stanach Zjednoczonych trwają przygotowania do rozpoczęcia specjalnej edycji "Idola", w której wezmą udział znane osobistosci. W "Celebrity Idol" wystąpią aktorzy i inne osoby, które potrafią spiewać, lecz do tej pory nie były z tego znane. Uczestnicy programu walczyć będą o milion dolarów, który zostanie przekazany na rzecz ich fundacji charytatywnych. Program będzie można oglądać jesienią tego roku na antenie telewizji FOX. Do tej pory w USA zrealizowano cztery edycje "Idola", a castingi do "Idola 5" trwają.

[showmag.info]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 13 Lip 2005, 12:49:46
Whitney Houston w "Idolu"?
Sroda, 13.07.2005, 12:43

Producenci programu "American Idol", zaprosili do udziału w show Whitney Houston, która miałaby zasiąsć w ławie sędziowskiej piątej edycji widowiska. 41-letnia wokalistka, która ostatnio zmaga się z problemami natury osobistej, miałaby zastąpić Paulę Abdul, gdyby ta zdecydowała się opuscić show, aby wziąć udział w innym projekcie telewizyjnym. Piosenkarka zastanawia się bowiem nad przyjęciem ofert sędziowania w reality show "So You Think You Can Dance". Tymczasem w minionych latach, Houston zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Dwukrotnie trafiła na odwyk. Jej nowa płyta, nad którą obecnie pracuje, ukaże się po prawie trzyletniej przerwie.

[onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Sob, 20 Sie 2005, 12:25:11
W styczniu 2006 rusza nowa edycja American Idol w USA. Tym razem znów z Paulą Abdul w jury. Americal Idol jest jak na razie najchetniej ogladanym show w Ameryce, a jego oglądalnosć spada lecz bardzo bardzo powoli.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 17 Paź 2005, 21:55:43
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Płyta zwyciężczyni "American Idol 4"

(https://showmag.info/images/news/2005/paz18.jpg) W listopadzie ukaże się debiutancka płyta Carrie Underwood, zwyciężczyni czwartej amerykańskiej edycji "Idola". Płyta nosi tytuł "Some Hearts" i do sklepów trafi 15 listopada dzięki 19 Recordings/Arista. Znajdzie się na niej między innymi znany z singla utwór "Jesus Take The Wheel" oraz podbijająca listy przebojów piosenka "Inside Your Heaven". Produkcją albumu zajął się Mark Bright (Sara Evans, Jo Dee Messina) i Dann Huff (Faith Hill, Keith Urban). Wsród innych tytułów, jakie pojawią się na krążku, podaje się między innymi "What Else You Got" i "I Ain't In Checotah Anymore". Ostatnia piosenka opowiada o rodzinnym miescie 22-letniej piosenkarki.

[Muzyka.onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 17 Paź 2005, 22:17:02
Ona z wyglądu jest bardzo podobna do zwyciężczyni pierwszej edycji Idola w USA, Kelly Clarkson.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 10 Lut 2006, 00:26:27
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Cowell pracuje nad własnym reality show
Piątek, 10.02.2006, 00:24

(https://showmag.info/images/news/2004/lut04b.jpg) Simon Cowell- kontrowersyjny juror amerykańskiego "Idola", pracuje nad swoim własnym programem "Got Talent". W widowisku będą mogli wziąć udział nie tylko debiutujący piosenkarze, ale także m.in. tancerze i kabareciarze. Zwycięzca wystąpi z własnym show w Las Vegas. "To program, jaki zawsze chciałem nakręcić. Tym razem szukamy prawdziwej gwiazdy, na przykład nowego Siegfrieda i Roya"- wyjasnia Cowell.

[PAP]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 02 Kwi 2006, 02:43:28
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) 5 kolejnych sezonów "American Idol"
Niedziela, 02.04.2006, 02:12

(https://showmag.info/images/news/2006/04_02b.jpg) Paula Abdul może odetchnąć z ulgą, ponieważ jej kontrakt na udział w programie "American Idol" został przedłużony o kolejne trzy lata. Jurorka popularnego konkursu talentów była podobno bliska utraty posady, ponieważ szefom telewizji Fox coraz bardziej przeszkadzało jej kaprysne zachowanie i brak punktualnosci. Tymczasem gwiazda, która trafiła niedawno do szpitala z powodu przepracowania i wyczerpania, zapewnia, że cieszy się z perspektywy dalszych przekomarzań ze złosliwym Simonem Cowellem. "Uczestnicy naszego programu każdego tygodnia zaskakują mnie i inspirują. Oprócz tego bardzo się cieszę, że w najbliższych latach będę mogła nadal usadzać Simona"- mówi tancerka i piosenkarka. Obecnie w USA trwa emisja piątego sezonu "Idola". Na drugim miejscu pod względem ilosci zrealizowanych edycji znajduje się Polska (4 edycje). O ile jednak u nas "Idol" zakończył swój żywot, o tyle w Stanach planuje się kolejne edycje widowiska. W listopadzie 2005 roku Cowell zawarł z szefami telewizji kontrakt gwarantujący mu uczestnictwo w programie przynajmniej przez pięć kolejnych sezonów.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 29 Maj 2006, 00:40:11
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Taylor Hicks zwycięzcą "American Idol 5"
Poniedziałek, 29.05.2006, 00:32

(https://showmag.info/images/news/2006/05_29.jpg) W ubiegłym tygodniu w USA zakończyła się piąta edycja "American Idol". Zwycięzcą programu został 29-letni Taylor Hicks. W finale spiewający soulowe piosenki Hicks pokonał 22-letnią Katharine McPhee. Hicks został najstarszym zwycięzcą w historii programu. Dzięki 63 milionom głosów, wygrał kontrakt nagraniowy i otrzymał szansę na zostanie gwiazdą. "Spełniam swój amerykański sen"- powiedział po ogłoszeniu werdyktu. Hicksowi, na co dzień pracującemu jako tancerz w Birmingham w stanie Alabama, od początku nie dawano zbyt wielkich szans. Już w pierwszym odcinku z udziałem przyszłego Idola, juror Simon Cowell, skomentował jego występ mówiąc, że na pewno to nie Hicks zostanie idolem. Zakończona własnie edycja programu zyskała największą popularnosć, pomimo najmniejszej, zdaniem komentatorów rywalizacji między uczestnikami. Każdy odcinek "American Idol 5" oglądało ponad 28 milionów widzów. Finał widowiska sledziło 36,3 mln widzów, a ostatnie pół godziny programu - 42,9 mln. Finał cieszył się największą popularnoscią sposród wszystkich dotychczasowych. W przyszłym roku w USA będzie można oglądać "American Idol 6".

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: alexander w Pon, 29 Maj 2006, 15:49:46
29 lat... A co on taki siwy?
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Pon, 29 Maj 2006, 20:51:37
Też mnie to dziwi :hmm: taki siwy i tylko 29 lat?? dziwne...
P.S.U nas też wygrał "stary" dosć uczestnik Maciej Silski...
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 05 Cze 2006, 23:23:55
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Pozew przeciwko "American Idol"

