Showmag.info • Forum

Show w Polsce => Big Brother => Reality game shows => Big Brother 3: Bitwa => Wątek zaczęty przez: Showmag w Sob, 18 Gru 2004, 15:39:16

Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 18 Gru 2004, 15:39:16
"Frytka" jurorem łódzkich wyborów Mistera
 Czwartek, 7 padziernika 2004, godzina 01:25
 
27-letnia Agnieszka "Frytka" Frykowska (bohaterka "Big Brother 3- Bitwy", "Baru 3- bez granic" oraz "Baru 4- Złoto dla Zuchwałych") pełniła funkcję jurora podczas łódzkich wyborów Mistera Roku 2004. "Frytka" wybrała blondyna, poruszającego się z kocim wdziękiem. "Dziewczyny wyły, kiedy się pojawiał"- opowiada Agnieszka. Dziewczyna głosowała więc na Adama Rybarczyka, który w rezultacie odniósł zwycięstwo.
 
[Fakt]

* * *

"Frytki" zabrakło na koncercie
 Czwartek, 18 listopada 2004, godzina 17:48
 
Niedawno gwiazdą koncertu w tarnowskim więzieniu miała być popularna Agnieszka "Frytka" Frykowska. Niestety, nie dojechała. Na spacerniaku zagrała więc rockowa grupa Zdobywcy Pewnych Oscarów. Wsród publicznosci zasiadł cioteczny brat lidera, który odsiaduje tu wyrok. Lider warszawskiego zespołu Wojciech Jan Pytkowski lubi grać przed tak nietypową publicznoscią. "Nie pierwszy raz gramy w zakładzie karnym. Tu są prawdziwe, szczere emocje"- mówi. "Ja już dwa razy siedziałem za grzywny, więc dla mnie to jest resocjalizacja"- dodaje gitarzysta Piotr Kubik. Z zespołem miała przyjechać popularna "Frytka". Jednak gwiazda reality shows nie wróciła na noc do domu i dlatego nie zabrała się do Tarnowa. Tak przynajmniej twierdzi lider zespołu. Wielu więniów, którzy specjalnie dla niej zapisali się na koncert, było zawiedzionych. Innym "Frytki" nie brakowało. "Ona jest dosć kontrowersyjną osobą. Mogłyby posypać się dosć ostre słowa pod jej adresem. A po co? Wystarczy nam popatrzeć na tę ładną dziewczynę towarzyszącą zespołowi. Wprawdzie nie spiewa, ale zawsze to miło popatrzeć na ładną twarz"- mówili dwaj młodzi skazani. Koncertu na spacerniaku wysłuchało siedemdziesięciu skazanych. Była to nagroda za dobre sprawowanie. Pozostali słuchali występu w oknach swoich cel.
 
[Super Express]

* * *

Agnieszka Frykowska gosciem Wojewódzkiego
 Niedziela, 14 listopada 2004, godzina 23:44
 
Gosciem dzisiejszego talk-show Kuby Wojewódzkiego była Agnieszka "Frytka" Frykowska- uczestniczka "Big Brother 3- Bitwy", "Baru 3- Bez granic" oraz "Baru 4- Złoto dla Zuchwałych". "Na początek parę słów o mnie. Jestem nikim. Mieszkam w Polsacie. Nikt na mnie nie zwraca uwagi, chyba, że cos nie-halo. Nie ma mnie nawet w tyłówce, ale jak cos, to i tak zawsze ja jestem winny. Niedługo zaczną mnie oskarżać, że zjadłem trzy kanapki, zamiast przydziałowych dwóch. Chociaż ostatnio jest jakby lepiej. Nie to żeby od razu tyłówka, ale w pierwszym kwartale przyszłego roku mam dostać wreszcie kluczyk, który pasuje do toalety (poprzedniego nasze służby sanitarne jakos nie mogą znaleć). Tak, więc pnę się w górę, powoli, ale nieustannie. To całkiem zupełnie jak ta pani, co ostatnio była u nas. Podobno kiedys mieszkała w domu u brata i pracowała w barze a teraz proszę. Siedzi sobie na kanapce obok Bubu, zadaje podchwytliwie pytania jakiemus Romanowi, a na dodatek jest aktorką. Faktycznie ma talent. Dlatego postanowiłem się zająć jej dalszą karierą. Ot, udzielę dziewczynie paru rad, poklepię po ramieniu, zaproszę na cos do jedzenia... Może by tak na frytki?"- tak własnie Kuba Wojewódzki zapowiadał wystąpienie "Frytki" na swojej oficjalnej stronie internetowej. W programie Agnieszka opowiedziała o swoim obecnym życiu. "Frytka" pracuje jako dziennikarka w gazecie "Fakt" i jest studentką szkoły aktorskiej.
 
[showmag.info]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 18 Gru 2004, 16:45:49
"Frytka" zostanie mamą?
 Piątek, 3 grudnia 2004, godzina 10:11
 
30 listopada znani Andrzeje i ich przyjaciele bawili się w warszawskim klubie Maska. Okazją były Andrzejki. Imprezę zorganizowali Ewa Florczak i Michał Milowicz. Na sali goscili między innymi: Andrzej Kopiczyński, Andrzej Mastalerz, Andrzej Szopa, Andrzej Burzyński, Andrzej Wojda oraz sportowiec Andrzej Supron. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku. Bohaterce programów reality shows- Agnieszce "Frytce" Frykowskiej i Andrzejowi Burzyńskiemu wyszło "cos na kształt plemnika". Czy to oznacza, że Frytka zostanie wkrótce mamą? Być może, bo Agnieszka Frykowska doskonale bawiła się w towarzystwie Burzyńskiego. Zadedykowała mu nawet piosenkę, którą wykonała na scenie. "Tak bym chciała znowu spotkać cię w swych ramionach, kochać cię"- zaspiewała. Dowcipy o Andrzejach opowiadał sam Kevin Aiston. Wsród zaproszonych gosci wypatrzono również Marka Włodarczyka, Małgorzatę Lewińską, Piotra Polka z Magdą Wołłejko, Katarzynę Cichopek, Rafała Mroczka i Maćka Zakoscielnego.
 
[VIP News / Foto: Studio69]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: bobaas w Śro, 11 Maj 2005, 18:56:48
a co sie dzieje z Frytka?? wie ktos??
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 06 Wrz 2005, 23:45:25
Wstydliwa "Frytka"
Wtorek, 06.09.2005, 23:36

(https://showmag.info/images/news/2005/wrz06.jpg) 28-letnia Agnieszka Frykowska chce, by wszyscy zapomnieli, dzięki czemu zdobyła sławę. Dotarlismy do osoby, która uczestniczyła w nagraniu wywiadu z Frykowską dla MTV Polska. "Frytka wyszła ze studia wzburzona. Nie zgodziła się na emisję wywiadu"- opowiada swiadek. Co ją tak rozzłosciło? Pytania, dotyczące kąpieli z Łukaszem Wiewiórskim "Kenem" w jacuzzi. Nerwowo zareagowała też na wspomnienie o jej udziale w programie "Bar", rozbieranej sesji dla "Playboy'a" i licznych partnerach. "To jakas bzdura. Program się pojawi"- wypiera się "Frytka". Rzeczywiscie, wywiad będzie, ale ocenzurowany. Wszystko dlatego, że Agnieszka nie chce być postrzegana jako głupia i puszczalska blondyna. "To były błędy młodosci. Mam to za sobą. Studiuję, poznałam innych ludzi"- tłumaczy. Wyzywająca "Frytka" chce być grzeczną Agnieszką. W padzierniku zacznie drugi rok studiów aktorskich w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych. "Mam bardzo dobre wyniki"- chwali się. I nie chce już opowiadać, z kim dzieli łóżko. "Spotykam się z kims, ale to tak intymna sfera, że nie chcę o tym opowiadać"- mówi dziewczyna, którą miliony widzów oglądały, jak uprawiała seks w wannie pełnej bąbelków. Na przyjęciach pokazuje się regularnie z biznesmenem Andrzejem Burzyńskim. "Jest to osoba bardzo doswiadczona i mądra życiowo. Doradza mi w pewnych aspektach mojego życia, głównie kariery"- wyjasnia Agnieszka, twierdząc, że z Burzyńskim łączy ją tylko przyjań.

[Anna Lubecka, Super Express]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 06 Wrz 2005, 23:58:45
A to ci dobre  :ubaw:  :devil:  :P
Już nigdy nie uwierzę w nagłe nawrócenie Frytki na drogę dobra :nie!: .
A poza tym ten biznesmen wygląda na starszego pana. Czyżby Frytka planowała szybko dorobić się spadku :devil: ?
Ja bym jej jeszcze poradził, żeby sobie znalazła pana reżysera, bo inaczej to pozostanie jej gra w tylko jednym rodzaju filmów...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: lucjuk w Czw, 08 Wrz 2005, 22:07:05
I kto by przypuszczał, że Frytka taka wstydliwa :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Czw, 13 Paź 2005, 22:55:34
Frytka prezenterką

 Agnieszka Frykowska, znana z reality - show "Big Brother" i "Bar", jest nową twarzą kanału iTV. Jak informuje nadawca, prezenterka poprowadzić będzie w stacji piątkowe wydania ponad godzinnego interaktywnego quizu "Gierki nocne".

[medialink.pl]

P.S. Gdyby ktos nie wiedział, to ten program jest podobny do "Nocnych Igraszek", a zadania są tego typu: "Policz banany", "Policz prezerwatywy"
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 13 Paź 2005, 23:26:01
Oglądać Frytkę po nocach to tragedia. Jeszcze póniej jakies koszmary się przysnią...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 15 Paź 2005, 02:13:23
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif) "Frytka" poznała Polańskiego
Sroda, 12.10.2005, 12:34

(https://showmag.info/images/news/2005/paz12.jpg) 27-letnia Agnieszka "Frytka" Frykowska zrobiła wszystko, aby osobiscie poznać wielkiego reżysera, 72-letniego Romana Polańskiego. Stało się to w sobotni wieczór, na premierze "Tańca wampirów" w warszawskim Teatrze Roma. Losy rodziny Agnieszki są tragicznie związane z osobą reżysera. To z Polańskim przyjanił się jej dziadek Wojciech Frykowski, do niego wyjechał do USA. Jak się okazało- po smierć. W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku został zamordowany przez bandę Mansona. Miał wtedy 33 lata. Tragedia rozegrała się w willi Polańskiego, Bel Air. Razem z Frykowskim i trzema innymi osobami zginęła 26-letnia żona Polańskiego, Sharon Tate. Teraz, po latach, Agnieszka, której nie było dane poznać dziadka, miała okazję porozmawiać z jego przyjacielem. Kiedy udało się jej dostać w pobliże obleganego reżysera i przedstawiła mu się, widać było, jak jest poruszony, słysząc jej nazwisko. Sciszonymi głosami zaczęli rozmawiać, jednak dla Agnieszki wspomnienie tej rodzinnej tragedii nadal jest zbyt bolesne, by relacjonować szczegóły. "Tak, chwilę rozmawialismy na temat moich bardzo osobistych spraw"- potwierdza "Frytka". "Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest człowiekiem z wielką głębią, pełen energii i ciepła. Zainteresował się też tym, co robię"- mówi Agnieszka. Obecnie "Frytka" kontynuuje rodzinne tradycje. Tak jak jej dziadek Wojciech oraz ojciec Bartosz Frykowski (operator filmowy, który zginął tragicznie w 1999 roku w podwarszawskiej willi Karoliny Wajdy), pragnie pracować w filmie. Jest na drugim roku aktorstwa.

[Fakt]


(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif)  Agnieszka Frykowska w iTV
Sobota, 15.10.2005, 00:15

(https://showmag.info/images/news/2005/paz15.jpg) Agnieszka "Frytka" Frykowska- bohaterka "Big Brother 3- Bitwy", "Baru 3- Bez Granic" oraz "Baru 4- Złoto dla Zuchwałych", została prezenterką kanału iTV. Agnieszka od dnia wczorajszego prowadzi godzinny, interaktywny teleturniej "Gierki Nocne". Program polega na rozwiązywaniu przez widzów zagadek, za które można otrzymać nawet 20 tysięcy złotych. "Gierki Nocne" można oglądać od czwartku do soboty o 23:30 w iTV. "Frytka" prowadzi piątkowe wydania teleturnieju.

[showmag.info]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 15 Paź 2005, 14:12:29
A już myslałem, że wszyscy darowali sobie Frytkę. Jednak sposób Frytki na zdobycie kariery okazał się skuteczny. O zgrozo.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 02 Sty 2006, 16:55:41
"Frytka" wymieniła "starszy model"
Czwartek, 29.12.2005, 16:10

(https://showmag.info/images/news/2005/gru28.jpg) Słynna z "Big Brother'a" Agnieszka Frykowska ma nowego partnera. Wymieniła "starszy model" na sporo młodszy. Młodszy nawet od siebie. "Frytce" nie przeszkadza nawet to, że uroczy blondyn ma już dziewczynę. "Remik ma dwadziescia lat. Jest wziętym modelem"- mówi Agnieszka. "Frytka" i Remik poznali się przypadkowo na imprezie u wspólnych znajomych. "Ale łączą nas tylko kontakty przyjacielskie, a nie jakies inne stosunki"- wyznaje Agnieszka. A co ze starszym modelem? Do niedawna "Frytka" pojawiała się z poważnym, ponad 50-letnim Andrzejem Burzyńskim, który jest biznesmenem i dzięki temu zapewniał jej rozwój kariery. Agnieszka jest ambitna i studiuje aktorstwo na prywatnej uczelni. "Jakos nie moglismy dojsć do porozumienia. Może za duża różnica zdania, a może i wieku?"- mówi o Andrzeju Agnieszka.

[Fakt]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 05 Sty 2006, 07:54:38
Częsta wymiana partnerów medialnych czyli "nowy", mało oryginalny lecz chyba skuteczny sposób Frytki na zwrócenie uwagi.
Niestety to samo tyczy się Moniki Sewioło ...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 11 Kwi 2006, 20:50:26
Frytka dostanie nowy nos

(https://showmag.info/images/news/2006/04_11b.jpg)

Fakt pozazdroscił chyba Polsatowi  programu Chcę być piękna i obwiescił, że sfinansuje operację nosa Agnieszki Frykowskiej, czyli popularnej Frytki. Dlaczego akurat nosa? Jest to bowiem ta częsć ciała, na punkcie której Frytka ma kompleksy. Fakt pisze:

Rzeczywiscie nos Agnieszki widziany z bliska ma pewne mankamenty. Jest trochę za długi, a przede wszystkim krzywy i garbaty.

Czy to wina genów? Nie. Agnieszka przeżyła w dzieciństwie "okropny wypadek". Informuje

W przedszkolu kręciłam młynka z koleżanką, które nagle mnie pusciła. Z impetem zatrzymałam się z nosem między żeberkami kaloryfera. Doszło do złamania - informuje Frytka czytelników Faktu. Przyznaje również, że przez wypadek ma problemy z oddychaniem.

W trakcie konsultacji z doktorem Markiem Szczytem Frykowska dowiedziała się, że taka operacja to "ingerencja w organizm z użyciem dłuta, młotka, wiertła…". Dr Szczyt opowiedział jej też, jak przebiegnie operacja:

Otworzę pani nos, nacinając go u nasady, pod spodem. Będzie trzeba go złamać i spiłować kosć i chrząstki tak, aby czubek nosa był minimalnie wyżej od jego grzbietu.

Frytki to nie zniechęca. Bardzo liczy na to, że po operacji będzie nie tylko ładniejsza, ale też zacznie spiewać i nagra płytę. Miejmy nadzieję, że do tego jednak nie dojdzie.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Wto, 11 Kwi 2006, 21:26:01
Cytat: "Pikachu"
W przedszkolu kręciłam młynka z koleżanką, które nagle mnie pusciła. Z impetem zatrzymałam się z nosem między żeberkami kaloryfera.


Jak to przeczytałem to myslałem, że nie wytrzymam ze smiechu  :hahaha: - wylądowała z nosem między żeberkami kaloryfera :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Śro, 12 Kwi 2006, 22:13:50
A tak się ostatnio zastanawiałem, co tam się dzieje ze skandalistką z reality shows :P jak widac dalej o sobie przypomina ;)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 19 Kwi 2006, 15:13:41
Frytka: "Chcę być piękna!"

Agnieszka Frykowska zdobyła sławę dzięki występowi w reality show. To ona uprawiała seks w jacuzzi na oczach milionów widzów Big Brothera. Wygląda na to, że ten rodzaj popularnosci odpowiada jej najbardziej. Pisalismy niedawno o tym, że dzięki szczodrosci redakcji Faktu, Frytka przejdzie operację korekty nosa. W dzisiejszym numerze gazety zamieszczony został fotoreportaż - ze zdjęciami przed, w trakcie i po zabiegu. Opisano też, jak przebiegła operacja:

Najpierw znieczulono ją strzykawką z wielką igłą, potem nacięto skalpelem nasadę nosa i oddzielono częsci chrzęstne od kostnych. Wtedy do akcji wkroczyły młotek i dłuto, którymi chirurg łamał i rzebił jej kosć nosa.

Frytka, jeszcze z pooperacyjnymi sińcami i gipsem na nosie, mówi:
Bolało, ale to nic. Operacja była dla mnie wielkim przeżyciem. Ale ból i strach wynagrodzi mi nowy nos, którego nie będę się wstydzić.Ja bym tam zmienił tytuł na "Frytka:  Chcę być sławna" bo zapewno zrobiło to chętniej dla rozgłosu.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Śro, 19 Kwi 2006, 16:50:23
Wg. mnie Frytka powinna się zgłosić do "Chcę Być Piekna!". To by zarazem wypromowało bardziej program, jak i samej Frytce dało na nowo kłębek popularnosci :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Sob, 22 Kwi 2006, 22:15:24
Dla mnie frytka powinna raczej wystartowac w biciu jakiegos seksualnego rekordu:)
widze ja bardziej w takich klimatach:)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 23 Kwi 2006, 17:17:37
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif)
Nowy nos "Frytki"
Niedziela, 23.04.2006, 17:14

(https://showmag.info/images/news/2006/04_23a.jpg) (https://showmag.info/images/news/2006/04_23b.jpg) Tryskająca z nacięć u nasady nosa krew, trzask łamanej młotkiem kosci i długie minuty jej piłowania za pomocą specjalnego dłuta. A potem opuchlizna i przejmujący, niewyobrażalny ból. To wszystko tuż przed swiętami przeszła Agnieszka Frykowska, która zasłynęła z udziału w trzeciej edycji "Big Brother'a". "Frytka" pozbyła się w końcu krzywego, garbatego nosa. Operację sfinansował jej dziennik "Fakt". Najpierw znieczulono nos, potem nacięto skalpelem jego nasadę i oddzielono częsci chrzęstne od kostnych. Wtedy do akcji wkroczyły młotek i dłuto, którymi chirurg łamał i rzebił kosć nosa. "Bolało, ale to nic. Operacja była dla mnie wielkim przeżyciem. Ale ból i strach wynagrodzi mi nowy nos, którego nie będę się wstydzić"- powiedziała "Frytka".

[Fakt]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 01 Maj 2006, 21:35:05
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif) "Frytka" dostała nowy nos
Poniedziałek, 01.05.2006, 00:02

(https://showmag.info/images/news/2006/05_01a.jpg) (https://showmag.info/images/news/2006/05_01b.jpg) (https://showmag.info/images/news/2006/05_01c.jpg) (https://showmag.info/images/news/2006/05_01d.jpg) W poniedziałek, 24 kwietnia dr Marek Szczyt zdjął gipsowy opatrunek z wymodelowanego nosa 28-letniej Agnieszki Frykowskiej, uczestniczki "Big Brother 3", "Baru 3" i "Baru 4". Operację sfinansował "Frytce" dziennik "Fakt". "Wszystko udało się znakomicie, ale nos nabierze ostatecznego kształtu dopiero za pół roku"- ocenił doktor Szczyt.  Jednak efekty widoczne są już teraz: nos Agnieszki jest prosty, mały i wyjątkowo zgrabny. Na zdjęcie gipsu "Frytka" udała się ze stylistą Sławkiem Oborskim, który wykonał jej fryzurę i staranny makijaż, bo Agnieszka miała jeszcze lekko opuchniętą twarz i niewielkie sińce pod oczami. "Po powrocie do domu siedzę w maseczce na twarzy. W końcu trzeba doprowadzić do porządku skórę, która wiele dni była zagipsowana"- mówi "Frytka". Agnieszka, która w dzieciństwie uległa wypadkowi, miała nos nie tylko złamany, ale i niedrożny.  Poprzez operację nie tylko poprawiła wygląd swojej twarzy, ale również znikły jej problemy z oddychaniem, a jej głos zmienił się na korzysć. "Może uda mi się dzięki temu wydać płytę z piosenkami?"- zastanawia się "Frytka". "Czuję się znakomicie i już myslę o operacji piersi. Powtarzam sobie w myslach moją nową dewizę: nowy nos, nowy los"- zapowiada odważnie. "I mam jeszcze jedną malutką nadzieję po tej operacji. Może wreszcie uda mi się zerwać z wizerunkiem głupiutkiej Frytki z Big Brother'a"- dodaje.

[Fakt]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: alexander w Wto, 02 Maj 2006, 10:18:02
Wie ktos czy operacje frytki będzie emitowała jakas telewizja, bo niedawno ogladałem cos o UWADZE. Mianowicie Kulisy sławy na TVN Style i mówili ,że w kulisach sławy pojawiają się różne osobistosci i pokazali frytkę w szpitalnym szlaroku i trzymająca się za nos, czy UWAGA pokaże jej operacje?
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Wto, 02 Maj 2006, 12:51:21
Jestem pewny, że już niedługo Frytka bedzie w kulisach sławy, m.in, że uprawiała seks przez kamerami, uczestniczka wielu RSs, i kontrowersyjna osobowosć :P Musi do tego dojsć predzej czy póniej...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 04 Maj 2006, 08:22:58
Skoro Frytka uważa, że operacja nosa pomoże jej "zerwać z wizerunkiem głupiutkiej Frytki" to rzeczywiscie swiadczy to, że do mądrych nie należy. Według mnie to kolejna sytuacja, która ją pogrąża. W tej chwili nie ma juz co się łudzić, że ludzie zaczną o niej mówić pozytywnie. Przy tylu wpadkach nawet przeistoczenie w Matkę Teresę z Kalkuty jej nie pomoże.
A wogóle aktualnie jej słynna rozmowa z Cejrowskim  :devil:  jest znów bardzo popularna na necie. Zapewne jest to efekt promowania nowego programu Cejrowskiego w TVP1.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 06 Maj 2006, 19:59:27
Frytka będzie w Uwadze już jutro... :|

Cytuj
Agnieszka Frykowska, skandalistka z programu Big Brother zrywa z dotychczasowym wizerunkiem.
- Frytka umarła, od teraz jestem Friką - mówi Agnieszka. Jestem free i nadal mam bzika.
Jak dzisiaj żyje najsławniejsza gwiazda Big Brothera i dlaczego poddaje się operacji plastycznej? - o tym w jutrzejszej Uwadze
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 06 Maj 2006, 20:10:26
Będzie z czego się jutro posmiać  :los: .
Admin, wrzucisz ten reportaż do pobieralni?

[ Komentarz dodany przez: Admin: Sob 06 Maj, 2006 20:14 ]
Tak
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 07 Maj 2006, 19:52:50
Przyznam, że w "Uwadze" wykorzystano najciekawsze materiały związane z Frytką.
Najlepszy był głos Frytki po operacji  :P !
Brakowała tylko Kena.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 07 Maj 2006, 20:15:58
Biedna Frytka, 4 lata po BB wziaż wydaje się być taką samą osobą, jakby nic do niej nie docierało. Najpierw uwazala, ze latanie po kolejnych reality show'ach zmieni jej image, a teraz sadzi, ze nastapi to... po operacji nosa, czy po powiekszeniu sobie piersi... Sądzi nawet, ze operacja zmiany wyglądu doda jej... charyzmy. Od 4 lat nieustatnnie powtarza, ze lubi byc w centrum zainteresowania, wsrod kamer... Czy to nie jest próżne? Gdzie jej charyzma?
Zagubiona dziewczyna, ktora wyraznie ma problemy z odnalezieniem tego co w zyciu jest istotne. :znikajacy:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 08 Maj 2006, 02:09:38
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif) "Frytka" w "Uwadze: Kulisy sławy"
Niedziela, 07.05.2006, 22:10

(https://showmag.info/images/news/2006/05_07a.jpg) Dzisiejszy odcinek "Uwagi: Kulisy sławy" poswięcony został Agnieszce Frykowskiej - bohaterce emitowanego cztery lata temu programu "Big Brother 3: Bitwa". W reportażu przedstawiono życie słynnej "Frytki", przypomniano także słynne sceny seksu w reality show i rozgłos, jaki temu towarzyszył. Gdy Agnieszka przebywała w Domu Wielkiego Brata, nie wiedziała, jak została odebrana przez publicznosć. Tymczasem prasa nie pozostawiła na niej suchej nitki. "Najgorzej wspominam przywitanie mojego rodzinnego miasta - Łodzi. Pamiętam, jak szłam ulicą Piotrkowską, a wszyscy wytykali mnie palcami. Mówili, że idzie ta puszczalska Frytka. Pamiętam transparenty na kosciołach: Łód przeprasza za Frytkę"- mówi Agnieszka.

(https://showmag.info/images/news/2003/bar3/ty09/11_16_ZKameraWsrodLudzi.jpg) W dzisiejszym reportażu przedstawiono pokrótce tragedię rodziny Frykowskich oraz udział "Frytki" w programie Wojciecha Cejrowskiego. "Potraktował mnie jak prostytutkę. Zachowywał się jak ostatni cham, zwykły prostak. Jego chamstwo tak mnie przybiło, że nie potrafiłam się obronić"- tak Agnieszka wspomina występ u Cejrowskiego. Z kolei Cejrowski wyjasnił, iż poprzez swoje zachowanie chciał wydobyć z "Frytki" jej skrywaną osobowosć. Gdy widział, że w jej oczach zbierają się łzy, zadawał kolejne ostre pytania, chcąc odkryć prawdziwą dziewczynę. Niestety, nie udało się.

(https://showmag.info/images/news/2004/mar23a.jpg) Agnieszka od dawna stała się ulubionym tematem tabloidów. Dwa lata temu prasa rozpisywała się na temat jej rzekomego romansu z detektywem Rutkowskim. "Agnieszka musi być bardzo silna psychicznie, żeby to wszystko przeżyć. Ona sama siebie stara się pocieszyć. Na zasadzie amerykańskiej dziewczyny, która mówi: wiesz, wszystko jest OK, dom mi się spalił, ale jest dobrze, matka mi umarła, ale jest OK. Jestem w stanie to wyłapać, ponieważ czasami czuję dokładnie to, co ona"- mówi Krzysztof Rutkowski.

(https://showmag.info/images/news/2006/05_07b.jpg) "Frytka" stara się być samowystarczalna. Żyje z udziału w pokazach mody i prowadzenia imprez. Uczy się również aktorstwa. Wykładowcy ocenianą jej postępy bardzo wysoko. "Obserwując ją tutaj w trakcie pracy, muszę powiedzieć, że osiąga całkiem niezłe rezultaty. Mam wrażenie, że ona chce zatrzeć za sobą jakis slad i stara się pokazać swoją inną twarz"- mówi Marek Wysoki, wykładowca Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych.

(https://showmag.info/images/news/2006/05_07c.jpg) Przy okazji udziału w programie "Big Brother", Agnieszka dowiedziała się od widzów, że ma okropny nos. Postanowiła to zmienić. "Po programie miały miejsce insynuacje a propos mojego nosa, że mogłabym gasić nim swieczki w kosciele, że jest wielki, że wyglądam jak czarownica"- wspomina "Frytka". W końcu zdecydowała się na operację. "To doda mi pewnosci siebie, większej charyzmy. Chcę także skończyć z wizerunkiem Frytki, chcę być Agnieszką Frykowską"- mówi gwiazda "Big Brother'a". "Żeby być Agnieszką Frykowską zamiast Frytki, nie trzeba zmieniać sobie nosa"- kwituje Cejrowski. "Tak więc cały czas widzę tu jakies slepe zaułki"- dodaje po chwili. Po operacji nosa, Agnieszka ogłosiła smierć "Frytki". "Jestem nową Agnieszką Frykowską, Frytka umarła. Wróciłam jako Frika"- zapowiedziała. I ma zamiar realizować kolejne swoje plany. "Kobiety mogą mi zazdroscić charyzmy, pewnosci siebie. Tego, że mam swój cel, że konsekwentnie do niego dążę, że jestem twarda, nie boję się mówić tego, co myslę i że jeżeli sobie cos postanowię, to tak musi być"- mówi o sobie Agnieszka.

[showmag.info]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Pon, 08 Maj 2006, 16:21:36
Ogladnelem dzisiaj powtorke "uwagi" i zastanowilo mnie czemu ten reportaz tvn/u pokazal frytke w dobrym swietle, ba , nawet w swietle malej,bezbronnej dziewczynki, ktorej sie wszyscy czepiaja, a ktora musi sama borykac sie z problemami zycia. Moze to dlatego ze wkoncu to tu sie "narodzila". W trakcie ogladania nawet mi zrobilo jej sie szkoda(choc nie przepadam za nia) ale po glebszym zastanowieniu.....
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: kuba234567 w Pon, 08 Maj 2006, 16:32:57
Ja też raczej za nią nie przepadałem ale cóż jednak żeby tak kogos postrzegano trzeba sobie na to zapracować nie ma nic za darmo:)
Pozdro wszystkim Frytce też:) teraz juz freetce :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: World Idol w Pon, 08 Maj 2006, 16:46:03
Frycia powiedziała cos w stylu: "Od dzisiaj jestem Freaka, bo freak to po angielsku bzik".

Jak tak bardzo marzy o zmianie wizerunku, niech przestanie robić z siebie idiotkę ;P Życzę jej jak najlepiej, chociaż jesli nadal będzie się tak zachowywała, to może pożegnać się z wielką karierą i uwielbieniem mas.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: alexander w Pon, 08 Maj 2006, 17:07:20
FreeQ ?? To ,że Agnieszka to zawsze będzie "Frytka" dla mnie jest oczywiste ale ona mysląc ,że po operacjach plastycznych nosa i piersi będzie zupełnie inną osobą... Ehhh albo swiadczy to o małym ilorazie IQ tej panny albo o  tym ,że jest bardzo zdesperowana przezwiskiem FRYTKA.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Pon, 08 Maj 2006, 21:57:47
Bylo tez o jej aktorstwie, ze szybko robi postepy. Ja jakos nie widze jej w zadnej roli narazie, ale poczekamy zobaczymy. :hmm:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: alexander w Pon, 08 Maj 2006, 22:14:33
Gdyby miała zagrać to pewnie w serialu... I obstawiam tutaj "Na Wspólnej" bo stacja TVN polubiła chyba Agnieszke a NW lubi takie nowe kontrowersyjne gwiazdy(Mandaryna). Ale nie widze jakos FRYTKA - aktorka!? :hmm:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 08 Maj 2006, 22:28:36
Moje przeczucia są takie, że kariera Frytki będzie się ograniczać do prezentowania ciuchów na wybiegu w supermarkecie lub w centrum handlowym ( :los: ), tak jak to było pokazane w "Uwadze"! Kto wie, może się jej "poszczęsci" i utrzyma się w tej branży do końca życia. Przecież modne są dzis babcie modelki  :devil: .
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 09 Maj 2006, 00:16:13
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif) Rozmowa z "Frytką"   

(https://showmag.info/images/news/2006/05_07c.jpg) Agnieszka Frykowska, gwiazda "Big Brother'a" i "Baru", przeszła w ostatnim czasie operację plastyczną nosa. Wkrótce ma zamiar poddać się zabiegowi powiększania piersi. Poniżej krótka rozmowa z "Frytką", która miała miejsce na krótko po tym, jak dostała nowy nos.

