Prowadzący

• 115 Replies
  • 27727 Views
*

Offline podmark

• *
  • 2445
Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 16:12:23
No i już oficjalnie wiadomo, kto poprowadzi "BB 4.1" (a nie mówiłem, że Rock jest twarzą Polsatu i nie będzie brał udziału w tym przedsięwzięciu ?  :yeah: ).

Quote from: "Medialink.pl"
Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter będą gospodarzami reality – show „Big Brother 4.1”, który jesienią pokaże Czwórka. – Wierzymy, że ta para doda impetu naszemu nowemu przedsięwzięciu – mówi Jarosław Ostaszkiewicz, producent wykonawczy programu.
Karina Kunkiewicz jest aktorką i dziennikarką. W Czwórce prowadziła program „Moda Moda”. Była także prezenterką Telewizji Polskiej. Wystąpiła w kilku serialach, m.in. w „Kasi i Tomku” i „Lokatorach”.

Kuba Klawiter przez ponad cztery lata był prezenterem poznańskiego Radia Kiss FM. Pracował również w wytwórni muzycznej My Music.

Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter zostali wyłonieni na drodze castingu. Czwórka rozpocznie emisję nowej edycji „Big Brothera” 2 wrzesnia o godz. 20.00. Stacja na razie nie zdradza, kto weźmie udział w programie.

Postawili na nieznane szerzej postaci - może to i dobrze :). Ale o tym, czy sobie radzą przekonamy się w niedzielę.

*

kaja

Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 16:22:09
Jak to nieznane Karine blondynka z grzywką np. można było oglądać wróznych programach ten program o modzie cieszył się duzym powodzeniem a także w jednej reklamie która długo była na antenie także można  było ją oglądać nie dawno w powtórce programu miasto kobiet gdzie wypowiadała się na temat jak jej przebiegały pierwsze miesiące macierzyństwa wraz  z innymi zaproszonymi goscmi

*

Offline joker

• *
  • 1186
Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 16:26:43
Ja tam jej nie kojarze :P tak samo jak Kuby, tylko że u niego nawet nie można znaleźć zdjęć w necie :/
No fajnie, że postawili na nowe twarze, przynajmniej nie są skazani z góry na porażkę :D

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 16:28:56
kaju, nie każdy jest pasjonatem reklam, nie każdy interesuje się modą zwlaszcza w wydaniu TV4 i nie każdy ogląda Miasto kobiet :P
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

mesto

Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 16:44:59
Fajnie, że postawili na nowych. Jak dla mnie duży plus. Choć wersja ze Szczuką wydawała mi się dosć zabawna. ;]

tu masz zdjęcie Kuby
https://kangoojumps.pl/kiss_pliki/image011.jpg
a tu jego głos ;]
https://kangoojumps.pl/kisioM.mp3

*

Offline ixa86

• *
  • 136
Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 18:44:04
hmm czy ja wiem czy to takie dobre posunięcie 2 nowych ( jakby tu nie patrzeć) prezenterów...może jeden nowy + jeden "stary wyjadacz" lepiej by sie sprawdzilo.. no okaże sie.

*

Offline Rosa

• *
  • 1534
Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 19:41:46
Ja też się w sumie cieszę że postawili na dwie zupełnie nieznane osoby które się chociaż będą starały pokazać i wykazać a nie jakies stare zblazowane "gwiazdy". :bravo:

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Prowadzący
Tue, 28 Aug 2007, 19:44:18
Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter poprowadzą "Big Brother'a"
W dniu dzisiejszym oficjalnie ogłoszono, że "Big Brother 4.1" poprowadzą Karina Kunkiewicz oraz Kuba Klawiter, którzy pokonali w castingach kilkuset konkurentów, w tym wiele znanych osobowosci polskiego show biznesu.

Pierwszym kandydatem do prowadzenia reality show był kojarzony od lat z ATM-em i Polsatem Krzysztof Ibisz. "Musiałem odmówić. Po pierwsze, w tym samym czasie prowadzę program 'Jak oni spiewają', a po drugie, jestem twarzą telewizji Polsat" - tłumaczył popularny prezenter. Na prowadzenie nie zgodził się też Mariusz Szczygieł, który w latach '90 był w Polsacie gospodarzem talk-show "Na każdy temat". "To prawda, złożono mi propozycję poprowadzenia 'Big Brothera'. Odmówiłem. Myslę, że występowanie w telewizji to trochę taki układ z diabłem. Dlatego w 2001 roku zerwałem z telewizją na zawsze. I wróciłem do poważnego dziennikarstwa. Poza tym w tym roku jestem nominowany do literackiej nagrody Nike i myslę, że facet, który dostał taką nominację nie powinien prowadzić Big Brothera" - wyjasnił Szczygieł. W tej sytuacji producenci negocjowali ze znanym z programu "Idol" Maćkiem Rockiem.