Adam Pick - twórca internetowej gry "Idol Go Home", pozwał do sądu telewizję FOX, Fremantle Media i producentów programu "American Idol". Pick utrzymuje, że wymyslił interaktywną grę fantasy, zatytułowaną "Idol Go Home", w której głosuje się na osoby, które mają opuscić konkurs. Użytkownicy mają również możliwosć prowadzenia blogów i publikowania zdjęć. Po zakończeniu prac nad grą i przekazaniu swoich pomysłów twórcom "Idola", Pick miał otrzymać odmowną odpowied. Twórca zdecydował się wówczas uruchomić program w Internecie, co z kolei spotkało się z ostrą reakcją ze strony "American Idol". Jednoczesnie, według tresci pozwu, osoby związane z widowiskiem skradły pomysły wykorzystane w grze. Pozew wpłynął w ubiegłym tygodniu do Sądu Najwyższego w Los Angeles.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Pią, 30 Cze 2006, 20:17:28
Wiecie cos na temat kolejnej edycji "idola" w Polsce? Obejrzalbym znowu :yeah:
Ewentualnie mogliby dac zagranicznego "idola". Mysle ze znalazloby sie spore zainteresowanie widzow.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: alexander w Pią, 30 Cze 2006, 23:24:03
fryz22 niezły pomysł, obejrzałbym amerykańskie edycje "Idola"!! :yeah:
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: alexander w Pią, 30 Cze 2006, 23:37:38
Ja też nie mam ochoty oglądać polskie edycji ale tą zagraniczną zobaczyłym!
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: podmark w Sob, 01 Lip 2006, 14:15:41
Tyle, że ludzie wolą oglądać na ekranie swoich, a nie np. Amerykanów - zawsze w podswiadomosci jest to, że to jest Polak - bliżej jest mi do niego.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Rosa w Sob, 01 Lip 2006, 14:53:32
No i jednak chociaż po częsci spiewaja nasze piosenki.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Sob, 01 Lip 2006, 16:28:18
Nie koniecznie Polacy wola ogladac swoich. Mysle ze nie macie tu racji.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Rosa w Sob, 01 Lip 2006, 16:44:18
Ja bym chciał zobaczyć naszą kolejną edycję natomiast zagraniczne... pewnie że mozna ale to nie to. W programach takich jak Survivor, Amzing Race czy BB zagraniczne edycje są lepsze poprzez zaangażowanie większych pieniędzy a co za tym idzie lepsze widowisko. W Idolu czy to nasza czy to inna edycja wszędzie to wygląda tak samo wiec wybieram naszą.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 01 Lip 2006, 21:44:41
Myslę, że emisja zagranicznej edycji ma sens tylko wtedy gdy nie było jeszcze krajowej wersji. Wtedy można potraktować taką emisję jako:
1 zapoznanie ludzi z danym programem
2 pokazanie czego ludzie mogą się spodziewać w krajowej edycji (o ile ta jest planowana)
3 sprawdzenie czy dany program podoba się telewidzom
Tak więc emisja zagranicznego Idola wydaje się być teraz bez sensu. Lepiej zrobić kolejną polską. Chociaż ja jestem przeciwny.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 27 Gru 2006, 22:34:14
Simon Cowell wkracza do branży filmowej
Simon Cowell zapowiada, że po podbiciu branży muzycznej jego następnym przedsięwzięciem będzie produkcja filmów.

Simon Cowell, znany z takich programów jak "Amercian Idol" i "The Factor X", ma nadzieję, że jego pierwszy projekt filmowy doczeka się realizacji już w przyszłym roku, ale na razie nie chce zdradzać żadnych szczegółów. "Na razie dopracowujemy scenariusz, a za rok powinnismy już rozpocząć produkcję filmu" - mówi.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 14 Sty 2007, 23:51:43
Paula Abdul w reality show
Telewizja Bravo zapowiedziała powstanie serialu dokumentalnego o Pauli Abdul, wokalistce, tancerce i jurorce "American Idol".

"Hey Paula!" ma ujawniać kulisy prywatnego i zawodowego życia gwiazdy. Producentem reality show będzie Scott Sternberg, zas jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

"Telewizja Bravo odniosła już niejeden sukces przybliżając widzom dynamiczne i kreatywne postacie, które spowodowały, że tętno popkultury jest dzis wyższe niż wczesniej" - mówi przedstawiciel telewizji. "Kariera Pauli doskonale odzwierciedla szaleństwo Hollywood jesli chodzi o telewizję, muzykę, taniec i styl życia. Widzowie będą mogli przyjrzeć się kobiecie z pierwszych stron gazet" - dodaje.

Kamery mają towarzyszyć wokalistce od początku prac nad szóstą edycją programu "American Idol", zobaczymy też jej działania związane z wypuszczeniem na rynek nowej serii kosmetyków, firmowanej jej nazwiskiem biżuterii, czy marki odzieżowej.

[Coming Soon / Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 18 Sty 2007, 16:42:13
Była pijana! I kłamie!

Paula Abdul zrobiła z siebie niedawno posmiewisko, występując zupełnie pijana na żywo w telewizji. Teraz próbuje się tłumaczyć. I to jak żałosnie!

Piosenkarka, znana ostatnio bardziej jako jurorka amerykańskiego Idola twierdzi, że była zupełnie trzewa (!) a jej zachowanie wynika z tego, że... w słuchace słyszała pytania z drugiego studia telewizyjnego. 44-letnia Paula ma chyba nadzieję, że ludzie w to uwierzą... Powiedziała też, że "traktuje bardzo poważnie fakt, że jest wzorem do nasladowania dla wielu ludzi". Chyba BYŁA wzorem do nasladowania. Chociaż tego też nie jestesmy pewni. Zobacz wideo i powiedz, że podczas nagrania nie była kompletnie pijana:
https://wrzuta.pl/film/AfXQA8bOAf

Pudelek.pl
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 28 Sty 2007, 04:53:28
Sukces zwycięzcy "Idola"
Debiutancka płyta Chrisa Daughtryego - uczestnika amerykańskiej edycji "Idola", znalazła się na pierwszym miejscu nowego zestawienia magazynu "Billboard".

Album Daughtryego sprzedał się w 65 tysiącach kopii i awansował na pierwsze miejsce zestawienia "Billboard 200". Wyprzedził drugi w zestawieniu krążek - soundtrack do filmu "Dreamgirls", o około 130 egzemplarzy.

Uczestnik amerykańskiego "Idola" zadebiutował na liscie "Billboardu" w listopadzie 2006 roku i przez dziewięć kolejnych tygodni niemal zawsze plasował się w pierwszej dziesiątce. Pomimo tego, że sprzedaż jego płyty wzrosła w ostatnim tygodniu o 30 procent, nowe zestawienie pokazuje, iż kondycja rynku muzycznego nie jest najlepsza. Na szczycie listy znalazł się album, który rozszedł się w ilosci mniejszej niż 100 tysięcy kopii. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w maju i lipcu 1991 roku.

[Onet.pl]

* * *

Amerykańska edycja "Idola" bije rekordy
Trzeci sezon z rzędu, "American Idol" odnotowuje najwyższe wskaniki oglądalnosci wsród grupy docelowej pomiędzy 18 a 49 rokiem życia.

Program "American Idol 6" przyciąga przed ekrany ogromną widownię - zeszłotygodniowe odcinki oglądało 37 mln widzów.

Tymczasem rosną obawy reklamodawców związane z wysokimi cenami spotów reklamowych. Według Advertising Age, 30-sekundowy spot w "Idolu" kosztuje ponad 600 tysięcy dolarów (dla porównania, taki sam czas w czasie serialu "Gotowe na wszystko", produkowanego przez stację ABC, kosztuje 394 tysiące dolarów).

W minionym sezonie telewizja FOX zażądała podobno kwoty 1,3 miliona dolarów za 30 sekund reklamy w czasie finału "Idola". Program oglądają amerykańskie rodziny, których przeciętny dochód wynosi 60 tysięcy dolarów.

[WirtualneMedia.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w śro, 31 Sty 2007, 21:16:05
Courtney Love jurorką "Idola"?

Courtney Love rozważa propozycję zajęcia miejsca Pauli Abdul w jury programu "American Idol".
Producent programu Nigel Lythgoe skontaktował się w ubiegłym tygodniu z współpracownikami piosenkarki, aby zapytać, czy była wokalistka grupy Hole jest zainteresowana udziałem w popularnym konkursie talentów.

Love, która przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie powstaje jej nowa płyta, nie wyjawiła, czy zaproponowano jej zajęcie miejsca Abdul, jednak plotka głosi, że Lythgoe rozważa zmiany w jury w związku z niedawnymi kontrowersjami wokół Abdul.