- Własnie zrobiła sobie pani operację plastyczną nosa. Bolało?
- Zabieg przebiegał pod narkozą, więc nic nie czułam. Potem miałam pełno tamponów w nosie, co jest dokuczliwe, ale da się przeżyć. Najbardziej bałam się narkozy, że się nie wybudzę, że będą problemy. Jak się okazało - niepotrzebnie. Dwie godziny po operacji zaczęłam chodzić. Lekarze powiedzieli: okaz zdrowia.

- Tak się pani własny nos nie podobał, że trzeba było aż operacji?
- To był także zabieg zdrowotny. Przed laty, podczas zabawy z koleżanką, upadłam twarzą na kaloryfer. Od tego uderzenia zaczął mi rosnąć garbik na nosie. Miałam kłopoty z oddychaniem, przez co chorowałam na oskrzela. Dopiero od lekarza dowiedziałam się, że przez 28 lat oddychałam tylko jedną dziurką. Od dwóch lat studiuję aktorstwo. Okazało się, że mam nosowy głos i powinnam usunąć tę wadę, jeżeli w przyszłosci planuję udział w filmie lub nagranie płyty. To samo mówiono mi na castingach. Że mam dwa różne profile, że warto to zmienić. Przy okazji postanowiłam więc rozprawić się ze swoim kompleksem garbatego nosa.

- I jak?
- Gdy po raz pierwszy zobaczyłam go w lustrze byłam zupełnie zszokowana, że taki prosty. Twarz jest jeszcze spuchnięta, ale nos mi się podoba. Mam też wielką przyjemnosć z oddychania. I nareszcie czuję prawdziwe zapachy. Gdy w czasie swiąt poczułam aromaty wydobywające się z kuchni, aż mnie zemdliło. Tak były intensywne. Nareszcie wiem, jak rzeczywiscie pachnie mięso!

- Na nosie się nie skończy?
- Chcę powiększyć sobie piersi. Lubię duży biust. Jeżeli mogę w ten sposób pozbyć się kompleksów, to dlaczego nie? Nowy biust, nowy nos dodadzą mi pewnosci siebie. Teraz mówię, że "z nowym nosem - z nowym losem". Odkąd studiuję w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych, myslę o zmianie wizerunku. Chcę się odciąć od "Frytki", chcę zapracować na własne nazwisko. Nazywam się Agnieszka Frykowska.

[Rozmawiał Roman Praszyński, Gala]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 09 Maj 2006, 00:27:11
Po powiększeniu piersi zapewne będzie okazja do kolejnej sesji w Playboy'u, gdzie będziemy mogli podziwiać efekty pracy skalpela  :devil: .
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Wto, 09 Maj 2006, 04:16:26
Nie jestem pewien czy frytka po operacjach az tak wypieknieje i czy budzi dalej tak wielkie zainteresowanie zeby "playboy" zlozyl jej kolejna propozycje rozbieranej sesji zdjeciowej.
Ale gdy "agent" muller jest dalej redaktorem naczelnym pisma wszystko jest mozliwe :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Nie, 14 Maj 2006, 14:19:23
Ten film dla mnie był tak smieszny, tam niebyło prawie aktorstwa, to typowa polska komedia :P A wracając do tematu, to gdyby niebyło Frytki to by niebyło tak kolorowo i kontrowersyjnie i w ogóle bysmi nie mówili nic tu o Freece ;P hehe a tak mamy o czym gadać :P
Mnie Frytka nieprzeszkadza, a na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy ;)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: kuba234567 w Nie, 14 Maj 2006, 14:38:16
Było i to bardzo kolorowo i kontrowersyjnie. Mnie też nie przeszkadza. A jesli bedzie robic coraz więcej w tym kierunku aby było o niej głosniej to na pewno jeszcze wiele się dowiemy masz całkowitą racje.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 10 Cze 2006, 13:22:05
Frytka pocieszy polskich piłkarzy!

(https://showmag.info/images/news/2006/06_10b.jpg) O kondycji polskich piłkarzy i ich szansach w Mundialu pisze się i mówi dużo. Niestety czasy chwały polskiej piłki są już za nami i nasza drużyna raczej nie dojdzie do finału, ale nie znaczy to, że nie mamy jej kibicować. Agnieszka Frykowska, znana szerzej jako Frytka rozochociła się do tego stopnia, że obiecała za posrednictwem reporterów Faktu:
Po każdej wygranej Polaków Frykowska ma się pozbywać kolejnej częsci garderoby, co uwieczni i opublikuje Fakt. Tymczasem pokazuje Frytkę w obcisłych sportowych ubrankach oraz w... białych kozaczkach. Bluzeczka Frytki przeznaczona do zdjęcia jako pierwsza po wygranej z Ekwadorem pozostanie na niestety miejscu. Tym bardziej martwi nas wczorajsza przerana. Jak widać, musimy jeszcze troszkę poczekać, żeby zobaczyć, jak bardzo można się poniżyć dla wątpliwego medialnego rozgłosu( :devil:) . Oby do nastepnego meczu.
Przypomnijmy - to nie pierwszy taki happening zorganizowany przez Frytkę i Fakt. W kwietniu gazeta ufundowała Agnieszce operację plastyczną nosa. Nie wiemy, czy nawet konsekwencje wygranej Polski w Mundialu przebiłyby to, co wtedy widzielismy.

Pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 01 Lip 2006, 22:04:08
Nie długo trzeba było czekać na kolejny ciekawy artykuł dotyczący Frytki:

Frytka jak Paris Hilton
Frytka spotykała się przez jakis czas z 55-letnim biznesmenem Andrzejem Burzyńskim. Ale już przestała. Fakt donosi, że szarmancki jegomosć kupił jej na pociechę psa, a dokładniej suczkę rasy jack russell terrier o imieniu Daisy Dee. Dziennik opisał sytuację z własciwą sobie dozą dramatyzmu:
Kiedy kończy się miłosć między dwojgiem ludzi, zazwyczaj pojawiają się smutek i łzy. Ale Agnieszka Frykowska (28 l.), która niedawno rozstała się ze swoim ukochanym (...) wcale nie rozpacza. A to dlatego, że były na odchodnym podarował jej piękny prezent - rozkosznego pieska!
Jest bardzo bystra i inteligentna - opowiada o swojej nowej przyjaciółce Frytka. Daisy Dee ma jeszcze jedną zaletę:
Wszyscy mi teraz mówią, że wyglądam jak Paris Hilton - mówi Frykowska. Cóż, gratulujemy wzorca.

Ale najlepsze są komentarze:
Cytuj
- PRAWIE jak paris hilton PRAWIE ROBI WIELK! RÓŻNICĘ!
- o boze ona wyglada jak by jej koń kopytem w morde wyje**ł!!!!! błaahahaha a na dodatek wiecej tapety juz sie nie dalo nalozyc skalpelem trzeba bedzie jej skore ciac by byla czysta od tapety!!!!!!!
- Ale Paris nie ma takiego nochala.
- Haha, już bardziej jej pies jest podobny do Paris Hilton a Andrzej Burzyński do Leonarda di Caprio :-)))
- bystry i inteligentny piesek? no cóż ... o włascicielce nie można tego powiedzieć
- z ta roznica ze Paris ma kupe chajsu a Fryteczka ma przeciag w kieszeni i jest typowym dolarem!
- Może w dzieciństwie ona była bita po twarzy, stąd deformacja nochola...
- jak widze ten jej Krzywy R Y J to odrazu mam ochote jej przywalić a zamiast mózgu ma tam jeżdzącego chomika
- I tak ma nochal jak hamulec od karuzeli.

I wiele innych, które nie nadają się do cytowania.
Przeczytałem jakies 100 komentarzy i znalazłem tylko jeden pozytywny (to pewnie sama Frytka napisała). To cos znaczy...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 04 Sie 2006, 15:28:43
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif) "Frytka" w Lemon TV
Piątek, 04.08.2006, 15:09

(https://showmag.info/images/news/2006/08_04.jpg) Agnieszka "Frytka" Frykowska, bohaterka reality shows "Big Brother 3: Bitwa", "Bar 3: Bez Granic" i "Bar 4: Złoto dla Zuchwałych", udzieliła wywiadu dla internetowej telewizji Lemon TV. Z ponad 30 minutowej rozmowy dowiedzieć się można, że Łukasz Wiewiórski - łóżkowy towarzysz "Frytki" z Domu Wielkiego Brata, wziął slub i obecnie mieszka pod Krakowem. Tymczasem u Agnieszki wszystko po staremu. Po raz kolejny zdementowała pogłoski, jakoby za seks w "Big Brother" wzięła pieniądze, oraz zaprzeczyła, że miała romans z Krzysztofem Rutkowskim. Obecnie Frykowska jest sama, a jej jedyną miłoscią jest suczka Daisy Dee. Dziewczyna uważa, że "Frytka" umarła z momentem, kiedy sprawiła sobie nowy nos. Od tego momentu zaszła w niej wewnętrzna przemiana i stała się "Friką". Ta wielka duchowa metamorfoza ma być kontynuowana poprzez operację powiększenia piersi. Tymczasem liczne gadżety, takie jak różowe paznokcie czy obcisłe bluzeczki, zapewniają jej pewnosć siebie. Zdaniem Agnieszki, osoby które wydają na jej temat negatywne poglądy, powinny "bardziej zagłębiać się w samego siebie", a Cejrowski jest dla niej facetem, któremu chciałaby dać w pysk. Ponadto "Frytka" ogłosiła, że otrzymała propozycję nagrania płyty i niebawem pokaże swiatu, na co ją stać. Poinformowała, że w chwili obecnej umie już spiewać. "Mam nadzieję, że ludziom spodoba się to, co chcę pokazać i będzie to zrobione na wysokim poziomie" - mówi. I dodaje: "Ja się urodziłam po to, aby być gwiazdą".

[showmag.info na podst. Lemon TV]


---
Od siebie dodam, że to najbardziej prymitywny wywiad jaki mialem okazję widzieć.
Zadający pytania odpowiada intelektem Frykowskiej, a cala rozmowa odbywa się na poziomie gimnazjalnym.

Cały wywiad można sciągnąć stąd:
częsć 1 - https://lemontv.pl/download.php?id=548
częsć 2 - https://lemontv.pl/download.php?id=549
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 06 Sie 2006, 12:26:17
Frytka milionerką?  ! ! !

(https://showmag.info/images/news/2006/08_06.jpg) Agnieszka Frykowska - gwiazda Big Brothera i Baru, stała współpracowniczka jednego z tabloidów i częsty gosć na jego łamach, niedługo może zostać milionerką. Tak przynajmniej donosi owy tabloid. Bartosz Frykowski - ojciec Agnieszki, zmarły w niewyjasnionych okolicznosciach w domu Karoliny Wajdy, zostawił bowiem po sobie spory majątek (którego także był spadkobiercą, po ojcu zabitym przez bandę Mansona w domu Romana Polańskiego) - w kwocie 12 milionów dolarów. Agnieszka ma odziedziczyć 1/4 tej kwoty, czyli 3 miliony dolarów. Może teraz będzie przynajmniej sama płaciła za swoje operacje plastyczne ?

Duży spadek wyjasnia to, że Agnieszka zaczęła ostatnio pozować na polską Paris Hilton. Widocznie za bardzo wczuwa się w rolę dziedziczki...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Nie, 06 Sie 2006, 12:48:50
hehe, a jednak FrIka nie daje nam o sobie zapomnieć, tak jak obiecywała :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 06 Sie 2006, 12:56:01
Ja mam propozycję do Admina. Może utworzymy specjalny temat dotyczący Frytki (  :los: ) bo 70% postów w tym temacie dotyczy własnie jej osoby.
Polecam dział Humor  :los:  .
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: alexander w Nie, 06 Sie 2006, 16:41:48
Frytka nie wątpliwie jest osobą kontrowersyjną ale bardzo miłą. Miałem okazje ją poznać i porozmawiać w Międzyzdrojach w zeszłym roku. Fakt zachowywała się jak gwiazda ale kiedy napadł ją tłum dzieciaków powiedziała mi: "Idę robić co muszę" :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 06 Sie 2006, 18:09:15
Z tego co napisałes ciężko mi wywnioskować, że jest taka miła.
Zresztą rozdawanie autografów to nie mus. Zapewne Frytka robiła to z dumą, że ktos chce podziwiać jej kaligrafię  :devil: .
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: alexander w Nie, 06 Sie 2006, 19:48:32
Mozna to odebrać jako puszenie się: Ah jaka to ja jestem wspaniała i jak to mnie ludzie kochają bo jestem gwiazdą...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Wto, 08 Sie 2006, 10:02:00
Ja to odebrałem pozytywnie, a nie negatywnie...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 12 Sie 2006, 11:35:44
"Frytka" chce pomóc Edycie Górniak

Agnieszka "Frytka" Frykowska chce sfinansować nowy teledysk Edyty Górniak.
Frykowska, która zdobyła popularnosć w programie "Big Brother", jest zafascynowana wokalem Edyty Górniak. Uważa, że jest ona genialną piosenkarką, jedną z najlepszych na swiecie. Tym bardziej smuci ją fakt, że największa diwa polskiej piosenki nie nagrywa teledysków. Frykowska obserwując bacznie karierę Górniak zauważyła, że kolejne single "Lunatique", "Sexuality" i " Cygańskie serce" nie doczekały się wideoklipu.

W jednym z programów telewizyjnych Frytka oswiadczyła, że gdy uzyska trzy miliony dolarów spadku sfinansuje teledysk artystki i finansowo pomoże w adopcji cygańskiego dziecka.

Dziadek Frykowskiej, Wojciech (przyjaciel Romana Polańskiego), który zginął tragicznie, pomagał artystom, więc ona też chce robić to, co on.


A wogóle spodobała mi się fraszka o Frytce znajdująca się pod tym artykułem na onecie:
Cytat: " "

PRZED FRYTK? NOWA KARIERA
ONA JUŻ SIĘ NIE ROZBIERA
BĘDZIE SZTUKI MECENASEM
DLA EDYTY BĘDZIE ASEM
TRZY MILIONY TO NIE SCIEMA
DZIADKA JUŻ NA SWIECIE NIE MA
FRYTKA KRĘCI TELEDYSKI
LICZY TEŻ NA SZYBKIE ZYSKI
 :yeah:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Nie, 13 Sie 2006, 01:22:56
może Frycia cos zaspiewa z Edzią?? :D

P.S>Tak sie namęczyłem pisząc mój długi post, a jest zero odzewu :/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: kuba234567 w Nie, 13 Sie 2006, 11:02:17
Fraszka bardzo ładna :) no i te 3 mln sprawią, że znów bedzie o niej głosno :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 13 Sie 2006, 12:06:16
Dopóki nie wyda tych 3 milionów... Potem by zachować rozgłos zapewnie wróci do sztuki pokroju scenek rodzajowych w jacuzzi.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 15 Sie 2006, 18:06:42
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) (https://showmag.info/images/logo/bar3.gif) Frykowska pomoże Edycie Górniak?
Wtorek, 15.08.2006, 17:54

(https://showmag.info/images/news/2006/08_15.jpg) Agnieszka Frykowska - bohaterka "Big Brother'a" i "Baru", wciąż pracuje nad zmianą swojego wizerunku. Ostatnio pojawiła się na dwudziestych piątych urodzinach MTV. Nowa fryzura przygotowana przez złotą medalistkę Mistrzostw Swiata - Marię Korzeniowską i kreacja zaprojektowana przez utalentowaną Adrianę Żakowską, zrobiły wrażenie na wielu. Na imprezie pojawiła się także Doda, i choć trudno ją czyms zadziwić, to nowy image Frykowskiej wyranie ją zaskoczył. "Ale ty… jestes laska" - powiedziała. Tymczasem "Frytka" wpadła na nowy pomysł, który miałby poprawić jej wizerunek. Frykowska zdradziła, że jest zafascynowana wspaniałym wokalem Edyty Górniak. Uważa, że Górniak jest genialną piosenkarką, jedną z najlepszych na swiecie. Tym bardziej smuci ją, że największa diva polskiej piosenki nie nagrywa teledysków. Frykowska obserwując bacznie karierę Górniak zauważyła, że kolejne single "Lunatique", "Sexuality" i "Cygańskie Serce" nie doczekały się wideoklipu. W programie Polsatu "Oko na Miasto" oswiadczyła, że gdy uzyska 3 miliony dolarów spadku, sfinansuje jej teledysk i finansowo pomoże w adopcji cygańskiego dziecka. Dziadek Frykowskiej, Wojciech (przyjaciel Romana Polańskiego), który zginął tragicznie, pomagał artystom, więc ona też chce robić to, co on.

[Showbiznes.eu]

---
Kilka fotek Frykowskiej:
https://photos1.blogger.com/blogger/4700/2891/1600/ja%20Doda.jpg
https://photos1.blogger.com/blogger/4700/2891/1600/Frykowska%20MTV.jpg
https://photos1.blogger.com/blogger/4700/2891/1600/Agnieszka%20Frykowska,%20fot.%20Jan%20Radomski-WAP.jpg
https://photos1.blogger.com/blogger/4700/2891/1600/Agnieszka%20Frykowska2.jpg
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 21 Sie 2006, 15:37:57
Agnieszka Frykowska: Będę gwiazdą Hollywood   :devil:  :P  :los:

Agnieszka Frykowska, która swą sławę zdobyła dzięki w reality show "Big Brother", zapowiada, że już za niedługo zostanie wielką gwiazdą i to nie tylko w Polsce.

- Jestem w sobie bezwzględnie zakochana. Wiem, że mój czas nadchodzi - wyznała otwarcie Frykowska w wywiadzie dla "Gali". Twierdzi, że w jej życiu zaczyna się nowy etap. - Telewizja, która kreuje mody i trendy, potrzebuje postaci wyrazistych i barwnych. Takich jak ja. Cieszę się, że jestem kontrowersyjna. Dzięki temu nikomu nie jestem obojętna. Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Wielu ludzi mysli, że fajnie byłoby być sławnym, ale tak naprawdę mało kto wie, jak się do tego zabrać - stwierdziła. Ona twierdzi, że teraz już wie. - Najważniejsze, że ludzi interesuje, co się za mną dzieje - uważa.

- Ktos kiedys powiedział, że jestem gwiazdą nowej generacji. To mi bardzo odpowiada. Wbrew pozorom na taki status trzeba sobie zapracować. Ja pracowałam na to dobrych kilka lat. Na razie nie mam wielkich osiągnięć. Ale mam charyzmę, osobowosć. I przede wszystkim wielkie parcie na szkiełko, jak to się mówi - tłumaczyła. - Moim największym marzeniem jest zaistnieć na dużym ekranie. Poza tym, jesienią wchodzę do studia i nagrywam płytę. Pomagają mi ludzi związani z Ich Troje, więc liczę, że wszystko się uda - dodała.

Frykowska ujawniła, że będzie to klubowa muzyka, "bardzo, bardzo lajtowa". Nie zamierza jednak być drugą Dodą, czy Mandaryną. - Zwłaszcza jesli chodzi o styl bycia jestem bardzo daleko od nich. To styl seksowny, elegancki, bardzo kobiecy, drapieżny, tajemniczy. Jestem juz inną kobietą - deklaruje. Powiedziała, że "Frytka" sprzed lat była "dorastającą dziewczynką, która nie miała pojęcia, o co w tym biznesie chodzi." - Nie miałam tego parcia. Teraz postanowiłam zapracować na siebie. Teraz będę lansować samą siebie - zapowiedziała. Przyznała, że nadal marzy o Oscarze i że wierzy, że jest to realne.

- Wierzę, że jestem najlepsza - przyznała. - Jestem prawdziwa. Jedni to akceptują, inni się tego boją. Jestem szalenie spontaniczna. Wierzę w marzenia i w to, że jesli bardzo starasz się je zrealizować, masz szansę, by to osiągnąć - wyliczyła swoje atuty. Nie boi się, ze stanie się celem krytyki, bo zna swoją wartosć. Dzis dla kariery nie kochałaby się z chłopakiem w jacuzzi, ani nie poszłaby z nikim do łóżka. Zaprzecza tez plotkom, że łączy ją cos z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. A nos zoperowała przede wszystkim z powodów kłopotów z oddychaniem. - Jestem realistką, kobietą z pazurem. Czas na to, żebym zaczęła ustalać warunki - uznała.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: fryz22 w Pią, 25 Sie 2006, 04:19:12
Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem ona jest jeszcze glupsza niz byla.(chociaz ciezko bylo to osiagnac) :nie!:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: joker w Sob, 26 Sie 2006, 14:21:12
adminie - fajne zdięcie w newsie - gdyby nie był zatytułowany to bym nie poznał że to Frytka :szok:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 26 Sie 2006, 15:42:54
Big Brother 3: Bitwa : Frytka: Paris znad Wisły

(https://showmag.info/images/news/2006/08_15.jpg) "Jestem w sobie bezwzględnie zakochana" - deklaruje Agnieszka "Frytka" Frykowska. I dodaje, że własnie zaczyna się nowy etap w jej życiu. Dla kariery zdecydowała się na operację nosa, zmieniła styl i nastawienie do swiata.

Stawia na siebie. Nowy nos, nowa fryzura, nowy image. Włosy: platynowy blond, długie i proste. Piętnastocentymetrowe szpilki, efektowna sukienka mini, okulary przeciwsłoneczne na pół twarzy i rękawiczki sięgające za łokieć. Do tego różowy brylancik w prawej górnej dwójce i kieszonkowy piesek pod pachą. Nie jestem w stanie jej poznać, mimo że stoi dwa metry ode mnie. Agnieszka Frykowska już wygląda jak polska Paris Hilton. A zapowiada, że to dopiero początek. Zmasowany atak na media i salony już się rozpoczął. Sroda: wizyta na stadionie Legii (bywanie tam zaczyna być w dobrym tonie nie tylko wsród kibiców) i rocznicowa impreza MTV, czwartek: wywiad do eleganckiego magazynu, piątek: sesja zdjęciowa. A w planach: spotkanie na kawie ze znanym wokalistą, wizyta w redakcji popularnej bulwarówki, kolejna impreza, kolejny bankiet z okazji kolejnego letniego festiwalu. Nie mogę mieć wątpliwosci, że była gwiazda TVN-owskiego reality show jest naprawdę mocno zapracowana. - Daisy, Daisy, uspokój się! - krzyczy na suczkę, gdy ta chce rzucić się do gardła wielkiemu bulterierowi. Siedzimy w kawiarnianym ogródku w centrum Warszawy, a przewiązana na szyi czerwoną kokardką Daisy błyskawicznie staje się ulubienicą kelnerek. - Wszyscy się nią zachwycają - Agnieszka symbolicznie klepie pieska po tyłku i grozi mu palcem. - Czasem tylko robi się głupio. Niedawno jedna pani na jej widok krzyknęła: „Ale piękny kundelek!”. Jaki kundelek?! - mówię. To przecież jack russell terrier. Polska poznała "Frytkę" cztery lata temu, po tym jak w trzeciej edycji "Big Rother'a" przed kamerami kochała się w jacuzzi z Łukaszem Wiewiórskim, czyli "Kenem". Jesli dzis kogokolwiek z programu pamiętamy, to własnie tę parę. - Ale wierz mi, nie jestem już głupią Frytką z "BB" - zapewnia Agnieszka. To wyznanie największe wrażenie robi na moim dyktafonie, który na 10 minut odmawia współpracy.

- Po prostu polska Paris Hilton!
- Brzmi dobrze.

- Tak jak ona, znana jestes przede wszystkim ze skandali.
- Tradycje rodzinne należy podtrzymywać.

- Nawet pieska masz podobnego do chihuahua Paris.
- Jesli jej jeszcze nie zdechł... Ale to nie jest chihuahua. Nie idę za modą. Ten piesek po prostu mi się podoba.

- A podoba ci się status gwiazdki znanej z tego, że jest znana?
- Ktos o mnie niedawno powiedział, że jestem gwiazdą nowej generacji. To mi bardzo odpowiada. Wbrew pozorom na taki status trzeba sobie zapracować. Ja pracowałam na to dobrych kilka lat. Na razie nie mam wielkich osiągnięć. Ale mam charyzmę, osobowosć. I przede wszystkim wielkie parcie na szkiełko, jak to się mówi.

- To wystarczy?
- Telewizja, która kreuje mody i trendy, potrzebuje postaci wyrazistych i barwnych. Takich jak ja. Cieszę się, że jestem kontrowersyjna. Dzięki temu nikomu nie jestem obojętna. Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Wielu ludzi mysli sobie, że fajnie byłoby być sławnym, ale tak naprawdę mało kto wie, jak do tego się zabrać.

- Ty wiesz?
- Teraz tak. Ale kiedy wchodziłam do show-biznesu, nie wiedziałam. Telewizja jest okrutna. Może cię wylansować, ale też może cię w jednej chwili zniszczyć. Ja zaczęłam dosć specyficznie. Wielkie bum! I etykieta największej skandalistki III RP.

- Chyba nie możesz narzekać. Gdyby nie rozbierane sceny w "Big Brotherze", pewnie mało kto by dzis o tobie pamiętał.
- Może masz rację. Najważniejsze, że ludzi nadal interesuje, co się ze mną dzieje. A zaczyna się całkiem nowy etap w moim życiu.

- Jak bys nazwała ten etap?
- Złoty okres.

- Brzmi dumnie. Co oznacza?
- Moim wielkim marzeniem jest zaistnieć na dużym ekranie. Poza tym, jesienią wchodzę do studia i nagrywam płytę. Pomagają mi ludzie związani z Ich Troje, więc liczę, że wszystko się uda.

- Jaką muzykę będziesz firmowała swoim nazwiskiem?
- Klubową. Bardzo, bardzo lajtową. Żadne tam dramatyczne sytuacje.

- Druga Mandaryna?
- W żadnym wypadku. Ani Dodą, ani Mandaryną nie będę. Zwłaszcza jesli chodzi o styl bycia, jestem bardzo daleko od nich.

- Jakbys nazwała swój styl?
- Seksowny, elegancki, bardzo kobiecy, drapieżny, tajemniczy. Jestem już inną kobietą.

- Na czym polega różnica pomiędzy Frytką teraz a Frytką sprzed kilku lat?
- Wtedy byłam dorastającą dziewczynką, która nie miała pojęcia, o co w tym biznesie chodzi. Nie miałam tego parcia. Teraz postanowiłam zacząć pracować na siebie. Nie może być tak, że różni dziwni ludzie lansują się moim kosztem. Teraz będę lansować samą siebie.

- Nadal marzysz o Oscarze?
- Oczywiscie. Wiem, że to jest realne. Wierzę, że jestem najlepsza i w trudnych momentach powtarzam to sobie. Madonna, która jest moją ulubienicą, mawia: "Nikt mnie nie zna, nikt mnie nie pozna". Co znaczy, że jesli sam nie pokażesz swiatu, że chcesz być zauważony, nikt na ciebie nie zwróci uwagi. Madonna jest najlepszym przykładem tego, że jak się chce, to wszystko można. Wiele się nauczyłam w ostatnich latach.

- Czego na przykład?
- Że w swiatku show-biznesu nie ma osób życzliwych. Tam zawsze ktos ma jakis interes. Kiedys wierzyłam, że jest inaczej. Ludzie poklepywali mnie po ramieniu, mówili, że będzie fajnie, tylko zrób to lub tamto. Oczywiscie to była nieprawda. Teraz nie jestem już tak naiwna. Teraz...

- ...jestes cyniczna i wyrachowana?
- Powiedzmy, że jestem realistką, kobietą z pazurem. Wiem już, jak nie pozwolić sobie wejsć na głowę. Czas na to, żebym zaczęła ustalać warunki. Mam na to szansę. Włosy zrobiła mi mistrzyni swiata we fryzjerstwie! Mam swietną makijażystkę, znakomitego menedżera, Piotra Ostracha. I wierzę w to, co robię.

- Nie boisz się, że mimo tych wielkich przygotowań twoja kariera aktorsko-estradowa okaże się kompletnym niewypałem?
- Jedyne, czego się w życiu boję, to samotnosć. Kiedys, na starosć, chciałabym mieć wokół siebie synów i wnuki. O tym marzę. O porażce zawodowej w ogóle nie myslę. W tym biznesie trzeba być silnym psychicznie. Kiedy masz zły dzień, a wychodzisz do ludzi z branży, nie możesz im powiedzieć, że głowa cię boli i swiat jest zły, bo cię wtedy zjedzą.

- Rzeczywiscie jestes takim taranem? Nic cię nie rusza, niezależnie od okolicznosci?
- W tej chwili - tak.

- Żadnej chwili zwątpienia?
- Miałam takie momenty, ale to już przeszłosć. Gdybym nie myslała pozytywnie, musiałabym podchodzić do każdego z tych 15 milionów ludzi, którzy mnie oglądali, i mówić: "Czesć, jestem Agnieszka i to wcale nie jest tak, jak myslisz". Do dzis muszę walczyć z tym, co o mnie myslą.

- Co myslą?
- Że jestem kretynką, która dała d... na wizji. I są przekonani, że to szczyt moich możliwosci. Ale to się zmienia. Niedawno podszedł do mnie prezes jednej ze stacji telewizyjnych i przeprosił za to, że miał mnie za głupią blondynkę.

- Co ty na to?
- Też go przeprosiłam. Powiedziałam mu, że miałam go za okropnego gbura. Oboje się usmialismy. Okazało się, że jest bardzo wyluzowany. Od czasu "Big Brother'a" nauczyłam się jednego. Oceniam ludzi dopiero, gdy ich dobrze poznam.

- Dotąd twoje przedsięwzięcia estradowe nie były zbyt udane. Dlaczego teraz ma ci się udać?
- To prawda. Rewia, którą wystawiałam w Łodzi, nie była sukcesem. Mimo że uczyłam się tańczyć od wicemistrzów swiata w tańcu nowoczesnym, że mielismy piękne kostiumy... Ale wtedy byłam głupią "Frytką", którą wszyscy traktowali z przymrużeniem oka. Ludzie przychodzili i nie mogli zrozumieć, o co chodzi. Pytali: "Zaraz, zaraz, a gdzie są cycki?".

- Dla kariery zdecydowałas się na operację nosa.
- Zdecydowałam się na to z kilku powodów. Ważne było moje zdrowie i to, że chcę nagrać płytę. Gdybym tego nie zrobiła, miałabym kłopot z oddychaniem przeponą i co za tym idzie - spiewem. Ale względy estetyczne też były ważne.

- Miałas kompleks?
- Do momentu wejscia do "Big Brother'a" - nie. Natomiast potem wszyscy znienacka zaczęli mi wypominać, że mam wielki nochal. "Mogłaby nim gasić swieczki w kosciele", "czarownica". W tym tonie zaczęto mówić o moim nosie. I zaczęło mi to przeszkadzać. Stąd operacja. Chcę czerpać z życia garsciami i ta operacja mi w tym pomoże.

- Nowy nos poprawił ci samoocenę?
- Bardzo. Naprawdę jestem inną kobietą. Ludzie mnie na ulicy nie poznają. Tak jak i ty mnie dzis nie poznałes. Co więcej, sama się nie poznaję. Staję przed lustrem i widzę całkiem inną twarz. Chociaż niektórzy moi znajomi twierdzą, że le się stało. Bo podobno mój dawny nos miał charakter. Ale, jak mówi pan Mariusz Walter, mój charakter nie leży w moim nosie, tylko w moim wnętrzu. Jesli pan Walter tak mówi, to pewnie wie. Cos we mnie jest.

- Co w tobie jest?
- Jestem prawdziwa. Jedni to akceptują, inni się tego boją. Jestem szalenie spontaniczna - co chyba dało się zauważyć w początkach mojej kariery (smiech). Wierzę w marzenia i w to, że jesli bardzo starasz się je realizować, masz szansę, by to osiągnąć. Przez trzy lata dojrzewałam do tego, by tak mysleć. By wyglądać, jak wyglądam. By czuć się tak, jak się czuję.

- Jakie to uczucie?
- Jestem w sobie bezwzględnie zakochana. Wiem, że nadchodzi mój czas.

- A jesli znowu staniesz się celem ataków?
- Zdaję sobie sprawę, że zawisć ludzka jest ogromna. I dobrze wiem, że będzie masa ludzi, którzy przejadą się po mnie i nazwą to, co robię, potwornym kiczem. Ale mnie będzie teraz bardzo trudno zniechęcić do pracy. Bo znam swoją wartosć.

- Czego nie zrobiłabys dla kariery?
- Na pewno nie zrobiłabym już powtórki z rozrywki i nie kochałabym się z żadnym chłopakiem w jacuzzi. Może z dziewczyną? Oczywiscie żartuję. Przy okazji cos wyjasnię. Wbrew temu, co ludzie mówili, nigdy nie sprzedawałam swojego seksu. W "Big Brotherze" byłam po prostu młodą, napaloną dziewczyną, która zobaczyła fajnego faceta i stwierdziła: "Dlaczego nie?". Nie robiłam tego dla kasy. Nigdy w życiu nie załatwiałam niczego przez łóżko!

- Były takie propozycje?
- Oczywiscie. W tym biznesie jest to na porządku dziennym. I są dziewczyny, które się na to decydują.

- Trudno odmówić, gdy masz przed sobą perspektywę błyskotliwej kariery telewizyjnej?
- Trudno. Ale nauczyłam się mówić stanowcze "nie". I jestem z tego dumna. Trzeba mieć swiadomosć, że w srodowisku tego nie da się ukryć. Następnego dnia wszyscy wszystko wiedzą. Inna sprawa, że w tym srodowisku ludzie lubią konfabulować. Wtedy dążę do konfrontacji. Siada delikwent przede mną, zadowolony, że chciałam się z nim spotkać, i wtedy pada pytanie: "Kiedy ty ze mną spałes?". Koles momentalnie traci pewnosć siebie. Robi się taki malutki!!! To jest zresztą reguła, że "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje".

- W pewnym sensie to dla ciebie komplement. Wygląda na to, że noc z "Frytką" to powód do dumy i szansa na podreperowanie pozycji towarzyskiej?
- Nie zależy mi na takich komplementach. Nie czuję się przez to ani lepsza, ani fajniejsza. Chociaż może gdyby to był jakis miliarder albo książę?

- Takich nie było?
- Powiedzmy, że prezesi się zdarzali. Potem słyszałam na miescie, z kim to nie spałam. Ale to były legendy mające niewiele wspólnego z prawdą.

- Jak prezesi proponują romanse?
- Klasycznie. Kawka, rozmowy "biznesowe". Błyskawicznie to wyczuwam. Nauczyłam się, że trzeba jak najszybciej jasno okreslić sytuację. Trzeba stanowczo powiedzieć "nie". Niezależnie od tego, jak wiele możesz stracić. Bo facet, który dostaje kosza, najpierw mysli sobie: "Kurczę, jak mogła! Przecież jestem prezesem!", ale zaraz potem nabiera do dziewczyny szacunku. Nigdy się nie zdarzyło, żeby mnie póniej lekceważyli.

- Wsród twoich mężczyzn wymieniano często detektywa Rutkowskiego. Odwiedziłas już go w więzieniu?
- Nie odwiedziłam i nie zamierzam. Ponieważ opowiesci o moim romansie z nim są pomówieniem. Poznalismy się po tym, jak w swojej książce dużo miejsca poswięcił sprawie smierci mojego ojca Bartka Frykowskiego, który zmarł w niewyjasnionych okolicznosciach. W związku z tym, prosiłam go o rozwiązanie tej zagadki. Inna sprawa, że Krzysztof, tak jak ja, jest rozrywkowym człowiekiem i zdarzało nam się wyskoczyć do klubu. Tańczylismy, przytulalismy się, ale to nic nie znaczyło. To specyficzna postać. Człowiek, który również ma parcie na szkło, lubi być w centrum uwagi, lubi otaczać się kobietami. Taki pozytywny wariat. Nie przekreslam go, nawet jesli ma na sumieniu jakies grzechy i przyjdzie mu je odpokutować.

- Twój ojciec i dziadek zginęli w tragicznych okolicznosciach. Nie boisz się rodzinnego fatum?
- Dotąd katastrofy spotykały tylko męskich członków rodziny. Jestem chroniona.

- Być może dzięki rodzinnej tragedii niebawem zostaniesz milionerką. Podobno masz szansę nawet na trzy miliony dolarów odszkodowania?
- To prawda, procesuję się z Charlesem Mansonem, którego banda zamordowała mojego dziadka Wojtka Frykowskiego podczas głosnej masakry w domu Romana Polańskiego w Hollywood. Poza tym, wciąż czekam na rozstrzygnięcie sprawy spadku po dziadku, który był bardzo majętnym człowiekiem. Wszystko jest na dobrej drodze, mam swietnych adwokatów i liczę, że niebawem sprawa się wyjasni.

- Będziesz dziedziczką fortuny. Zupełnie jak Paris.
- Po tych wszystkich życiowych porażkach należy mi się w końcu jakas nagroda. W grudniu obchodzę 28 urodziny. Wtedy też kończy się w moim życiu kolejny siedmioletni cykl - siedem lat chudych. W tym czasie zmarł mi ojciec, przeżyłam upokorzenia po "Big Rotherze". Kolejne siedem to będzie nieustające pasmo sukcesów. Swięcie w to wierzę.

- Kim będzie "Frytka" za siedem lat?
- Wielką gwiazdą. Femme fatale całego Hollywood. Czuj się zaproszony na galę oscarową w roku... Powiedzmy w 2010.

[Rozmawiał Maciej Wesołowski, Gala]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: alexander w Sob, 26 Sie 2006, 16:37:20
Ojej ona jest zupełnie jak Paris!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Sob, 26 Sie 2006, 17:37:23
Cytat: "Admin"
z tych 15 milionów ludzi, którzy mnie oglądali,


Ja dobrze zrozumiałem ?? Frytka żyje w przekonaniu, że jej wannowe igraszki z Kenem oglądało 15 milionów Polaków  :buzz:  :plask:  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Śro, 30 Sie 2006, 16:45:05
no co chesz może tak być, policz sobie razem ile osób to widziało choć raz, w telewizji, w interencie, w powtórkach i zdjęciach, będzie nawet ze 20 milionów ludzi razem... :P

no cóż, Frycia jak Frycia... każdy kraj ma swoją Paris :D w Niemczech też jest taka jedna, tylko ze ta niemiecka podróba Paris, jest brzydka i ma full tapete, poza tym ubiera się tylko w takie same ciuchy jak Paris Hilton!! Ma kase i chodzi jak oryginał, identyczne ciuchy :P w Niemczech aż huczy od jej skandali, ma nawet takie same majtki i buty :D

a tu gratis cos :D fajna parka nie?? :D hehe :

(https://img87.imageshack.us/img87/2861/ja20dodavr9.jpg) (https://imageshack.us)
czy to nie jest aby obok Agi ten starszy przyjaciel, z którym już nie jest? :hmm: :devil:

(https://img157.imageshack.us/img157/9531/frykowska20mtvzl1.jpg) (https://imageshack.us)  


;)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: kuba234567 w Śro, 30 Sie 2006, 20:24:42
O widze, że mamy naszą pierwszą polską Paris Hilton :) No ale ja wole oryginał :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Śro, 30 Sie 2006, 20:46:49
Na tej fotce jeszcze brakuje tylko Mandaryny i te 3 blondynki powinny isć na promowanie Polski :P Doda będzie spiewać, Mandi tańczyć, a Frytka skandalizować :P hehe , a jako nazwę by przyjęły : SKANdalki ;P hehehe
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 22 Paź 2006, 02:53:38
"Frytka" wygwizdana
(https://showmag.info/images/news/2006/10_22a.jpg) Agnieszka Frykowska pojawiła się na zeszłotygodniowej, sobotniej Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie jako jedna z nielicznych laureatów, odebrała przyznaną jej przez Antyradio nagrodę.

Frykowska pojawiła się na Konfrontacji Sztuk Walki w towarzystwie 19-letniego Marcina Łobacza. Zaraz po odebraniu antynagrody, została wygwizdana przez zgromadzoną publicznosć.

Jednoczesnie, Agnieszka nie przestaje zwracać na siebie uwagi. Podczas imprezy z okazji otwarcia nowego salonu samochodowego, gwiazda "Big Brother'a" pojawiła się w czarnej sukni, której górę tworzyły dwa paski materiału. W pewnym momencie, wszyscy zebrani mogli podziwiać biust Agnieszki, który niebawem ma zostać poddany zabiegowi powiększenia. "Muszę się dobrze ze sobą czuć. Mam cudowne, zgrabne piersi 75C, ale chciałabym mieć D" - powiedziała "Frytka" w wywiadzie dla "Super Expressu".

[Pudelek.pl / Super Express / Fakt]

(https://showmag.info/images/news/2006/10_22b.jpg) (https://showmag.info/images/news/2006/10_22c.jpg) (https://showmag.info/images/news/2006/10_22d.jpg)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Pon, 30 Paź 2006, 21:06:24
A może schudła i na nowo przytyła :P hehe
A Frytka tak specjalnie piersi odkryła dla Faktu, dla którego kiedys pracowła i dla skandalu kolejnego ;]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 03 Lis 2006, 15:00:58
Frytka lubi Wieczorkowskiego

Natura nie znosi próżni, a polskie gwiazdki nie lubią być same. To pragnienie towarzystwa musi być naprawdę silne, skoro przyciągnęło ku sobie Frytkę oraz Jana Wieczorkowskiego, aktora znanego z seriali i związku z młodszą od siebie o ponad 10 lat Moniką Brodką. Parę widziano razem na imprezie z okazji otwarcia salonu samochodowego.

Janek jest swietnym aktorem, podoba mi się w "Fali zbrodni", jest taki męski i odważny - chwali Wieczorkowskiego Frytka. Życie na Gorąco dodaje:

Agnieszka najwyraniej także jest w jego typie. Nie dało się nie zauważyć czułych gestów, słówek szeptanych na ucho i porozumiewawczych usmiechów, jakie łączyły tych dwoje owego wieczoru.

Pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 26 Lis 2006, 19:27:32
Dzis gosciem Kuby Wojewódzkiego będzie (po raz drugi) Frytka ! ! !
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 26 Lis 2006, 23:02:27
Frytka jest znana z tego, że jest znana  :hahaha: !
A jej spiew  :hahaha:  :hahaha: . Wojewódzki dobrze powiedział, że to będzie hit wsród głuchoniemych.
Jak zawsze przemawiała tym swoim zdystansowanym głosem.
No i po co ją zapraszać, jak ciągle mówi to samo: Jestem Agnieszką Frykowską, już nie Frytka, chcę cos zrobić, PRZECIEŻ WSZYSCY TO ROBI?...
No a ta teoria, że jej roznegliżowane zdjęcia to zdjęcia z przeswietleń rentgenowskich. To pokazuje jej inteligencję i zakłamanie!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 04 Gru 2006, 00:30:30
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" ponownie u Kuby Wojewódzkiego
2006/11/26

(https://showmag.info/images/news/2006/11_26.jpg) Jednym z gosci Kuby Wojewódzkiego była dzisiaj skandalistka i uczestniczka "Big Brother'a" - Agnieszka Frykowska.

Gwiazda "Big Brother'a" gosciła u Kuby już po raz drugi. "Nie robi nic, a wszyscy ją znają. W marketingu jest lepsza od samego Kazimierza Marcinkiewicza" - tak Wojewódzki zapowiedział pojawienie się Frykowskiej. Podczas rozmowy poruszono między innymi temat nieprzemijającej popularnosci "Frytki", jej walki o spadek i ciągłych skandali. Widzowie mogli także usłyszeć popis wokalnych umiejętnosci Agnieszki. Poniżej najciekawsze fragmenty rozmowy.

Kuba Wojewódzki: Agnieszko, zaprosiłem cię nie dlatego, żebys była kompozycją, czy antytezą dla Liroya, bo ty jestes "kulturalną" osobą z salonu, a on jest - umówmy się - ulicznikiem. Co się takiego z tobą dzieje, że tygodnik "Polityka" po raz kolejny lokuje ciebie na swojej okładce, pomiędzy takimi ludmi jak Krzysiek Ibisz, Edyta Górniak, Małgosia Foremniak i Kasia Cichopek? Ci ludzie cos robią, prowadzą teleturnieje, grają w filmach... Ty nic nie robisz i jestes na okładce, na głównym miejscu. Z pieskiem.

Agnieszka Frykowska: Mówi się o tym, że jestem znana z tego, że jest znana. Myslę, że ten etap mam za sobą. W tej chwili kończę szkołę aktorską. Jestem w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych. W tej chwili przygotowuję się do pracy licencjackiej, robię dyplom, przygotowuję swój monodram...

Kuba Wojewódzki: Mówisz, że nadchodzi twój czas. I to jest jakis fenomen, który ja bym chciał zgnębić, a własciwie - zgłębić. Nie jestes jeszcze aktorką. Co z tego, że jestes w szkole? Nie jestes jeszcze wokalistką, chociaż wiem, że próbujesz nagrać płytę. Twoja aktywnosć zawodowa to produkt pod tytułem "Agnieszka Frykowska". Do czego ty chcesz dojsć?

Agnieszka Frykowska: Ludzie mają swoje marzenia. Moim największym marzeniem jest zostać aktorką, zawodową aktorką. Musiałam bardzo ciężko pracować, żeby znaleć się w tym miejscu, w którym jestem.

Kuba Wojewódzki: Ale co to za praca? (...) W mediach jest mnóstwo twoich nagich zdjęć. Idziesz na imprezę, wyskakują ci piersi. Lądujesz na okładkach różnych gazet. Albo akcja związana z polską reprezentacją. Powiedziałas: "Rozbiorę się, jak wygracie". Oni przegrali, a ty i tak się rozebrałas. No do jasnej cholery! Ostatnio dałas ogłoszenie matrymonialne w prasie brukowej.

Agnieszka Frykowska: To piszą brukowce, ja nie mam wpływu na pewne historie, które oni sobie wymyslają.

Kuba Wojewódzki: Zrobiłas prawdziwe reality show z operacji swojego nosa. I nie mów, że to brukowce tam weszły. To jest nienormalne. Nie chcę wierzyć, że tabloidy się ciebie czepiają, skoro tam są rzeczy związane z twoją prywatnoscią. Odnoszę wrażenie, że ty swietnie manipulujesz. I przyznaj się, że albo jestes w tym mistrzynią, albo nie panujesz nad własną karierą.

Agnieszka Frykowska: Tak, jestem "mistrzynią". "Panuję" nad wszystkim i doskonale wiem, co robię.

Kuba Wojewódzki: Nagrywasz płytę, a umiesz spiewać?

Agnieszka Frykowska: Jestem na takim etapie, że myslę, że spokojnie dam sobie radę.

Kuba Wojewódzki: Podobno walczysz o trzy milionowy spadek. Pamiętasz, że jestem twoim kumplem?

Agnieszka Frykowska: No nie wiem, po tym programie muszę się "zastanowić".

Kuba Wojewódzki: Rozumiem, że o pieniądzach nie chcesz rozmawiać. A ja daję ci szanse na wypromowanie się. Zrozum, że teraz twoją płytę kupią wszyscy, a nie tylko głuchoniemi. (...) Mówisz o sobie, że jestes kontrowersyjna, charyzmatyczna, odważna. Dla wielu ludzi wciąż kojarzysz się z "Big Brother'em". Lubisz się rozbierać publicznie? Dlaczego to robisz? (...) Sama kiedys powiedziałas, że nawet na kosciołach były transparenty "Łód przeprasza za Frytkę". Myslisz, że będą takie transparenty "Lód dziękuje Frytce"?

Agnieszka Frykowska: Nie sądzę. Osoby medialne, pochodzące z danego miasta, wychodząc przed szereg zawsze są krytykowane.

Kuba Wojewódzki: A może ty nie jestes krytykowana za to, że wychodzisz przed szereg, tylko jakosć twojego wyjscia przed szereg jest krytykowana? Obciachowosć?

Agnieszka Frykowska: Ci ludzie, którzy mówią o tym, nie mają pomysłu na siebie.

Kuba Wojewódzki: Aaa, to w "ten" sposób!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 11 Gru 2006, 22:04:15
Frytka zgubiła bransoletkę

Jak donosi Fakt, sobotnia impreza kosztowała Agnieszkę Frykowską dosć drogo. I nie chodzi tu o wypite drinki. Frytka zgubiła wysadzaną brylantami bransoletkę z białego złota wartą 13 tysięcy złotych. Co prawda, kiedy zauważyła brak ozdoby, poprosiła o pomoc menedżera klubu, w którym się bawiła, ale bransoletka się nie odnalazła.

Doprawdy nie wiem, jak ona mogła mi się zsunąć z ręki - mówi Agnieszka.

Oczyscie cieszy nas ta informacja, podobnie jak zapewne większosć z was. Umówmy się - Frytce nie należy się baransoletka za 13 tysięcy. Po prostu.  :P :devil:

Pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 07 Sty 2007, 22:34:04
Jesli ktos nie widział ostatnio Frytki u Wojewódzkiego to tu jest ten wywiad;
https://smog.pl/wideo/5859/%A3%F3d%BC_przeprasza_za_frytk%EA_kielce_za_liroya/
Chociaż zapewne wkrótce będzie powtórka całego programu na TVNie. (Stacja już teraz emituje powtórki).
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 02 Lut 2007, 19:41:30
W najnowszym Playboy'u główną atrakcją jest kolejna sesja Frytki. Oto próbki:
https://gizas.wrzuta.pl/img/middle/IpodyuWrqY/frytka_playboy
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 12 Lut 2007, 03:27:27
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" ponownie w "Playboy'u"
Agnieszka Frykowska - uczestniczka licznych reality shows, ponownie stała się gwiazdą rozkładówki "Playboy'a".

(https://showmag.info/images/news/2007/02_12.jpg) To już drugie wystąpienie "Frytki" na łamach popularnego pisma dla panów. Poprzednia rozbierana sesja zdjęciowa miała miejsce w roku 2002, niedługo po wyjsciu Frykowskiej z Domu Wielkiego Brata. Od tego czasu, "Frytkę" było można jeszcze zobaczyć w dwóch edycjach "Baru". Jej kolejną sesję zdjęciową dla "Playboy'a" można zobaczyć w lutowym wydaniu magazynu.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 28 Lut 2007, 15:36:36
Frytka wkracza do telewizji

Już od marca Agnieszka Frykowska, której medialna kariera rozpoczęła się wraz z udziałem w reality show "Big Brother" i "Bar", współprowadzić będzie codzienny przegląd prasy kolorowej "Lub czasopisma" na antenie Tele5.
 
(https://showmag.info/images/news/2007/02_28.jpg) Frykowska zasiądzie przed kamerą u boku Rafała Waszkiewicza. Wspólnie będą komentować najnowsze doniesienia medialne z życia polskich gwiazd.

Program zadebiutuje na antenie 5 marca i nadawany będzie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 19.15. Trwać będzie 10 minut.

Agnieszka Frykowska ukończyła Technikum Hotelarskie. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. W planach ma również karierę muzyczną, wkrótce ukaże się jej debiutancka płyta.

Rafał Waszkiewicz pracował wczesniej m.in. w Radiostacji, Polskim Radiu Bis, Antyradiu, TVP1 oraz w Tele5, gdzie współprowadził program The Club. Waszkiewicz jest również dziennikarzem motoryzacyjnym.

ródło: WirtualneMedia
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 10 Mar 2007, 00:28:45
Widziałem ten program co współprowadzi Frytka. Frytka jest cienka, często się zacina, gada bzdury, ale przy tym Rafale Waszkiewiczu wychodzi jak profesjonalistka. A najlepiej idzie jej komentowania plotek na własny temat  :P .

Na MTV też była ostatnio Frytka. Reklamowała kolekcję swoich czapeczek (ktore się jakos podobnie nazywają do niej) i innych ciuchów.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Sob, 10 Mar 2007, 10:08:44
Dzisiaj widziałem w zapowiedzi "Sniadania z Dwójką", że gosciem maja być "piękna" i bestia, czyli Frytka i Saleta (ale czy czasami nie powinno być "piekny", bo o dwóch bestiach mowy nie było  :devil: ). Ja dosłownie tego nie rozumiem - znana z tego, że jest znana i jeszcze w roli ekspertki od czegos tam jest zapraszana...

Frytka by moim zdaniem znalazła zatrudnienie w firmie produkującej jacuzzi - no dosłownie twarz wanien z hydromasażem  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Tom Kruz w Sob, 10 Mar 2007, 11:02:19
Cytat: "Pikachu"
Widziałem ten program co współprowadzi Frytka. Frytka jest cienka, często się zacina, gada bzdury, ale przy tym Rafale Waszkiewiczu wychodzi jak profesjonalistka. A najlepiej idzie jej komentowania plotek na własny temat  :P .

Na MTV też była ostatnio Frytka. Reklamowała kolekcję swoich czapeczek (ktore się jakos podobnie nazywają do niej) i innych ciuchów.


Również oglądałem fragment tego programu ....... z zażenowaniem .......
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 14 Mar 2007, 17:06:05
Agnieszka Frykowska rzuciła faceta. Panowie do boju! (Dziękuje. Nie skorzystam)

Od zeszłego tygodnia Agnieszka "Frytka" Frykowska jest znowu wolnym strzelcem. A miało być tak pięknie. Agnieszka i jej były narzeczony planowali już nawet slub. Niestety, Michał Węgrzyn wolał karierę od życia rodzinnego.

Gwiazdka powiedziała Faktowi, że już od dłuższego czasu chciała zostać żoną i matką. Niestety, jej wybranek na razie nie miał podobnych priorytetów.

Michał jest reżyserem. Kiedy pracował nad dokumentem "Pojechał, zobaczył", poznał Frytkę - tak zaczęła się trwająca 4 miesiące znajomosć, o której można już mówić tylko w czasie przeszłym.

Kozaczek.pl


Teraz Frytka będzie miała co komentować w tym swoim smiesznym programiku.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 22 Mar 2007, 19:29:05
Dzis znów natrafiłem na ten program Frytki. Było smiesznie ponieważ wyszło na jaw, ze Frytka ma problemy z czytaniem! Próbowała oczywiscie udawać, że tak ją zaskoczyło to co usiłowała odczytać.
Już nie ocenie dialogu prowadzących:
Prowadzący: Ja się dzis nie udzielam. Dzis to Frytka ciągnie program.
Frytka z zażenowaniem i k***ikami w oczach: Ja nic nie ciagnę ! ! !
 :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 26 Mar 2007, 12:13:39
"Frytka" została aktorką
30-letnia Agnieszka Frykowska, której medialna kariera rozpoczęła się wraz z show "Big Brother" oraz "Bar", zadebiutowała jako aktorka w spektaklu dyplomowym "Bachantki" według Eurypidesa.

Spektakl miał swoją premierę 19 marca na deskach Teatru Equus (Klub Galop w Zielonce). Przedstawienie wyreżyserował Piotr Wojewódzki, a przygotowania trwały przez cztery miesiące. Debiut "Frytki" uważany jest za udany. Spektakl otrzymał owacje na stojąco. Występ oklaskiwał m.in. Wojciech Siemion. "Ta rola to było dla mnie wielkie wyzwanie. Było o tyle trudniej, że to przedstawienie zbiorowe, musielismy więc nawzajem się kontrolować. Wszyscy się zmobilizowalismy i dalismy sobie radę" - mówi swieżo upieczona aktorka. Frykowskiej aktorstwo podoba się głównie dlatego, że może wcielać się w różne postaci, a każda rola daje możliwosć bycia przez chwilę inną osobą.

Agnieszka Frykowska ukończyła Technikum Hotelarskie. Obecnie uczy się warsztatu aktorskiego w prywatnej Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. "Jestem bardzo zdziwiona: zaczynając studia w tej szkole, nastawiałam się bardziej na role filmowe. Jednak teatr też ma swoje zalety - na scenie grają prawdziwe emocje, nie ma udawania. Wychodzisz i po prostu jestes. Nie ma żadnych dubli, nic nie można wyciąć" - mówi "Frytka", która do tej pory cieszyła się opinią skandalistki. Agnieszka dostała już propozycję zagrania w profesjonalnym teatrze. Przyjęła ją, na razie nie chce jednak zdradzić, co to za rola.

Od 5 marca Agnieszka Frykowska sprawdza się również w innej roli. Współpracuje z telewizją Tele 5. Razem z Rafałem Waszkiewiczem prowadzi program "Lub czasopisma". Jest to codzienny przegląd pracy kolorowej, trwający 10 minut i nadawany od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Frykowska ma również w planach karierę muzyczną, wkrótce ukaże się jej debiutancka płyta.

[Onet.pl / Super Express]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 05 Kwi 2007, 22:53:24
"Frytka" została sama / 14.03.2007
(https://showmag.info/images/news/2007/03_14.jpg) Agnieszka "Frytka" Frykowska jest rozżalona. Myslała, że jej związek z 28-letnim Michałem Węgrzynem zakończy się na slubnym kobiercu. Rozstali się w ubiegłym tygodniu. Tym razem poszło o slub i dzieci.

"Już od jakiegos czasu chciałam założyć rodzinę. Mieć męża i dzieci. Wydawało mi się, że Michał jest tym jedynym. Niestety, prawda okazała się inna. Dla niego, przynajmniej na razie, najważniejsza jest kariera" - powiedziała Agnieszka.

Michał jest reżyserem. Kiedy pracował nad dokumentem "Pojechał, zobaczył", poznał "Frytkę" - tak zaczęła się trwająca 4 miesiące znajomosć, o której można już mówić tylko w czasie przeszłym.

[Fakt / Kozaczek.pl / Foto: KAPiF]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 20 Kwi 2007, 14:59:57
Kto zaspiewa hymn na Euro 2012?

Dziennik "Fakt" zorganizował plebiscyt, w którym czytelnicy mogą wybrać artystów, którzy ich zdaniem powinni wystąpić na otwarciu Euro 2012. Wsród kandydatów znaleli się: Maryla Rodowicz, Michał Wisniewski, Tatiana Okupnik, Kasia Cerekwicka, Krzysztof Krawczyk, Agnieszka Frykowska, Stachursky, Ivan Komarenko oraz Krzysztof Cugowski.

Fakt chyba oszalał ! ! !
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: arturxd w Pią, 20 Kwi 2007, 15:49:48
a ja w srodę oglądałem jakis nowy program na TV4 "Czułe dranie" gdzie wystąpiła Frytka i
przedstawiała tam swój najnowszy singiel
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Wto, 24 Kwi 2007, 19:41:44
i jak sie podobał? ;)
Fakt tylko takie plotki wysówa jak zwykle...
P>S.Wczoraj widziałem zdjęcie Frytki razem z moim kolega w Anglii, bo Frytka tam prowadziłą jakis koncert czy show i zrobił sobie z nią fote ;)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: arturxd w Wto, 24 Kwi 2007, 23:00:43
co do piosenki frytki kolejny shit w stylu gosi andrzejewicz albo kasi kowalskiej ;/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 25 Kwi 2007, 18:32:15
Oj nie obrażaj tych piosenkarek. Zwłaszcza Kowalskiej, która na początku kariery miała parę fajnych piosenek.
Frytce i jej piosence o gołębiach daleko do twórczosci choćby tych Pań.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Tom Kruz w Śro, 25 Kwi 2007, 20:38:41
Zauważyliscie, że ostatnich kilkanascie postów w tym temacie (jakże szerokim przecież) poswięconych jest tylko jednej bohaterce pierwszych trzech big braderów? Wygląda na to, że jedynie Frica (tak to teraz się pisze hehe?) zrobiła prawdziwą karierę medialną z tej grupy (abstra**ję w tym momencie czy w dobrym tego słowa znaczeniu czy wręcz przeciwnie). O wszelkiej masci Gulczasach, Klaudiuszach, Piciach itd. coraz ciszej a Fryty coraz więcej. Czyli wychodzi na to, że osiąga swój cel :).
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 25 Kwi 2007, 21:20:46
Tylko za jaką cenę. . .
Większosć ludzi nie przekroczyłaby tylu granic dobrego smaku co ona. I nie jest to kwestia odwagi/tchórzostwa. Trzeba mieć na względzie rodzinę i ogólnie osoby z takim samym nazwiskiem.
Ale jej mama mieszka za granicą, ojciec nie żyje, a babcia się przyzwyczaiła (o ile jeszcze żyje). Więc hamulców/przeciwskazań brak. . .
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Czw, 26 Kwi 2007, 20:13:21
każdy robi to co lubi... jak chce tak żyć to jej sprawa, tak samo jak Doda czy ORYGINALNA Paris (nie polska odpowiedniczka czy niemiecka :P )...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: joker w Pią, 27 Kwi 2007, 09:44:04
ostatnio oglądałem kawałek 3 edycji na youtube i nie kojarzyłem w ogole ludzi, jedyni których znałem to frytka i ken, a reszta obca. Pewnie podobnie by było gdybym zobaczył uczestników 2 edycji. Z 1 edycji troche więcej ludzi pamietam  :zabek:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 04 Maj 2007, 11:56:02
Frytka zrobiła to dla K.A.S.Y.

Agnieszka "Frytka" Frykowska wystąpiła w najnowszym teledysku Krzysztofa "K.A.S.Y." Kasowskiego. Obraz zilustrował kawałek "Znana (z tego, że jest znana)...".
Tekst piosenki opowiada o polskich celebrities, do których zaliczana jest również Frytka, nazywana polską Paris Hilton. W klipie zagrała lwicę salonową, zas K.A.S.A. wcielił się w jej wielbiciela.

- To teledysk o polskich celebrities, czyli gwiazdach, które są znane głównie z tego, że... są znane, a w gruncie rzeczy nie mają do powiedzenia nic ciekawego – mówił K.A.S.A. w wywiadzie. Artysta przyznał też, że darzy Frytkę sympatią i dlatego zaprosił ją do występu w teledysku. - Jest jedyną z polskich gwiazdek, które lubię. To naprawdę bardzo fajna dziewczyna – dodał.

W klipie wystąpią również Agnieszka Popielewicz i Krzysztof Kiersznowski.

Piosenka "Znana (z tego, że jest znana)..." jest trzecim singlem z krążka pochodzącego z Kielc artysty, zatytułowanego "Wszystko od nowa". Album będzie mieć premierę w maju.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Śro, 16 Maj 2007, 15:19:00
Widziałem Frice na Tele5 w tym jej programie... bekowa masakra - to podsumowanie, co ona tam gada, produkuje się, jest to takie bekowe, ale tez głupie :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 26 Maj 2007, 01:28:21
Frytka smiała się ze smierci dziecka?

Wygląda na to, że straci program, pieniądze i stanie się "niezatrudnialna".
Redakcja Pudelka dowiedziała się, że Rafałowi Waszkiewiczowi prowadzącemu z Frytką studyjny program telewizyjny Lub czasopisma pusciły nerwy. O zdarzeniu poinformował proszący o dyskrecję pracownik Tele5.
Zadzwonilismy sprawdzić u ródła. Waszkiewicz o całej sytuacji:
Owszem. Zrezygnowałem z prowadzenia programu, bo argument, który wczesniej mnie tam trzymał stracił na swej sile. Do tej pory wychodziłem z założenia, że za dobre pieniądze w showbiznesie można z siebie małpę robić, ale okazało się, że jestem za "słaby" by współprowadzić z Agnieszką program.
Nie wiem, może nie przeczytałem w życiu takiej ilosci książek jak Agnieszka, może to przez to, że miałem pod górkę do szkoły. Sam się w tym gubię. A może to dlatego, że mnie nie smieszy fakt, że Wisniewscy stracili dziecko. Mnie to naprawdę smuci, niektórych nie. Jesli którys z waszych czytelników oglądał kiedys program "Lub czasopisma", to na pewno zrozumie, że zadanie przede mną postawione było cholernie trudne.
Nikt nie ogląda programów w Tele5, ale wierzymy na słowo. Wygląda na to, że nie będzie buzi-buzi Rafała z Agnieszką na imprezach. Ale jakich imprezach? Taki zarzut jest smiertelny dla osoby pomówionej i może się skończyć pełnym wykluczeniem.
Nie wierzę, że to mówimy, ale chcielibysmy, aby sprawę skomentował Michał Wisniewski na swoim blogu.

Pudelek.pl

Każdy powód dobry by wycofać się z realizacji tego programu...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 31 Maj 2007, 12:12:47
Frytka wycięta z programu! (skandalu ciąg dalszy)

Fragment programu z niesmacznym żartem Frytki z poronienia Ani Swiątczak został wycięty.

Czy to uchroni Agnieszkę Frykowską od wykluczenia z medialnego swiatka? Zapewne nie, te żarty stały się faktem, emisja na antenie Tele5 byłaby już tylko formalnoscią.

Pudelek.pl

Z medialnego swiatka to Frytka nie da się wykluczyć.  :P  
Czekamy na kolejny skandal...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Czw, 07 Cze 2007, 11:14:08
no własnie specjalnie to oglądałem, a wkońcu tego nie pokazali :/
Frytka NIGDY nie zniknie z mediów, jestem tego pewien :] moim zdaniem byłaby zdolna pójsć nawet do więzienia (jak Paris Hilton) żeby zawsze było o niej głosno :D hehe
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 11 Cze 2007, 20:28:45
"Frytka" i "Dwa gołębie"
Jutro u Kuby Wojewódzkiego jednym z gosci będzie "Frytka", która na antenie zaspiewa swoją piosenkę pt. "Dwa Golębie". Utwór ten jest obiektem kpin "znanej z tego, że jest znana" Agnieszki Frykowskiej.

Zadaniem gosci nie będzie tym razem odpowiadanie na pytania Kuby, lecz prezentacja swoich talentów wokalnych.

Widzowie show będą również mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć w duecie Michała Koterskiego i Ivana Komarenkę. Oprócz tego producenci programu zapowiadają grupę Boys, która zaspiewa swoje największe przeboje ("Jestes szalona", "Wolnosć"), tajemniczego goscia specjalnego oraz oczywiscie Agnieszkę Frykowską, która zaspiewa swój przebój pt. "Dwa Gołębie".

Specjalne wydanie programu "Kuba Wojewódzki" zostanie wyemitowane we wtorek o godzinie 21:30 w TVN.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 24 Cze 2007, 23:48:36
Samotna "Frytka"
"Frytka" próbuje uwolnić się od kompromitującej przeszłosci. W wywiadzie dla "Super Expressu" opowiada o swoim obecnym życiu.

Mówi, że po przeprowadzce do Warszawy czuje się bardzo samotna. "Przytłacza mnie zawisć i zazdrosć, jakiej doswiadczam. Wracam do domu i jestem sama. Nie mam partnera. Może dlatego, że mężczyni boją się kobiet niezależnych, konkretnych, wymagających (...). Są chwile, kiedy się budzę i płaczę z bezsilnosci. Czuję odrazę do obłudy, jaką spotykam na każdym kroku. Ludzie są okrutni. Pogoń za pieniędzmi sprawiła, że przestali mieć jakiekolwiek uczucia" - mówi. "Czasami widzę chodzące roboty z klapkami na oczach" - kontynuuje. A te "roboty" potrafią nieraz dokopać. "Mam swiadomosć, że nie ma zmiłuj, że jest się zdanym wyłącznie na siebie. Gdzies po drodze ciągle dostaję kopniaki, podnoszę się, ale zastanawiam się, na jak długo wystarczy mi sił" - mówiąc do po policzku spływa łza. "Nie rozmazałam się?" - pyta. Jedynym przyjacielem i towarzyszem Agnieszki jest piesek, który "zapełnia jej pustkę".

Prócz samotnosci, "Frytka" narzeka także na brak pieniędzy. Być może ma na mysli prowadzenie niezbyt przychylnie ocenianych "imprezek". Ostatnio w towarzystwie Mariusza Pudzianowskiego dorabiała bowiem na spotkaniu... zorganizowanym przez restaurację "Burger King". Jej zadaniem było zaspiewanie "Happy Birthday, Mr Burger King" oraz zabawianie gosci. "Muszę walczyć o każdy grosz. Bywają chwile, że nie mam co do garnka włożyć" - mówi Agnieszka. Mimo to, można ją było w ostatnim czasie zauważyć bawiącą się w drogim warszawskim klubie Cynamon.

Frykowska wciąż próbuje zapomnieć o swoim występie w "Big Brotherze". "Byłam wtedy nieswiadomą, małą dziewczynką. Zagrały emocje i były prawdziwe (...). Mam dosć. To zamknięty etap. Dzis jestem inną kobietą. Nie jakąs fikcyjną 'Frytką' z 'Big Brothera' (...). Nie chodziło o to, że byłam jakąs puszczalską. Chemia zadziałała i koniec". Jednoczesnie uważa, że seks w jacuzzi z "Kenem" zrewolucjonizował Polskę pod względem obyczajowosci. "Nie byłoby mnie w show-biznesie, nie wryłabym się w pamięć widzów tak mocno, nie zrewolucjonizowałabym kraju pod względem obyczajowosci" - mówi.

"Frytka" opowiada też o swojej piosence "Dwa gołębie". "Ta piosenka wyszła spod serca, została napisana z wielkim uczuciem. A prawda dociera do ludzi. I okazało się, że 'Dwa gołębie' stały się kultowe. Ludzie chcą tego słuchać, więc czy chcę, czy nie, płyta z moimi piosenkami prawdopodobnie ukaże się już jesienią. Choć ja nie mam wielkiego parcia na spiewanie. Moją największą pasją jest aktorstwo" - dodaje.

Póki co Agnieszka Frykowska dementuje pogłoski, jakoby powiększyła sobie piersi. "Wciąż mam swoje i na razie nie powiększam. Zrobiłam operację nosa. Ludzie plotkują, że zrobiłam też usta, policzki, posladki. Że w ogóle cała jestem zrobiona" - mówi.

[Pomponik.pl / Kozaczek.pl]


Podziwiam ją za to, że tę samą historyjke sprzedaje gazetom od lat, a oni tak chętnie wciąż to publikują.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 27 Cze 2007, 15:20:34
Przygadał kocioł garnkowi czyli:

Frytka atakuje Herbus!
Frytka w programie Czułe dranie na TV4 zaatakowała Edytę Herbus. Jako że czujemy się w pewnym sensie współwinni jej (Edyty) popularnosci, wyjątkowo staniemy dzis w jej obronie. Frytka od czasu, gdy smiała się ze smierci dziecka, jakos przestała nas bawić.
W programie Agnieszka tłumaczy się ze swojej przeszłosci i pierwszych kroków w mediach. Bredzi cos, co ma sprawić, że zapomnimy o Kenie, jedzeniu frytek za pieniądze, żartach z poronienia Ani Swiątczak itd. Padają między innymi takie słowa:
Zauważyłam, że teraz są gwiazdy nowej generacji. Mnie też nazwano "gwiazdą nowej generacji". Zauważyłam, że w naszych serialach mogą grać modelki, tancerki... I własnie na przykład Edyta Herbus - osobiscie nic do niej nie mam, ale myslę, że lepiej tańczy niż spiewa.
W internecie pojawiły się jakies plotki na jej temat, seksualne sytuacje z jej facetem. I ona jest po prostu Matką Teresą z Kalkuty u nas w Polsce, numer jeden. Natomiast mnie za to wszystko potępiają. Ja mysle, że to jest związane z tym piętnem na moim nazwisku...
Cóż, Frytko różnica między tobą a Herbus jest taka, że ona umie cos robić. I zyskała popularnosć, robiąc to, w czym jest dobra. W słowach Frytki ucieszyło nas tylko to, że przyznała się do bycia naszą czytelniczką. O "seksualnych sytuacjach" z facetem Herbus donieslismy bowiem tylko my.
W tym samym programie Frytka pochwaliła się też, że jej singiel jest lubiany w gejowskich klubach i... zaspiewała go. Wyszło to oczywiscie żałosnie, ale trzeba przyznać, że w konwencji tego programu, na siedząco, z bujającym się rubasznym, tłusciutkim prowadzącym każdy wyszedłby jak idiota. A Frykowska już wyjątkowo.
Pudelek.pl
Przygadał kocioł garnkowi czyli:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: joker w Śro, 27 Cze 2007, 15:49:17
myslałem, że pudelek potrafi tylko atakować gwiazdy i pseudogwiazdy, a jednak mają gest i potrafią też bronić :bravo:
Frytka jest chyba zazdrosna, że jest jej w mediach co raz mniej, a na jej miejsce przychodzą nowe gwiazdki. Za co by się nie wzięła to robi to le - spiewanie, gra aktorska, prowadzenie programu itp. Jak narazie najlepiej wychodzi jej robienie nowych skandali i bzykanie się w jacuzzi, chociaż to nie mam jest to oceniać :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 02 Lip 2007, 13:26:27
Jak Ona To robi, że codziennie Ją opisują w brukowcach  :szok: !

Frytka z hollywoodzkim aktorem
Skończyło się w hotelu.

Frytka nie próżnuje. Fakt przyłapał ją z amerykańskim aktorem Olivierem Grunerem, który przebywa obecnie w Polsce, gdzie pracuje na planie serialu Skorumpowani.

Agnieszka pojawiła się także w towarzystwie Pawła Wilczaka i reżysera Mariusza Pujszo, ale to z Grunerem spędziła wieczór. Rozmawiali, szeptali i smiali się. Na koniec Frytka udała się z aktorem do hotelu, gdzie aktualnie się zatrzymał. Fakt uważa, że to dzięki jej zdolnosci nawiązywania kontaktów.

Słynąca z wyjątkowej łatwosci nawiązywania kontaktu, swieżo ufryzowana i ubrana w seksowne ciuchy Agnieszka przy knajpianym stoliku grała główną rolę! Panowie byli nią zachwyceni, ale ona swoim rodakom tym razem nie dała najmniejszych szans. Do tego stopnia zachwyciła sobą Oliviera, że gwiazdor zapragnął obcować z talentem Frykowskiej sam na sam. I zaprowadził naszą gwiazdkę do ekskluzywnego hotelu w centrum miasta, w którym zatrzymał się na czas pobytu w Polsce. Jak widać, zdolnosci Agnieszki do szybkiego pozyskiwania przyjaciół ani trochę nie są przereklamowane - czytamy.

No chyba, że para udała się na herbatkę. Ale tego pewnie się nigdy nie dowiemy.

Kozaczek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 04 Lip 2007, 14:35:00
I znów Frytka...

"Frytka": "Polscy faceci nie mają jaj"
Agnieszka "Frytka" Frykowska powiedziała w wywiadzie dla "Faktu", że polskim mężczyznom brakuje jaj. "Frytka", próbująca za wszelką cenę zaistnieć w mediach, spotyka się od ok. 2 tygodni z aktorem Olivierem Grunerem.

Frykowska wyznała "Faktowi", że Olivier to wspaniały, inteligentny mężczyzna, przy którym czuje się jak dama. "Ujął mnie tym, że jest kulturalny. Ma zupełnie inne maniery niż polscy faceci. Czuję się przy nim bezpiecznie. On jest jak z bajki! To jest facet z Hollywood, chce, żebym pojechała z nim do Los Angeles! Polskim facetom brakuje jaj! A Olivier jest zupełnie inny niż polscy faceci. Nie pije, nie pali, nie przeklina, ćwiczy!" - mówi Frykowska.

Przypomnijmy, że ostatnio para wspólnie spędziła noc w jednym z hoteli. Zniesmaczony wypowiedzią "Frytki" na temat polskich mężczyzn jest Krzysztof Ibisz. "Widocznie ona przyciąga facetów, dla których najbliższy sklep z kosmetykami jest 50 wiorst na północ. Radzę zmienić rejony poszukiwań i udać się tam, gdzie doprowadzone są swiatło i gaz" - mówi. "Specjalnie dla Frytki należałoby jeszcze dorzucić jacuzzi" - dodaje "Fakt".

[Fakt]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Śro, 04 Lip 2007, 14:45:11
Jakby tej dziewczynie płacili za każdy napisany o niej artykuł, to Frytka byłaby dzis miliarderką... Praktycznie dzień w dzień cos o niej jest. A co do tresci - nie mam nic przeciwko, by ja zabrał ten cały facet do Stanów. Będzie chwila ukojenia od "Dwóch gołębi" :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: joker w Śro, 04 Lip 2007, 22:35:53
Frytka i Fakt chyba nie mogą bez siebie istnieć, są jak dwie połówki jakbłka, które nawzajem się uzupełniają...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 04 Lip 2007, 23:58:27
Frytka i Fakt nie są jak dwie połówki jabłka. Raczej jak dwa gołębie  :los:  .


A Ken reklamuje się dla milionów w gazetce Makro.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 05 Lip 2007, 05:28:32
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" odprawiona przez "faceta z jajami"
Od publikacji wspólnych zdjęć z gorącego wieczoru Frykowskiej i Grunera minęło kilka dni, a "Frytka" zdołała już obrazić polskich mężczyzn, wychwalając z kolei swojego nowego ukochanego pod niebiosa. Tymczasem ten... pomachał jej na pożegnanie i wrócił do USA.

(https://showmag.info/images/news/2007/07_05b.jpg) Po uroczych dniach spędzonych w towarzystwie Grunera, "Frytka" znów została na lodzie, zaliczając przy tym wpadkę, gdy zachwycona amerykańskim aktorem obraziła polskich mężczyzn, mówiąc: "Polskim mężczyznom brakuje jaj". Gdy pojawiała się na planie serialu, w którym zagrał Olivier Gruner, starała się całą sytuację obrócić na swoją korzysć i skupić na sobie uwagę mediów.

Tymczasem "bogaty turysta" wyjechał. Skończyło się na chłodnym pożegnaniu na lotnisku. Gurner pozostawił "Frytkę" z ręką wyciągniętą w pożegnalnym gescie i wrócił do USA.

[Fakt / Pudelek.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Czw, 05 Lip 2007, 22:18:15
hehe, ale trzeba jej przyznaż to, że osiągnęła to co chciała kiedyć... mianowicie być popularna i żeby wszyscy o niej pisali i mówili :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 12 Lip 2007, 18:28:28
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" na urodzinach MTV
W ubiegłą srodę na imprezie urodzinowej MTV największą atrakcją wieczoru była "Frytka".

(https://showmag.info/images/news/2007/07_12.jpg) Tym samym widać było, w jak wielkim kryzysie znalazł się warszawski show-biznes.

Jak mówią uczestnicy imprezy, Agnieszka Frykowska pojawiła się w towarzystwie mężczyzny o wątpliwej orientacji, ubranego w koszulkę z jej podobizną. Balejażu zazdrosciła mu niejedna kobieta.

[Pudelek.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Sob, 14 Lip 2007, 23:15:11
ten facet wygląda jak baba :/ ehh, rozumiem dbanie o siebie musi być, ale nie do przesady... męska Frytka :P hehe
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Korot7 w Czw, 19 Lip 2007, 00:02:24
ejs czasami wpadnie mi na tele5 magazyn plotkarski Frytki ,,Lub czasopisma" to jest kompletne dno. Szczególnie jak ona opowiada co o niej w gazetach piszą... Ciekaw jestem jaką to ma oglądalnosc hahaha
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 19 Lip 2007, 01:03:15
Pewnie taką samą jak cała stacja Tele 5 . . .  :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Korot7 w Czw, 19 Lip 2007, 17:52:22
Ejs kto nie ogląda Tele5 tam wszystkie gwiazdy lgna ostatnio jak widzilem byl w programie Frytki jakis gosciu co znał dobrze Dode bo pomagał organizować jej jeden koncert.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Pią, 20 Lip 2007, 22:24:54
Jasne, taka jakosc Tele5 i same gwiazdy :P nigdy w to nie uwierze...
A program Frytki faktycznie klapa, taki fatalny, że skzoda o nim pisac, ten łepek nowy też w guscie Freeki, w dodatku  przeważnie ona mu wchodzi w zdania i przerywa... oglądam sporadycznie ten program... żeby się posmiać :>
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 24 Lip 2007, 01:02:15
A jesli chodzi o nowego współprowadzącego; to po raz kolejny Frytka przy porównaniu wychodzi na profesjonalistkę :los:.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 06 Sie 2007, 23:35:19
Frytka o Edycie Herbus: https://youtube.com/watch?v=Q0pZ78PzEKw
Frytka - dziennikarka szparka nie umie czytać i kiepsko moduluje głosem. Nawet wychowywująca "aktorów" szkoła, którą skończyła jej nie pomogła.
Bez komentarza!
 :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Śro, 22 Sie 2007, 15:11:13
To jeszcze nic, zobaczcie to: https://pl.youtube.com/watch?v=b4r1bjCYqdk
Frytka LIVE na otwarciu pierwszej restauracji Burger King w Polsce :P hehe, to Happy Birthday jest tak zarąbiscie mizerne, że zaraz sikne z wrażenia :D
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 22 Sie 2007, 18:07:41
Nie dosć, że nieczysto to jeszcze łamaną angielszczyzną! : "Happy Birthday" DER Burger King Das war ziemlich gut ! :los:  
Chociaż po polsku też pewnie nie byłoby najlepiej. I ona smie krytykować Herbus?!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Czw, 23 Sie 2007, 10:35:10
Frytka o prowadzeniu Big Brothera 4.1., Agnieszce Perepeczko i Pudelku:
https://pl.youtube.com/watch?v=CiddZpAmgTE&eurl=http%3A%2F%2Fkozaczek%2Epl%2Fplotka%2Ephp%3Fid%3D3704
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 23 Sie 2007, 19:21:18
jej to by się jakas resocjalizacja przydała...
albo druga wizyta u Cejrowskiego :kreci:

nie wiem jak można krytykować pudelka, a jednoczesnie odstawiac stokroc wiekszą tandetę na antenie telewizji :vomit:

a jak juz frytka zadbala o swoj rozwoj intelektualny (wszak studia konczy) to moglaby pokusic się o powiekszenie zasobu swojego słownika...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 24 Sie 2007, 12:56:30
Jestem ciekawy co Frytka zrobi jak napotka jakis artykuł o Cejrowskim w brukowcu. Jak to skomentuje. Chociaż ona jest mocna tylko gdy trzyma ręcznik w rękach :los:. Zapewna nie uda się jej tego skomentować tak, żeby telewizja nie musiała tego cenzurować i żeby można było powiedzieć, że się odegrała.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 24 Sie 2007, 17:22:05
Rosati przegrała z Frytką!!!

Weronika Rosati przegrała rywalizację o rolę w filmie z Frytką! Czy może być cos gorszego dla aktorki?

Pojechał, zobaczył braci Węgrzyn to film dokumentalny. Frykowska dostała w nim rolę dlatego, że jej charakter doskonale pasuje do głównej bohaterki. Interesujące...

Agnieszka jako bohaterka filmu dokumentalnego wydaje się mieć więcej do zaoferowania niż Weronika - mówi jeden z reżyserów. Chcemy otworzyć bohaterów, zmusić do ekshibicjonistycznej wręcz pornograficznej miejscami szczerosci. Skandalistkę Frytkę do pokazania prawdziwej siebie.

Film będzie opowiadał o 28-letnim samotnym prawiczku, który poznaje Frytkę i "ma ją do dyspozycji na całą noc". Aż strach się bać.

Pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Pon, 27 Sie 2007, 00:40:06
Pamiętam jak jakis czas temu opowiadała o tym filmie... aż dziwne, że w końcu powstał

P.S.Tele5 produkuje kolejną serię programu z Friccą, emisja od wrzesnia (czyżby wyniki nie były takie złe??) :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: joker w Pon, 27 Sie 2007, 11:25:53
Ten program Frytki na tele5 to nie jest czasem próba odtworzenia "magla towarzyskiego" z tvn style?
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 29 Sie 2007, 17:27:43
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" pokaże, czym jest miłosć
Agnieszka Frykowska rozpoczyna nowy etap swojej kariery - wkróte zagra w filmie. To pierwsza duża rola "Frytki", która - jak twierdzi - pokazuje jej prawdziwe oblicze: kobiety szukającej miłosci.

(https://showmag.info/images/news/2007/08_29.jpg)Fabularyzowany dokument "Pojechał, zobaczył" pokazuje spotkanie Pawła Łabędowicza z "Frytką": on jest lekko uposledzonym, biednym chłopakiem z Nowego Sącza, ona - atrakcyjną, wyzywającą dziewczyną, która ciągle walczy z opinią tej, która uprawiała seks w "Big Brotherze". Rozmawiają w pociągu, którym jadą nad morze.

Zderzenie dwóch swiatów
Od początku Paweł traktuje Frytkę jak prawdziwą księżniczkę. "Nawet gdy zapalałam papierosa, wstawał, by mi go podpalić. To było urocze!" - opowiada Agnieszka. Nie ukrywa, że rozmowy z chłopakiem były dla niej bardzo wzruszające i pozwoliły spojrzeć na życie z innej perspektywy. "Gdy go słuchałam, nie mogłam uwierzyć, że jest jeszcze ktos, kto chce walczyć o miłosć. Dla niego najważniejsze w życiu nie są dobra materialne, tylko to, by znaleźć kobietę, którą pokocha i będzie się opiekował" - wyznaje wzruszona. Zaimponowało jej, że chłopak, który nie ma najbliższej rodziny i perspektyw w życiu, przepełniony jest radoscią i optymizmem.

Lepsza niż Rosati
W filmie spełnia się jedno z marzeń Pawła. "Od dziecka chciał zobaczyć wschód słońca nad morzem. Po godzinach rozmów w pociągu idziemy na plażę i tu się kończy nasza historia" - opowiada Frykowska. Początkowo w filmie miała wystąpić Weronika Rosati, jednak bracia Michał i Wojtek Węgrzyn, którzy go wyreżyserowali, uznali, że Frykowska będzie lepsza. "Agnieszka jako bohaterka filmu dokumentalnego wydaje się mieć więcej do zaoferowania niż Weronika. Chcemy otworzyć bohaterów, zmusić do ekshibicjonistycznej, wręcz pornograficznej miejscami szczerosci. Skandalistkę Frytkę do pokazania prawdziwej siebie" - mówi jeden z reżyserów. "Bardzo się cieszę, że w końcu otrzymałam dużą i poważną rolę, nie jakies epizody i banialuki!" - wyznaje Agnieszka.

Film jest kontynuacją dokumentu braci Węgrzyn sprzed 4 lat "Zaszumiał, powiał". Premiera odbędzie się podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, który trwać będzie od 17 do 22 wrzesnia. Bez wątpienia zobaczymy na nim "Frytkę", jakiej nie znamy.

To nie pierwszy taki pomysł
Forrest Gump - z wielką rolą Toma Hanksa, opowiada o uposledzonym człowieku, który odnosi wielki sukces, ale nigdy nie rezygnuje z tego, co dla niego najważniejsze - miłosci do swej przyjaciółki Jenny Curran.

Ósmy dzień - to historia przyjaźni zapatrzonego w swoją karierę biznesmena o imieniu Harry i Georgesa, młodego mężczyzny z zespołem Downa.

Dzień za dniem - serial przedstawia historię rodziny Thatcherów, których syn Corky ma zespół Downa.

Sztuka latania - z Helen Bonham Carter, która gra młodą kobietę cierpiącą na nieuleczalną chorobę neuronu ruchowego, a mimo to zachowuje silną wolę i chętnie manifestuje swą niezależnosć.

[Małgorzata Kamińska, Super Express]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 29 Sie 2007, 17:44:32
Cytat: "Aaragorn"
ona - atrakcyjną, wyzywającą dziewczyną, która ciągle walczy z opinią tej, która uprawiała seks w "Big Brotherze".

. . .

Bez wątpienia zobaczymy na nim "Frytkę", jakiej nie znamy.


Cos tu nie pasuje. Przecież to własnie będzie Frytka jaką dobrze znamy! No chyba, że wykreują ją na swiętą dziewczynkę, która miała wpadkę w wielkim swiecie. Ale przekonywanie nas do takiej teorii też już przerabialismy!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Tom Kruz w Śro, 29 Sie 2007, 18:48:20
Cytat: "Aaragorn"

 która - jak twierdzi - pokazuje jej prawdziwe oblicze: kobiety szukającej miłosci.

Obawiam się, że to kultowy filmik z Baru, który krąży w internecie, gdzie gwiazda pudelka.pl ''wymienia poglądy i emocje'' z niejakim Aldkiem Margolem (przy wsparciu niejakiego Leszka Fedorowicza pseudonim ''Niemiec'') własnie pokazuje jej prawdziwe oblicze, a przynajmniej jedno z nich. No ale nawet tak wulgarna cwaniara też ma prawo szukać miłosci.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 29 Sie 2007, 20:00:25
Powiedzmy sobie prawdę; Frytka nie szuka miłosci a rozgłosu!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Sob, 01 Wrz 2007, 01:13:11
Widziałem zwiastun... ale nie wypowiadam się, szkoda marnować klawiszy na klawiaturze  :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Sob, 01 Wrz 2007, 01:42:33
W miniony poniedziałek TVN przypomniał ostatni odcinek poprzedniego sezonu Kuby Wojewódzkiego - koncert pt. "Białe Gołębie" (czy jakos tak podobnie), jako że go nie oglądałem, przysiadłem i zobaczyłem (warto było :D). Bardzo się usmiałem tymi piosenkami, a szczególnie beznadziejnym playbackiem i wogóle masteringiem tej piosenki Frytki... po prostu kompromotacja na całej linii :D a najlepsze, że na widowni siedział jej "przyjaciel", ten z fotki:
(https://showmag.info/images/news/2007/07_12.jpg)
i kamera co chwile go pokazywała, jak sie ruszał, co chwile włoski poprawiał do tyłu, żeby tylko fryz mu się nie popsuł... masakra...
naprawdę, odcinek pełen smiechu, jesli go nie oglądaliscie, gorąco polecam, m.in. legendarny zespół Boys, Misiek z MTV i "gwiazda" koncertu Fricca :D hehe
P.S."Tak bym chciała.... " ;P

Brakowało tam tylko także legendarnej Shazzy :D która powraca ponoć na jesień  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 03 Wrz 2007, 00:24:47
A już jutro Frytka u Majewskiego Szymona...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Pon, 03 Wrz 2007, 23:51:08
No i po Fricce :devil: zaprezentowała się jak zwykle, jak Frytka ,yy, Fricca ;)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 08 Wrz 2007, 14:10:05
To są dopiero odgrzewane kotlety! :

"Zostałam zlinczowana, ludzie mnie znienawidzili"

Agnieszka Frykowska pożałowała błędów młodosci. W wywiadzie dla Vivy próbuje się sprzedać jako dojrzała kobieta i odciąć od starych błędów:

Nie chcę, by ludzie zapamiętali mnie jako puszczalską Frytkę. Postanowiłam być Agnieszką Frykowską - dorosłą kobietą, którą niełatwo zdobyć, studentką aktorstwa, dziennikarką telewizyjną - zaczyna. Wspomina też, że cała rodzina odwróciła się od niej po pamiętnym występie w Big Brotherze. Nie jestesmy zaskoczeni.

Był taki moment, gdy zupełnie załamana, opuszczona zwróciłam się o pomoc do moich stryjecznych dziadków - wspomina. Usłyszałam, że mój występ to był dla nich taki szok, że chcieliby zapomnieć, że należę do rodziny. (...) Zostałam skarcona, zlinczowana, ludzie mnie znienawidzili. A co ja takiego zrobiłam? Zadziałały hormony i tyle.

Po "Big Brotherze" ludzie nie chcieli mi ręki podawać, czułam się jak zadżumiona - kontynuuje swoje żale Frytka. Chciałam pójsć do pracy jako sekretarka, ale żona szefa zemdlała, gdy jej o tym powiedział.

Trzeba przyznać, że to nawet zabawne. W dalszej częsci wywiadu Frytka opowiada o swojej rodzinie, z którą w gruncie rzeczy nie jest w ogóle związana i przyznaje, że do odziedziczenia milionów dolarów spadku jeszcze bardzo daleka droga. Przy okazji wywiadu wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której miała wyjsć na dojrzałą, rozsądną kobietę. Kupujecie tę jej przemianę?
(https://e.pudelek.pl/p1745/d7959a120012ade546e1fe72)
(https://e.pudelek.pl/p2698/3ea50e16001567c546e1fe8e)
pudelek.pl

Frytka i dziennikarka telewizyjna :szok:  :kreci:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: slawek w Sob, 08 Wrz 2007, 16:13:49
Nienajgorzej wyszła na tych zdjęciach :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 08 Wrz 2007, 18:07:48
Gdybym nie znał całej jej historii to patrząc na te zdjęcia pomyslałbym, że to naprawdę jakies biedactwo, której moze podano jakąs tabletkę gwałtu.
Ale istnieją osoby, które jeszcze uważają, że Frytka stała sie ofiarą programu Big Brother. (Tylko czemu w Barze było podobnie? Czyżby Frytka była masochistką i miała syndrom ofiary?).
Przez takich uczestników jak ona programy typu reality show mają taką złą opinię!
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 10 Wrz 2007, 19:53:17
"Frytka" opowiada o swojej rodzinie
Agnieszka Frykowska to skandalistka, która stała się znana, gdy w "Wielkim Bracie" uprawiała seks z Łukaszem Wiewiórskim. Bohaterka takich programów reality shows jak: "Big Broter 3: Bitwa", "Bar 3: Bez granic" i "Bar 4: Złoto dla Zuchwałych", udzieliła w ostatnim czasie wywiadu magazynowi "Viva". Oto wybrane fragmenty rozmowy.