Ostatecznie podjęto decyzję, że przez kolejne 3 miesiące życie bohaterów reality show mieszkających w Domu Wielkiego Brata relacjonować będą Karina Kunkiewicz oraz Kuba Klawiter. "Karina i Kuba wypadli najlepiej na próbach kamerowych. Ich żywy i dynamiczny styl prezentacji oraz trafne komentarze przykuwają uwagę oraz zapadają w pamięć. Wierzymy, że ta para doda impetu naszemu nowemu przedsięwzięciu" – powiedział Jarosław Ostaszkiewicz, producent wykonawczy show.

Karina Kunkiewicz jest aktorką i prezenterką TVP. Ukończyła w 1998 roku Akademię Teatralna w Warszawie. W latach 2002-2005 występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie. Na swoim koncie ma wiele ról drugoplanowych w filmach oraz popularnych serialach telewizyjnych.

Kuba Klawiter - już podczas studiów na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii na kierunku handel i marketing, rozpoczął karierę w mediach. Przez ponad cztery lata był prezenterem w jednej z najpopularniejszych młodzieżowych stacji radiowych w Poznaniu - Kiss Fm. Pracował także jako prezenter w lokalnej stacji telewizyjnej. Po skończeniu studiów rozpoczął prace w jednej z największych wytwórni muzycznych w Polsce - My Music.

[Inf. prasowa / Echomiasta.pl]

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Prowadzący
Wed, 29 Aug 2007, 09:16:01
Miałem swoich faworytów,ale cieszę się także że postawiono na nowych i w dodatku z umiejętnosciami.
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

FK

Prowadzący
Wed, 29 Aug 2007, 09:46:28
Miałam okazję poznać Karinę podczas udziału w programie "Modna Moda". Odniosłam wrażenie, że poza kamerą była straaaaasznie niedostępna, natomist podczas nagrania - miła, wesoła i sympatyczna. Zobaczymy, jak sprawdzi się w reality show. Myslę, że powinno Jej sie udać ;)

*

mir123bych

Prowadzący
Wed, 29 Aug 2007, 15:02:38
hurra! Nie Mroczkowie :D też tych nowych nie znam, dadzą popis umiejętnosci w niedzielę i będzie wiadomo wszystko o nich :D Brawo Karina i Kuba!

*

Offline Showmag

• *
  • 8444
    • Showmag.info
Prowadzący
Thu, 30 Aug 2007, 13:35:01
w poscie wyzej dodano fotografie prowadzących

*

Offline Toni

• *
  • 4050
Prowadzący
Thu, 30 Aug 2007, 17:11:09
Jestem bardzo zadowolony z nowych prowadzących że są nowi i że są atrakcyjni wizualnie też. :zabek:
Pozor! Velký bratr nikdy nespí!

*

Offline chatiflatt

• *
  • 2360
  • Fall In Love
Prowadzący
Thu, 30 Aug 2007, 17:22:24
Quote from: "FK"
Odniosłam wrażenie, że poza kamerą była straaaaasznie niedostępna, natomist podczas nagrania - miła, wesoła i sympatyczna.

Niestety, tak jest bardzo czesto. ja w gimnazjum brałem udział w młodzieżowym teleturnieju i prowadzący zachowywali się identycznie jak piszesz. Po prostu, płacą im za 'wizję', poza wizją są sobą.
"Może kiedy umierasz wszystko umiera, wszystko i wszyscy? Zostaje tylko pustka, próżnia, dziura, którą starają się wypełnić ci, którzy pozostali."
Barbara Weston

*

ginger

Prowadzący
Thu, 30 Aug 2007, 22:13:29
Kuba to facet z polotem i naturalnym luzem, który sprawdza się przed kamerą. No i na wizji, jak i poza nią jest sobą. Trzymam kciuki za nową twarz w polskiej telewizji  :bravo: Ibiszem już się przejadłam...