Słynna choreografka została bohaterką skandalu, kiedy podczas wywiadu dla amerykańskiej stacji telewizyjnej zachowywała się, jakby była pod wpływem alkoholu. Artystka kategorycznie zaprzeczyła póniejszym domysłom, zapewniając, że "nigdy w życiu nie była pijana".
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 12 Lut 2007, 03:18:27
Zamieszanie z Courtney Love

Courtney Love poinformowała we wtorek 30 stycznia, że Nigel Lythgoe - producent programu "American Idol", zaoferował jej miejsce w jury "American Idol".

Love nie wyjawiła, czy zaproponowano jej zajęcie miejsca Pauli Abdul, jednak plotka głosi, że Lythgoe rozważa zmiany w jury w związku z niedawnymi kontrowersjami wokół Abdul. Słynna choreografka została bohaterką skandalu, kiedy podczas wywiadu dla amerykańskiej stacji telewizyjnej zachowywała się, jakby była pod wpływem alkoholu. Artystka kategorycznie zaprzeczyła póniejszym domysłom, zapewniając, że "nigdy w życiu nie była pijana".

Kilka dni póniej producent programu "American Idol" zapewnił, że nigdy nie proponował Courtney Love miejsca w jury i piosenkarka prawdopodobnie padła ofiarą jakiegos żartownisia.

"Nigel zadzwonił i zapytał, czy byłabym zainteresowana. Uznałam, że to dosć dziwna, ale w sumie ciekawa propozycja" - powiedziała Love w wywiadzie dla gazety "US Weekly".

Tymczasem Lythgoe zapewnia, że nigdy nie rozmawiał na taki temat z Love: "Nie dzwoniłem do Courtney Love i obawiam się, że ktos po prostu podszywał się pode mnie. Courtney Love to niezwykle utalentowana artystka, ale jurorami programu 'American Idol' są ciągle Paula, Randy (Jackson) i Simon (Cowell). Nie planujemy w tym składzie żadnych zmian".

W ostatnich dniach jeden z producentów programu "American Idol" wyjasnił zamieszanie wokół domniemanego zaproszenia Courtney Love do jury konkursu. Love miała jedynie zostać goscinnym jurorem odcinka, w którym uczestnicy mieliby wykonywać piosenki zespołu jej nieżyjącego męża Kurta Cobaina, czyli Nirvany: "Courtney jest włascicielką praw do piosenek Nirvany, więc producenci uznali, że najlepszym sposobem na uzyskanie zgody na ich wykorzystanie, będzie zaproszenie jej do programu".

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 05 Mar 2007, 03:38:00
Michael Jackson nie wystąpi w "American Idol"
2007/2/20

Michael Jackson zapewnił, że nie planuje występu w programie "American Idol". W ubiegłym tygodniu amerykańskie media doniosły, że Jackson będzie gwiazdą specjalnej tygodniowej edycji popularnego programu.

Raymone Bain - rzeczniczka artysty, zapewniła, że plotki są nieprawdziwe, a gwiazdor muzyki pop, który współpracuje obecnie z twórcą "Idola" Simonem Fullerem, nie podpisywał żadnego kontraktu.

Plotki o udziale Jacksona dementuje również producent programu - Nigel Lythgoe, mówiąc: "To nieprawda. To całkowita nieprawda. Michael Jackson nie będzie gosciem programu, natomiast w ciągu najbliższych tygodni zostanie ogłoszona ważna wiadomosć - zdarzy się cos, czego jeszcze nie było w pięcioletniej historii Idola".

[Onet.pl]

* * *

Rozbierany skandal w "Amercian Idol 6"
2007/3/4

Ameryka od kilku dni żyje kontrowersjami, które towarzyszą najnowszej edycji programu "American Idol". Wszyscy zastanawiają się, czy producenci nie zdyskwalifikują jednej z uczestniczek z powodu nieprzyzwoitych, rozbieranych zdjęć.

Afera wybuchła po tym, jak internauci zaczęli podejrzewać, że publikowane na wielu blogach i w serwisach plotkarskich pornograficzne i erotyczne zdjęcia pewnej kobiety przedstawiają uczestniczkę show - 20-letnią Antonellę Barba. Pewnosci jednak nie ma. Jej przyjaciółka twierdzi, iż jedynie wybrane, wyrafinowane fotografie przedstawiają aspirującą piosenkarkę, a na bardziej wyzywających jest inna kobieta.

Tymczasem Barba znalazła się wsród 16 finalistów, chociaż jej wokalne umiejętnosci rodzą wątpliwosci. Sędziowie podkreslają, że jej przyszłosć zależy jedynie od fanów. Twórcy show odmawiają komentarzy. Rzecznik prasowy stacji Fox stwierdził jedynie krótko: "Nasza sieć nie komentuje prywatnego życia uczestników programu".

W 2003 roku podobny skandal skończył się wyrzuceniem uczestniczki, niejakiej Frenchie Davis, z programu. Producenci nie chcieli, by audycja wiązana była z tego typu sprawą.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 11 Mar 2007, 20:13:11
Gwiazdy w "American Idol 6"
Gwen Stefani, Pink i Annie Lennox wezmą udział w specjalnym koncercie, który towarzyszyć będzie szóstej edycji "Amerykańskiego Idola".

Koncert będzie miał charakter charytatywny. Dochód z niego przeznaczony zostanie na pomoc dla potrzebujących dzieci ze Stanów Zjednoczonych oraz krajów Afryki.

Swój udział w imprezie potwierdzili jak na razie: Gwen Stefani, Annie Lennox, Pink, Bono oraz odtwórca tytułowej roli w filmie "Borat", Sacha Baron Cohen. Emisja specjalnego koncertu "Amerykańskiego Idola" odbędzie się 25 kwietnia na antenie stacji FOX.

[Wirtualne Media]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 29 Kwi 2007, 13:25:09
30 mln dolarów od "Idola" dla ubogich
Ponad 30 mln dolarów zebrano w programie "American Idol" na rzecz pomocy ubogim w Afryce i USA. W trakcie dwugodzinnego telewizyjnego show pojawił się między innymi Bono, który od lat jest zaangażowany w pomoc krajom Trzeciego Swiata.

"Mówi się, że nie jestescie tym pokoleniem, które zakończy walkę z biedą, ale ja uważam, iż jestescie i że walka zakończy się sukcesem" - mówił słynny Irlandczyk.

W trakcie srodowego (25 kwietnia) wydania programu, zatytułowanego "Idol Gives Back", widzowie oddali aż 70 mln głosów, co jest nowym rekordem. Każdy głos generował datek na rzecz ubogich ze strony sponsorów programu - Forda, Coca-Coli i AT&T. News Corp. Na scenie zaspiewali: Annie Lennox, Kelly Clarkson (zwyciężczyni programu sprzed kilku lat) oraz operowy zespół Il Divo. Koncerty odbyły się w Disney Hall w Los Angeles, a prowadziła je gwiazda amerykańskiej telewizji Ellen DeGeneres. Uczestnicy zakończyli srodowy program wspólnym wykonaniem piosenki "American Prayer", którą napisali Bono i Dave Stewart. Dochód z jej sprzedaży wspomógł walkę z AIDS w Afryce.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 03 Maj 2007, 12:42:38
George Bush w "American Idol"
Prezydent USA George W. Bush pojawił się w programie "American Idol" i podziękował widzom za zebranie funduszy na cele charytatywne.

W ubiegłym tygodniu wyemitowano specjalny odcinek programu, w którym wystąpiły gwiazdy estrady, w tym Bono z U2. Artysci zachęcali widzów do wpłacania pieniędzy na rzecz biednych dzieci z Afryki. Udało się zebrać 70 mln dolarów. Pod koniec programu Bush zapytał, czy może zaspiewać. Uprzejmie przypomniano mu jednak goscinny występ z afrykańską grupą taneczną, który stał się obiektem żartów praktycznie pod każdą szerokoscią geograficzną.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 13 Maj 2007, 16:17:16
Nowa płyta Kelly Clarkson
Znana jest już data premiery trzeciej studyjnej płyty Kelly Clarkson. Krążek "My December" trafi do sprzedaży pod koniec lipca.

Płyta "My December" zostanie wydana 24 lipca. Promuje ją singel "Never Again", który zadebiutował na liscie "Billboardu" na ósmej pozycji, zas w zestawieniu singli internetowych wylądował w pierwszej piątce.

Wytwórnia RCA ucięła tym samym spekulacje na temat kolejnego krążka zwyciężczyni "American Idol". Według niektórych plotek, album miał się w ogóle nie ukazać, gdyż firma nie była zadowolona z nowych piosenek Kelly.

Album "My December" wyprodukował David Kahne (Paul McCartney, Sugar Ray). Goscinnie na płycie zagrał Mike Watt (The Minutemen, fIREHOSE). Poza singlową kompozycją wsród tytułów znajdziemy także "Haunting", "Chivas", "Be Still", "One Minute" i "Sober."

Kelly Clarkson ma w dorobku krążki "Thankful" z kwietnia 2003 roku i "Breakaway" z listopada 2004 roku.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 26 Maj 2007, 12:56:06
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Jordin Sparks wygrała "Amercian Idol 6"
17-letnia Jordin Sparks wygrała szóstą edycję "Amercian Idol". To najmłodsza zwyciężczyni tego popularnego show.

(https://showmag.info/images/news/2007/05_26a.jpg)Sparks pokonała w finale 25-letniego Blake'a Lewisa. O jej zwycięstwie zadecydowali telewidzowie w głosowaniu telefonicznym. Według szacunków, w trakcie finału oddano rekordową liczbę głosów - 74 miliony. Po ogłoszeniu wyników, młoda Amerykanka nie kryła radosci. "Dziękuję bardzo za wszystko! Dziękuję mojej mamie i tacie, kocham was!" - mówiła wzruszona ze sceny.

Szósta edycja "American Idol", po raz kolejny okazała się sukcesem dla emitującej ją stacji FOX. W trakcie programu, przed telewizorami zasiadało do 30 milionów widzów. W trakcie srodowego koncertu finałowego, na widowni zasiedli zwycięzcy poprzednich edycji popularnego show - Carrie Underwood, Kelly Clarkson, Taylor Hicks oraz Ruben Studdard. Już w przyszłym roku w Stanach Zjednoczonych ruszy "American Idol 7". Z kolei juror Simon Cowell ogłosił, że będzie pracował przy programie jeszcze przez najbliższe 3 sezony. Po 10 edycjach nie zamierza więcej pojawić się jako juror "Idola".

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 01 Cze 2007, 08:54:06
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Odnalazła cel życia w "Idolu"
Paula Abdul wierzy, że obejmując funkcję jurorki w programie "American Idol" odnalazła swój cel w życiu. Gwiazda, która odnosiła spore sukcesy jako piosenkarka na przełomie lat 80-tych i 90-tych uważa, że sędziowanie w popularnym programie telewizyjnym było jej przeznaczone.

"Od dziecka wiedziałam, że potrafię w szczególny sposób docierać do ludzi. Moim życiowym celem jest wydobywanie z innych tego, co jest w nich najlepsze i prowadzenie ich do sukcesu. Rola jurorki w programie 'American Idol' przyćmiewa nagrody Grammy i miliony sprzedanych płyt" - mówi artystka w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "OK!".

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 11 Cze 2007, 20:25:18
Od "Idola" do kariery w filmie
Kolejna uczestniczka programu "American Idol" robi karierę. Katharine McPhee zadebiutuje na dużym ekranie w mrocznej komedii "The Last Caller".

Bohaterką filmu będzie mająca obsesję na swoim punkcie kobieta (w tej roli McPhee), która poszukuje miłosci, nadziei i sensu istnienia. Autorem scenariusza jest Michael Albanese.

"To pierwszy scenariusz jaki mi się spodobał i od razu chciałam wziąć udział w produkcji" - wyjasnia uczestniczka show "American Idol". Początkująca aktorka zdradziła również, iż rola nie wymaga od niej spiewu. Produkcją zajmują się Hilary Shor i Nicholas Cokas. Budżet filmu szacowany jest na 5-8 milionów dolarów. Zdjęcia rozpoczną się na jesieni i będą kręcone w Nowym Jorku.

Przypomnijmy, że w piątej edycji popularnego programu, McPhee została pokonana przez Taylora Hicksa. Młoda artystka ma już na koncie debiutancką płytę zatytułowaną po prostu "Katharine McPhee".

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 12 Lip 2007, 18:27:25
Z "American Idol" do Hollywood
Katharine McPhee - uczestniczka programu "American Idol", zadebiutuje na dużym ekranie.

McPhee wystąpi u boku Anny Faris w nowej komedii Freda Wolfa, której akcja rozgrywać się będzie na kampusie pewnego college'u. Główną bohaterką będzie... były króliczek magazynu "Playboy", który trafia do najgorszego stowarzyszenia. Nie poddaje się jednak i dopinguje dziewczęta z bractwa do pracy nad sobą.

W obsadzie znaleli się również Emma Stone, Rumer Willis, Kat Dennings i Dana Goodman oraz Sarah Wright. McPhee wcieli się w ciężarną hipiskę, a Stone - przewodniczącą stowarzyszenia. Willis zagra hipochondryczkę, a Dennings - feministkę. Goodman sportretuje studentkę, która ciągle zmienia profile, aby tylko nie zakończyć nauki, a Wright - członkinię popularnego stowarzyszenia.

Za scenariusz odpowiadają autorki "Legalnej blondynki" - Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith. Zdjęcia rozpoczną się 23 lipca i będą kręcone w Los Angeles.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 19 Lip 2007, 04:13:01
Simon Cowell radzi Kelly Clarkson
Simon Cowell - juror "American Idol", poradził swojej protegowanej Kelly Clarkson, aby jak najszybciej zakończyła wojnę z Clivem Davisem.

Zwyciężczyni "American Idol" potwierdziła w niedawnym wywiadzie dla magazynu "Blender", że zakończyła współpracę z szefem wytwórni płytowej, ponieważ nie zgadzali się w sprawie piosenek z jej najnowszej płyty "My December". Młoda wokalistka powiedziała podobno Davisowi, że w wieku 80 lat nie jest w stanie zrozumieć jej twórczosci. Z kolei juror "Idola", który pomógł piosenkarce w rozpoczęciu kariery, uważa, że Clarkson powinna pojednać się z dawnym mentorem. "Clive Davis w wieku 80 lat zna się na muzyce lepiej, niż 99% ludzi z branży muzycznej, którzy nie skończyli jeszcze 50 lat. Poza tym nie ma jeszcze 80 lat. Kelly jest jedną z najlepszych piosenkarek i zawsze nią pozostanie, ale Clive jest szefem wytwórni płytowej i doradzanie artystom należy do jego zawodu" - mówi Cowell.

[Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Pią, 20 Lip 2007, 22:39:59
szkoda Kelly, a ma takie fajne songi, miejmy nadzieję, że dojdą do porozumienia.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 11 Sie 2007, 11:50:03
Urodziła dziecko w trakcie eliminacji do "Idola"
Po raz pierwszy w historii programu telewizyjnego "American Idol" jedna z uczestniczek wzięła udział w eliminacjach będąc w trakcie porodu.
Ciężarna Antoria Gillon przybyła na Texas Stadium w Dallas w nadziei, że uda jej się przekonać jurorów do swojego talentu. W trakcie oczekiwania na swoją kolej 20-letnia stylistka zaczęła odczuwać skurcze.

- Nie chciałam rezygnować po tylu godzin czekania w upale i tłumie. Nie zamierzałam opuszczać stadionu bez wykorzystania swojej szansy - mówi ambitna wokalistka, która z determinacją wykonała swoją piosenkę trzymając się przez cały czas za brzuch.
 
Dopiero po tym, jak jurorzy zapewnili ją, że przeszła do następnego etapu, Gillion zgodziła się wsiąsć do karetki i pojechała do szpitala, gdzie we wtorek rano przyszedł na swiat jej syn, który otrzymał imiona Jamil Labarron Idol.