(https://showmag.info/images/news/2007/09_10b.jpg) Od czasu "Big Brother'a" Agnieszka stara się naprawić swój wizerunek. Niedawno zerwała toksyczny związek ze starszym o 27 lat mężczyzną. Dużo ją to kosztowało i dopiero kilka tygodni temu spotkała kogos, kto ją sobą porwał. I znowu fruwa.

"Popełniłam parę błędów. Byłam młoda, zwariowana… Zapisałam się w pamięci widzów jako skandalistka, która uprawiała na ekranie seks w wannie. Ale tak naprawdę tam nie było nic obscenicznego ani jednoznacznego. Powiedziałam sobie wtedy, że widać muszę podtrzymywać tradycję skandali w rodzinie. Dużo mnie to jednak nauczyło. Nie chcę, żeby ludzie zapamiętali mnie jako puszczalską Frytkę. Postanowiłam być Agnieszką Frykowską - dorosłą kobietą, którą niełatwo zdobyć, studentką aktorstwa, dziennikarką telewizyjną. Powoli realizuję swoje plany" - opowiada w wywiadzie Agnieszka.

Agnieszka mówi o tym, że ciężko jest nosić nazwisko Frykowskich: "Kiedy znalazłam się w 'Big Brotherze', przekonałam się, jaką siłę ma to nazwisko w srodowisku filmowym. I jaki to zamknięty klan. Był taki moment, gdy kompletnie załamana, opuszczona zwróciłam się o pomoc do moich stryjecznych dziadków. Usłyszałam, że mój występ to był dla nich taki szok, że chcieliby zapomnieć, że należę do rodziny. Nie chcieli ze mną rozmawiać: 'nie dzwoń do nas więcej'. Niedawno Kajetan Frykowski przeprosił mnie, cofnął tamte słowa. Ale wtedy zostałam skarcona, zlinczowana, ludzie mnie znienawidzili. A co ja takiego zrobiłam? Nikogo nie skrzywdziłam, żadnej żony, dzieci. Zadziałały hormony i tyle. Postanowiłam, że nigdy już o żadną pomoc nie poproszę. I że będę walczyć o siebie samą. Jestem tak wychowana, że kobieta musi być niezależna. Nie umiem podejsć do kogos i prosić o pieniądze, nawet o pożyczkę. Niektórzy uważali, że powinnam zwrócić się do Romana Polańskiego: 'Czesć Romek, byłes przyjacielem mojego dziadka Wojtka Frykowskiego, to daj mi rolę w filmie'. Smieszne! Ja, jak się uprę, osiągnę wszystko. Sama buduję swoją pozycję, nikt mi nie pomaga. Sama podnoszę się z dna".

Za dno swojego życia Agnieszka Frykowska uważa czas po udziale w programie "Big Brother". "Ludzie nie chcieli mi ręki podawać, czułam się jak zadżumiona. Chciałam pójsć do pracy jako sekretarka, ale żona szefa zemdlała, gdy jej o tym powiedział, i oczywiscie nie przyjął mnie. Ale we mnie jest jakby kilka postaci. Raz dziewczynka, dziecko zagubione we mgle, raz drapieżna kobieta, która ze wszystkim sobie poradzi" - opowiada.

"Frytka" mówi też o historii związku swoich rodziców: "Wiele osób, które znały mojego tatę, mówiły: cały Bartek. Ja tak naprawdę, choć byłam dzieckiem nieslubnym, byłam planowana. Jestem dzieckiem wielkiej, prawdziwej miłosci. Moi rodzice wymyslili sobie, że mając mnie, będą musieli być razem. Pierwszy raz spotkali się, jadąc Piotrkowską w wózkach prowadzonych przez mamy. Dzieci sobie pomachały, nie wiedząc, że w tym momencie dopadło je przeznaczenie. A później, gdy moja matka pierwszy raz przyprowadziła Bartka do domu, pod babcią ugięły się nogi. 'Wojtek, Boże, Wojtek!' - szepnęła. Znała przecież Frykowskich bardzo dobrze. Była nauczycielką, wywodziła się z łódzkich elit intelektualnych. Moi rodzice znali się ze szkoły. Byli wzorcową zakochaną parą. Upodobnili się do siebie tak bardzo, że ludzie brali ich za bliźnięta. Moja babka Ewa Frykowska zrobiła wszystko, by ich rozdzielić. Moja mama do dzis płacze, gdy czyta dawne listy od Bartka. Pisał pięknie. Był jej jedyną miłoscią, mężczyzną jej życia. Ale Bartek uwielbiał też swoją matkę. Nie chciał postąpić wbrew jej woli. A moja mama była na tyle ambitna i 'charakterna', by się nie narzucać, nie walczyć. Zrezygnowała, wyjechała do Niemiec, tam próbowała ułożyć sobie życie. Urodziła drugie dziecko, mam siostrę. Lecz już nigdy nikogo nie pokochała tak jak mojego tatę. (Po ojcu) mam jeszcze siostrę Różę i brata. Nie mógł przecież żyć samotnie, to nie ten typ. Pamiętam, był taki czas, że moja mama, żona Bartka Monika i on spotykali się we trójkę. Nawet razem kupowali wózek dla Róży. Ale ich drogi na trwałe się rozeszły - za dużo było w tym wszystkim emocji. Monika nie lubiła, gdy ja u nich bywałam".

Ojciec Agnieszki wyjechał później ze swoją rodziną za granicę na kilka lat. "Nie widywalismy się. To do dzisiaj we mnie pokutuje, bo obsesyjnie boję się porzucenia i być może mężczyźni tego się obawiają. W każdym razie ja za nim tęskniłam. Snił mi się. Miałam taki sen, że widziałam go prawie jak na jawie. Albo biegłam ulicą, bo wydawało mi się, że stoi na rogu. Z bliska okazywało się, że to nie on. Cały czas czułam jego obecnosć, aż do bólu. I nagle rzeczywiscie go spotkałam, niespodziewanie. Miałam wtedy 15 lat. W Łodzi jest taki modny klub Fabryka. Zawsze są tam tłumy. Przeciskałam się między ludźmi i nagle czuję, że ktos mi nadepnął na palce. Podnoszę głowę zła i widzę mojego ojca. Najpierw wydawało mi się, że to omamy – przecież on jest w Niemczech. Ale wrzasnął na mnie: 'Co ty tu robisz, gówniaro, w takim lokalu, o takiej godzinie! Natychmiast wychodzimy!'. Ja na to: 'Nie będziesz mi teraz ojcował, po takiej przerwie'. Ale wyszlismy, zabrał mnie do kafejki, rozmawialismy. Zadzwonilismy nawet do mojej babci, bardzo się ucieszyła, bo zawsze lubiła Bartka. Ta rozmowa była niezwykle ważna. Snulismy plany na przyszłosć. Powiedział, że odtąd chce mieć ze mną stały kontakt i że mnie kocha. Tak bardzo mi to było wtedy potrzebne" - opowiada "Frytka".

Szesć lat później ojciec Agnieszki nie żył. "Wczesniej spotkalismy się tylko raz, u niego podczas Wielkanocy. Zachęcał mnie, żebym poszła do szkoły aktorskiej, mówił, że mi pomoże. Zaprosił mnie na plan 'Ogniem i mieczem', ale nie mogłam pojechać, bo miałam obronę dyplomu w mojej szkole hotelarskiej. Potem na jakis czas kontakt się urwał. Ja dalej się uczyłam, on w Warszawie realizował jakies projekty. Noc jego smierci była dla mnie bardzo niespokojna. Byłam pełna jakichs złych przeczuć, nie mogłam zasnąć. O szóstej rano poderwał mnie telefon. To była Róża. Strasznie płakała: 'Agnieszko, nasz ojciec nie żyje!'. Osłupiałam przy słuchawce: 'Kto nie żyje?'. 'Nasz tato, nasz tato!'. Runął cały swiat. Babcię zbudził mój ryk, spazmy. Krzyczałam, że nigdy go nie było, a teraz straciłam nadzieję na odbudowanie czegokolwiek. Już niczego nie da się nadrobić (...). Mój ojciec miał jakąs obsesję. On się fascynował nożami, kolekcjonował je. Jego ojciec przecież też zginął od noża. Ale chyba nigdy nie targnąłby się na życie w taki sposób. Tak myslałam. Dzis nie jestem pewna… Sądzę, że zginął z miłosci. Nie mógł już więcej udźwignąć. Mój ojciec był trochę szalony. Mama mi opowiadała, że gdy jeszcze z nią mieszkał, groził, że jak nie powie mu, że go kocha, to wyskoczy z okna. Trzymał się parapetu i udawał, że skacze. Takie żarty. Ale wtedy… nie miał powodu umierać. Snuł plany, dostał zlecenia z Niemiec na nowe projekty filmowe. Nigdy się nie dowiem, co naprawdę się stało. I myslę, że może nawet nie chciałabym wiedzieć" - czytamy dalej.

"Frytka" mówi też, że jest pełnoprawną spadkobierczynią rodziny Frykowskich. Nie wie, czy kiedykolwiek ujrzy choć centa z milionów dolarów, jakie jej ojciec miał odziedziczyć. To majątek gromadzony w Stanach, procent od sprzedaży twórczosci Mansona, który sądownie został przyznany jako odszkodowanie dla rodziny Wojtka. "Być może zajmę się tym w przyszłosci. Trzeba mieć dobrego prawnika" - mówi. Opowiada, też, że za taką sumę kupiłaby sobie jakis dom, samochód, ale chciałaby też wybudować piękny dom starców. Ma słabosć do starych ludzi, może dlatego, że wychowywała ją babcia. "Takim domem mogłabym oddać hołd mojemu ojcu. W przyszłosci stworzę fundację imienia Bartka Frykowskiego. Nie chciałabym, żeby został zapomniany" - dodaje.

"W Zaduszki chodzę na jego grób i gadam do niego, i gadam. Aż ludzie patrzą, że jakas wariatka chyba. Gdy jest mi źle, opowiadam mu o tym i robi mi się lżej na duszy. A gdy już było mi tak totalnie źle po 'Big Brotherze', byłam rozbita i nie wiedziałam, w którą stronę mam isć, wyjechać, zostać, poszłam na cmentarz. Padał straszny deszcz. Mówię: 'Tato, daj jakis znak, że mnie słyszysz'. I w tym momencie rozstąpiło się niebo, wyszło słońce, oswietlając moją zapłakaną twarz. I to mnie tak rozbiło, że wyjąc, padłam na jego grób. Czasami mam wrażenie, że on patrzy na mnie z góry i jest ze mnie dumny. Z tego, że konsekwentnie realizuję moje plany, że studiuję w szkole aktorskiej, że mam ambicje" - mówi Agnieszka.

Bohaterka "Big Brother'a" twierdzi, że nie wierzy w fatum. "Nie chcę w nie wierzyć, bo znaczyłoby to, że mamy niewielki wpływ na swój los. A czasami myslę, że jesli było fatum, jakas klątwa, to dotyczyła ona męskiej linii rodu. I że może to ja własnie będę tą Frykowską, która przełamie złą passę, odwróci złą energię. I że będzie cudownie. Spotkamy się przy okrągłym stole, będziemy się bratać i całować. Czuję, że mam w sobie siłę, by tego dokonać. Idę przez życie przebojem, dostaję po tyłku, podnoszę się i idę dalej" - kończy "Frytka".

[Rozmawiała Krystyna Pytlakowska, Viva / Foto: Mateusz Stankiewicz, AF Photo]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 23 Wrz 2007, 07:25:34
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) Agnieszka F. wyłudziła kredyt?
Opublikowano: 2007/9/21 16:12:18

Agnieszka F. - gwiazda "Big Brother'a", która zasłynęła z tego, że uprawiała seks przed kamerami, jest podejrzewana o udział w szajce oszustów grasujących w stolicy.

(https://showmag.info/images/news/2007/09_21a.jpg) 50-osobowa grupa naraziła PKO BP na stratę prawie pół miliona złotych wyłudzając kredyty i karty kredytowe.

Od pewnego czasu najbardziej skrywaną tajemnicą Agnieszki F. jest fakt, że policja podejrzewa ją o wyłudzenie 30 tys. zł. kredytu z PKO BP. Zdaniem sledczych posłużyła się sfałszowanym zaswiadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach.

"Rozpusciłam wici po miescie, że potrzebuję kasy" - rozbrajająco tłumaczyła badającym sprawę policjantom. Z pomocą przyszedł jej 29-letni Robert K. ps. Kwiatek, pracownik jednego z oddziałów PKO BP. Przyjął wniosek Agnieszki o kredyt na 30 tys. zł i rozpatrzył go pozytywnie. Policja uważa, że pomógł w ten sposób wyłudzić kredyty również innym znajomym Agnieszki F. Policjanci z sekcji do walki z przestępczoscią gospodarczą północno-praskiej komendy przedstawili mu już 51 zarzutów.

"W każdym z przypadków mężczyzna pozytywnie weryfikował sfałszowane zaswiadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, umożliwiając wzięcie kredytu bądź uzyskanie karty kredytowej na sumy od 4,5 do 35 tys. zł" - mówi jeden z zajmujących się sprawą funkcjonariuszy. "Za swoje 'usługi' pobierał opłaty od 600 zł do 10 tys. zł" - dodaje. Policjanci z Pragi Północ udowodnili mężczyźnie, że w ten sposób naraził bank na straty ponad 500 tys. zł.

Sam zarobił na tym procederze ponad 70 tys. zł. Do sądu trafił już akt oskarżenia w tej sprawie, jednak nadal trwa sledztwo wobec innych podejrzanych, m.in. Agnieszki F. Przesłuchano już kilkudziesięciu swiadków, zebrano i poddano analizie kilkaset dokumentów bankowych.

"W sumie 12 podejrzanym łącznie postawiono już 60 zarzutów popełnienia przestępstw i oszustw kapitałowych" - mówi prokurator prowadzący w tej sprawie sledztwo.

Robert K. poddał się karze 4 lat pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 8 lat i karze 30 tys. zł grzywny. Policjanci zapowiadają, że to nie koniec rozbijania tej grupy, wywodzącej się głównie z kręgów nocnych klubów. Ze sprawy zostały wyłączone akta osób organizujących proceder, podrabiających zaswiadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Policja zapowiada, że to nie koniec zatrzymań w sprawie wyłudzania kredytów z PKO BP.

Agnieszka F. była kilka lat temu uczestniczką TVN-owskiego "Big Brother'a", po którym zyskała opinię skandalistki. Agnieszka F. przebywa obecnie na festiwalu filmowym w Gdyni. Twierdzi, że nie postawiono jej żadnych zarzutów, a jedynie przesłuchano w charakterze swiadka.

Nie potrafiła jednak wyjasnić, dlaczego po przesłuchaniu pobrano od niej odciski palców i zrobiono zdjęcia na potrzeby policyjnej kartoteki. Agnieszka F. zarzeka się, że nie wyłudziła kredytu, a zaswiadczenie o zarobkach i zatrudnieniu, które złożyła występując o kredyt w banku jest prawdziwe. Twierdzi, że cała sprawa to "farmazon" i próba dyskredytacji ze strony osób jej nieżyczliwych. Agentka Agnieszki F. zagroziła serwisowi wiadomosci24.pl sprawą w sądzie, jesli wizerunek i nazwisko jej klientki zostaną ujawnione przed sądowym wyrokiem.

[Piotr Sieńko, Polskapresse / wiadomosci24.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 29 Wrz 2007, 13:53:07
Frytka felietonistką?
https://muzyka.wp.pl/id,32803,page,1,felietony.html?ticket=6400173747581356ox1saoHEGoO6RuYwt7YbWG7kbwQMCxhCz2%2Bjrfg0Sr8w9t03uHJLG8L08nEvSd90%2B0J8yZZ2vLUBy4X7mt3QkMPIJRwjYDM5Sjb5KRDbbEnZwchxlGu7YWLJw3lMdH6%2B
Wszystko na tym świecie jest możliwe...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 30 Wrz 2007, 13:27:20
Mnie dziś ubawiły zdjęcia Frytki z fanem, który ją trzymał za...
https://pudelek.pl/artykul/5479/frytka_obmacywana/
Jaki idol, tacy fani...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Nie, 30 Wrz 2007, 13:31:49
To nie fan. To Jarosław Sander - producent nadzorujący ze strony Polsatu. To on czuwał nad najważniejszymi produkcjami tej stacji i często go widywaliśmy na finałach "Baru". Po prostu - znają się z "Baru", a że Frytka lubi być obmacywana, to ją maca kto popadnie  :devil: Może dziewczyna potrzebuje ciepła drugiej osoby  :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 30 Wrz 2007, 13:33:56
To już wiemy jak Frytka znalazła sie w Barze :devil:...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: joker w Nie, 30 Wrz 2007, 20:13:12
O kur...cze! a ona szczerzy się na tym zdjęciu, jakby u dentysty była :plask:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 03 Paź 2007, 21:58:48
Macanie za tysiaka?

Już wiemy, dlaczego Frytka na zdjęciach jest obmacywana przez producenta Polsatu. Dostała kolejną szansę na ożywienie swojej "kariery". Wystąpi w programie Nasze dzieci jako ekspert w dziedzinie "stosunków towarzyskich". Będzie opowiadać o seksie nastolatków.

Brawo! Dzieciom na Polsacie rad udzielać będzie najwulgarniejsza Polka, karierowiczka i ekshibicjonistka, używająca narkotyków, niewybredna w słowach. Ktoś postanowił przedłużyć jej wegetację w Warszawie i wspomóc tysiakiem. No i obmacać.

Pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 06 Paź 2007, 16:11:49
Historia Frytki jest chyba najbardziej urzekającą historią zarówno III jak i IV RP. Super Express po raz kolejny sięga po  Frytkę. Wywiadu tutaj nie wklejam ponieważ piszą dokładnie to co zawsze...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 06 Paź 2007, 20:10:08
Ja jednak wkleję ;)

* * *

"Frytka" chce mieć męża i dzieci
Opublikowano: 2007/10/6 19:39:43

Ciągłe imprezy i skandale. Czyżby Agnieszka Frykowska miała ich dość? Zapewnia, że tak. Dwoi się i troi, by zmienić swój wizerunek skandalistki.

"Frytkę" można było ostatnio oglądać w piątkowym wydaniu programu "Happy Hour" w TV4. "Często wieczorami płaczę w poduszkę, bo nie ma przy mnie kochającego faceta" - zwierzała się po zakończeniu nagrania. "Marzę, żeby założyć rodzinę, mieć męża i dwójkę dzieci. Ale faceci boją się kobiet, które chcą coś w życiu osiągnąć" - dodała.

"Frytka" zdaje sobie sprawę, że jej zegar biologiczny tyka. Dlatego chce się zmienić. Stonowane kolory ubrań, delikatny makijaż. Tak teraz wygląda. Dba o siebie. Stosuje dietę węglowodanowo-białkową, chodzi na siłownię i basen. "Mam też zamiar rzucić palenie" - zdradziła. Wciąż jednak nie zrezygnowała z szalonych imprez, a trochę je ograniczyła.

[Super Express]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Toni w Wto, 13 Lis 2007, 16:50:09
Agnieszka Frykowska ostatnimi dniami znów wróciła na strony gazet oraz portali jak Pudelek,Lansik itp. Afera zrobiła się teraz wokół tego,że zgarnęła 50.000 tysięcy za seks z Kenem w jacuzzi. :zabek:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 14 Lis 2007, 13:14:13
Z tego się zrobiła niezła afera. Normalnie realitygate. W ciagu jednego dnia trzy artykuły w pudelku:

Zarobiła "marne grosze"

Kilka lat temu w programie Wojciecha Cejrowskiego Frytka przyznała się do brania pieniędzy za swój występ w Big Brotherze. Żaliła się, że na swoich popisach zarobiła "marne grosze". Przyciśnięta przez Cejrowskiego przyznała jednak, że miesięcznie wyszło jej "więcej niż średnia krajowa".

Zgłosiły się do nas dziesiątki byłych uczestników reality show, w tym Big Brothera i potwierdzają - za odgrywanie różnych scenek płacono im tam pieniądze. Mamy rozumieć, że za różne "zadania" Frytka pobierała wynagrodzenie, ale akurat największy hit tej edycji - seks z wannie odbył się spontanicznie i za darmo? To trochę nieprawdopodobne.

Jej wywiad u Cejrowskiego jest poza wszystkim bardzo zabawny. Agnieszka stwierdza w nim między innymi, że prostytutki są po prostu "kobietami wyzwolonymi" i że jej zdaniem nie było nic niestosownego w tym, co zrobiła. Wspomina też, że w wannie przekonała się, że Ken jest "bardzo koleżeński". Lepiej byśmy nie podsumowali kariery Frykowskiej, niż zrobił to ten kowboj. Jakie to wciąż aktualne!


Frytka pozywa. Bosko!

Agnieszka Frykowska idzie w zaparte. Twierdzi, że nie wzbogaciła się z Kenem w jacuzzi. W wywiadzie w TV4 ogłosiła, że nie wzięła pieniędzy za słynną scenę, i że pozwie nas do sądu, gdyż nasza publikacja "uderzyła w jej rodzinę". Zabawne, że nie pomyslała o swojej rodzinie trochę wcześniej...

Poproszony o przedstawienie swojej wersji Ken stwierdził z kolei coś jeszcze ciekawszego:

W wannie nie było seksu, więc nie ma czemu zaprzeczać. Był oczywiście seks, ale tego telewizja TVN nie pokazała.

Wymigał się w ten sposób od odpowiedzi na jasno zadane pytanie - czy wziął pieniądze za odegranie scenki w jacuzzi.

Dostawaliśmy jakieś pieniądze, ale o tym mówić nie mogę. Podpisywaliśmy jakieś umowy - tłumaczył niepewnie. Widocznie boi się, że realizatorzy programu pozwą go za złamanie umowy o poufności. Wszyscy uczestnicy Big Brothera musieli bowiem zobowiązać się na piśmie, że nie zdradzą kulis powstawania programu.

Przy okazji tej sprawy sądowej będzie można przesłuchać wreszcie pod przysięgą świadków, których przestaną blokować zapisy umowy. To dobra okazja, aby prześwietlić sprawę dziesiątków innych takich sytuacji w reality show, które do nas dotarły - na przykład ten.

Frytka będzie chciała zapewne udowodnić przed sądem, że w jacuzzi nie doszło do aktu penetracji (czego zresztą nigdy nie twierdziliśmy). Bo do tego, że brała pieniądze za odgrywanie różnych scenek przyznała się przecież w wywiadzie z Wojciechem Cejrowskim. Czy uwierzycie, że "seks" z Kenem, który był według niego tylko pettingiem wykonała akurat za darmo?
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 16 Lis 2007, 17:49:42
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" pozywa plotkarzy do sądu
Agnieszka Frykowska w wywiadzie dla TV4 ogłosiła, że zamierza pozwać do sądu jeden z serwisów plotkarskich, który opublikował informację, jakoby za swoje ekscesy w jacuzzi, "Frytka" otrzymała pieniądze od stacji TVN.

(https://showmag.info/images/news/2006/05_07a.jpg) "(...) za różne 'zadania' Frytka pobierała wynagrodzenie, ale akurat największy hit tej edycji - seks z wannie odbył się spontanicznie i za darmo? To trochę nieprawdopodobne" - takie słowa było można przeczytać na stronie Pudelek.pl. Tymczasem oburzona Frykowska zdementowała plotki, jakoby za seks w wannie otrzymała jakiekolwiek pieniądze. Na pytanie, czy faktycznie za scenę w jacuzzi TVN zaserwowała wynagrodzenie finansowe, Łukasz Wiewiórski - seksualny partner "Frytki" w "Big Brother 3: Bitwie" - odpowiedział: "W wannie nie było seksu, więc nie ma czemu zaprzeczać. Był oczywiście seks, ale tego telewizja TVN nie pokazała".

W jednym z kolejnych artykułów witryna Pudelek.pl rozpowszechniła następne niewiarygodne informacje, jakoby "Frytka" przyznała, że "brała pieniądze za odgrywanie różnych scenek" w programie "Big Brother". Pudelek.pl twierdzi, że "Frytka" rzekomo powiedziała o tym w wywiadzie z Wojciechem Cejrowskim, co jednak nigdy nie miało miejsca.

Plotkarska witryna internetowa wprowadza także w błąd swoich czytelników pisząc, że Łukasz Wiewiórski nie chciał komentować sprawy, ponieważ wiąże go umowa zabraniająca zdradzania kulis produkcji "Big Brother'a". Są to kolejne niezgodne z prawdą rewelacje, ponieważ umowa, jaką podpisali uczestnicy "Big Brother 3" z firmą Endemol-Neovision wygasła już w roku 2004.

W związku z publikowaniem nieprawdziwych informacji na jej temat, Agnieszka Frykowska zapowiedziała, że finał sprawy będzie miał miejsce w sądzie.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 16 Lis 2007, 18:52:37
Pudelek kontratakuje:

Za darmo czy za pieniądze?

W mediach głośno o ujawnionych przez nas kulisach polskich programów reality show. Zaczęło się od informacji o tym, że Agnieszka Frykowska, zwana czule Frytką, za odegranie sceny "seksu w wannie" w Big Brotherze wzięła 50 tysięcy złotych. Nasz informator na wstępie już zgodził się zeznawać w sądzie, przekonany o tym, że jego racje są do udowodnienia.

Teraz pytamy się, szczerze rozbawieni: KTO I ILE ZAPŁACIŁ ZA NAGRANIE TEJ SCENY?

Zobacz: "Wypier**laj stąd kur*a, bo ci zaje**ę w ryj, wypier**laj! O chu*a mi chodzi, wypier**laj! Zaje**ę ci w ryj tak, że się zesrasz! Ty kur*a pedale jeb**y! (...) Zabiję cię frajerze! Stary kur*a nie zasypiaj! Zabiję cię!"

(Tak, to wszystko cytat z Frytki.)

Rodzina zapewne jest dumna, podobnie jak z romansu z podstarzałym amerykańskim aktorem - kompromitacji, którą chciałaś przekuć w sukces medialny. Jest o czym rozmawiać przy stole.

Czy zapowiadana przez Frytkę w TV przemiana w kobietę z klasą będzie czymś prostym? Dzieli ją obecnie dystans jak osła od konia. (I tak, dopisz to do pozwu, do tego fragmentu, gdzie podobno zarzucasz nam nazywanie cię mianem "najwulgarniejszej karierowiczki". Zupełnie niezasłużenie.)

Zdarzało nam się popełniać błędy w ocenie niektórych poczynań gwiazd, ale ty akurat jesteś OSTATNI¡ gwiazdą, która może zarzucać przejaskrawianie prawdy. Dobrze wiesz, że w oczach opinii publicznej jesteś (przez własne poczynania) skreślona, nazywana najgorszymi słowami. Jest remedium - przestań się afiszować i odczytywać w TV (uwaga - tylko w asyście menedżerki) z kartki dyrdymały, zajmij się czymś pożytecznym (lub przynajmniej udawaj), zaszyj się na jednej wyspie z Ewą Sonnet, wróćcie za dekadę. Wtedy nie będzie o czym pisać.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 19 Lis 2007, 15:50:34
Frytka została aktorką

Frytka została "zawodową aktorką". Obroniła pracę licencjacką na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia. Praca dotyczyła początków twórczości przyjaciela jej rodziny Romana Polańskiego.

Teraz mogę mówić, że jestem zawodową aktorką - cieszy się w rozmowie z Super Expressem.
pudelek.pl


Z praktyki wiem, że niektórzy kończący szkołę podstawową lub nawet gimnazjum wciąż czytać nie potrafią...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Pon, 19 Lis 2007, 17:57:26
Fricca już od dawna jest świetną aktorką. Przecież jeszcze jako Frytka doskonale 'zagrała' orgazm w jakuzzi.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 26 Lis 2007, 19:43:58
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) Agnieszka F. trafi do więzienia?
Gwiazda "Big Brother'a" - Agnieszka F., jest oficjalną podejrzaną w sprawie o wyłudzenie kredytu przy pomocy fałszywych dokumentów.

(https://showmag.info/images/news/2007/09_21.jpg) Stołeczni śledczy mają coraz więcej dowodów, które wskazują na to, że uczestniczka trzeciej edycji "Wielkiego Brata" wyłudziła kredyt w jednym z warszawskich banków, posługując się fałszywymi dokumentami. "Jest oficjalną podejrzaną w sprawie. Ubiegała się o kredyt i przedstawiła nierzetelne, to znaczy fałszywe dokumenty. Chcemy przedstawić jej kilka zarzutów. Grozi za nie 8 lat więzienia" - powiedział Paweł Śledzicki, prokurator.

Śledczy nie chcą na razie zdradzać, na jaką kwotę Agnieszka F. miała wyłudzić kredyt. Niebawem uczestniczkę "Big Brother'a" czeka kolejne przesłuchanie. Potem prokuratorzy sprawdzą jej zeznania.

[Plotek.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Jason w Pon, 26 Lis 2007, 19:45:03
no w końcu jak polska Paris to i do więzienia iść musi :D
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 26 Lis 2007, 20:48:03
Tylko nikt jej tak szybko z więzienia nie wyciągnie jak to było w przypadku Paris.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 11 Gru 2007, 00:03:29
Mdła Frytka z playbacku. "Niemoralna" propozycja od TVP?

"Agnieszka F." zaprezentowała wczoraj w Studio Złote Tarasy swój najnowszy singiel. Osoby, z którymi rozmawialiśmy w niedzielę przy różnych okazjach są jednomyślne - był to najgorszy, najbardziej barbarzyński playback w historii polskiej telewizji. Czy naprawdę upadek Mandaryny nikogo niczego nie nauczył?

To jednak jeszcze nic. Dowiedzieliśmy się, że Frytka chwali się kolegom ze swojej nierenomowanej szkoły filmowej, że TVP zaproponowało jej udział w drugiej części "Gwiazdy tańczą na lodzie za abonament". Mówi podobno, że teraz będą tam 2 skandalistki - ona i Doda.

To pierwszy przypadek, że do telewizji publicznej - do show, który ma przyciągać różną publiczność, w tym dzieci - zaproszono osobę z ciążącymi na niej poważnymi zarzutami kryminalnymi i z opinią, której nie nazwiemy nieposzlakowaną.

pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: FK w Wto, 11 Gru 2007, 11:42:07
A tutaj Jej występ z niedzielnych Złotych Tarasów:
https://youtube.com/watch?v=mHn42GBTvDo
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 01 Sty 2008, 21:55:58
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) Frykowska kontra Pudelek.pl
Znawcy pudli mówią, że to ciekawski pies, potrzebujący ciągłego kontaktu z człowiekiem. Dziś pudelek jest coraz częściej kojarzony z... Internetem.

(https://showmag.info/images/news/2006/05_07a.jpg)Pudelek - tak nazywa się plotkarsko-sensacyjny serwis opisujący życie gwiazd i gwiazdek show biznesu. Witryna była tematem dzisiejszego reportażu w programie TVN "Uwaga". Serwis pudelek.pl - pełen zdjęć i nieprawdopodobnych wiadomości, odwiedza codziennie prawie pół miliona polskich internautów. Rodzime gwiazdy jednak nie są zachwycone portalem. "Tego się nie da czytać. To straszny syf" - mówi Marta Wiśniewska, Mandaryna. "Pudelek jest strasznie chamskim portalem" - komentuje Michał Wiśniewski.

Od czasu pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami", w Polsce wzrosło zainteresowanie życiem gwiazd. Niemal w każdej redakcji powstały działy zajmujące się wiadomościami tzw. celebrytów. Tego chcą odbiorcy, wiec media muszą temu sprostać. "Te niusy dostarczają małolaty. Dostarczają je ludzie z najbliższego otoczenia gwiazd, sąsiedzi, wrogowie oraz ludzie, którzy mają kompleksy, tzw. zazdrośnicy" - opowiada Przemek Stoppa, paparazzi. "Pudelek był pierwszy w tzw. donosach. Każdy z nas może napisać do Pudelka" - komentuje Karolina Korwin-Piotrowska, dziennikarka TVN Style.

Do najczęściej opisywanych na łamach pudelka gwiazd należy Michał Wiśniewski. Obok lidera Ich Troje w czołówce jest również jego była żona Mandaryna. Niemal codziennie można przeczytać też wiadomość o Agnieszce Frykowskiej. Redaktorzy portalu bardzo lubią opisywać kontrowersyjne i wyraziste gwiazdy oraz osoby, które za wszelką cenę chcą zaistnieć w show biznesie. "To są oszczerstwa, pomówienia, informacje nieprawdziwe. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy z nas może napisać jakąś plotkę. Są to informacje niesprawdzone" - mówi Agnieszka Frykowska, która postanowiła rozprawić się z pudelkiem. Bohaterka realisty shows i skandalu w jacuzzi będzie w sądzie walczyć o swoje dobre imię. "Ostatni raz zaglądałam tam, kiedy dowiedziałam się, że wzięłam pieniądze za seks w jacuzzi - 50 tysięcy złotych. W moim przypadku ta granica została przekroczona, dlatego też został złożony pozew do sądu. Będzie to sprawa o naruszenie dóbr osobistych - pomówienie i zniesławienie. Jest to już sprawa karna" - komentuje Agnieszka Frykowska.

Pudelek był pierwszym w Polsce internetowym serwisem sensacyjno-plotkarskim z życia gwiazd. Nie jest to pomysł oryginalny. Jest wzorowany na popularnych serwisach plotkarskich, które od lat istnieją w Ameryce, Niemczech, Włoszech czy Wielkiej Brytanii.

"To jest trend ogólnoświatowy. Już nie żyjemy życiem pani Piździpińskiej z piętra nad nami. My żyjemy życiem Paris Hilton i tym, czy założyła dziś rano majtki. Ja do tego podchodzę z uśmiechem" - mówi Karolina Korwin-Piotrowska. "Wcześniej nikt nie był oswojony z myślą o tym, że o ludziach, którzy byli otoczeni aurą szczególności mówi się w sposób dosadny i obcesowy" - tłumaczy Michał Brański, v-ce prezes o2.pl i współwłaściciel portalu, do którego należy Pudelek.

Fenomen Pudelka, którego odwiedza pól miliona ludzi dziennie, wywołał boom na serwisy z wiadomościami z życia gwiazd. W ostatnim roku powstały inne portale plotkarsko-sensacyjne. Żeby zaistnieć będą wywoływać skandale i przekraczać granice dobrego smaku. "Dla mnie to kloaka. Ja tam nie wchodzę" - mówi Tomasz Jacyków, stylista Dzień Dobry TVN. "Przestałam to czytać już jakiś czas temu. Moje rodzina też ma zakaz" - mówi Mandaryna. "To jest samograj. Dziennikarze gazet kolorowych dzień zaczynają od Pudelka. I tak już będzie" - komentuje Przemysław Stoppa.

[Uwaga.onet.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 05 Sty 2008, 20:23:24
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka": "Żal mi Joli Rutowicz"
Agnieszka Frykowska skomentowała słowa, jakie na jej temat wypowiedziała Jolanta Rutowicz - zwyciężczyni czwartej edycji "Big Brother'a".

(https://showmag.info/images/news/2006/08_06.jpg) Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów Jolanta Rutowicz publicznie nazwała Agnieszkę Frykowską "dziwką" i "szmatą". Te ostre słowa nie pozostały bez echa. "Frytka" - gwiazda trzeciej edycji "Big Brother'a", skomentowała wypowiedź Rutowicz. "Nie wiem, kim jest ta pani. Nie dam jej satysfakcji i nie skomentuję jej wypowiedzi. Ewidentnie chce zrobić karierę na kontrowersyjnych wypowiedziach. Szkoda, że nie ma nic do powiedzenia sensownego. Żal mi jej" - powiedziała Frykowska w rozmowie z Plotkiem. "Frytka" przyznała też, że jest zszokowana tonem wypowiedzi Joli. Nie chciała jednak brać udziału w publicznym obrzucaniu się błotem.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 05 Sty 2008, 20:27:23
Cytat: "Frytka"
"Nie wiem, kim jest ta pani. Nie dam jej satysfakcji i nie skomentuję jej wypowiedzi. Ewidentnie chce zrobić karierę na kontrowersyjnych wypowiedziach. Szkoda, że nie ma nic do powiedzenia sensownego. Żal mi jej" .


Gdybym nie wiedział kto jest autorem tych słów to bym pomyślał, że ktoś właśnie mówi o Frytce! :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Sob, 05 Sty 2008, 21:43:17
tjaa..  Fricca jest już przyzwoitą zachowujacą sie zgodnie z zasadami kultury kobietą. Moznaby rzec - Damą. Narodziła się na nowo po prostu..

Żenada
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Luxis w Sob, 05 Sty 2008, 22:45:11
No słuchaj, lepsze to niż obrażanie się nawzajem. Naprawdę niespodziewałem się po Frytce, że nie będzie Joli obrażała, i to tylko plus dla Agi, a wielki minus dla Joli (pusta coraz bardziej albo głupota jej rośnie z wiekiem)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: voytasss w Nie, 06 Sty 2008, 17:06:16
Powiedziala to co mysli o niej i tyle jej sprawa pss zreszta miliony osob w tym kraju uzylo tego rzeczownika wobec frytki wiec nei wiem skad Luxis zaraz takie obuzenie wobec Joli... ona jest tylko przekrojem polskiego zasciankowego spoleczenstwa... myslalem ze jola bedac w Anglii to naogladala sie troche bb tam i przyzwyczaila sie do sexu na ekranie bo tam to robia gdzie popadnie ;p

ja bynajmniej bym tak sie nie wypowiadal o nikim

zawsze chcialem aby uczestnicy poszczegolnych edycji zyli ze soba w zgodzie ;p jednakze t EDYCJA pokazala samo zło O_o
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 20 Sty 2008, 13:43:35
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" nie wie, kto jest premierem Polski
Opublikowano: 2008/1/17 13:00:00

Agnieszka Frykowska w jednym z ostatnich wywiadów wykazała się nieznajomością obecnych wydarzeń na scenie politycznej.

(https://showmag.info/images/news/2006/08_06.jpg) W trzy miesiące po wyborach nie wiedziała bowiem, kto jest premierem Polski. W wywiadzie dla Radiostacji zapytano "Frytkę", czy lubi prezydenta i premiera. Gwiazda "Big Brother'a" odpowiedziała, że ich... nie rozróżnia. Zatem w trzy miesiące po wyborach, Frykowska nie miała pojęcia, że ostatnie wybory wygrała Platforma Obywatelska, a funkcję premiera sprawuje obecnie nie Jarosław Kaczyński, a Donald Tusk.

[Pudelek.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Dżem w Śro, 23 Sty 2008, 13:17:14
Jola też nie wiedziała kto jest premierem.Tacy ludzie są idolami młodzieży.Mnie to martwi osobiście.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Śro, 23 Sty 2008, 13:24:45
Cytat: "Dżem"
Jola też nie wiedziała kto jest premierem.

Tylko nie można zapominać, że Jola była w zamknięciu, kiedy ogłoszono wyniki wyborów i kiedy premierem został Tusk. Ona chociaż wiedziała, że przed nim był Kaczyński.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Dżem w Śro, 23 Sty 2008, 14:35:24
Podmark,nie wiedziała :) Pamietam to dobrze. Zresztą jeśli idolką nastolatek staje sie dziewczyna co mówi że równik przebiega przez północną część polski czy wszystko przelicza na błyszczyki to ja dziekuje.
ps.Offtopic sie zrobił wiec dodam,że według mnie Frytka jest ciut integintniejsza niż zwycieżcyni BB 4.1
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Goku w Śro, 23 Sty 2008, 15:05:21
Ajj czepiają się ci od pudelka xP. Nie lubię Frytki, ale tutaj akurat nie mogę jej nic zarzucić - gdyby mnie zapytano o tym na antenie i musiałbym dosyć szybko odpowiedzieć to też nie zastanawiałbym się i też nie pomyślałbym o tym, że premierem jest Tusk... Tak jakoś się przyzwyczaiłem do tego, że Rzeczpospolitą Polską rządzą dwa kaczory i sądzę, że nie tylko ja xP.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 26 Sty 2008, 20:44:12
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" w ubraniu za 11 tys. zł
Gwiazda "Big Brothera" - Agnieszka Frykowska, pojawiła się na pokazie Paprocki&Brzozowski dla Reserved.

(https://showmag.info/images/news/2008/01_26.jpg) Polska skandalistka wystąpiła w czarnej krótkiej sukience. Nie była to kreacja polskich, ale włoskich projektantów. "Sukienka to dzieło Miu-Miu. Bardzo dobrze się w niej czuję" - chwaliła się Agnieszka. "Frytka" zdradziła, że jej kreacja kosztowała aż 3 tysiące euro (ponad 11 tys. złotych).

Dziennikarze "Super Expressu" sprawdzili, że: podobne kreacje, tylko że bez metki Miu-Miu, można znaleźć w sklepach z odzieżą używaną. Zaoszczędzić na tym można ponad 10 tys. złotych, gdyż tego typu mała czarna kosztuje ok. 20 złotych.

[Super Express]


Frytka fashion:
https://kozaczek.pl/plotka.php?id=6525
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 03 Lut 2008, 13:52:11
Ostatnio rozwaliły mnie zdjęcia Frytki w kilku serwisie plotkarskim z Moet Rose Party:
(https://e4.pudelek.pl/p2569/23b2a680000773a047a3d74f)
(https://e4.pudelek.pl/p1022/faa5c5c3000c9ae047a3dc8b)
(https://kozaczek.pl/img/a/50.jpg)  
(https://kozaczek.pl/img/a/50b.jpg)

No i donos, że Frytka nie daje napiwku pomimo tego, że dostanie prawdopodobnie duży spadek.
Dzięki takim newsom Frytka nie zniknie z naszego szołbiznesu.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 03 Lut 2008, 17:38:48
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Frytka" powiększy sobie biust
Agnieszka Frykowska - skandalistka znana z trzeciej edycji "Big Brothera", w jednej z audycji radiowych wyznała, że zamierza powiększyć sobie biust.

(https://showmag.info/images/news/2008/02_03.jpg)Tabloid "Fakt" podaje, że "Frytka" może obecnie pochwalić się rozmiarem 75C, co znacznie wykracza ponad przeciętną. Jednak Frykowską ten rozmiar nie zadowala. 30-letnia Agnieszka zamierza w marcu poddać się operacji wszczepienia silikonu. Nie wie jeszcze dokładnie jaki rozmiar chce mieć po zabiegu.

W ostatnim czasie "Frytka" pojawiła się w warszawskim klubie Platinium, gdzie zorganizowano bal przebierańców. Gwiazdy podjeżdżały na miejsce dorożkami. Na imprezie w przebraniu kaczek pojawili się między innymi Edyta Herbuś i Michał Piróg. Z kolei Agnieszka Frykowska zajechała srebrnym mercedesem, wynajmując przy tym dwóch ochroniarzy.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 04 Lut 2008, 06:33:25
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) Program "Frytki" dalej w Tele 5
Już w marcu stacja Tele 5 wprowadzi nową ramówkę. Wiadomo już, że na antenie stacji nie zabraknie programu prowadzonego między innymi przez Agnieszkę Frykowską.

(https://showmag.info/images/news/2006/08_06.jpg) Kolejne odcinki programu "Lub czasopisma" emitowane będą począwszy od marca, codziennie około godziny 23:00.

"Lub czasopisma" to program, w którym Agnieszka Frykowska i Łukasz Post dokonują przeglądu prasy kolorowej. Prowadzący komentują ważne i mniej ważne informacje z życia gwiazd i gwiazdek. Ponadto, zapraszają do studia gości, wśród których jak dotąd znaleźli się między innymi Michał Koterski i Ivan Komarenko.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 04 Lut 2008, 21:24:43
Jaki program tacy goście. No ale Tele 5 i tak nie ma nic ciekawszego do zaoferowania widzom. A realizacja takiego programu nie jest droga. Wystarczy trochę starych gazet no i opłacenie Frytki oraz tego drugiego współprowadzącego. A ich pensje wysokie pewnie nie są. Dla nich zdecydowanie ważniejsza jest szansa na lans w telewizji.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 09 Lut 2008, 12:23:27
Frytka prawie jak Doda
 
Też się całuje.

Żal za serce chwyta, ale w końcu nazwa imprezy zobowiązuje - czyżby Frytka podczas Lans Party postanowiła nie być gorsza od całującej się z koleżanką Dody? Ona też pokusiła się o damskiego całusa.

Wyszło mniej drapieżnie, ale za to bez grymasu na twarzy.

A niedawne próby zrobienia z siebie "damy" diabli wzięli...

(https://kozaczek.pl/img/a/121.jpg)
(https://kozaczek.pl/img/a/121a.jpg)

kozaczek.pl

Ciekawe czy Frytka sprostuje lub skomentuje jakoś tego newsa na tym swoim portalu antyplotkarskim, który ma ruszyć lada dzień.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: kfadrat w Sob, 09 Lut 2008, 22:54:59
Fuj,Fuj,Fuj.... nie odgrzewa się starych kotletów
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 11 Lut 2008, 19:29:39
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) "Lans Party" Agnieszki Frykowskiej
Agnieszka "Frytka" Frykowska zorganizowała Lans Party. Impreza odbyła się w jednym z warszawskich klubów.

(https://showmag.info/images/news/2008/02_09a.jpg) "Lans Party" miało na celu - jak przyznała "Frytka" - pokazanie przepychu, dobrej zabawy, a jednocześnie dystansu znanych osób do siebie samych i do tego, co słyszą na swój temat. Podczas zabawy Agnieszka Frykowska tradycyjnie starała się wzbudzić sobą zainteresowanie. Tym razem dla skandalu postanowiła publicznie całować się z drugą kobietą.

(https://showmag.info/images/news/2008/02_09b.jpg) Na imprezie pojawił się między innymi Adrian Nadolski. Przypomnijmy, że pierwszego dnia swojego udziału w "Big Brother 4.1", Adrian kpił sobie z twórczości Frykowskiej, śpiewając jej utwór "Dwa Gołębie". "Ja z Frytką nagram singiel o gołębiach" - żartował wówczas Adrian. Katarzyna Lenartowicz odpowiedziała mu wtedy: "Zrzygam się na ciebie. Znajdę cię i się na ciebie zrzygam!". Najwyraźniej Adrian zmienił już zdanie o Frykowskiej. Nic nie przeszkodziło mu wziąć udziału w imprezie organizowanej właśnie przez skandalistkę z "Wielkiego Brata".
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 29 Mar 2008, 21:01:04
Frytka oczywiście pojawiła się na gali Świrów i odebrała jakąś nagrodę. Jaką? Nie wiem. Nie wytrzymałem i przełączyłem kiedy zaczęła śpiewać ten swój ptasi kit.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kardines w Sob, 29 Mar 2008, 21:55:25
Odebrała nagrodę za "dwa gołębie" :P
A na samej gali fajnie wyszło połaczenie piosenki Dody z udziałem ¡ckiego (aż słow zapomniała :P )
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Pon, 21 Kwi 2008, 22:10:15
Komentarz Cejrowskiego odnośnie udziału Frytki w "Z kamerą wśród ludzi":
Cytat: Media2.pl
To była ostra rozmowa obliczona na to, że przy trzecim pytaniu dostaję w twarz i zaczynamy rozmowę o zasadach. Nic takiego się nie słało. Pozwoliła się zczołgać i wzięła za to 500 złotych - powiedział Cejrowski.

Lol  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Piotrek w Pon, 21 Kwi 2008, 22:11:40
Człowiek jest maksymalnie szczery... Uśmiałem się z tego bardzo ;)  :szok:
Tylko jestem ciekawy co na to Fritka :D  :devil:
Ta dziewucha wystartowała z tą stroną dementujemy.pl?  :boks:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Pon, 21 Kwi 2008, 22:13:59
Nie, nie :). Genialny pomysł Frytki to xoxo.pl (chociaż ja na początku zrozumiałem "stoppsom.pl"  :devil:)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Piotrek w Pon, 21 Kwi 2008, 22:18:18
https://dementujemy.pl/

to portal Fryćki :D Jest tam dziennikarką.  :buzz: :ubaw:

I tak jej pies jest najlepszy:  :dog:
Dostała w prezencie w dzień rozstania czy jakoś tak... :D  :sciana:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Pon, 21 Kwi 2008, 22:23:39
To dementujemy.pl to również portal Frykowskiej ? To jak rozumiem, na xoxo będzie gwiazdy obsmarowywać, a na tym drugim dementować  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Piotrek w Pon, 21 Kwi 2008, 22:27:42
No tak mówiła w Happy Hour.  :devil: Wkręca się na krzywy ryj na imprezy. I wpuszczać jej nie chcą :ubaw: Tak było pokazane w Happy Hour. :D
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 22 Kwi 2008, 00:02:23
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) Wojciech Cejrowski o dawnym wywiadzie z Frykowską
Znany podróżnik Wojciech Cejrowski, w wywiadzie dla Radia Wrocław zdradził kulisy kontrowersyjnego wywiadu, jaki w 2003 roku przeprowadził z Agnieszką Frykowską.

(https://showmag.info/images/news/2003/bar3/ty09/11_16_ZKameraWsrodLudzi.jpg) Przypomnijmy, że w 2003 roku Agnieszka Frykowska gościła w programie Cejrowskiego "Z kamerą wśród ludzi". Nagranie miało miejsce 15 października w Warszawie. W telewizji Polsat wyemitowano ocenzurowaną wersję wywiadu, jednak do internetu przedostała się wersja z ostrzejszymi fragmentami, które ostatecznie nie trafiły na antenę. Po niemal 5 latach, zapytano Cejrowskiego o kulisy udziału Frykowskiej w jego programie.

"Nie wiem, dlaczego nie wyszła w czasie rozmowy. Ja grałem w tym programie na to, że kobieta w którymś momencie zrobi to, co ja bym zrobił po 5 minutach takiej rozmowy - wstaje i mówi: 'Proszę pana nie życzę sobie, żeby ktoś ze mną tak ostro rozmawiał. Wychodzę!' A ona nie! Poryczała się w czasie tego wywiadu. Potem, jak ochłonęła trochę, to poprosiła, żebyśmy nagrali tę rozmowę raz jeszcze. Jej menedżerka poprosiła, żebym zadał te same pytania w tej samej kolejności, bo ona nie była przygotowana na tak ostrą rozmowę. No to ja rozdziawiłem gębę i oczy i mówię: 'Proszę bardzo - te same pytania w tej samej kolejności'. Znowu się poryczała. Wyszła do garderoby. Podpisała umowę i zgodę na emisję! I wzięła honorarium!" - powiedział Cejrowski. "Więc nie mam skrupułów pokazywać tego w telewizji i zawiesić tego na internecie. To była ostra rozmowa obliczona na to, że przy trzecim pytaniu ja dostaję w twarz i zaczynamy wtedy inną rozmowę: 'A, czyli jest w pani człowiek, który jakieś skrupuły ma, jakieś zasady'. A ona tak jak była sprzedajną dziwką w programie 'Big Brother' i przed kamerami w pianie, w wannie uprawiała stosunek płciowy z obcym mężczyzną, mając pełną świadomość, że to jest 'Big Brother' i wszyscy patrzymy, tak w tym programie dała się zczołgać i wzięła 500 złotych... No proszę pani - jak portowa dziwka znowu! Używając przenośni. Nie jest portową dziwką z zawodu. No jak tak można - żadnych zasad, wszystko na sprzedaż? Nawet własne poniżenie na sprzedaż? I podpisanie zgody na emisję i 500 złotych i idę do domu, wzięłam honorarium? Przecież można ochłonąć po takiej rozmowie, za drugim razem. Można zadzwonić 7 dni później, przed emisją i powiedzieć, zgodnie z prawem autorskim: 'Wycofuję swoją zgodę na emisję tego materiału!'. Ja bym się wkurzył, bo już mamy zmontowany program, ale wolno to zrobić nawet po wzięciu pieniędzy!" - dodał.

* * *

Poniżej zamieszczamy treść ostrej rozmowy Wojciecha Cejrowskiego z Agnieszką Frykowską:

- Herbaty? A może wannę z pianą?
- Może niekoniecznie w tej chwili. Po programie.

- Jak pani nazwie kobietę, która się sprzedaje za pieniądze?
- Kobieta wyzwolona.

- Jak pani nazwie kobietę w porcie, która za pieniądze sprzedaje się cztery razy dziennie za każdym razem innemu marynarzowi? Kobietą wyzwoloną, czy już nie?
- Tak naprawdę każdy robi to co lubi. W momencie kiedy tej kobiecie to nie przeszkadza, to dlaczego nie.

- No ja nie chciałem oceniać, chciałem poprosić o nazwę.
- Kobieta wyzwolona.

- Czy w agencjach towarzyskich pracują kobiety wyzwolone, czy nazywamy je jakoś inaczej?
- Wydaje mi się, że są to kobiety, które po prostu lubią seks.

- A jak pani nazwie kobietę, która ma sama na to ochotę i robi to za darmo, ale z wieloma różnymi partnerami, często?
- Myślę, że nazwę tą kobietę kobietą, która...

- Wyzwoloną?
- No na pewno wyzwoloną, ale...

- To w takim razie nie ma różnicy między sprzedajną dziwką portową a cichodajką, która za darmo rozdaje.
- Cichodajką, która za darmo rozdaje? Ja uważam, że w ogóle... bardzo bym prosiła o szacunek tutaj, do mnie.

- Na razie o pani nie zamieniliśmy ani jednego słowa. Jak pani nazwie kobietę, która w reality show w wannie z bąblami puszcza się z pierwszym lepszym, którego spotkała. Nie zna go, nie używają środków zabezpieczających przed AIDS i robią to pod kamery.
- Czy ma pan jakieś problemy z seksem?

- Ja myślę, że pani ma problemy z odpowiadaniem na pytania.
- Ja odpowiadam pytaniem na pytanie.

- Może uproszczę, bo rozumiem, że kolor włosów w tym przypadku to nie przypadek (...). Nie powstrzymywało pani to, że patrzą ludzie? Że to się dzieje publicznie tak jak za szybą, albo tak jak przy rurze w barze go- go. Że pani publicznie sprzedaje swoją najgłębszą prywatność. Już nie tylko gołe cycki i pupę, tak jak to robią striptizerki, ale coś więcej- akt seksualny.
- W danym momencie nie myślałam zupełnie o tym, myślałam tylko o przyjemności.

- Czyli to była bezmyślność z pani strony?
- Nie, to była chęć poznania tego partnera.

- Powiedziała pani, że robiła pani to bezmyślnie, a teraz pani mówi o chęci poznania partnera. Czy pod bąblami pani go dokładnie poznała jakoś?
- Bardzo dokładnie, dogłębnie.

- On poza tym, że dyszał, to on panią dogłębnie poznał, natomiast pani go poznała powierzchownie, jeżeli już wchodzimy w takie frywolne tematy. Proszę pani, co pani poznała w tym człowieku, co pani o nim wie poza rozmiarami?
- Co wiem poza rozmiarami? Że jest bardzo koleżeński...

- I to się dało poznać w tej wannie pod bąblami?
- Tak, oczywiście.

- Że jest koleżeński?
- Przede wszystkim nie był egoistą, myślał o mnie w tym momencie najbardziej.

- Ja myślę, że myślał o kamerach, ale trudno stwierdzić o czym człowiek myśli jak nie myśli, tylko robi.
- Chciałabym, żeby ludzie zaczęli odbierać mnie jako normalną Agnieszkę Frykowską- dziewczynę, która ma swoje marzenia, ma swoje pasje i chce je zrealizować. Dlaczego jestem potępiana za coś, co każdy z nas robi i będzie robił? Seks towarzyszy nam od zawsze.

- Proszę pani. Nie każdy z nas robi to co pani i o tym pani świetnie wie. Nie każdy z nas przed kamerami daje sobie włożyć przez obcego faceta (...). I jak długo pani przeżywa w monogamii? Od wanny do wanny, czy jak to jest? Między kąpielą, a kąpielą mija 12 godzin dnia pracy i buch! Wieczorem nowy Ken!
- Moment, moment. Ja się kąpię przynajmniej trzy razy dziennie, tak więc to nie jest realne.

- No rozumiem. Przy tym trybie życia, to trzeba nawet częściej! Po każdym! (...) Czy ktoś krzyknął na panią kiedyś latawica?
- Latawica? No pewnie.

- A jakieś gorsze słowa po tych wydarzeniach w telewizji?
- Tak były sytuacje, kiedy rzeczywiście spotykałam się z bardzo mocną krytyką na mój temat.

- Jakie to były słowa? Te które możemy zacytować o piątej po południu?
- To były słowa na przykład... nie powiem "kobieta wyzwolona".

- Cieszę się, że doszliśmy do tego. Kim jest dziwka?
- Dziwka jest kobietą, która tak naprawdę potrzebuje miłości, uczucia i w pewnym stopniu wie, że potrzebuje nie tak jak powinna, ale nie może pewnych sytuacji zmienić.

- Czy pani miała wrażenie wtedy, a może miewa do tej pory, że jest pani zagubioną osoba, która czasami nie bardzo wie jak postąpić?
- Myślę, że tak. Myślę, że jestem w jakimś stopniu zagubioną osobą (...). No ale wie pan. To wzbudziło taką sensację, że ludzie do tej pory wiedzą, kim jestem i tak naprawdę jestem teraz w drugim reality.

- I tam też, tylko że z babką teraz. Tak?
- Czemu nie?

- Po co pani to drugi raz robi?
- Może dlatego, że lubię być w centrum zainteresowania?

- Dobrze płacą, czy jak to jest tam? Bo ja nie znam zasad dokładnie. W "Big Brotherze" płacili?
- Nie, nie płacili.

- Za darmochę wszystko?!
- Noo.

- Cały ten czas? To jak nie wygrał głównej nagrody to nic nie odpalili? Ze 300 złotych, nic?
- Marne grosze.

- Jakie marne? To więcej niż średnia krajowa miesięcznie wychodziło?
- No tak.

- No to już nie marne grosze! Babka na poczcie osiem godzin "tuu, tuu" i do średniej nie dociąga, a pani robiła sobie w wannie "tuu, tuu" i średnia krajowa! (...) To jakie to jest przesłanie dla innych młodych ludzi, którzy na panią patrzą. Udało się dziewczynie w jednym reality show wystąpić, teraz jest w drugim i ona lansuje taki wzorzec "pinga- pinga". Bez zobowiązań i- trochę się boję- bez zastanowienia. Tak po ludzku się pani nie boi, poza tym wstydem, którego rozumiem nie ma.
- Boję się, natomiast... Co nas nie zabija to nas wzmacnia.

- AIDS wzmacnia! Cukier krzepi! (...) Przy tym programie pracuje sztab ludzki z Polsatu i tu dokładnie wypisano, że się pani całowała z drugą babą. Ja im wierzę.
- Zapewniam pana, że takiej sytuacji nie było, ale przemyślę to sobie w tej chwili. Może akurat proszę włączyć któregoś dnia telewizor i zrobię to specjalnie dla pana.

- Będzie się pani całowała z drugą babą, tak?
- Tak. I będę mówiła: "Wojtek! To jest dla ciebie".

- Nie jesteśmy po imieniu, więc prosiłbym... aż tak się nie przybliżać do mnie.
- Coraz bardziej pana lubię.

- Cieszy mnie to... nie bardzo. Ktoś oglądał ten program, który oni mi tu wypisali?- prowadzący zwrócił się do publiczności. - I widział pan jakieś takie urywki, że tam się gziły dwie babki? Całuski jakieś? Coś było? Muśnięcie ustami? Ale terytoria oralne czy jakieś inne? Usta- usta było? A ta druga może była świeżo utopiona? Dotyk był erotyczny? A która którą dotykała? Ta tą, czy tamta tą? I gdzie się dotykały, pan powie? Tu też? Tak, tego? Szukała pani piersiówki czy piersi?
- Panie Wojtku, a czy pan mówiąc o tym chciałby to zobaczyć?

- Nie proszę pani. Uważam to za wulgarne i przykre, że ktoś z siebie robi coś takiego. Nie ma pani takiego wrażenia ogólnego, że sprzedaje się pani? Nie wiem, czy za sławę, czy za pieniądze? Pokazuje się pani już po raz drugi w kontekście dwuznacznym i seksualnym. Robi pani coś wokół siebie. To nie jest może pani?
- Nie, ja jestem jak najbardziej sobą i zawsze to powtarzam. Po raz kolejny użyję słowa: jestem kobietą wyzwoloną i mogę sobie pozwolić na to, na co mam ochotę.

- Czy oglądała ten program pani babcia?
- Oglądała, oczywiście.

- Była zadowolona z poczynań wnusi, którą być może prowadziła kiedyś do Pierwszej Komunii Świętej i myślała, że wyrośnie na taką bielusieńką dziewczyneczkę, która znajdzie sobie męża?
- Ja byłam zawsze niesfornym dzieckiem...

- Paliła pani w drodze do Komunii pierwszego szluga: "Babcia? Dlaczego babcia z filtrem pali? Jak się odgryzie jest lepszy!". Ma pani rozum pod tą blond plerezą i pani myśli, mimo, że czasem się pani wyłączy rozum w wannie jak są bąbelki, piany, i szampany... to ma pani rozum, więc niech mi pani nie wciska teraz takich głodnych kawałków, że pani do tego momentu nie wiedziała... "Bo ja z takiego domu, tu porzucona dziewczynka, babcia... nie miałam wzorców!". Proszę pani! Od kiedy to rypańsko w wannie przed kamerami to jest wzorzec i norma?! Na pewno babcia takiej normy nie przekazała, tylko normy odwrotne!
- Przede wszystkim ja się dziwię, że ja z panem w tej chwili na ten temat, dlatego, że w żaden sposób pan mnie nie pociąga seksualnie.

