Krytyka programu

Zaczęty przez Toni, Pn, 03 Wrz 2007, 11:57:10

Matthew

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wczorajszym otwarciem Big Brothera! I to nie tylko ja, jak wynikalo z dzisiejszej dyskusji na rozpoczeciu roku. Prowadzacy - swietni! Oprawa audio-wizualna - podoba mi sie! Uczestnicy - na pewno ciekawi, zwlaszcza ta Jola - czuje ze bedzie ona jedna z ciekawszych postaci w BB :D Bardzo fajna niespodzianka z Manuela w roli glownej, nie wiedzialem ze ma byc, ale to dobrze, bo im wiecej zaskoczen tym lepiej. Ciekawy pomysl z zostawieniem na noc geja (na takiego przynajmniej wyglada...) z kolesiem, ktory juz robil miny na jego widok :D Oj, bedzie sie dzialo! Az nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow. Zakonczenie takze interesujace. TV4 w roli gospodarza BigBrothera poradzila sobie bardzo dobrze! Dodam rowniez, ze nie jestem fanem Big Brothera, nie ogladlaem zadnych edycji na swiecie, oprocz polskich. Tak czy inaczej TV4 sie spisala, bo mnie wciagnelo i ludzi ogolnie chyba tez :)

Toni

We wczorajszym starcie dostrzegłęm plusy ale jak również minusy. Plusy to nowe fajne studio,choć za małe jakby. Logo i oprawa muzyczna może być. Manuela totalne zaskoczenie. :zabek: Nadawała by się na samą prowadzącą program. :zabek: Minusem było brak filmu choćby nawet 3minutowego przedstawiającego uczestnika,tak jak to bywało w poprzednich edycjach. Wszystko działo się za szybko. Ogólnie podsumowując jest naprawdę dużo nowosci. To całkiem inny Wielki Brat i tak ma być. Będę musiał się przyzwyczaić po prostu. :zabek: Big Brother bardzo nowoczesny jako program.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Rosa

Jak to idea przyswiecać mogla twórcom programu "live" o 18:30?
Tam się NIC nie dzieje i wygląda na to że nie ma ŻADNEGO pomysłu na zagospodarowanie tych 30 min.

igiko

Może potem będzie ciekawiej jak będą wtedy wykonywać zadania (o tej porze) taki chyba był zamysł.
The Amazing Race fan

Tom Kruz

Dzisiejsze wejscie o 18.30 było beznadziejne. Bez ładu, składu i pomysłu. Jesli tak to ma wyglądać to wole dłuższe wejscia o 20 kosztem tego czegos.

molko

zgadzam się, całe 30min wykorzystane po Kononowiczemu - nic nie było!!!



a ten kwas, że Kubę woła mama był gorszy niż akcja w EZO TV i 4FUN TV

PoPek

BB Extra to jakas porażka ino to co o 20 :/

Luxis

Cytat: "molko"a ten kwas, że Kubę woła mama był gorszy niż akcja w EZO TV i 4FUN TV
mi się podobało :P bk, ogólnie dla mnie to fajny prowadzący, typowy na luzie, po BB nadawałby się do jakiegos porannego programu sniadaniowego live albo Studia Złote Tarasy :D hehe

Pudelek

Tak sobię myslę, że najlepiej oglądać tylko program o 23. Jest tam wszystko co najciekawsze z odcinka o 20 i cos jeszcze...

Kazuki

BB Extra to zawsze była porażka, nawet w innych edycjach było tak samo, czyli powtórka odc z 20-tej + kilka scen łazienkowych -_-

molko

ja to daje temu reality 2 tyg. max. jesli będzie dalej tak nudnawo to dam sobie spokój...


i jeszcze te kamery w necie bez dźwięku...

joker

Dzisiaj o 18 pewnie będzie już ciekawiej - z tego co WIDZĘ na kamerkach mają się chyba nauczyć jakis zadań cyrkowych - Tomek próbuje wsiąsć na monocykl w salonie, Kasia L. szaleje z szarfą w ogódku, widać też  hula-hop (ale nie wiem do kogo należy)

molko

błagam! ktos mówił o elegancji tej edycji BB, a ten żart był jak z marnego kabaretu

rzecz gustu

Toni

Program "Big Brother-Extra" miał nie zawierać tego co zostało wyemitowane w programie o godz. 20ej a niestety było prawie przez 20minut w skrócie to co zostało ukazane z programu o godz.20ej. Podczas poprzednich edycji było dokładnie tak samo. Tak wiec program Extra wczoraj negatywnie odbieram. Pod koniec programu na jakies 5 minut prae scen spod prysznica. Moim zdaniem cały odcinek powinien być czyms innym w pokazaniu co o godz. 20ej.Co do emisji "Prosto z domu" to też tak sobie,zas program o godz. 20ej w porządku.Podobała mi się jego realizacja.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

Showmag

no i mamy BAR w bigbrotherze: kontakt ze swiatem zewnetrznym w trzecim dniu trwania programu :kreci:

:vomit: