Chwalmy "Big Brothera"

Zaczęty przez Showmag, Pt, 26 Paź 2007, 10:29:31

Showmag

Ponieważ Luxis zarzuca mi stronniczość i nie może zdzierżyć, że większość newsów, czy tez opinii na tym forum jest negatywna, pomyslalem, ze dobrze by bylo znalezc (wymyslec?) jakies pozytywy "Big Brother 4.1".

W związku z tym powstał ten oto temat, gdzie możemy bez liku chwalić czwartą edycję "Wielkiego Brata". Mam już nawet kilka nagłówków newsów, jakie byloby mozna opublikowac na stronie glownej.

Oto przykladowe z nich:
- "Świetna oglądalność Big Brother 4.1"
- "Krytycy chwalą poziom nowego Big Brothera"
- "Big Brother 4.1 jedną z najlepszych edycji na świecie!"
- "Jolanta Rutowicz najwybitniejszą uczestniczką Wielkiego Brata!"
- "Big Brother 4.1: pełen profesjonalizm producentow!"
- "Big Brother 4.1: program, który zmienił oblicze telewizji w Polsce i na świecie"

Macie jeszcze jakieś inne pomysly na artykuły?
Pamiętajcie, że wszystko musi być w 100% obiektywne.
Żadnych stronniczych, zdradzieckich, zakłamujących rzeczywistość newsów!


A więc pióra w dłoń i do roboty! Podawajcie swoje tematy! Piszcie o wszystkim, co was urzekło, co wzbudziło Wasz zachwyt i uznanie. Niech ten temat będzie przeciwsiłą dla wszystkich złych ludzi, którzy śmią drwić z trudu profesjonalistów z firm Endemol Polska i Grupy ATM.

Pokażmy, ILU nas jest! Pokażmy producentom, że jesteśmy z NIMI!

Rosa

To ja jako pierwszy chcę się zachwycić i pochwalić pierwszy tydzień programu (BBExtra) i ładne piersi Pauliny   :wanna:  :bravo:

chatiflatt

no to ja pochwalę umiejętność posługiwania się językiem polskim pewnego studenta polonistyki :bravo: [akcent na 'nii' - poloNIIstyki :D]
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

mseptember

Cytat: "Aaragorn"zarzuca mi stronniczość i nie może zdzierżyć, że większość newsów, czy tez opini na tym forum jest negatywna
i w sumie ma rację, bo to co tutaj napisałeś też pozytywne nie jest :) Ja chwalę TV4 za to, że Big Brother w ogóle jest, i jak ktoś chce, to może oglądać. A jak ktoś nie chce to nie musi - i za to należą się pochwały wynalazcy telewizora, który postanowił umieścić w nim przełącznik kanałów, a nawet wyłącznik prądu. Sam Big Brother aktualnie mniej mnie interesuje, bo przerzuciłem się na mój ulubiony RS, a mianowicie francuską Star Academy 7, która wystartowała we wtorek. Pozdrawiam.

Fireman

Zaleta programu - nadal pozostaje w nim Jola :) Sliczna slodka kobieta , marzenie kazdego prawdziwego mezczyzny :D

Showmag

Cytat: mseptemberi w sumie ma rację, bo to co tutaj napisałeś też pozytywne nie jest :)
Bo nie miało być i mam do tego święte prawo. Forum to nie witryna z newsami. Wyrazilem swoją opinię - jak zawsze. A jakie zalety znajdą inni uzytkownicy - to jest juz ich sprawa.

Exile

Można pochwalić BB za fajny dom. Naprawdę mi się podoba, ładnie urządzony, przestronny, nowoczesny. Podoba mi się też fotel w pokoju zwierzeń.

:los:

FK

Podoba mi się sauna :los: To znaczy podoba mi się, że JEST sauna. Samo pomieszczenie nie jest za specjalne.

Showmag

A co mnie cieszylo?
Powrót programu. Poki nie okazalo się, że jest to powrot w zlym stylu.
Powrot Ostaszkiewicza. Poki nie zachowywal się jak piesek ATM-u.
Dom. Poki nie okazalo się, ze nie ma w nim nic specjalnego (na zdjeciach prezentowal się o wiele lepiej),

Itp, itd...

chatiflatt

można pochwalić dobór uczestników przez komisję castingową :bravo:
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

slawek

Cytat: "Aaragorn"A co mnie cieszylo?
Powrót programu. Poki nie okazalo się, że jest to powrot w zlym stylu.

Ojej też się cieszyłem że zobaczę Big Brothera ponownie, ale na tym się skończyło... Plusem jest muzyczka puszczana podczas nominacji, zawsze mi się podobała :)
Sławek

Toni

Dokładnie tak! Pochwała za sam fakt podjecia się 4tej edycji Big Brother. Tyle krytki ostatnio było na temat tej edycji. Czas najwyższy dostrzec także pozytywne rzeczy. Najbardziej pozytywna jest dla mnie Jola i Joanna. Mega cool osoby. Sa sobą i to jest najlepsze,dzięki czemu ta edycja jest bardzo barwna,pikantna. Zadania tygodniowe też nie są znów aż tak nudne. Nie ma co narzekać na nudę. Gdy ta się pojawia producenci urozmaicają na wszelki sposób by się nie pojawiła w pełni.Juz dawno temu przestałęm psioczyć na tą edycję. Cieszę się że Wielki Brat powrócił...oby tylko nie na jedną edycję.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Tkk_Bolly

Mimo dosc kontrowersyjnych  wyników głosowania .To program jest naprawdę ciekawy i żaden odcinek nie był nudny .Dom nowoczesny , Wielki Brat jako osoba była bardziej zabawna .Podobali mi się uczestnicy oraz to ze producenci nudnych i zbednych wyrzucali jak Gerarda Agate czy Mirka :P Gdyby nie  to w pewnym sensie manipulowanie wynikami  :prosi: to już na początku programu pożagnalibyśmy Izę a tydzień później Adriana .Pamiętacie?A teraz by byla Kaisa L Kasia W Agata i moze dotego Magda na dokładke to ja bym podziekował.

neokoriban

Trochę krytyki z moich stron padło na temat tego programu lecz po długim namyśle stwierdziłem że nie jest taki cały zły i po mimo minusów są i plusy min. dom, sekretny pokój (nie było w 3 poprzednich edycjach), sauna, nawet pokój zwierzeń nie jest taki całkiem zły. Jeśli chodzi o wpadki to w TV się często zdarzają. Najlepszy w tym wszystkim jest niezastąpiony głos Wielkiego Brata. Jak na możliwość TV4 to i tak udana edycja. Fajnie jakby była 5 edycja, ale czy będzie to czas pokaże....:)

Goku

Mimo wszystko edycja była ciekawa, niektóre zadania były świetne(np. tydzień PRL-u), uczestnicy umieli czasem wzbudzić moją sympatię jak i antypatię, więc to chyba dobrze, że nie byli mi obojętni, a to że wyniki były sfałszowane teraz też oceniam na plus, bo inaczej pozbylibyśmy się już dawno tak ciekawych osób jak Lenartowicz, a w programie siedziałaby sobie taka Agatka czy Kasia Wieśniacka... Ogólnie edycja w moim prywatnym rankingu znajduje się na trzecim miejscu przed nudną drugą edycją z której zresztą już prawie nic nie pamiętam oprócz tego, że był w niej gostek z mojego miasta(Jurek Kulicki) i chodził w koszulce z napisem "Pabianice" :D...