- A pani rozmawia tylko z osobami, które pociągają?
- Zazwyczaj.

- A ten nowy program? Po co pani to? Po co pani wraca? Nic się pani nie nauczyła z poprzedniego, że to nie robi dobrze taki pokaz własnej osoby?
- Ja mam bardzo dużo charyzmy w sobie i...

- To możemy my oceniać... przepraszam naprawdę. Charyzmę oceniają ludzie z zewnątrz. A nie: "Ja mam charyzmę dzisiaj!".
- A pan panie Wojtku jest bardzo pewny siebie. Dlaczego tak jest?

- Proszę pani. Może ja jestem, wie pani, pewny siebie tylko na pokaz. Mam jakieś kompleksy seksualne na przykład. Wie pani. Taki znany kompleks amerykański. No nie wiem naprawdę, dlaczego jestem taki pewny siebie.
- Pan cały czas mówi o tym seksie.

- Taki jest tytuł dzisiejszego odcinka. Hello?! Dziękuję pani bardzo.
- Dziękuję.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Wto, 22 Kwi 2008, 00:36:22
tekst ostry, ale prawdziwy..
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 26 Kwi 2008, 14:45:15
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif) Frykowska wśród najbrzydszych Polek
Agnieszka "Frytka" Frykowska - bohaterka trzeciej edycji "Big Brothera", uznana została przez internautów za jedną z najbrzydszych Polek.

(https://showmag.info/images/news/2008/04_26.jpg)Choć na łamach portalu Wirtualna Polska głosowanie na najbrzydszą Polkę jeszcze trwa, to poszczególne pozycje nie ulegają już zmianie. Za najmniej seksowną internauci uznali Agatę Buzek (49% głosów). Agnieszka Frykowska uplasowała się w rankingu na drugiej pozycji, zdobywając 14% głosów, z kolei na trzecim miejscu znalazła się Kaja Paschalska z 13% głosów.

W ostatnim czasie Frykowska została także wyróżniona w innym plebiscycie: została bowiem jedną z laureatek anty-nagrody Świry 2008. "Frytce" statuetkę wręczono w kategorii "Wydarzenie Roku", jako nagrodę za utwór zatytułowany "Dwa gołębie".
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: maniakTV w Sob, 26 Kwi 2008, 15:39:17
Baba robi karierę w niezbyt inteligentny sposób. Zniżyła się do dna będąc w BB Bitwa. I nie mówię wcale tylko o wannie...

*www.xoxo.pl
*www.dementujemy.pl - te portale został wymienione w Happy Hour.

Oczywiście te portale należą do... Frykowskiej! :devil:

To tak dla wyjaśnienia poprzednich postów :P

Nie wiem po co jej dwa portale. :sciana:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Nie, 27 Kwi 2008, 00:16:54
Choć na łamach portalu Wirtualna Polska głosowanie na najbrzydszą Polkę jeszcze trwa, to poszczególne pozycje nie ulegają już zmianie. Za najmniej seksowną internauci uznali Agatę Buzek (49% głosów). Agnieszka Frykowska uplasowała się w rankingu na drugiej pozycji, zdobywając 14% głosów, z kolei na trzecim miejscu znalazła się Kaja Paschalska z 13% głosów.
Ja wskazałbym nieco inne ustawienie - Agata Buzek odkąd ją po raz pierwszy ujrzałem na ekranie, zawsze była [jest i pozostanie] dla mnie najbrzydszą polską gwiazdą. Frytka na pewno nie jest od niej brzydsza, natomiast [dla mnie] jest nieatrakcyjna seksualnie.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 11 Maj 2008, 18:42:40
Agnieszka Frykowska i Kamil Bulonis zagrają w filmie
"Frytka" z "Big Brothera" i Kamil Bulonis z "Baru" zagrają obok Jerzego Stuhra w nowym filmie słynnej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej.

(https://showmag.info/wp-content/images/2008/05/11.jpg)"Frytka" zasłynęła w "Big Brother 3" przygodą w jacuzzi, z kolei Kamil Bulonis odważył się opowiedzieć w "Barze 5" o swojej odmiennej orientacji seksualnej. Dla nich obojga telewizja stanęła otworem mimo, iż gwiazdom polskich reality show raczej opornie idzie kariera w show biznesie. Co im pomogło w karierze? Edukacja czy reality show? A może jak w przypadku Agnieszki Frykowskiej - burzliwy skandal?

"Frytka" jest absolwentką prywatnej szkoły telewizyjnej, Bulonis absolwentem Państwowej Akademii Teatralnej. Oboje idą do przodu, dając sobie radę w ciężkich realiach polskiego show biznesu. "Frytka" ma już na koncie kontrowersyjny film braci Węgrzyn "Pojechał, zobaczył", a Kamil Bulonis "Nie płacz" Jurka Bogajewicza, przygodę z serialem "Dwie strony medalu", a także "Na Wspólnej". Teraz przyszła kolej na prawdziwy filmowy debiut. Bulonis i Frykowska zagrają w filmie Małgorzaty Szumowskiej, zatytułowanym "Nie każdy potrafi umierać". Wkrótce rozpoczynają się zdjęcia.

Według autorki jej najnowszy film ma być remedium na otaczającą nas rzeczywistość. Rok z życia rodzeństwa, któremu - mówiąc brutalnie - kolejno zdycha pies, umiera matka, umiera ojciec, a oni sami nie mogą sobie w żaden sposób poradzić. Wszystko to opowiedziane w sposób przekorny, przewrotny. Tam, gdzie to powinno być tragiczne i wszyscy mają płakać - oni się śmieją. Ale tak właśnie zachowują się ludzie. Na przeżywanie śmierci nie ma żadnych recept. Jest to sytuacja nierzeczywista, do której nie
można się w żaden sposób dostosować. Jesteś w tym, a zarazem jakby nie uczestniczysz. Obserwujesz jakąś nierzeczywistość, w której jest purnonsens śmierci, jej absurd. Człowiek jest tak skonstruowany, że w momencie tragedii ona nie dociera do niego. Dopiero później. Rykoszetem.

Reżyserka, zapytana dlaczego w głównych rolach obsadziła osoby z reality show, odpowiada: "Dla mnie nie ma znaczenia skąd oni są. Oboje mają talent i trudne dzieciństwo. Potrzeba mi siły wyrazu, zrozumienia granych przez siebie postaci. Szukam osobowości nie patrząc na biografię swych aktorów. Sensem ma być treść, przekaz a nie fakty rodem z brukowca. Środowisko aktorskie w Polsce jest hermetyczne, ale na osobowość zawsze znajdzie się miejsce". "Frytka" odmówiła jakichkolwiek odpowiedzi dotyczących filmu, prosząc, by poczekać na efekt. Bulonis poproszony o komentarz stwierdził, że od udziału w reality show minęło wiele lat i on sam pracuje nad tym, by zapracować raz jeszcze na na swoje nazwisko, której obecnie kojarzy się Polakom przede wszystkim z aktywizacją na rzecz mniejszości homoseksualnych w Polsce. Oboje informują, że dojrzeli, zdobyli doświadczenia życiowe i są gotowi stanąć w opozycji do kiczu, w którym kiedyś mieli swój udział. Czy taki zabieg może się udać? Paradoks, ale wszystko jest możliwe. Podczas gdy nasze rodzime gwiazdy filmu oddają się tańcowi na lodzie, wyczynom cyrkowym, czy też śpiewaniu do kotleta - taka zamiana ról może wyjść z pożytkiem dla nudnego polskiego kina. W obsadzie filmu obok Frykowskiej i Bulonisa znaleźli się Maciej Stuhr i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik.

Reżyserka Małgorzata Szumowska mówi iż "pytanie, skąd Agnieszka Frykowska znalazła miejsce w jej filmie jest bez sensu. Ponadto, dzięki nazwisku Frykowskiej, które za granicą jest bardzo rozpoznawalne, film ma szansę na publiczność za granicą i jest to szansa także dla naszych aktorów, którzy w filmie zagrają. Kamila obroni talent, który niewątpliwie ma. A mnie zależy, żeby film dotarł wszędzie. Po co się obwarowywać granicami, językiem, narodowością, biografią? Mówi się wciąż: polskie kino, robimy polskie kino. I najlepiej, żeby traktowało o naszej bohaterskiej historii, o martyrologii. A ja bym wolała, żeby Polska była traktowana jako część Europy, a nie jakaś dziwna, egzotyczna kraina. Pomysł, żeby robić film, w którym polscy aktorzy grają razem z niemieckimi i duńskimi, zbliża nas do tego. Zresztą ta historia mogłaby się zdarzyć wszędzie i dlatego to koprodukcja" - mówi Małgorzata Szumowska.

[Film 4/2008]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Nie, 11 Maj 2008, 20:04:07
Frytki nie miałem okazji oglądać w żadnej produkcji filmowej. Natomiast Bulonisa owszem i uważam, że w jego przypadku zajęcia w szkole teatralnej nic nie dały. Ten duet to kiepski pomysł.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Nie, 11 Maj 2008, 21:33:31
Ja również pamiętam Bulonisa na ekranie. Nie wspominam już o Barze i jego miłości do Latawskiego. Nadal nie potrafię opanować śmiechu, jak sobie przypomnę "Na Wspólnej" i epizodzik Bulonisa i jego jakże inteligentną kwestię powtarzaną kilka razy "Do bagażnika z nim"  :devil:

Frytkę natomiast chętnie obejrzę. Jakoś darzę ją sympatią, a może w filmie sobie poradzi przyzwoicie.

A odnośnie fabuły - jakbym miał takie dzieci, to też bym "wziął i umarł"  :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 27 Cze 2008, 19:55:55
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" o swojej przyszłości, "Big Brotherze" i kolejnym spotkaniu z Cejrowskim
(https://showmag.info/images/news/2007/02_28.jpg)Agnieszka Frykowska to córka operatora filmowego Bartłomieja Frykowskiego i wnuczka polskiego pisarza i aktora, Wojciecha Frykowskiego. W 2002 roku podczas występu w "Big Brotherze" zasłynęła z uprawiania seksu przed kamerami. Skończyła studia aktorskie, w Tele 5 prowadzi program plotkarski "Lub czasopisma".

Po sukcesie singla "Dwa gołębie", rozpoczyna karierę w filmie. Już jesienią do kin trafi film z jej udziałem - "Może tak być". "To 90-minutowa fabuła o polityce i show-biznesie we współczesnej Polsce. Gram tam piosenkarkę, która śpiewa na różnych wiecach i samotnie wychowuje dziecko. Razem ze mną występuje Michał Anioł i Julek Mere, a reżyserem filmu jest Robert Wist" - mówi "Frytka".

O planach na przyszłość, udziale w "Big Brotherze" i kolejnym spotkaniu "Frytki" z Wojciechem Cejrowskim, przeczytać można w dalszej części artykułu.

Rozmowa Agnieszki Frykowskiej z Tomaszem Barańskim

- Słyszałem, że ostatnio u ciebie spore zmiany?
- Ooo! Bardzo duże!

- Zgaduję: masz chłopaka!
- O, zaczyna się! Jak zwykle szykuje się na wielkie love story w "Super Expressie". Już widzę ten tytuł: "Wiemy, kim jest narzeczony Frytki". Zabiłabym. Nie rozmawiam o życiu prywatnym, bo najważniejsze jest dla mnie to, co dzieje się w życiu zawodowym.

- Chwila, chwila... Kiedyś pokazywałaś nowych narzeczonych?
- To już nie wróci, bo wszystko się zmieniło... Życie prywatne to życie prywatne i ono nie jest na sprzedaż. Poza tym moja druga połówka nie życzy sobie, by pisały o nim gazety, i ja to szanuję.

- Dojrzałaś?
- Mam teraz inne cele w życiu. Skończyłam szkołę aktorską, obroniłam się na piątkę, a niedawno zagrałam główną rolę w filmie pt. "Może tak być", który jesienią pojawi się w kinach. To 90-minutowa fabuła o polityce i show-biznesie we współczesnej Polsce. Gram tam piosenkarkę, która śpiewa na różnych wiecach i samotnie wychowuje dziecko. Razem ze mną występuje Michał Anioł i Julek Mere, a reżyserem filmu jest Robert Wist.

- Reżyser to człowiek mało znany w środowisku filmowym. Nie bałaś się mu zaufać?
- Każdy z nas kiedyś zaczynał, ale Robert przekonał mnie swoim pomysłem na ten film. Trzeba przełamać pierwsze lody, ważna jest wiara w to, co się robi...

- ...ale istnieje niebezpieczeństwo, że jak będzie klapa, to dostanie się też i tobie. Powiedzą: "Frytka położyła film".
- Przyzwyczaiłam się, że wszystko, co robię, jest klapą, a jednak cały czas trwam. Zobaczymy. Ludzie oceniają mnie przez pryzmat "Big Brothera", nie dają mi szans na nowe otwarcie i pokazanie swoich umiejętności. Dajcie mi szansę.

- Dostałaś już szansę. Jesteś naczelną portalu internetowego xoxo.pl. Odniosłaś już jakiś zawodowy sukces?
- Xoxo oznacza w slangu angielskim buziaczki, uściski. Gdy moi dziennikarze dzwonią do różnych gwiazd, to nikt nie rzuca słuchawką. Piszemy prawdę i to jest mój sukces!

- Jakim jesteś szefem?
- Nie chcę być postrzegana jako ta zła i niedobra, ale jestem konsekwentna i bywam wymagająca.

- Co mówisz człowiekowi, gdy wywalasz go z roboty?
- "Nie nadajesz się, bo nie przynosisz ciekawych tematów. Musimy się pożegnać!".

- Ostro! I tak walisz prosto w twarz?
- Tak, bo moim zdaniem nie ma sensu takich rzeczy owijać w bawełnę. Prawda boli, nikt z nas nie lubi być krytykowany, ale czasami warto się przemęczyć. Dzięki temu można się czegoś nauczyć.

- Często sama słyszałaś "nie nadajesz się"?
- Cały czas to słyszę, ale zamiast obrażać się - wyciągam wnioski. Opinie, nawet te najbardziej drastyczne, są ważne, bo uczą pokory. Człowiek, jeżeli chce coś w życiu osiągnąć, musi być cierpliwy i ciągle się doskonalić. Pewnie, że chciałabym, żeby nasz portal miał milion wejść na stronę jednego dnia. Na razie ma 36 tysięcy. Jest nad czym pracować.

- Zostałaś dziennikarką i jesteś widywana na warszawskich bankietach z mikrofonem i kamerą. Co z tego wynika?
- Różne rzeczy. Na przykład ostra akcja z Wojciechem Cejrowskim, który w jednym z telewizyjnych wywiadów nazwał mnie "sprzedajną portową dziwką". Teraz to ja go dopadłam i tym razem to ja zadawałam pytania. Spotkaliśmy się przez przypadek na jednej z imprez, na której pan Cejrowski chałturzył... Prowadził prezentację olejów spożywczych. Grzecznie wysłuchałam jego przemówienia, a potem podeszłam do niego z mikrofonem. Był bardzo zaskoczony, a ja miałam satysfakcję, że mogłam mu utrzeć nosa. Najśmieszniejsze jest to, że na początku w ogóle mnie nie poznał.

- Jak to możliwe?
- Nie brał chyba pod uwagę, że mogę się na tej imprezie pojawić. Wykorzystałam to i spytałam, co urzekło go w tych olejach. Miałam dziką satysfakcję, że pan Cejrowski tłumaczył się głupawo do kamery... Gada, gada i nagle spojrzał na mnie uważniej i pyta: "Czy my się znany?" Oczywiście, że się znamy. Jestem Agnieszka Frykowska, panie Wojciechu - przedstawiłam się. Zbaraniał, a po chwili zrobiła się chryja, zbiegli się organizatorzy. Byłam miła, kulturalna, a moje ostanie pytanie było takie: "Nazwał mnie pan 'sprzedajną, portową dziwką'. Jak pan się czuje, prowadząc taką chałturę?". Nie odpowiedział. Temat się nagle skończył, a on dukał, że musi już iść. Czułam się jak rasowy reporter na interwencji. Powiem nieskromnie: miałam satysfakcję! (śmiech).

- Odetchnęłaś, gdy Cejrowski ogłosił, że wyjeżdża z Polski?
- Wyjeżdża, wyjeżdża, ale na razie nigdzie nie wyjechał. Ciągle widuję go w Warszawie. Wyjazd to jego sprawa, ale jeżeli chce zmienić obywatelstwo, to nasuwa się tylko jedno pytanie: dlaczego wstydzi się być Polakiem?

- Gdyby tutaj wszedł i usiadł przy stoliku obok, to atmosfera by się zagęściła?
- Nie, bo ja tego człowieka nie znam. Niech siada gdzie chce, ale mam do niego żal, że potraktował mnie tak fatalnie, że mnie upokorzył. Poprowadził mnie na rzeź. A potem jeszcze mi wmawiał, że wzięłam ze ten program jakieś pieniądze. Byłam zaskoczona jego chamstwem.

- Po twoim pamiętnym popisie z "Big Brothera", gdy baraszkowałaś w jacuzzi, Wersalu się spodziewałaś?
- Te wszystkie moje wpadki telewizyjne mogły brać się stąd - nie wiem, czy ktoś w to uwierzy - że na moją pierwszą imprezę, na której mogłam zostać do pierwszej w nocy, poszłam w wieku 18 lat. Zerwałam się ze smyczy, wiadomo, że owoc zakazany smakuje najlepiej. Jednak to, co zrobiłam wtedy w programie, nie usprawiedliwia zachowania pana Cejrowskiego! Nie jest sztuką błyszczeć w show-biznesie na krzywdzie innych ludzi. Sztuką jest, bez względu na wszystko, odbić się od dna.

- "Big Brothera" nazywasz dnem? To coś nowego, bo przez długie lata mówiłaś w wywiadach, że w tym jacuzzi to właściwie do niczego nie doszło, a spod piany niczego nie było widać?
- Wtedy zostałam zrównana z ziemią. Gdy opowiadałam, że wszystko to po mnie spłynęło, to była moja maska, bo tak naprawdę tylko moi najbliżsi wiedzą, jak bardzo to wszystko przeżyłam. Był to dla mnie bardzo ciężki okres w życiu, ale nie jestem osobą, która lubi się nad sobą użalać.

- Niektórzy mówią, że gdyby nie "Big Brother" nie byłoby "Frytki"?
- Tamtej "Frytki" by nie było, ale pewnie byłaby inna Agnieszka Frykowska. Wszystko ma swoje miejsce i czas. To było potrzebne: upadłam, ale podnoszę się. Mam świadomość, że zrewolucjonizowałam Polskę na tle seksualnym, a na tym patencie jedzie dziś wiele gwiazd.

- A ile lat sobie dajesz na zrobienie kariery? Dlaczego udaje się to innym, a nie tobie?
- Nie wyznaczam sobie żadnych terminów. Ludzie chcą oglądać ludzi pokornych i takich, których można ulepić i zrobić z nich atrakcyjny produkt. Kimś takim jest m.in. Kasia Cichopek. Grzeczna, dobra dziewczynka, nie przeklina, w dodatku jest bardzo miła. Każdy taką Kasię chciałby wpuścić do domu.

- A Agnieszkę Frykowską?
- Niekoniecznie. Mnie ludzie się boją. Idę pod prąd, jestem niepokorna, a to nie wszystkim się podoba. Gdy kogoś poznaję, to po półgodzinie rozmowy słyszę po raz kolejny: "Kurde! Jaka jesteś normalna". A jaką mam być? Nie biję przecież ludzi pałką po głowie.

[Rozmawiał: Tomasz Barański, Super Express]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 27 Cze 2008, 20:11:10
Gdyby nie pewne szczegóły to mógłbym stwierdzić, ze ten wywiad nie jest taki nowy. Frytka ciągle mówi to samo: ciągle dojrzewa, ciągle mądrzeje. (Może to i prawda, kiedyś trzeba odbić się od dna i może ten moment nastąpił). To jest właśnie to co nazywamy: odgrzewanym kotletem...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Sob, 28 Cze 2008, 01:45:15
Nie chce mówić o życiu prywatnym, a jednak o nim mówi, hmm.. :/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: maniakTV w Sob, 28 Cze 2008, 02:06:43
Nie chce mówić o życiu prywatnym, a jednak o nim mówi, hmm.. :/

Miałem o tym pisać.
Nie ma się co dziwić. Frytka nie ma nic ciekawego do powiedzenia.  :zzz:
Chce rozmawiać o życiu zawodowym, jednak na tym koncie nie ma żadnych WIĘKSZYCH osiągnięć.  :kreci:
No bo czy można do tego zaliczyć niszowy program prowadzony w niszowej stacji?  :sciana: Czy też prowadzenie mało oryginalnego i interesującego serwisu plotkarskiego?  :?!:

Nadal pamiętam jej żenujący komentarz, kiedy to żona Michała Wiśniewskiego poroniła.
Szczyt chamstwa i niesmaku. :haft: Po prostu DNO.  :mur:

Już pomijam film w którym zagrała, bo ten pojawi się dopiero jesienią.  :boks:

A o jej zmianie to już słyszę gdzieś z... trzy lata? :dziad:
Ludziom zawsze będzie kojarzyć się jako ''Frytka z jacuzzi'' albo z tego, że jest 'znana z tego, że jest znana''.   :knockout:

Szkoda, że swoją ''karierę'' buduje w taki a nie inny sposób. :zgon:

Smutne.   :wsciekly:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Goku w Nie, 29 Cze 2008, 19:47:31
Ludziom zawsze będzie kojarzyć się jako ''Frytka z jacuzzi'' albo z tego, że jest 'znana z tego, że jest znana''.   :knockout:

Albo z jej 'megahitem' "Dwa Gołębie" xD
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 30 Cze 2008, 18:18:15
Fryta "jedzie do Hollywood"! Ha ha! :)

Agnieszka "F.", zwana Frytką ma niestety wielkie plany aktorskie. Choć właściwie to już obojętne, ostatnio przestała już nawet śmieszyć i szokować. Wszyscy się pogodzili z tym, że ktoś taki krąży na śmietniku show-biznesu.
Super Express donosi, że już niedługo Frytka wystąpiła w nowym filmie, pt. Może tak być.
Gram tam piosenkarkę, która śpiewa na różnych wiecach i samotnie wychowuje dziecko - opowiada "gwiazda".
W filmie nie ma co prawda seksu w basenie, ale pojawia się scena gwałtu - pociesza tabloid. Uff.
Przypomniał nam się przy okazji jej wywód na temat tej produkcji i życiowych planów, który wygłosiła w połowie maja. Zapytana o brutalne sceny w filmie odpowiadała:
Bardzo okrutne. Bardzo okrutne, bardzo zbliżone do tego, co się dzieje we współczesnym świecie polityki i show-biznesu. Jestem piosenkarką, Roxy, która śpiewa dla faceta, który będzie kandydował na premiera, a okazuje się bestią, a ona walczy o przetrwanie i o swoje dziecko.
Ogłosiła też, że planuje karierę w Hollywood:
Moja droga do Hollywood będzie bardzo jasno i klarownie przewidziana - chwalila się wideoportalowi. Przede wszystkim, tutaj muszę zrobić wszystko, co rozpoczęłam, zakończyć. Przynajmniej, dobrych filmów, chciałabym, żeby było z pięć. Nie chcę tak szybko opuszczać naszego kraju, ale wiem, że następnym przystankiem chcę, żeby to właśnie było Hollywood. Język angielski oczywiście podszkolić trzeba gramatykę, niestety, lata i błędy młodości wychodzą, ale jakby cały czas robię coś w tym kierunku i tam o prostu muszę być na bank.
Aż oczy bolą, jak się czyta te pierdoły. Serio Fryta, najpierw skup się na nauce polskiego. A póki co postaraj się nie mówić.
pudelek.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: maniakTV w Pon, 30 Cze 2008, 18:36:53
Ale pudelek.pl ją zjechał...  :szok:

Za kogo ona się uważa?!  :?!: Za gwiazdę?  :buzz: Wolne żarty...  :ubaw:
Czy gwiazdorstwem można nazwać ''przygodę w jacuzzi''? Chyba nie...  :plask: :hmm:
Czy gwiazdorstwem można nazwać ''obsmarowywanie gwiazdeczek'' w programie plotkarskim?  :sciana: Chyba wiecie o jaką sytuację mi chodzi.  :gwizd:

Musiałem się trochę unieść...

PS. Ciekawe czy Hollywood ją zechce, jak nawet w Polsce wielkiej kariery ''aktorskiej'' nie zrobiła.  :? :|  :ha-ha:

c.d.n.  :]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Goku w Pon, 30 Cze 2008, 19:46:37
W filmie nie ma co prawda seksu w basenie, ale pojawia się scena gwałtu - pociesza tabloid. Uff.
(...)
Aż oczy bolą, jak się czyta te pierdoły. Serio Fryta, najpierw skup się na nauce polskiego. A póki co postaraj się nie mówić.

Zabiły mnie te fragmenty  :ubaw: :ubaw: :ubaw:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 16 Lip 2008, 22:52:16
Frytka odniosła sukces!

Film „Pojechał, zobaczył”, który powstał według pomysłu Agnieszki Frykowskiej i w którym zagrała, dostał nagrodę w konkursie na najlepszy dokument na warszawskim festiwalu Lato Filmów.

Jak donosi „Fakt”: „Agnieszka jest bardzo dumna ze swojego osiągnięcia. Z pewnością ten sukces doda jej skrzydeł i jeszcze nieraz usłyszymy o jej talencie”.

Tego się właśnie obawiamy…

ukaraj.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: kamil2505 w Pią, 25 Lip 2008, 17:00:33
Frytka i gwiazda filmowa? Ja ja widze w polskiej wersji programu "jaja ze stali"... :D To by było coś... :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 29 Lip 2008, 22:04:20
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Relacja z drugiego starcia "Frytki" z Cejrowskim
Pod koniec czerwca Agnieszka Frykowska - znana z ekscesów w trzeciej edycji "Big Brothera", powiedziała w jednym z wywiadów, że po raz kolejny stanęła oko w oko z Wojciechem Cejrowskim, który przed laty pogrążył ją w swoim programie. "Frytka" ogłosiła, że z kolejnego starcia wyszła zwycięsko i utarła Cejrowskiemu nosa. Czy aby na pewno?

Więcej: https://showmag.info/?p=1408 (https://showmag.info/?p=1408)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 02 Sie 2008, 13:59:12
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" nie zniknie z Tele5
Jesienią na antenie Tele5 po raz kolejny będzie można oglądać program "Lub czasopisma", współprowadzony przez skandalistkę z "Big Brothera" - Agnieszkę Frykowską.

Więcej: https://showmag.info/?p=1871
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 04 Sie 2008, 12:28:46
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska - gwiazda "znana z tego, że jest znana", podobno nie jest już tak chętnie jak kiedyś zapraszana na bankiety - czytamy w dzisiejszym "Super Expressie".

Więcej: https://showmag.info/?p=2069
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 04 Sie 2008, 12:37:29
Frytka straciła pozycję pierwszego Klauna polskiego show biznessu i taki efekt!
Natomiast powinno ją ucieszyć to, że w brukowcach już nie szukają na siłę newsów które mają ją ośmieszyć. Teraz ma szansę by być znana na przykład z jakiegoś normalnego talentu.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 18 Sie 2008, 23:09:41
Frytka powiedziała w swoim programie, że nie wzięłaby udziału w reality show Fort Boyard ani Fear Factor ani w Agencie ponieważ nigdy by nie zjadła kalarucha i nie wykompała się w żmijowisku.  :devil:
Jeśli doda jeszcze, że nie weźmie udziału w reklamie to uznam, że to wyjątkowo ambitna aktorka!   :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 01 Wrz 2008, 15:24:38
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Cejrowski odpowiada Agnieszce Frykowskiej
W czerwcu Agnieszka Frykowska po raz kolejny starła z Wojciechem Cejrowskim, który przed laty pogrążył ją w swoim programie. "Frytka" ogłosiła, że z kolejnego spotkania wyszła zwycięsko i utarła Cejrowskiemu nosa. W ostatnich dniach o zdarzenie zapytano samego Cejrowskiego.

Więcej: https://showmag.info/?p=4880
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 18 Paź 2008, 04:20:57
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska będzie milionerką?
W zasięgu Agnieszki Frykowskiej są miliony dolarów. Według najnowszych przepisów amerykańskiego prawa, 31-letniej gwieździe "Big Brothera" przysługują pieniądze, które zarobił na swoich piosenkach Charles Manson - morderca jej dziadka Wojciecha Frykowskiego. Prawnicy Frytki już pojechali w tej sprawie do USA.

Więcej: https://showmag.info/?p=5637
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 26 Paź 2008, 18:08:00
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska wraca na salony
Agnieszka Frykowska - znana jako "Frytka", po dłuższej przerwie wróciła na salony. Agnieszka pojawiła się na imprezie firmy kosmetycznej Oriflame i opowiedziała o swoich ulubionych perfumach - czytamy w "Super Expressie".

Więcej: https://showmag.info/?p=6348
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Sob, 29 Lis 2008, 05:27:36
Fricca może i zdobyła [zdobywa?] wykształcenie w szkole filmowej i pokazuje się na 'salonach', ale opisując plotki w swoim programie na Tele5 nadal mówi na pudelku pisze, że...  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Sob, 29 Lis 2008, 10:42:34
Fricca może i zdobyła [zdobywa?] wykształcenie w szkole filmowej
Toż to upokorzenie dla mnie i wielu studentów i absolwentów szkoły filmowej. Panna Frykowska uczęszczała do studium aktorskiego prowadzonego przez państwa Machulskich. Jednak ta szkoła nie ma nic wspólnego z łódzką PWSFTviT w Łodzi, czy Wydziałem Radia i Telewizji UŚ w Katowicach :)

Dziwi mnie, że Tele5 nadal ten program produkuje - oglądalność znikoma, a jednak koszty produkcji jakieś ponoszą. Ale tak to jest, jak ma się deficyt produkcji własnych, a i mogą mówić, że gwiazdą Tele5 jest Frytka  :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Sob, 29 Lis 2008, 11:49:36
U Machulskich to takie kółko teatralne tylko jest. Mnie się wydawało, że kiedyś publicznie chwaliła się, że uczęszcza na zajęcia do szkoły Bogusia Lindy, i ma zajęcia z samym rektorem  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 23 Gru 2008, 18:09:23
Trochę ucichło o tej pani. I nie ma co spekulować, że pewnie już szykuje  "wielki come back". Ten jej program na tele 5 to ma co raz mniejszy budżet. Wkrótce będą kręcić na jakiejś klatce schodowej wywiad z kolejną drugoplanową gwiazdą serialu...
Aż mi jej szkoda, że straciła "trochę swojej sławy" na rzecz jeszcze gorszych uczestników BB od niej samej...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 05 Lut 2009, 03:52:13
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" niedopuszczona do obrony dyplomu
Choć 32-letnia Agnieszka "Frytka" Frykowska od dawna marzyła, by zostać dyplomowaną aktorką, władze uczelni, gdzie studiuje, nie dopuściły jej do dyplomu - czytamy w "Fakcie".