- Wychowywano mnie w przekonaniu, że o porażce można mówić tylko wtedy, kiedy się nie próbuje. Od dawna chciałam wziąć udział w eliminacjach do "Idola", ale na mojej drodze zawsze pojawiały się problemy. Albo nie miałam jak dojechać, albo nie było mnie stać na autobus. Tym razem postanowiłam się nie poddawać - mówi szczęsliwa mama.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: joker w Nie, 16 Gru 2007, 13:03:48
Paula Abdul, (45)  to słynna w latach 80-tych tancerka, choreograf, a także autorka paru popowych przebojów. Dziś znana jest przede wszystkim jako jurorka w programie American Idol. Jak się okazuje, nawet gwiazdy z listy B i C amerykańskiego przemysłu rozrywkowego mogą mieć psychopatycznych fanów. Tym razem łupem padł pojemniczek z próbką moczu piosenkarki, który Paula zostawiła swojemu osobistemu ginekologowi.
 
Sprawa wyszła na jaw, gdy przy kolejnej wizycie Abdul została posądzona o zignorowanie zaleceń lekarza i niepoddanie się badaniu. Wkrótce okazało się, że doszło do niecodziennego zajścia jakiego klinika, z której usług korzysta słynna Paula, nigdy wcześniej nie była świadkiem. - To straszne - skomentowała niecodzienne wydarzenie Abdul  -  Mój ginekolog zapytał mnie, gdzie jest próbka, którą miałam zostawić do badań.  Powiedziałam, że zostawiłam ją w recepcji.  Okazało się, że człowiek pracujący w recepcji jest moim fanem i ją przywłaszczył.  Mój lekarz był bardzo zażenowany, gdy to mówił. Oczywiście recepcjonista został zwolniony.

Najbardziej szokujące w tej historii nie jest to, że ktoś ukradł plastikowa jednorazówkę z moczem. Najdziwniejsze i najbardziej szokujące jest to, że jest ktoś, kto chciał mieć mocz Pauli Abdul!
UMA

www.egoisci.pl
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: joker w Nie, 02 Mar 2008, 13:44:16
Juror "Idola" dumny ze swojej próżności
Simon Cowell jest dumny ze swojej próżności.
Juror programu "American Idol", który słynie z dbałości o wizerunek, zapewnia, że taka obsesja na punkcie własnego wyglądu jest zupełnie normalna w przypadku telewizyjnych gwiazd.

- Oczywiście, że jestem próżny, ale szczerze mówiąc, nie znam ani jednej osoby, która pracowałaby w telewizji i nie byłaby próżna. To leży w naturze tego zawodu - mówi Cowell wyznając, że niedawno podjął walkę ze zbędnymi kilogramami, ponieważ zaniepokoiła go własna zaokrąglona sylwetka w ostatniej serii programu "The X Factor".

- Dużo ćwiczę i znacznie lepiej się odżywiam. Wyeliminowałem czekoladowe batoniki i chrupki, więc moja dieta jest dużo zdrowsza - dodaje.

/onet.pl
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 09 Mar 2008, 05:45:45
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Trzyletnie dziecko niemal utonęło, podczas gdy matka zajęta była oglądaniem "Idola"
3-letnia dziewczynka jest w stanie krytycznym po tym, jak została pozostawiona sama podczas kąpieli i omal nie utonęła. Matka zajęta była oglądaniem wyników programu "Idol".

25-letnia Sheila R. Brooks pozostawiła swoją 3-letnią córkę Sirius i 1-roczną siostrę Sereenę w wannie, a sama udała się do innego pokoju po ubrania. Tam wraz ze starszą córką zapatrzyła się w reality show "American Idol 7".

Gdy kobieta zdała sobie sprawę, że zapomniała o dzieciach, posłała starszą córkę, by wyciągnęła je z wanny. Ta odnalazła 3-letnią Sirius zanurzoną w wodzie i wołającą mamę.

Dziewczynka znajduje się w ciężkim stanie i przebywa w szpitalu. Kobiety nie postawiono w stan oskarżenia, jednakże dzieci znajdują się pod nadzorem opieki.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 02 Kwi 2008, 10:59:42
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif) Madonna: "Nie miałabym szans w Idolu"
Madonna cieszy się, że zrobiła karierę przed epoką programu "American Idol", ponieważ dziś z pewnością nie odniosłaby w nim sukcesu. "Jestem pewna, że nie poradziłabym sobie w Idolu" - powiedziała wokalistka.

Amerykańska gwiazda stawiała pierwsze kroki w show-biznesie jako śpiewaczka musicalowa i wielokrotnie musiała stawić czoło porażkom, zanim udało jej się wspiąć na szczyty kariery.

"Chodziłam na wiele castingów i przesłuchań, ale zawsze od razu mnie odrzucano, więc jestem pewna, że dziś również nie poradziłabym sobie w Idolu" - powiedziała artystka w wywiadzie dla nowojorskiej stacji radiowej Z-100 FM.

[Wenn / Onet.pl]
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 01 Lip 2008, 05:06:47
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Uczestnik amerykańskiego "Idola" wziął ślub
Piosenkarz Rubben Studdard - zwycięzca drugiej amerykańskiej edycji "Idola" (2003), poślubił w Alabamie swoją narzeczoną Suratę Zuri McCants.

Więcej: https://showmag.info/?p=1291 (https://showmag.info/?p=1291)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 24 Sie 2008, 20:21:21
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Paula Abdul po operacji
Paula Abdul poddała się operacji szyi, żeby uwolnić się od bólu, towarzyszącego jej już 20 lat.

Więcej: https://showmag.info/?p=4807
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 02 Wrz 2008, 14:07:58
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Zwyciężczyni amerykańskiego "Idola" miała nowotwór
Piosenkarka Fantasia Barrino wyjawiła, że powodem, dla którego opuściła obsadę broadwayowskiej sztuki "Kolor purpury", był nowotwór gardła.

Więcej: https://showmag.info/?p=4892
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 31 Paź 2008, 22:35:15
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Tragedia Jennifer Hudson
Jennifer Kate Hudson - amerykańską aktorkę, piosenkarkę, Laureatkę Złotego Globu i Oscara za drugoplanową rolę Effie White w filmie "Dreamgirls", spotkała ostatnio wielka tragedia.

Więcej: https://showmag.info/?p=6566
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 19 Lis 2008, 13:49:16
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Uczestniczka "Idola" zabiła się przed domem jurorki / 15.11.2008
Pod domem Pauli Abdul - jurorki programu "American Idol", znaleziono zwłoki Pauli Goodspeed, która brała w piątej amerykańskiej edycji reality show. Kobieta popełniła samobójstwo.

Więcej: https://showmag.info/2008/11/15/uczestniczka-idola-zabila-sie-przed-domem-jurorki/

* * *

(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Paula Abdul odejdzie z "American Idol"? / 17.11.2008
Paula Abdul poważnie rozważa odejście z amerykańskiego "Idola", w którym jest jurorką od samego początku, czyli od ponad 6 lat.

Wszystko ma związek z tragedią, jaka ostatnio się rozegrała. Przypomnijmy, że Paula Goodspeed - uczestniczka piątej edycji "American Idol", popełniła samobójstwo przed domem Pauli Abdul.

Więcej: https://showmag.info/2008/11/17/paula-abdul-odejdzie-z-american-idol/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 25 Lut 2009, 20:37:44
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Simon Cowell planuje się zamrozić
49-letni Simon Cowell wierzy w inżynierię, technologię i postęp w medycynie do tego stopnia, iż ufa, że w przyszłości naukowcy będą potrafili przywracać zmarłych do życia - czytamy w "Super Expressie".

Więcej: https://showmag.info/2009/02/24/simon-cowell-planuje-sie-zamrozic/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 09 Maj 2009, 01:38:29
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)USA: niebezpieczne zdarzenia w amerykańskim "Idolu"
Próba generalna mająca miejsce przed wtorkową galą programu "American Idol" została przerwana, gdy część planu eksplodowała i spadła na ziemię. Z kolei chwilę wcześniej reżyser widowiska - Debbie Williams, spadła ze schodów i została zabrana do szpitala.