Więcej: https://showmag.info/2009/02/05/frytka-niedopuszczona-do-obrony-dyplomu/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 28 Lut 2009, 12:07:11
Urodziny Dody cz. 2
Cytat: pudelek.pl
Okazuje się też, że urodziny wcale nie były takim sukcesem, na jaki promowały je Maja z Dorotą. Czyżby Doda wcale nie miała tylu i tak dobrych przyjaciół, jak stara się zademonstrować? Nasze źródła są zgodne - imprezę należy zaliczyć do nieudanych. Już o 2:00 w klubie było pusto.
Byłam na urodzinach królowej i musze przyznać, że było beznadziejnie - wspomina nasza informatorka. Mało, że się spóźniła 2 godziny, to widać było, że impreza było typowo sponsorowana. Stoły zaczęły uginać się od sushi dopiero wtedy, jak ktoś dał jej 2 wielkie półmiski sushi w prezencie i postawiła je na stole. Dziwne, że impreza, która miała trwać do białego rana skończyła się o 2. Większość znanych osób wyszła tuż po złożeniu Dodzie życzeń. W ogóle nie interesowała się zaproszonymi gośćmi.
Urodziny Dody to moim zdaniem porażka roku - mówi jeszcze dosadniej inny nasz informator. Z zaproszonych 200 osób przyszła może połowa, a o drugiej w nocy było już pusto. Mówiono, ze Doda nie powinna robić imprezy w tygodniu, bo ludzie pracują itp. I tak się też stało. Wygląd gości tez masakryczny. Horodynska w różowych wstążeczkach na głowie, Kammel w różowym pasku czy Jacyków w różowym kapelutku. Zjawił się nawet Kurzajewski. No i Frytka, która nawet zaśpiewała. Horror...
Posłuchajcie tego jej "hita" (Uwaga - nie dla wrażliwych!):
Frytka - "Jak zostałam bogata" - piosenka dla Dody (MP3)
https://wrzuta.pl/film/4XJ5XCHuwO (https://wrzuta.pl/film/4XJ5XCHuwO)

Ona zdecydowanie nie ma głosu...
A tak wogóle w zachowaniu Frytki widzę wielką fascynację (moją ulubioną aktorką) Marilyn Monroe. Niestety nie ma to dobrego wpływu na taką osobę jak Frytka.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 29 Kwi 2009, 04:09:11
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" z tajemniczym mężczyzną
W ubiegłym tygodniu odbyło się rozdanie nagród ESKA Music Awards 2009. Na gali, w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, pojawiła się również Agnieszka Frykowska.

Więcej: https://showmag.info/2009/04/28/frytka-z-tajemniczym-mezczyzna/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kuba 942 w Śro, 29 Kwi 2009, 16:55:44
Co do EMY. To trochę oglądałem, sam brałem też udział w głosowaniu (slaby wybór, bo sama polska muzyka)
Fajna była ta prowadząca  :los:
Dużo gwiazd znanych z anteny Radia Eska, a Frytki nie widziałem :P
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Ice w Śro, 29 Kwi 2009, 17:08:19
Cytuj
Fajna była ta prowadząca 

Kinga Zdrojewska z Radia Eska Kraków, bodajże. Rzeczywiście bardzo fajnie prowadziła galę, to tylko pokazuje, że brakuje nowych twarzy w TV.

A co do Frytki to prowadzi jeszcze 'Lub Czasopisma'?
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 23 Maj 2009, 15:02:18
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" zmieniła wizerunek
Agnieszka "Frytka" Frykowska - skandalistka z trzeciej edycji "Big Brothera", postanowiła zmienić swój dotychczasowy styl i zrezygnowała z tlenionych na blond włosów.

Więcej: https://showmag.info/2009/05/23/frytka-zmienila-wizerunek/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 31 Maj 2009, 21:38:19
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" w peruce
Agnieszka Frykowska jak rękawiczki zmienia fryzurę i kolor włosów. Najpierw zamieniła tleniony blond na krótkie ciemnie włosy, a teraz w ekspresowym tempie powróciła do starego wizerunku - czytamy w "Super Expressie".

Więcej: https://showmag.info/2009/05/31/frytka-w-peruce/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 07 Cze 2009, 13:58:16
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska walczy o odszkodowanie
Agnieszka Frykowska, która od kilku lat stara się uzyskać odszkodowanie za morderstwo, jakiego banda Charlesa Mansona dokonała na jej dziadku Wojtku Frykowskim, wybiera się niebawem do Stanów Zjednoczonych, aby zawalczyć o spadek osobiście.

Więcej: https://showmag.info/2009/06/07/agnieszka-frykowska-walczy-o-odszkodowanie/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 23 Cze 2009, 14:12:58
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska ukończyła studia
Agnieszka Frykowska ukończyła piąty rok studiów na wydziale aktorskim Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia. 22 czerwca odbyło się przedstawienie dyplomowe "Śluby panieńskie" z jej udziałem.

Więcej: https://showmag.info/2009/06/23/agnieszka-frykowska-ukonczyla-studia/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 04 Lip 2009, 23:36:54
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska w grze na telefony komórkowe
Tabloid "Fakt" donosi, że Agnieszka Frykowska zostanie bohaterką gier na telefony komórkowe. Gwiazda "Big Brothera" podobno podpisała już dwuletnią umowę.

Więcej: https://showmag.info/2009/07/04/agnieszka-frykowska-w-nowej-sztuce-i-w-grach-na-komorki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 14 Lip 2009, 11:13:27
Frytka prowadzi bloga za pośrednictwem gadu gadu. (Na swoim komunikatorze można znaleść link do niego). Bardzo szczegółowego bloga ponieważ można się dowiedzieć co robiła o 10.20, co o 10.24, a co o 10.40...

No i ten podtytuł: Dopiero się rozkręcam... ale niedługo (znowu) będzie o mnie głośno;-o
Zawiało grozą!
:devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Ice w Wto, 14 Lip 2009, 15:37:21
Tiaaa, na pewno. I pomoże jej w tym Tele5? <joke>
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kuba 942 w Wto, 14 Lip 2009, 22:03:52
No i ten podtytuł: Dopiero się rozkręcam... ale niedługo (znowu) będzie o mnie głośno;-o
Zawiało grozą!
:devil:

science fiction  :ubaw:

Czego Ona to już nie wymyśli byle o Niej mówiono. Widać ten typ tak ma...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Ice w Śro, 15 Lip 2009, 01:21:16
No i na razie jako tak się jej to udaje. Chociaż i tak najbardziej z tych reality 'szołowych' gwiazdek świeci Jolanta R.  :F

Ale co trzeba przyznać - Frytka jednak dotrzymuje słowa. :) Powiedziała, że będzie o niej głośno - i jest. Bardzo długo utrzymuje się na tych wszystkich plotkarskich pisemkach i w świadomości opinii publicznej ogólnie... Tylko jakim kosztem?
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 31 Lip 2009, 10:57:43
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" zagra w serialu?
Agnieszka Frykowska zadebiutowała niedawno na deskach teatru, ale na tym nie kończy się jej przygoda z aktorstwem. Niebawem "Frytka" ma się pojawić w jednym z nowych polskich seriali.

Więcej: https://showmag.info/2009/07/31/frytka-zagra-w-serialu/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 19 Sie 2009, 09:33:31
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" z epizodyczną rolą w "Tancerzach"
Choć wystąpiła tylko w epizodzie serialu, dla niej jest to występ wyjątkowy. Oferta pojawiła się we wtorek, a w czwartek "Frytka" była już na planie.

Więcej: https://showmag.info/2009/08/19/frytka-z-epizodyczna-rola-w-tancerzach/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Ice w Pią, 21 Sie 2009, 00:34:21
https://wp.tv/i,Frytka-o-roli-w-Tancerzach,mid,395054,klip.html

 :cwaniak:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 09 Wrz 2009, 20:15:06
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" została kukułką w telefonie
Agnieszka Frykowska - gwiazda trzeciej edycji "Big Brothera", dostała nową rolę... tym razem kukułki w telefonie.

Więcej: https://showmag.info/2009/09/09/frytka-zostala-kukulka-w-telefonie/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Śro, 09 Wrz 2009, 21:43:09
Lepsza kukułka w telefonie niż bąbelki w jacuzzi...

Żenada.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 18 Wrz 2009, 06:08:34
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)O Agnieszce Frykowskiej i jej babci w "Vivie"
W najnowszym numerze "Vivy" znalazł się artykuł poświęcony Agnieszce Frykowskiej i jej babci ze strony ojca - Ewie Morelle, które spotkały się ostatnio po 10 latach rozłąki.

Więcej: https://showmag.info/2009/09/18/o-agnieszce-frykowskiej-i-jej-babci-w-vivie/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 18 Wrz 2009, 19:22:32
Czyli znów nic nowego. Odgrzewane kotlety... Chyba wszyscy w Polsce znają już tę historię. Nie zdziwię się jak wkrótce powstanie autobiografia Frytki i znów będzie o jej rodzinie...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 10 Paź 2009, 18:55:09
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Serialowy debiut "Frytki"
Wczoraj na antenie TVP2 miał miejsce serialowy debiut Agnieszki Frykowskiej.

Więcej: https://showmag.info/2009/10/09/serialowy-debiut-frytki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kardines w Nie, 11 Paź 2009, 00:36:28
Oglądałem ten odcinek ale frytki jakoś nie zauważyłem :P
Mógłby ktos napisać w którym momencie się pojawiła?
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Damian w Nie, 11 Paź 2009, 10:41:33
A ja widziałem i to zupełnie przypadkiem... Ponieważ nie oglądam tego filmu ,  tylko jakoś tak przelotem i akurat trafiłem na kawałek z frytką  :ubaw: Ponieważ "Tancerzy" nie oglądam to nie wiem z kim ona rozmawiała , ale po kilku sekundach gadki wybiegła... No malutka rólka , ale jednak  :yeah:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 14 Paź 2009, 16:37:05
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska zagra w kolejnym serialu
Po epizodycznej roli w serialu "Tancerze", Agnieszka Frykowska otrzymała rolę w serialu "Pierwsza Miłość", emitowanym na antenie telewizji Polsat.

Więcej: https://showmag.info/2009/10/14/agnieszka-frykowska-zagra-w-kolejnym-serialu/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kuba 942 w Śro, 14 Paź 2009, 17:17:13
Widzę w tym serialu co raz lepszych aktorów angażują najpierw Karol Strasburger teraz Frytka a jeszcze słyszałem że od listopada ma wejść Misiek Koterski  :ubaw:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Damian w Śro, 14 Paź 2009, 18:49:24
Ekipa Polsatu xD Frytka w Pierwszej Miłości.. :zzz: dobrze , że nie oglądam już tego serialu.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 06 Lis 2009, 03:56:50
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka": zdała egzamin na prawo jazdy i poprowadzi nowy program
Agnieszka Frykowska - gwiazda trzeciej edycji "Big Brothera", zdała niedawno egzamin na prawo jazdy i już w tym tygodniu poprowadzi nowy program na antenie Tele 5.

Więcej: https://showmag.info/2009/11/04/frytka-zdala-egzamin-na-prawo-jazdy-i-poprowadzi-nowy-program/

* * *

(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska dostała nowy program w Tele 5
Telewizja Tele 5 planuje dodatkowe wydanie programu "Lub czasopisma", który w wersji codziennej obecny jest na antenie stacji od 3 lat.

Więcej: https://showmag.info/2009/11/06/agnieszka-frykowska-dostala-nowy-program-w-tele-5/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Pon, 09 Lis 2009, 01:54:17
hellou-hellou-frytka-robi-szol.zenada.jacuzzi.pl
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 14 Lis 2009, 03:53:54
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Frykowska propaguje strach przed świńską grypą
Agnieszka Frykowska, która zasłynęła z uprawiania seksu przed kamerami, znów daje o sobie znać. Tym razem bierze udział w propagowaniu strachu przed świńską grypą.

Więcej: https://showmag.info/2009/11/12/frykowska-propaguje-strach-przed-swinska-grypa/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 14 Lis 2009, 10:02:50
Na miejscu Frytki nie bałbym się. Złego licho nie bierze. No chyba, że ta grypa roznosi się drogą płciową...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 27 Lis 2009, 20:35:07
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Agnieszka Frykowska o operacji nosa
Agnieszka Frykowska - gwiazda "Big Brothera", a od niedawna dyplomowana aktorka, podzieliła się na łamach "Wprostu" swoimi odczuciami po przebytej kilka lat temu operacji nosa.

Więcej: https://showmag.info/2009/11/25/agnieszka-frykowska-o-operacji-nosa/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 05 Gru 2009, 13:55:05
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" po raz trzeci oblała egzamin na prawo jazdy
Choć miesiąc temu w "Na żywo" było można przeczytać, iż Agnieszka Frykowska zdała egzamin na prawo jazdy, teraz tabloid "Fakt" donosi, iż sprawa ma się inaczej, a "Frytka" po raz trzeci nie zaliczyła egzaminu.

Więcej: https://showmag.info/2009/12/05/frytka-po-raz-trzeci-oblala-egzamin-na-prawo-jazdy/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 10 Gru 2009, 16:10:34
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)Wojewódzki śmieje się z "Frytki"
Po wyśmianiu Jolu Rutowicz na łamach "Polityki", Kuba Wojewódzki wziął na celownik gwiazdę trzeciego "Big Brothera" - Agnieszkę Frykowską.

Więcej: https://showmag.info/2009/12/10/wojewodzki-smieje-sie-z-frytki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Damian w Sob, 12 Gru 2009, 20:37:08
Po Rutowicz przyszedł czas na Frytkę  :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kuba 942 w Nie, 13 Gru 2009, 22:08:28
Wojewódzki nie pierwszy raz "bierze się" za Frytkę. Weźmy chociażby jej utwór Dwa Gołębie, nawet koszulki takie powstały i była płytka w show u Kuby jakiś czas temu :D
Niezłe jajca z niej miał :ubaw:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 17 Gru 2009, 01:42:55
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka": "Mdlałam podczas sesji dla Playboya!"
Agnieszka Frykowska - uczestniczka trzeciej edycji "Big Brothera" i dwóch edycji "Baru", pojawiła się na okładce polskiej edycji "Playboya" aż dwa razy. Niedawno, podczas imprezy organizowanej przez ów magazyn, "Frytka" miała okazję powspominać swoje rozbierane sesje zdjęciowe.

Więcej: https://showmag.info/2009/12/14/frytka-mdlalam-podczas-sesji-dla-playboya/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 29 Gru 2009, 16:02:22
(https://showmag.info/images/logo/bigbrotherpl3.gif)"Frytka" mówi "nie" botoksowi
Agnieszka Frykowska poważnie myśli o karierze aktorskiej: z tego też powodu celebrytka nie chce wstrzyknąć sobie botoksu - czytamy w "Super Expressie".

Więcej: https://showmag.info/2009/12/29/frytka-mowi-nie-botoksowi/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 09 Sty 2010, 20:43:36
"Frytka" wreszcie z prawem jazdy
https://showmag.info/2010/01/08/frytka-wreszcie-z-prawem-jazdy/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 17 Sty 2010, 03:51:30
"Frytka" chce kupić mini Morrisa
https://showmag.info/2010/01/16/frytka-chce-kupic-mini-morrisa/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Nie, 17 Sty 2010, 11:08:48
Frytka była ostatnio gościem u Figurskiego w jego talk show na Tv 4. Dziwi mnie, że ktoś chce słyszeć po raz kolejny tę samą historię...
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 25 Sty 2010, 01:05:00
Agnieszka Frykowska: "Walczę z Frytką już 8 lat"
https://showmag.info/2010/01/23/agnieszka-frykowska-walcze-z-frytka-juz-8-lat/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 26 Sty 2010, 19:30:12
Agnieszka Frykowska na planie Pierwszej miłości
https://showmag.info/2010/01/26/agnieszka-frykowska-na-planie-pierwszej-milosci/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Tkk_Bolly w Pią, 29 Sty 2010, 17:49:03
Frytka główną gwiazdą wiosennej ramówki Tele5  :yeah: https://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/frykowska-wraca-na-antene,1431714
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 21 Lut 2010, 17:08:28
"Frytka" pięć razy zdawała egzamin na prawo jazdy
https://showmag.info/2010/02/20/frytka-piec-razy-zdawala-egzamin-na-prawo-jazdy/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 25 Lut 2010, 03:36:46
Agnieszka Frykowska została magistrem
https://showmag.info/2010/02/25/agnieszka-frykowska-zostala-magistrem/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 01 Mar 2010, 03:44:53
"Frytka" wyleci z Pierwszej miłości?
https://showmag.info/2010/03/01/frytka-wyleci-z-pierwszej-milosci/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 03 Mar 2010, 17:00:39
"Frytki" nie wyrzucono z serialu: agencja aktorska dementuje plotki
https://showmag.info/2010/03/03/frytki-nie-wyrzucono-z-serialu-agencja-aktorska-dementuje-plotki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Kuba 942 w Śro, 03 Mar 2010, 17:37:06
Widziałem te sceny z Frytką. Na aktorkę to ona się nie nadaje...takie moje zdanie na ten temat.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 20 Mar 2010, 02:28:59
Majdan z "Frytką" na salonach
https://showmag.info/2010/03/20/majdan-z-frytka-na-salonach/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 28 Mar 2010, 21:52:46
Majdan gościem w programie "Frytki"
https://showmag.info/2010/03/28/majdan-gosciem-w-programie-frytki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 12 Cze 2010, 16:27:06
Agnieszka Frykowska i Michał Sobociński razem
https://showmag.info/2010/06/11/agnieszka-frykowska-i-michal-sobocinski-razem/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 23 Cze 2010, 02:05:49
Agnieszka Frykowska zagra w filmie
https://showmag.info/2010/06/22/agnieszka-frykowska-zagra-w-filmie/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 09 Lip 2010, 21:47:29
Agnieszka Frykowska: "Już nie patrzą na mnie przez pryzmat skandalistki"
https://showmag.info/2010/07/08/agnieszka-frykowska-juz-nie-patrza-na-mnie-przez-pryzmat-skandalistki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Sob, 10 Lip 2010, 00:15:25
Ludzie starają się być przy niej taktowni co nie oznacza, że zapomniane zostanie to dzięki czemu Frytka zaistniała. Ona też chyba specjalnie się od przeszłości nie odcina bo bardzo chętnie do niej wraca w rozmowach.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 12 Sie 2010, 00:23:42
Agnieszka Frykowska marzy o założeniu rodziny
https://showmag.info/2010/08/12/agnieszka-frykowska-marzy-o-zalozeniu-rodziny/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 21 Sie 2010, 04:53:56
Ibisz i Frykowska usuną zmarszczki na wizji?
https://showmag.info/2010/08/19/ibisz-i-frykowska-usuna-zmarszczki-na-wizji/

* * *

Powraca program Lub czasopisma Agnieszki Frykowskiej
https://showmag.info/2010/08/21/powraca-program-lub-czasopisma-agnieszki-frykowskiej/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 04 Wrz 2010, 07:17:43
Agnieszka Frykowska zmieniła imię?
https://showmag.info/2010/09/03/agnieszka-frykowska-zmienila-imie/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Ice w Sob, 04 Wrz 2010, 21:37:25
I ciągle ta sama gadka. Zamykanie pewnego etapu, nowy rozdział w życiu. To się staje nudne. :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: podmark w Sob, 04 Wrz 2010, 22:40:31
Problem w tym, że z imienia mało kto ją kojarzy. Dla większości widzów i tak zostanie "Frytką, tą co dała Kenowi w wannie".
Ale swoją drogą - jej fascynacja serialami imponuje i przeraża zarazem. Zagrała w "Pierwszej miłości", to chyba powinna sobie wziąć na imię Marysia, a nie Majka. Chyba ktoś ogląda TVN zamiast serial, w którym kiedyś się zagrało  :devil:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 09 Wrz 2010, 03:31:14
Agnieszka Frykowska o Kubie Wojewódzkim: "Z ekscytacji młodymi panienkami dostał małpiego rozumu!"
https://showmag.info/2010/09/09/agnieszka-frykowska-o-kubie-wojewodzkim-z-ekscytacji-mlodymi-panienkami-dostal-malpiego-rozumu/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 13 Wrz 2010, 13:26:14
Agnieszka Frykowska: dlaczego zmieniła swoje imię?
https://showmag.info/2010/09/11/agnieszka-frykowska-dlaczego-zmienila-swoje-imie/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 17 Wrz 2010, 18:05:04
Cejrowski kazał usunąć z Internetu filmy, w których poniża "Frytkę"?
https://showmag.info/2010/09/17/cejrowski-kazal-usunac-z-internetu-filmy-w-ktorych-poniza-frytke/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 28 Wrz 2010, 22:37:08
"Frytka", Kora i Piróg podpisali się pod listem w sprawie odwołania Radziszewskiej
https://showmag.info/2010/09/27/frytka-kora-i-pirog-podpisali-sie-pod-listem-w-sprawie-odwolania-radziszewskiej/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 30 Wrz 2010, 01:16:41
Frykowska o Cejrowskim: "Jego kompleksy przewyższają inteligencję"
https://showmag.info/2010/09/30/frykowska-o-cejrowskim-jego-kompleksy-przewyzszaja-inteligencje/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Pią, 22 Paź 2010, 10:32:08
(https://bi.gazeta.pl/im/5/8541/z8541685O.jpg)

https://facebook.com/majafrykowska

:ubaw:

[źródło: plotek.pl]
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pon, 01 Lis 2010, 11:15:42
"Frytka" o Joannie Krupie: "Ona chyba nie rozumie niektórych słów!"
https://showmag.info/2010/10/29/frytka-o-joannie-krupie-ona-chyba-nie-rozumie-niektorych-slow/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 15 Gru 2010, 01:17:12
Michał Figurski o "Frytce": "Ona po raz kolejny otwiera nowy rozdział, tylko okładka już się powoli zużywa"
https://showmag.info/2010/12/15/michal-figurski-o-frytce-ona-po-raz-kolejny-otwiera-nowy-rozdzial-tylko-okladka-juz-sie-powoli-zuzywa/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 18 Gru 2010, 21:43:34
Maja Frykowska wkracza w wiek chrystusowy
https://showmag.info/2010/12/18/maja-frykowska-wkracza-w-wiek-chrystusowy/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 28 Gru 2010, 14:48:15
Urodzinowe party Mai Frykowskiej
https://showmag.info/2010/12/27/urodzinowe-party-mai-frykowskiej/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Rosa w Wto, 28 Gru 2010, 19:59:10
Że też jej osoba ciagle sie musi gdzieś jeszcze wjakichs wiadomościach pojawiać.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 29 Gru 2010, 12:56:26
Maja Frykowska: "Miałam ciche zaproszenia do Tańca z Gwiazdami"
https://showmag.info/2010/12/29/maja-frykowska-mialam-ciche-zaproszenia-do-tanca-z-gwiazdami/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Toni w Pią, 28 Sty 2011, 09:42:31
Wczoraj w programie "Między kuchniem a salonem" gościem była Maja Frykowska.


https://mks.plejada.pl/43227,nowe-imie_-nowe-zycie_,aktualnosc.html
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 15 Lut 2011, 18:53:23
Maja Frykowska i Daniel Wieleba w nowym programie w Tele 5
https://showmag.info/2011/02/15/maja-frykowska-i-daniel-wieleba-w-nowym-programie-w-tele-5/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 10 Mar 2011, 19:10:19
Maja Frykowska została szatynką!
https://showmag.info/2011/03/10/maja-frykowska-zostala-szatynka/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 16 Mar 2011, 22:19:02
Maja Frykowska jest... w związku
https://showmag.info/2011/03/16/maja-frykowska-jest-w-zwiazku/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 23 Mar 2011, 00:11:22
Maja Frykowska zafascynowana Kaliszem i Palikotem
https://showmag.info/2011/03/22/maja-frykowska-zafascynowana-kaliszem-i-palikotem/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 26 Mar 2011, 19:11:20
"Frytka": "To ja zaczęłam modę na body sushi!"
https://showmag.info/2011/03/25/frytka-to-ja-zaczelam-mode-na-body-sushi/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 06 Kwi 2011, 02:15:11
Maja Frykowska: "Czy nie byłoby prościej zalegalizować to niewinne zioło?"
https://showmag.info/2011/04/06/maja-frykowska-czy-nie-byloby-prosciej-zalegalizowac-to-niewinne-ziolo/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 13 Kwi 2011, 13:38:59
Pierwszy tatuaż "Frytki"
https://showmag.info/2011/04/13/pierwszy-tatuaz-frytki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 19 Kwi 2011, 17:13:08
Sukienka Frykowskiej zniszczona przez "Dodę"
https://showmag.info/2011/04/19/sukienka-frykowskiej-zniszczona-przez-dode/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 15 Cze 2011, 05:07:32
Maja Frykowska schudła 10 kilogramów
https://showmag.info/2011/06/14/maja-frykowska-schudla-10-kilogramow/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Wto, 03 Sty 2012, 13:11:30
Frytka nie daje o sobie zapomnieć:

https://pudelek.pl/artykul/37394/frytka_odnalazlam_jezusa_chrystusa_zobacz/

 :devil: :los: :devil: :los: :devil: :los:
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 05 Sty 2012, 07:57:42
Wyznanie wiary "Frytki" usunięte z Internetu
https://showmag.info/2012/01/05/wyznanie-wiary-frytki-usuniete-z-internetu/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Śro, 11 Sty 2012, 05:13:11
Szymon Hołownia o nawróceniu "Frytki"
https://showmag.info/2012/01/11/szymon-holownia-o-nawroceniu-frytki/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 24 Kwi 2012, 22:54:14
Wojciech Cejrowski o Mai Frykowskiej: "Z Frytką rozmawiałem o pryncypiach, a nie o niej samej"
https://showmag.info/2012/04/24/wojciech-cejrowski-o-mai-frykowskiej-z-frytka-rozmawialem-o-pryncypiach-a-nie-o-niej-samej/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Śro, 25 Kwi 2012, 12:57:38
Dobrze wiedzieć, zapisałem sobie na dysku zanim zniknie kompletnie. Ku pamięci.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pon, 30 Kwi 2012, 18:27:07
Coś dla tych, którym frytka się jeszcze nie znudziła:
https://film.onet.pl/fotoreportaze/czy-agnieszka-czy-maja-frykowska-jest-tylko-jedna,5116201,0,fotoreportaz-maly.html
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Phil w Pon, 30 Kwi 2012, 19:54:03
Dla tych, który nie wiedzą :) Maja (Agnieszka) "zagrała" w filmie "Bokser". Została nawet ujęta w napisach końcowych ;p
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 08 Maj 2012, 01:09:52
Program Mai Frykowskiej zdjęty z anteny
https://showmag.info/2012/05/08/program-mai-frykowskiej-zdjety-z-anteny/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: slawek w Wto, 08 Maj 2012, 11:24:15
a to w ogóle było coś takiego ? :)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 10 Lip 2012, 21:48:16
Maja Frykowska chce zostać mamą
https://showmag.info/2012/07/10/maja-frykowska-chce-zostac-mama/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Toni w Wto, 02 Paź 2012, 12:25:42
W najnowszym odcinku programu TVN Style "44 niezapomniane obciachy" na 10. miejscu znalazła się
Maja Frykowska. :)
Z kolei w ostatnim odcinku którego premiera dziś o 22:30 znajdzie się także miejsce dla Joli Rutowicz.
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Pią, 18 Sty 2013, 10:57:33
Maja Frykowska wyemigrowała z Polski i żyje w Szwajcarii u boku milionera?
https://showmag.info/2013/01/18/maja-frykowska-wyemigrowala-z-polski-i-zyje-w-szwajcarii-u-boku-milionera/
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Sob, 25 Maj 2013, 04:01:05
Maja "Frytka" Frykowska pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes
https://showmag.info/2013/05/25/maja-frytka-frykowska-pojawila-sie-na-festiwalu-filmowym-w-cannes/ (https://showmag.info/2013/05/25/maja-frytka-frykowska-pojawila-sie-na-festiwalu-filmowym-w-cannes/)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 30 Maj 2013, 00:27:02
Maja Frykowska w roli gwiazdy porno
https://showmag.info/2013/05/30/maja-frykowska-w-roli-gwiazdy-porno/ (https://showmag.info/2013/05/30/maja-frykowska-w-roli-gwiazdy-porno/)
Tytuł: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: chatiflatt w Nie, 23 Cze 2013, 18:20:18
Przeszłość Frytki. Stacja ITV, "Gierki Nocne", 2006 rok

(https://pu.i.wp.pl/k,MzAwNzA3MDEsMTk5MDY4,f,FRYTKA.bmp)
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 01 Maj 2014, 05:41:57
Maja Frykowska wyszła za mąż
https://showmag.info/2014/05/01/maja-frykowska-wyszla-za-maz/ (https://showmag.info/2014/05/01/maja-frykowska-wyszla-za-maz/)
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Wto, 30 Wrz 2014, 02:33:35
Maja Frykowska spodziewa się dziecka
https://showmag.info/2014/09/29/maja-frykowska-spodziewa-sie-dziecka/ (https://showmag.info/2014/09/29/maja-frykowska-spodziewa-sie-dziecka/)
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 03 Paź 2014, 17:12:45
Będą małe frytki do tego.  :los:
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 13 Mar 2015, 19:24:25
Frytka urodziła córkę:
https://pudelek.pl/artykul/77087/maja_frykowska_zostala_mama_urodzila_corke/ (https://pudelek.pl/artykul/77087/maja_frykowska_zostala_mama_urodzila_corke/)

Oby tylko nie wzięła przykładu z Anny Muchy i nie zaczęła się na tym lansować.
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 15 Mar 2015, 20:10:05
Maja Frykowska została mamą
https://showmag.info/2015/03/11/maja-frykowska-zostala-mama/ (https://showmag.info/2015/03/11/maja-frykowska-zostala-mama/)
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Czw, 01 Gru 2016, 15:22:01
Maja Frykowska-Brzezińska po latach: rozmowa o demonach, nawróceniu i rozliczeniu z przeszłością
https://showmag.info/2016/12/01/maja-frykowska-brzezinska-po-latach-rozmowa-o-demonach-nawroceniu-i-rozliczeniu-z-przeszloscia/ (https://showmag.info/2016/12/01/maja-frykowska-brzezinska-po-latach-rozmowa-o-demonach-nawroceniu-i-rozliczeniu-z-przeszloscia/)
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Pudelek w Pią, 02 Gru 2016, 21:12:54
Frytka zatęskniła za show-biznesem.
Tytuł: Re: Agnieszka Frykowska
Wiadomość wysłana przez: Showmag w Nie, 11 Gru 2016, 15:54:13
Wojciech Cejrowski o poniżeniu Frykowskiej: "Czyn mój okazał się owocny"
https://showmag.info/2016/12/11/wojciech-cejrowski-o-ponizeniu-frykowskiej-czyn-moj-okazal-sie-owocny/ (https://showmag.info/2016/12/11/wojciech-cejrowski-o-ponizeniu-frykowskiej-czyn-moj-okazal-sie-owocny/)