Więcej: https://showmag.info/2009/05/09/usa-niebezpieczne-zdarzenia-w-amerykanskim-idolu/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 24 Maj 2009, 01:18:34
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)USA: Kris Allen nowym Idolem
W środę w USA zakończyła się emisja ósmej edycji programu "American Idol".

Więcej: https://showmag.info/2009/05/24/usa-kris-allen-nowym-idolem/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 14 Cze 2009, 00:48:51
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Finalista "American Idol 8" wyznał, że jest gejem
Adam Lambert - uczestnik ósmej edycji programu "American Idol" i zarazem zdobywca drugiego miejsca, wyznał w ostatnich dniach, że jest gejem.

Więcej: https://showmag.info/2009/06/14/finalista-american-idol-8-wyznal-ze-jest-gejem/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 01 Lip 2009, 14:07:12
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Adam Lambert zniszczył swoją karierę?
Gene Simmons - amerykański rockowy wokalista i basista izraelskiego pochodzenia, członek i współzałożyciel hard rockowego zespołu Kiss - powiedział, iż Adam Lambert - finalista ósmej edycji "American Idol", który wyjawił, że jest gejem - popełnił błąd decydując się na coming out. Zdaniem Simmonsa, Lambert zaprzepaścił tym całą swoją przyszłą karierę.

Więcej: https://showmag.info/2009/07/01/adam-lambert-zniszczyl-swoja-kariere/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Ciekavy w śro, 05 Sie 2009, 09:07:40
Paula Abdul nie wróci w nowym sezonie American Idol -

https://uk.eonline.com/uberblog/b137738_paula_abdul_ive_decided_not_return_idol.html
https://omg.yahoo.com/news/paula-abdul-leaving-american-idol/26014;_ylt=Aj.W3V1QshceDEgqgdq_OPB7pxx.;_ylv=3
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 06 Sie 2009, 00:32:52
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)"American Idol" bez Pauli Abdul
Paula Abdul oznajmiła, że nie weźmie udziału w kolejnym sezonie programu "American Idol", w którym dotychczas pełniła rolę jurora.

Więcej: https://showmag.info/2009/08/06/american-idol-bez-pauli-abdul/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 27 Gru 2009, 17:52:21
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)Simon Cowell opuści "American Idol"?
Tony Cowell - brat popularnego jurora, oceniającego muzyczne talenty w "American Idol", donosi, iż 9. sezon programu będzie ostatnim, w którym będzie można zobaczyć Simona Cowella.

Więcej: https://showmag.info/2009/12/27/simon-cowell-opusci-american-idol/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 14 Sty 2010, 00:53:28
(https://showmag.info/images/logo/idolUSA.gif)USA: wystartowała ostatnia edycja Idola z Simonem Cowellem
https://showmag.info/2010/01/13/usa-wystartowala-ostatnia-edycja-idola-z-simonem-cowellem/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 25 Sty 2010, 02:11:50
Madonna jurorką American Idol?
https://showmag.info/2010/05/26/madonna-jurorka-w-american-idol/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 28 Maj 2010, 01:08:22
Ameryka ma nowego Idola
https://showmag.info/2010/05/28/ameryka-ma-nowego-idola/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 08 Sie 2010, 19:48:30
Jennifer Lopez w jury amerykańskiego Idola?
https://showmag.info/2010/07/30/jennifer-lopez-w-jury-amerykanskiego-idola/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 17 Wrz 2010, 18:00:44
Nowa jurorka American Idol zarobi 12 milionów dolarów
https://showmag.info/2010/09/17/nowa-jurorka-american-idol-zarobi-12-milionow-dolarow/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 28 Wrz 2010, 22:54:43
Oficjalnie: Jennifer Lopez została jurorką amerykańskiego Idola
https://showmag.info/2010/09/28/oficjalnie-jennifer-lopez-zostala-jurorka-amerykanskiego-idola/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: joker w Sob, 27 Lis 2010, 13:43:07
Ciekawy artykuł na temat tego, że "Idol" nie produkuje już idoli, oraz zestawienie karier poszczególnych zwycięzców amerykańskiej edycji.
https://new.music.yahoo.com/blogs/realityrocks/406865/does-winning-american-idol-even-matter-anymore/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 14 Sty 2011, 05:12:19
Wielkie zmiany w "Amerykańskim Idolu"
https://showmag.info/2011/01/12/wielkie-zmiany-w-amerykanskim-idolu/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: joker w Pon, 21 Lut 2011, 13:35:10
Amerykańska edycja idola bardzo ciekawa - polecam :) Mimo iż to jest pierwsza edycja, którą oglądam to cieszę się, że po 9 edycjach wreszcie zawiało świeżością w składzie jurorów! Ileż można oglądać i słuchać tego Simona?! Nie wiem, czy opłacało się telewizji FOX inwestować w takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Steven Tyler, bo słodzą uczestnikom tak jak każdy mógłby to robić.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 05 Maj 2011, 19:44:57
"American Idol", "America's Got Talent", "You Can Dance" i inne zachodnie programy na antenie Szóstki
https://showmag.info/2011/05/05/american-idol-americas-got-talent-you-can-dance-i-inne-zachodnie-programy-na-antenie-szostki/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 12 Maj 2011, 14:53:48
Amerykański "Idol", "You Can Dance" i "Mam Talent" na antenie Szóstki. Kiedy emisja?
https://showmag.info/2011/05/12/amerykanski-idol-you-can-dance-i-mam-talent-na-antenie-szostki-kiedy-emisja/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Toni w Czw, 12 Maj 2011, 15:17:03
Super sprawa z pomysłem szóstki. Zobaczmy jak to jest zza oceanem. :)
Miejmy nadzieję że nie zakończy się na prezentacji jednej edycji każdego programu. :)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 26 Maj 2011, 09:42:09
Finał "American Idol 10": kto został nowym idolem Ameryki?
https://showmag.info/2011/05/26/final-american-idol-10-kto-zostal-nowym-idolem-ameryki/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 07 Lip 2011, 20:57:42
TV6 przyciąga głównie kobiety. "American Idol" i "America's Got Talent" wśród najpopularniejszych programów
https://showmag.info/2011/07/07/tv6-przyciaga-glownie-kobiety-american-idol-i-americas-got-talent-wsrod-najpopularniejszych-programow/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: joker w Nie, 10 Lip 2011, 18:53:45
Kelly Clarkson, zwyciężczyni 1 edycji AI niesamowicie przytyła!! Tą informację znalazłem na... interia.pl (swoją drogą jesli chodzi o RS to często wrzucają jakies newsy na ten temat). Oto jej dwa zdjęcia "przed i po":
(https://mtv.com/news/photos/c/clarkson_retrospective_050824/17.jpg) (https://nypost.com/r/nypost/blogs/popwrap/200905/Images/200905_kelly-clarkson-fat-and-fabulous.jpg)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 12 Lip 2011, 12:30:28
Jennifer Lopez wróci do "American Idol"?
https://showmag.info/2011/07/12/jennifer-lopez-wroci-do-american-idol/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Toni w Pon, 25 Lip 2011, 11:32:56
Zaskoczony jestem, gdyż oglądając telewizję przypadkowo zobaczyłem że stacja Axn emituje
w soboty i niedziele 9. edycję Idola. :) Godz. 17:00.  Jednak moim zdaniem nic nazdwyczajnego w tym amerykańaskim Idolu. Fajne logo czerwone na kastingach. :)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 23 Gru 2011, 19:12:56
Uczestnik "Idola" aresztowany po bójce z chłopakiem, zwycięzcą fińskiego "Big Brothera"
https://showmag.info/2011/12/23/uczestnik-idola-aresztowany-po-bojce-z-chlopakiem-zwyciezca-finskiego-big-brothera/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 13 Sty 2012, 15:12:29
Dziesiąta edycja amerykańskiego "Idola" w TV6
https://showmag.info/2012/01/13/dziesiata-edycja-amerykanskiego-idola-w-tv6/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 19 Sty 2012, 23:19:34
Debiut kolejnej edycji "Idola" z największym spadkiem oglądalności w historii
https://showmag.info/2012/01/19/debiut-kolejnej-edycji-idola-z-najwiekszym-spadkiem-ogladalnosci-w-historii/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 22 Sty 2012, 15:24:16
"Amerykański Idol" ma się coraz gorzej!
https://showmag.info/2012/01/21/amerykanski-idol-ma-sie-coraz-gorzej/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 24 Sty 2012, 21:03:07
Córka Jima Carreya na castingu do "Idola"
https://showmag.info/2012/01/24/corka-jima-carreya-na-castingu-do-idola/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 27 Sty 2012, 18:29:13
"Idol" przegrał z "The Big Bang Theory". Zmierzch popularnego show?
https://showmag.info/2012/01/27/idol-przegral-z-the-big-bang-theory-zmierzch-popularnego-show/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 11 Lut 2012, 18:21:38
USA: uczestniczka "Idola" spadła ze sceny
https://showmag.info/2012/02/11/usa-uczestniczka-idola-spadla-ze-sceny/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 17 Kwi 2012, 12:58:28
"Idol" i "The X Factor" najbardziej dochodowymi programami w amerykańskiej TV
https://showmag.info/2012/04/17/idol-i-the-x-factor-najbardziej-dochodowymi-programami-w-amerykanskiej-tv/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 26 Maj 2012, 10:11:22
Finał "American Idol 11": kto wygrał?
https://showmag.info/2012/05/25/final-american-idol-11-kto-wygral/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 17 Lip 2012, 00:02:56
Kolejne zmiany w amerykańskim "Idolu". Jurorzy wyrzuceni z show
https://showmag.info/2012/07/17/kolejne-zmiany-w-amerykanskim-idolu-jurorzy-wyrzuceni-z-show/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 17 Lip 2012, 12:05:24
Jennifer Lopez spędzi jesień w trasie koncertowej więc się zastanawiam kiedy znalazłaby czas na pracę przy kolejnej edycji show.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 26 Lip 2012, 14:54:33
Mariah Carey jurorką w "Idolu"
https://showmag.info/2012/07/25/mariah-carey-jurorka-w-idolu/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Nayma w Sob, 18 Sie 2012, 22:20:24
Ona jest głupia! Wolałabym Celine Dion bo Whitney Houston nie żyje. Ciekawe jak się musiały poczuć dzieci w Afryce jak przeczytały w internecie że Mariah im czegoś zazdrości, przecież ma tyle kasy, a oni nie mają na chleb! Bezduszna kobieta! Powinna im pomagać! Ja bym oddała całe pieniądze. Mariah dobrze by to zrobiło jak chce być taka huda jak one.
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 18 Wrz 2012, 07:11:24
Nowi jurorzy w "Amerykańskim Idolu"
https://showmag.info/2012/09/18/nowi-jurorzy-w-amerykanskim-idolu/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 14 Gru 2012, 07:09:21
Ogłoszono datę premiery "American Idol 12"
https://showmag.info/2012/12/14/ogloszono-date-premiery-american-idol-12/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 18 Sty 2013, 09:09:23
"Amerykański Idol" ze spadkiem widowni, ale wciąż wygrywa z konkurencją
https://showmag.info/2013/01/18/amerykanski-idol-ze-spadkiem-widowni-ale-wciaz-wygrywa-z-konkurencja/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 24 Sty 2013, 14:16:59
Jennifer Hudson o "Idolu": "Program powinien zostać zakończony"
https://showmag.info/2013/01/24/jennifer-hudson-o-idolu-program-powinien-zostac-zakonczony/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 03 Lut 2013, 14:12:19
Kelly Clarkson najlepiej zarabiającą zwyciężczynią "Idola"
https://showmag.info/2013/02/03/kelly-clarkson-najlepiej-zarabiajaca-zwyciezczynia-idola/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 29 Mar 2013, 21:34:31
"Amerykański Idol" pobił najgorszy rekord oglądalności
https://showmag.info/2013/03/29/amerykanski-idol-pobil-najgorszy-rekord-ogladalnosci/
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 18 Maj 2013, 23:39:57
Finał 12 edycji "American Idol". Progam z najgorszymi wynikami oglądalności w historii
https://showmag.info/2013/05/17/final-12-edycji-american-idol-progam-z-najgorszymi-wynikami-ogladalnosci-w-historii/ (https://showmag.info/2013/05/17/final-12-edycji-american-idol-progam-z-najgorszymi-wynikami-ogladalnosci-w-historii/)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 31 Maj 2013, 12:36:31
Kolejni jurorzy żegnają się z "Amerykańskim Idolem"
https://showmag.info/2013/05/31/kolejni-jurorzy-zegnaja-sie-z-amerykanskim-idolem/ (https://showmag.info/2013/05/31/kolejni-jurorzy-zegnaja-sie-z-amerykanskim-idolem/)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Kardines w Pon, 03 Cze 2013, 20:48:58
Czyli to była ostatnia edycja którą oglądałem. Bez Nicki będzie nuuudno :P
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 10 Cze 2013, 04:47:41
Jennifer Lopez wróci do amerykańskiego "Idola"?
https://showmag.info/2013/06/10/jennifer-lopez-wroci-do-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2013/06/10/jennifer-lopez-wroci-do-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 22 Sie 2013, 11:48:07
Will.i.am pozostanie jurorem w brytyjskim "The Voice". Dr. Luke nowym jurorem w amerykańskim "Idolu"?
https://showmag.info/2013/08/22/will-i-am-pozostanie-jurorem-w-brytyjskim-the-voice-dr-luke-nowym-jurorem-w-amerykanskim-idolu/ (https://showmag.info/2013/08/22/will-i-am-pozostanie-jurorem-w-brytyjskim-the-voice-dr-luke-nowym-jurorem-w-amerykanskim-idolu/)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 25 Paź 2013, 02:19:00
Kelly Clarkson wyszła za mąż
https://showmag.info/2013/10/23/kelly-clarkson-wyszla-za-maz/ (https://showmag.info/2013/10/23/kelly-clarkson-wyszla-za-maz/)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 15 Sty 2014, 18:53:18
USA: zbliża się premiera "American Idol 13" i "The Voice 6". Koniec "The X Factor"?
https://showmag.info/2014/01/15/usa-zbliza-sie-premiera-american-idol-13-i-the-voice-6-koniec-the-x-factor/ (https://showmag.info/2014/01/15/usa-zbliza-sie-premiera-american-idol-13-i-the-voice-6-koniec-the-x-factor/)
Tytuł: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 21 Sty 2014, 03:49:45
Uczestnik amerykańskiego "Idola" skazany za masturbację przed grupą dzieci
https://showmag.info/2014/01/21/uczestnik-amerykanskiego-idola-skazany-za-masturbacje-przed-grupa-dzieci/ (https://showmag.info/2014/01/21/uczestnik-amerykanskiego-idola-skazany-za-masturbacje-przed-grupa-dzieci/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 09 Maj 2014, 03:39:12
Amerykański "Idol" z 14 sezonem
https://showmag.info/2014/05/09/amerykanski-idol-z-14-sezonem/ (https://showmag.info/2014/05/09/amerykanski-idol-z-14-sezonem/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 13 Maj 2014, 03:47:12
Kłopoty "Amerykańskiego Idola". Nowy sezon zredukowany o kilkanaście godzin
https://showmag.info/2014/05/13/klopoty-amerykanskiego-idola-nowy-sezon-zredukowany-o-kilkanascie-godzin/ (https://showmag.info/2014/05/13/klopoty-amerykanskiego-idola-nowy-sezon-zredukowany-o-kilkanascie-godzin/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 24 Maj 2014, 01:08:21
Za nami finały "The Voice 6" i "American Idol 13" . Kto wygrał?
https://showmag.info/2014/05/24/za-nami-finaly-the-voice-6-i-american-idol-13-kto-wygral/ (https://showmag.info/2014/05/24/za-nami-finaly-the-voice-6-i-american-idol-13-kto-wygral/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 25 Cze 2014, 03:24:09
Wszyscy jurorzy powrócą w nowym sezonie "Amerykańskiego Idola"
https://showmag.info/2014/06/25/wszyscy-jurorzy-powroca-w-nowym-sezonie-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2014/06/25/wszyscy-jurorzy-powroca-w-nowym-sezonie-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 04 Sie 2014, 12:07:34
Nie żyje finalista amerykańskiego "Idola"
https://showmag.info/2014/08/04/nie-zyje-finalista-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2014/08/04/nie-zyje-finalista-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 23 Paź 2014, 05:49:16
Nie żyje Joanne Borgella, uczestniczka amerykańskiego "Idola"
https://showmag.info/2014/10/20/nie-zyje-joanne-borgella-uczestniczka-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2014/10/20/nie-zyje-joanne-borgella-uczestniczka-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Toni w śro, 24 Gru 2014, 19:10:06
American Idol wraca. Start na początku stycznia.
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 01 Lut 2015, 13:55:06
Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa wytwórnię 19 Entertainment
https://showmag.info/2015/01/27/zwyciezca-amerykanskiego-idola-pozywa-wytwornie-19-entertainment/ (https://showmag.info/2015/01/27/zwyciezca-amerykanskiego-idola-pozywa-wytwornie-19-entertainment/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 12 Maj 2015, 02:13:30
To już koniec "Amerykańskiego Idola". 15 sezon będzie ostatnim
https://showmag.info/2015/05/12/to-juz-koniec-amerykanskiego-idola-15-sezon-bedzie-ostatnim/ (https://showmag.info/2015/05/12/to-juz-koniec-amerykanskiego-idola-15-sezon-bedzie-ostatnim/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 31 Maj 2015, 04:38:32
Mariah Carey: "Idol to najgorsze doświadczenie w życiu"
https://showmag.info/2015/05/29/mariah-carey-idol-to-najgorsze-doswiadczenie-w-zyciu/ (https://showmag.info/2015/05/29/mariah-carey-idol-to-najgorsze-doswiadczenie-w-zyciu/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 28 Wrz 2015, 04:27:24
Corey Clark z "Idola" aresztowany
https://showmag.info/2015/09/25/corey-clark-z-idola-aresztowany/ (https://showmag.info/2015/09/25/corey-clark-z-idola-aresztowany/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 03 Lis 2015, 00:38:37
Pierwszy zwiastun ostatniej amerykańskiej edycji "Idola"
https://showmag.info/2015/11/03/pierwszy-zwiastun-ostatniej-amerykanskiej-edycji-idola/ (https://showmag.info/2015/11/03/pierwszy-zwiastun-ostatniej-amerykanskiej-edycji-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 29 Gru 2015, 03:51:24
Kanye West w amerykańskim "Idolu"
https://showmag.info/2015/12/29/kanye-west-w-amerykanskim-idolu/ (https://showmag.info/2015/12/29/kanye-west-w-amerykanskim-idolu/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 06 Kwi 2016, 17:00:29
Simon Cowell o programie "Idol": "Nie oglądałem go od lat!"
https://showmag.info/2016/04/06/simon-cowell-o-programie-idol-nie-ogladalem-go-od-lat/ (https://showmag.info/2016/04/06/simon-cowell-o-programie-idol-nie-ogladalem-go-od-lat/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 08 Kwi 2016, 15:11:52
Zakończyła się ostatnia edycja "American Idol"
https://showmag.info/2016/04/08/zakonczyla-sie-ostatnia-edycja-american-idol/ (https://showmag.info/2016/04/08/zakonczyla-sie-ostatnia-edycja-american-idol/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 10 Kwi 2016, 17:33:42
To nie koniec "Amerykańskiego Idola"?
https://showmag.info/2016/04/10/to-nie-koniec-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2016/04/10/to-nie-koniec-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 08 Maj 2016, 22:43:10
Finalista "American Idol" zginął w wypadku samochodowym
https://showmag.info/2016/05/07/finalista-american-idol-zginal-w-wypadku-samochodowym/ (https://showmag.info/2016/05/07/finalista-american-idol-zginal-w-wypadku-samochodowym/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 09 Sie 2016, 15:03:08
"American Idol": Jax walczy z rakiem
https://showmag.info/2016/08/09/american-idol-jax-walczy-z-rakiem/ (https://showmag.info/2016/08/09/american-idol-jax-walczy-z-rakiem/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 12 Lut 2017, 15:30:58
NBC reaktywuje amerykańskiego "Idola"?
https://showmag.info/2017/02/12/nbc-reaktywuje-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2017/02/12/nbc-reaktywuje-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 03 Kwi 2017, 13:36:00
Konflikt interesów powodem zawieszenia rozmów w sprawie reaktywacji amerykańskiego "Idola"
https://showmag.info/2017/04/03/konflikt-interesow-powodem-zawieszenia-rozmow-w-sprawie-reaktywacji-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2017/04/03/konflikt-interesow-powodem-zawieszenia-rozmow-w-sprawie-reaktywacji-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 08 Maj 2017, 16:37:32
ABC przejmie amerykańskiego "Idola"?
https://showmag.info/2017/05/05/abc-przejmie-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2017/05/05/abc-przejmie-amerykanskiego-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 09 Maj 2017, 15:22:17
Oficjalnie: amerykański "Idol" powróci w 2018 roku
https://showmag.info/2017/05/09/oficjalnie-amerykanski-idol-powroci-w-2018-roku/ (https://showmag.info/2017/05/09/oficjalnie-amerykanski-idol-powroci-w-2018-roku/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 15 Maj 2017, 13:45:15
Nowy "American Idol" bez Simona Cowella, ale za to z Katy Perry?
https://showmag.info/2017/05/15/nowy-american-idol-bez-simona-cowella-ale-za-to-z-katy-perry/ (https://showmag.info/2017/05/15/nowy-american-idol-bez-simona-cowella-ale-za-to-z-katy-perry/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Kardines w Pon, 15 Maj 2017, 17:29:39
" Przypomnijmy, że Perry była już jurorką w 9 edycji „American Idol”." - nie była, skąd to info? :P
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w śro, 17 Maj 2017, 01:50:29
@up Była gościnną jurorką w 9 sezonie.

***

Katy Perry oraz Chris Daughtry w jury nowej edycji amerykańskiego "Idola"
https://showmag.info/2017/05/16/katy-perry-oraz-chris-daughtry-w-jury-nowej-edycji-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2017/05/16/katy-perry-oraz-chris-daughtry-w-jury-nowej-edycji-amerykanskiego-idola/)

***

Stacja FOX o reaktywacji "Idola" przez ABC: "To skrajne oszustwo"
https://showmag.info/2017/05/17/stacja-fox-o-reaktywacji-idola-przez-abc-to-skrajne-oszustwo/ (https://showmag.info/2017/05/17/stacja-fox-o-reaktywacji-idola-przez-abc-to-skrajne-oszustwo/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 27 Lip 2017, 19:22:56
Ryan Seacrest powróci jako prowadzący "Idola"
https://showmag.info/2017/07/24/ryan-seacrest-powroci-jako-prowadzacy-idola/ (https://showmag.info/2017/07/24/ryan-seacrest-powroci-jako-prowadzacy-idola/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 25 Wrz 2017, 16:41:48
USA: Luke Bryan oficjalnie jurorem w reaktywowanym "Idolu"
https://showmag.info/2017/09/25/usa-luke-bryan-oficjalnie-jurorem-w-reaktywowanym-idolu/ (https://showmag.info/2017/09/25/usa-luke-bryan-oficjalnie-jurorem-w-reaktywowanym-idolu/)
Tytuł: Re: [USA] American Idol
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 02 Paź 2017, 18:04:29
Znamy pełen składy jury reaktywowanego amerykańskiego "Idola"
https://showmag.info/2017/10/02/znamy-pelen-sklady-jury-reaktywowanego-amerykanskiego-idola/ (https://showmag.info/2017/10/02/znamy-pelen-sklady-jury-reaktywowanego-amerykanskiego-idola/)